24 máj 15, 07:52:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 744 745 [746] 747 748 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554179 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11175 Dátum: 14 aug 21, 13:01:41 »

Nem, nekem inkább byakugannak tűnik Nevet
Viccet félretéve, ez egy baki. Inkább legyen ilyen baki havonta egyszer (kevesebbszer van), sőt akár hetente, de az animálás, a dinamika legyen szép, folyamatos. Az meg megvan.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 21, 13:02:15 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11176 Dátum: 14 aug 21, 13:32:05 »

Talk, egy héttel lemaradtál, Exkirion már akkor megjegyezte Mosolyog

372: Rendben volt.

- Sakura pusztító ereje lehetett volna látványosabb, de a mangában is pont így nézett ki.
- Madara flegmasága megint nem jött át, kár érte.
- Előzetes nézhető.

Animések, nektek nem volt túlságosan asspull Sakura ereje?
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11177 Dátum: 14 aug 21, 13:32:40 »

Azt a képet kb 1 hete én is belinkeltem, de mindegy. Amúgy enm akkora nagy baki pláne, hogy kb 1 másodpercig se látszik.

373

Ez a rész eléggé elbénázott lett szerintem. Az egy dolog, hogy a rész 1/4-e flashback, de sokszor tök randomnak éreztem a zenéket és a rajzolás mellett az animáció sem az igazi. Plusz semmi nagyon érdemleges nem történik a végéig és a mangában viszonylag cool pillanatok hatása se jött át nekem.
A kövi jobbnak néz ki.

Animések, nektek nem volt túlságosan asspull Sakura ereje?

Ugyan én nem vagyok csak animés de mért lett volna? Ezt már a manga témában sem értettem. Minden Sannin tanítvány tanult valamit a mesterétől.
Sasuke -> Kígyós jutsuk, amiket már ugyan nem tud használni, mert lejött róla az átokpecsét.
Naruto -> Rasengan
Sakura -> Byakugo

A külömbség csak az, hogy a Byakugoról tudjuk, hogy egy pecsét, ami chakrát halmoz fel, szóval idő kell neki, mire használni is tudod, nem ilyen egyszer megtanulom aztán joccakát megy mint a rasengan.
Sakurának szerintem ez volt mindig is az egyértelmű fejlődési út, mint Sasukénél a jobb szem, meg Narutonál a Kyuubi erő.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 21, 13:39:05 írta Exkirion » Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11178 Dátum: 14 aug 21, 13:43:06 »

Nekem meg ott is az volt Nevet De ne másoljuk át azt a vitát egy az egyben.
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #11179 Dátum: 14 aug 21, 14:48:53 »

Nocsak, ez az utolsó két rész eléggé jóra sikerült

371.(gyorsban): A rész kinézetileg egykét hibától eltekintve remek, bár a történéseket nézve annak a csapatnak talán inkább a mai részen kellett volna dolgoznia (ugye több akciójelenet lévén). Minato, majd a többi Hokage megérkezése laza lett, a zenék is sokat dobtak a hangulaton. Összességében szép munkát végeztek.

372.: Bár tény, hogy mentalitásukhoz híven a készítők kihasználtak közel minden flashback-elhető jelenetet a rész alatt (egyem meg őket), de azokat eltekerve számomra még így is élvezhető rész lett.
Jó volt látni a többi Konohai fiatalt néhány új jutsuval akciózni, még ha kevésbé is volt dinamikus (azért Sakura első igazi ütése elég gyengusra sikerült) Mégis, ritkán adódik ilyen alkalom, engem lekötött.
Továbbá örülök hogy ha legalább a Team 10-ről van szó, Kishi még mindig képes valami érdekeset felmutatni, Shikamaruék jelenete az egyik legjobb pontja az epizódnak. A zárás is teljesen rendben volt.

A kövi rész grafikailag tényleg jobban néz ki mint a mai,  az utóbbi két rész után pedig kíváncsian várom.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 21, 14:51:28 írta mateee-kun » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11180 Dátum: 14 aug 21, 14:53:29 »

Amúgy biztos feltűnt az animéseknek is rögtök, hogy az a böhömnagy béka, akit Naruto megidézett bizony nem gamabunta Nevet
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #11181 Dátum: 14 aug 21, 15:05:58 »

Nagyon időhúzós rész lett ez, fele annyi volt, hogy "igen, akkor mutassuk meg mi is, hogy mennyit fejlődtünk ez idő alatt". A többi része meg ugyan harc, de ilyen rajzolás meg animálás mellett... Az emberi yoyo talán nem volt olyan rossz, de a többi :/. Következő rész talán tényleg jobbnak néz ki.

Negyedik Hokage: "Úgy látszik sikerült ötvöznie a rasengant még elemi chakrával is" Igen, mert ezt nem látta a Pein elleni harcnál, vagy a Kakuzu elleninél, vagy elsajátítás közben. Állítólag ott figyelt végig, amíg nem beszéltek.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11182 Dátum: 14 aug 21, 15:29:54 »

Úristen, de lassú rész volt ez.
Értem én, hogy epic-ké akartak tenni sok jelenetet, de minek kell 5-10 másodpercekig állóképezni?
Pláne olyan pillanatoknál, mint pölö Kiba Kage Bunshinja. Mehh.

