24 máj 15, 14:24:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 746 747 [748] 749 750 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554366 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #11205 Dátum: 14 aug 27, 10:28:55 »

370: Érdekes rész sok vissza emlékezés de nem baj. Nevet  Volt végül Sasuke helyesen döntött vagy mást akar hát kíváncsi leszek rá:D Karin és Orocihmaru szövegén sírtam röhögéstől de Karin: Jaj de utálom Sasukét de mégsem Nevet ikszdé
Végre elindult a csapat. Mosolyog


371: Bijuu kegyetlen erős kíváncsi leszek, hogy fogják legyőzni szerintem lefogják pecsételni vagy valami hasonló. Naruto nélkül nem sok esélyük lett volna a többieknek. 9:04-nél az érdekes volt Rikodou sennin pillanat. Juubi szemszögéből láthattuk Gondolkozik vagy Bijuu megérezte Narutoban az új rikudou sennin vagy nem tudom jó találgatni. Kíváncsi vagyok, hogy Naruto lesz az új rikodou sennin.

372:  Juubi megint fejlődött Nevet  Nem akarok hülyeséget mondani de amikor elkezdte növelni a Bijuu vagy Juubi bombáját csak nekem tűnt fel, hogy hasonlít egy kicsit hasonlít egy virágra  Gondolkozik    Sakura beszéde tetszett Mosolyog Obito és Kakashi beszélgetéseiből pár dolgot megint megtudtam.  Minato belépője jól sikerült és az új power up-ja is Nevet. Végül megérkezett az erősítés. Jó Sasuke szövegén kiestem a székből hát ez váratlan volt ikszdé Nem rosszak a Hokagék.  7-es csapat végre megint együtt van Mosolyog


373: Juubit nagyjából meg tudták állítani de erre jönnek  [/color] mini bijuuk érdekes védelem tőle. Madara laza mint mindíg Nevet Végül mindenki megmutatta, hogy menyit fejlődött. Sakura power up-ja hát az durva volt nem sok esélyt láttok a mini bijuknak ikszdé Szegény Sai azt hittem ő is mutat valamit de még lehet, hogy fog mutatni valami újat. Végül Narutoék megidézték a   házi állatkáikat Nevet

Összességében nagyon jó részek voltak grafika és rajzolás számomra nagyon jó lett talán a mini bijuuk lehetek volna egy kicsit részletesebben megrajzolva de így se volt rossz.   Mecha Naruto Különkiadás hát az tudom, hogy az új játékban van de azért külön szentelni rá egy részt hát nem tudom. Egy filler rész még belefér.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 27, 10:55:10 írta NaruSaku de jó lenne » Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #11206 Dátum: 14 aug 28, 13:05:42 »

Hm, jobbra számítottam, de azért elment egynek.
A rész első felében az a kevés akció azért lehetett volna pörgősebb is. Aoba a kelleténél egy kicsivel lassabban csúszkált a Yuubi klónok között ahhoz, hogy azok ne tudják követni. Egy-két jelenetnél előbb hittem volna azt, hogy Sasukéék számukra láthatatlanok, mintsem hogy túl gyorsak smirksweat.
A Rasen-Shuriken és az Amaterasu kombinálása viszont elég laza lett, bár talán a végére bevághattak volna valami zenét.

A visszaemlékezést nem igazán éreztem szükségesnek, de azért jó volt Jiraiyát újra látni  Mosolyog.


Huhú, az előzetesből ítélve a kövi rész nem lesz semmi Nevet.  
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 28, 13:39:57 írta mateee-kun » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11207 Dátum: 14 aug 28, 14:01:06 »

Ki hite volna hogy szinte mindenkit söt világot (kagék)  is Orocsimaru menti meg ? Ördögi
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11208 Dátum: 14 aug 28, 14:26:14 »

374

A rajzolás szép volt, a párbeszédek jól meg voltak oldva, a (Copy a wikiről Nevet) Shakuton: Kōrin Shippū Shikkoku no Ya Zeroshiki elég jól nézett ki és az a fillerjelenet a sanninokról is kifejezetten hihető és jól belepasszoló lett. Ha nem lennék mangás tuti nem mondanám meg, hogy az csak fillerrész volt.

A rész, amúgy csak 1,5 fejezetet dolgozott fel.