Pont ennek a résznek kellett volna piszok pörgősnek lennie, és akkor rendesen odavágott volna. Így nyugdíjas tempóban viszont alig vártam, hogy tovább haladjunk.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11183 Dátum: 14 aug 21, 15:32:59 »

"Úgy látszik sikerült ötvöznie a rasengant még elemi chakrával is" Igen, mert ezt nem látta a Pein elleni harcnál, vagy a Kakuzu elleninél, vagy elsajátítás közben. Állítólag ott figyelt végig, amíg nem beszéltek.

Az nem ugyan ez a Minato volt, hanem csak a chakrájának egy része, olyasmi, mint egy sima bunshin, ami nem közvetíti az infót vissza. Minato végig a shinigami pocijában meditált és teljesen el volt vágva a külvilágtól.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11184 Dátum: 14 aug 21, 15:38:07 »

Hmm. Exkirion, ha ezt nem mondod, én is simán belekötök a fent említettbe. Mosolyog
Így viszont érdekes dolog ez. Ezek szerint a Narutoba zárt énje teljesen szerte is foszlott? Nem működik az, mint a Bunshinoknál, hogy feloldás után a tapasztalat visszaszáll az eredeti testbe?

Amúgy szegény Sait én még mindig tökre sajnálom.
Végre együtt az eredeti 7-es csapat, juhúúú! Szerencsétlen Sai meg le van fosva. Plusz minden korabeli fiatal itt villog az új jutsujával. Mire Sai is mutathatna valamit, lelövi egy random mezei Juubi minion.  Neeem
Legalább egy kis időre venné be maga mellé ez a bizonyos nagy hármas...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #11185 Dátum: 14 aug 21, 16:53:41 »

Hát szerintem ennél az előző fejezett sokkal jobban sikerült!

Kihagyták Sasuke "smirk" jelenetét is http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/632/20 !

pluszba Sakura Byakugō-ja szerintem nagyon gagyira sikerült a mangában sokkal jobban nézett ki http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/632/17

mondjuk Hinata visszaemlékezése nem volt olyan rossz! A NaruHina fanoknak biztosan nagyon tetszhetett  Nevet !

Az Anime már egyre több dologban kezd eltérni mint a Manga szerintem de lehet hogy csak ezt én látom így!

Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #11186 Dátum: 14 aug 21, 16:58:10 »

Ne kövezzetek meg, mert tudom, hogy off a téma, de Exkirion a Nisekoi utolsó 3 részének felirataival mi a helyzet ? Várható még, hogy kiadjátok őket ? Na de egy kis On is Nyelvesít 373. rész, hát igen, a grafika eléggé hát elment kategória, de az animálások, és azok a darabos erőtlen mozdulatok...fújjj. 2014-ben nem hiszem el, hogy nem tudnak normálisan animálni, értem én hogy több csapat dolgozik a részeken, de nem hiszem el, hogy nincs pénz arra hogy rendesen meganimálják egy ekkora sorozatnál. De ha meg van pénz, és csak lusták az animátorok, akkor meg menjenek a búsba. Ismét csak HxH-t tudom felhozni,mert az aztán megmutatja, milyennek kell lennie egy shounennek 2014-ben. De komolyan, még a Yu Yu hakusoba,és a régi Dragon ball-ba pörgősebb és dinamikásabb összecsapások vannak mint a mostani Narutoba. Na nyavalygás off  ikszdé
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #11187 Dátum: 14 aug 21, 16:59:45 »

 Mextil General, Sasuke vigyorgós jelenete benne volt csak "Heh..." nélkül  Kúl
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #11188 Dátum: 14 aug 21, 17:05:05 »

Mextil General, Sasuke vigyorgós jelenete benne volt csak "Heh..." nélkül  Kúl

De "Heh" vel jobban átjött volna!  Nevet

Meg még itt is http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/632/21 változtattak rajta, mert az anime-ben csak Narutonak mondta ezt a Hokages dolgot, de amúgy ez engem nem zavar semennyire se! Csak úgy feltűnt!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11189 Dátum: 14 aug 21, 17:39:47 »

Ne kövezzetek meg, mert tudom, hogy off a téma, de Exkirion a Nisekoi utolsó 3 részének felirataival mi a helyzet ? Várható még, hogy kiadjátok őket ?

Igen. Előbb-utóbb. Nem tudom mikor, de lehetőleg mihamarabb. Mindenesetre még valamikor az őszi anime szezon indulása előtt, mert, ha sikerül embereket találnom rá, akkor szeretnék akkor vinni valami mást (Ki nem találjátok mit Nevet), ha a főmodik is belemennek (Szóval semmi hivatalos) és addig az előző projektemet, vagyis a szóban forgót be akarom fejezni.

ON

Hmm. Exkirion, ha ezt nem mondod, én is simán belekötök a fent említettbe. Mosolyog
Így viszont érdekes dolog ez. Ezek szerint a Narutoba zárt énje teljesen szerte is foszlott? Nem működik az, mint a Bunshinoknál, hogy feloldás után a tapasztalat visszaszáll az eredeti testbe?

Nos, nekem legalább is ez a logikus, mert ugye a chakrája azon része levált róla a pecsételéskor és mivel a Shinigamiból/ba nem lehet csak úgy ki-be járkálni (Legalább is eddigi tudásunk szerint), így gondolom a chakrája azon része nem tért vissza hozzá.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 21, 17:41:48 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 744 745 [746] 747 748 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!