A kövir észtől kicsit félek, mert a rajzolás nagyon emlékeztet a Paines részek alatt a 167. rész féle hányadékra. Nagyon remélem, hogy nem lesz belőle megint az.
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11209 Dátum: 14 aug 28, 15:19:44 »

Na, ez a rész már jobb volt, mint az előző Mosolyog Orochimarut még mindig nem tudom hova tenni, viszont ez az új hármas a hangulatot nagyon tudja teremteni Mosolyog Anno is gondoltam, hogy lesz egy Rasen Shuriken - Amaterasu ütközés, ami ugye felerősíti egymást, de ezt úgy gondoltam, hogy majd egy Sasuke vs Nruto harcban jön össze... Vártam viszont a robbanást, de most valamiért nem lett... Ezt a Jiraiyás visszaemlékezést sem tudtam hova tenni, nem láttam mi értelme...

Azon viszont sokkal jobban csodálkozom, hogy Tsuande túlélte ezt a dolgot... Szinte tuti biztos voltam benne, hogy meghal. Még meghalhat persze (de inkább ne!), de jelenleg jó bőrben van.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 28, 15:20:47 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11210 Dátum: 14 aug 28, 15:27:09 »

Mondjuk ez a mangából nem jött át annyira jól, de Tsunade csak azért élte túl, mert Katsuyu nem halgatott rá teljesen és a Kagékkal együtt őt is istápolni kezdte azonnal.
Ha leszedték volna róla a fát azonnal elvérzik, de hasonlóan, ahhoz, hogyha beléd döfnek egy két azt se húzd ki, így még volt ideje megidézni Katsuyut.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11211 Dátum: 14 aug 28, 16:00:54 »

Jó kis rész volt ez, bár Orochimarut még mindig nem tudom hova rakni, de szerintem Kishi se... A "poénkodása" nagyon erőltetett volt...
Viszont a rész elején lévő akció jelenet nekem bőven tetszett, hisz a KEDVENC Shippuuden zeném ment alatta (Naruto és Kurama társulásánál debütált elsőnek, szóval hihetetlen epik)
Sasuke vagy a kígyók nem erőltetik meg magukat a névválasztásnál: Aoda= Ez kék ikszdé
Azonban Gamakichi nekem nagyon tetszett, végre teljesen komolyan vett egy harcot, bár meg is nőtt hozzá rendesen, és gondolom nem akart csalódást okozni Narutonak, hogy nem Buntát kapta Nevet Nekem ezek a békák a kedvenceim amúgy, meg persze Kakashi kutyái az idézések közül Mosolyog

a fillerjelenet a sanninokról is kifejezetten hihető és jól belepasszoló lett. Ha nem lennék mangás tuti nem mondanám meg, hogy az csak fillerrész volt.

Én nem vagyok mangás, mégis éreztem egyből, hogy ez filler lesz ikszdé Már amikor ott köpködtek a shinobik, na mondom... ikszdé Bár a hármas holtpont tényleg jó lett!
4/5!

A kövir észtől kicsit félek, mert a rajzolás nagyon emlékeztet a Paines részek alatt a 167. rész féle hányadékra. Nagyon remélem, hogy nem lesz belőle megint az.

Szomorú, hogy te így látod a helyzetet, mivel én egyből megörültem, amikor megpillantottam az előzetest és szerintem Dani is. Leír róla, hogy itt minőségi harcokra számíthatunk, nem diavetítésekre Nevet Egy igazi csatánál nem háttérképeket tudsz printelni másodpercenként, hanem megesnek a gyengébb rajzok is, de hol érdekel ez engem! Ritka, ha ahhoz a csapathoz nyúlnak, de az mindig epik, lásd Madara vs Egyesített Shinobi haderő Nevet
Én várom! Azután meg Mecha Naruto, húha mik lesznek itt ikszdé

Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11212 Dátum: 14 aug 28, 16:31:47 »

@ Ex

A fa nem volt Tsunade testén, csupán fölötte. Attól amiért valakire ráesik egy fa az alsó teste nem csúszik odébb 5 métert.
http://media02.tokyobase.net/manga/mangas/Naruto/601%20-%20Obito%20and%20Madara/08.jpg

De ez az árnyékolásból is világosan látszik.

Tsunade azért élte túl, mert részben Hashirama ( Senju ) részben pedig Mito ( Uzumaki ) leszármazottja. Ennek köszönhetően a teste ellenállóbb és többet kibír, mint az átlagé. Emlékszel amikor Orochimaru szíven szúrta vagy arra amikor túlélte Mabui teleportációs technikáját? Na erről beszélek. Mindkét esetben meg kellett volna halnia.


A rész nagyon jó volt. Végre figyeltek az animációra.  A harcjelenetek ütősek voltak, bár néha egy kissé lassúnak tüntek. Sasuke igazi céljaira én is kíváncsi vagyok, ez sajnos még a mangából sem derült ki ( rem. nem spoiler ? ). A Sannin filler nagyon kellet és talált is ide, így lett teljes ez a rész.
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11213 Dátum: 14 aug 28, 19:03:34 »

Sasuke szerintem kinyílvánította a célját, a kérdés inkább az, hogy milyenre akarja szabni a falurendszert.

A rész nem volt rossz, leszámítva Ororék viccelődős jelenetét, de ez kivételesen nem az anime hibája volt Nevet

Remélem  a kövtkező rész eljut a 637-es manga végéig.
Naplózva

gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #11214 Dátum: 14 aug 28, 21:10:26 »

Jó rész, bár Tsunade nem tűnt ahhoz képest túúúl öregnek, hogy valódi testben csak 55, az a nyanya aki fetrengett legalább 70 volt
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11215 Dátum: 14 aug 28, 21:23:09 »

Jó rész volt, az animáció gyönyörű volt (mihez képest persze), megspékelve a zenékkel. A filler is pont passzolt, hangulatos volt. Nem is lehetett rossz, ha Jiraya volt benne (the best forever)  Nevet
Ha következő fejezet 2,5 mangafejezetet fog feldolgozni, akkor az ütni fog, nem is kicsit.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #11216 Dátum: 14 aug 28, 21:35:05 »

A zenéket ilyen jól nem találták még el szerintem, főleg az Jirayas résznél Mosolyog
Kis filler is bele fért, Oror poénja mangába jobban átjött.

Kövi rész: 2fejezetet fog fel dolgozni, alapból jók, de ha nem lesz gond az animálással, akkor durva lesz Ördögi
mondjuk az előzetesbe pár helyen furák a körvonalak és a színezés smirksweat
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11217 Dátum: 14 aug 28, 22:38:48 »

Jó rész, bár Tsunade nem tűnt ahhoz képest túúúl öregnek, hogy valódi testben csak 55, az a nyanya aki fetrengett legalább 70 volt

A Byakugou/Sozo Saize gyors osztódásra kényszeríti a sejteket. Bár Tsunade egy időre szinte elpusztíthatatlan lesz, a technika mellékhatása miatt az élete is rövidül, mivel a sejtek nem képesek a végtelenségig osztódni. Ezért néz ki Tsunade kb. 20 évvel idősebbnek, mint kellene.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11218 Dátum: 14 aug 28, 22:56:01 »

A kövir észtől kicsit félek, mert a rajzolás nagyon emlékeztet a Paines részek alatt a 167. rész féle hányadékra. Nagyon remélem, hogy nem lesz belőle megint az.

Szomorú, hogy te így látod a helyzetet, mivel én egyből megörültem, amikor megpillantottam az előzetest és szerintem Dani is. Leír róla, hogy itt minőségi harcokra számíthatunk, nem diavetítésekre Nevet

Jajj, hát zavarba hozol! Nevet
Bizony! Már egy ideje vártam ezt a csapatot! Nem kell aggódnod, Exkirion, nem a 167. epizód bandájáról van szó (sajnos).
Hanem azokról, akik olyan epizódokat animáltak, mint anno a 85. rész (Kakuzu+Hidan vs Kakashiék), vagy a 123. rész (Deidara vs Sasuke). Felismerhető a munkájuk a nagyon tompa, sokszor szinte nem is látszó körvonalakról, és élénk színekről.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11219 Dátum: 14 szep 04, 12:47:01 »

375: Hát ez nagyon jó kis rész lett Mosolyog

- Kakashi vs Obito kumite tök jó volt, kár, hogy nagyon ritkán van ilyen.
- Zene, visszaemlékezések, hangulat, minden szuper volt.
- Ha valaki eddig esetleg nem nézte meg még az openinget, most már megteheti.
- Ki gondolta volna, hogy Obito lesz a főellenség és nem Madara?
- Mi lehet Sasuke valódi célja?

Előzetes: filler jön, tehát nézhető
Naplózva

Oldalak: 1 ... 746 747 [748] 749 750 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!