24 máj 15, 08:44:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 743 744 [745] 746 747 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554198 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11160 Dátum: 14 aug 16, 19:05:26 »

1: Nem olvasok mangát.

2: Ez egy anime topic. Szóval igazán abbahagyhatnád a spoilert.

3: az, hogy fiatalnak látszik nem biztos, hogy ugyanez a technika. De ez lényegtelen. Ami fontos: nem képes fenntartani! Megmondta Sizune is: az életével játszik! Akárhányszor ezt a technikát beveti lerövidíti az életét! És még így is, kb. 5-10 percig képes fenntartani és utána vége! Vesztett! A teste nem bírja el, kimerül, akár elájul. Lehet megközelíti Hashirama gyógyulási képességét, akár jobb is lehet nála, de ez mind nem számít, ha utána meghal. Hasonlítanám a 8 kapu technikájához, ahol bár a 8. kapu hatalmas erőt ad, de ára is van. Olyan mint a folyamatos Susanoo MS nélkül, oké brutál jó meg minden, de megvakulsz.

1. Ha nem olvasol mangát ne okoskodj, kösz!

2. Egy deka spoilert nem írtam amit írtam benne volt az animében is.

3. Az animében is elhangzott szerintem nem is egyszer hogy azért látszik fiatalnak Tsunade mert használja a byakugot. Hiába írod hogy lényegtelen mert igen is NAGYON LÉNYEGES. Pont azt írod hogy nem tudja sokáig fenntartani amit pont ezzel meg is tudok cáfolni hisz több évtizede fiatalítja magát. Az hogy Shizune mit mond meg hogy Tsunade mire képes más kérdés. Igen megrövidíti az életét. So what? Egyébként megsúgom neked is órákig képes fenn tartani a byakugot mivel ugye általában egy harc nem 5 perces pláne egy háború. Ha csak 5 percig tudná használni nem is találta volna ki ezt a technikát. Nem mellesleg Kohona egész lakosságát megvédte Pain ellen és már nem azért de az a harc sem 5 perc alatt forgott le. Legalább 15 részen keresztül kalapálták egymást, vagyis jobban mondva döngölte a népet porba Pain. De Tsunade végig gyógyította az embereket. Köze nincs a 8 kapuhoz mert nem hal bele sosem. A Drága kollégád amit linkelt manga oldalt angolul abban is benne van hogy ő nem tud meghalni egy harcban sem ha használja a bakugot. Akkor miről is beszélünk. Ja semmiről mert unom a süketelésed vakon vagy mint Stevie Wonder. ^^'

Kuro25
http://www.mangareader.net/93-174-16/naruto/chapter-169.html
Itt van, gyűjti a chakrát, a magyar animében konkrétan azt mondja, hogy évek óta gyűjti. Gondolkodj már, mielőtt hülyeséget beszélsz, a te stílusoddal élve.
Az, hogy ha Madaraban nem lenne Hashirama génje, meg nem lett volna EDO zombi, akkor egyedül legyőzte volna Madarát, az meg, hogy is mondjam....megmosolyogtató. Látom nem emlékszel:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/589/4
Azt hiszem, nem ártana ha azokat a tanácsokat, amiket nekünk mondasz, magadra is alkalmaznád, néha. Értem, hogy véded azokat a karaktereket, akiket szeretsz, de azért na.
szerk:
SPOILER:
Ja, és nem akarok spoilerezni, de te is megtetted, úgyhogy asszem ezt megengedem magamnak. Azzal kapcsolatban, amit Sakuráról mondtál, hogy max. a háború óta gyűjti a chakrát:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/632/20
Néha nagyon a visszaüt az, amit másokra mondasz, nem?
De kíváncsi vagyok, hogy ezeket a TÉNYEKET is hogyan fogod megmagyarázni.

Tudsz angolul? Ha nem akkor ne okoskodj mert sehol sem említi hogy évek óta gyűjti a chakrát. Azt mondja hogy: "Jó ideje gyűjtöm a chakrát a homlokomon levő pecsétbe... más szavakkal SOHA nem halok meg egy harcban sem!" Egyébként sehol nem írtam hogy nem gyűjti a chakrát. annyit mondtam hogy nem kell feltétlen évekig gyűjtenie.

Na már most vitatkozhatunk azon hogy mit jelent az hogy "jó ideje" ez persze lehet évek óta lehet hónapok óta lehet hetek óta vagy napok óta is. Angolok köztudottan gyökérül fogalmaznak hisz a szókincsük felér egy csigáéval. De mint mondtam már ezerszer ő egy gyógyító, tehát támogató shinobi nem kell harcolnia így ráér gyűjteni a chakrát ELEVE EZ A FELADATA ha nem ezt teszi meghalnak a társai. Egyébként Sakura is ezért látszik jóval gyengébbnek a két tökkelütött mellett. Mert mint azt kiderült és IGEN TUDOM ÉN IS ELNÉZTEM 3 éve gyűjti ezt a chakrát ergo 13 éves kora óta tudja használni. Az meg hogy MAGYAR ANIMÉT hozol fel példának mindent elmond. Nevet Annyira bírom amikor a magyar szinkronos fos alapján okoskodik nekem valaki holott fogalma sincs a dolgokról. Mármint gondolom magyar anime alatt ezt érted. Mert ha nem akkor feliratosat írtál volna.

Én elismerem ha tévedek egyébként az előbb is elismertem hogy Sakura tényleg 3 éve gyűjti a chakrát de ez megint engem igazol abban hogy igen is hasznos shinobi hisz 13 éves kora óta tudja használja azt amit csak Tsunade. ^^

Ami Madarát illeti, a mi lett volna ha dolgokon nem szeretek vitázni maradjunk a tényeknél. Maradjunk annyiban hogy Madarát Kishi feltápolta hogy igazi fő ellenség lehessen de egyébként normál körülmények közt szart sem érne, mármint Hashirama génjei meg zombi mód nélkül. No meg nem utolsó sorban Rinneganja sem lenne ha Hashirama génje nem lenne benne. Szóval az igazán kemény technikáit mind Hashirmának köszönheti. ^^'

Még annyit hogy emlékszel amikor Madara fa klónt használt mikor az 5 Kage támadta?

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/577/11

Ha így eltalálná normál körülmények közt ott halna meg rögtön. Ez az egyik. A másik a fa klón.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/578/10

Már a nézése is elárulja Madarát hogy Tsunadének igaza van abban hogy azért használt bunshint mert szorult helyzetben volt. Ha nem fa klónt használt volna egyből kiszúrták volna és mehetett volna a levesbe és már pecsételték is volna lefelé.

Egyébként meg feleslegesen vitázok veletek mert láthatóan tisztában sem vagytok azzal miről beszéltek. És itt nem arról van szó hogy utáljátok Sakurát vagy bárki mást vagy szeretitek-e hanem arról hogy keveritek a szezont a fazonnal.

Amúgy Sakura eddig szerintem úgy tudta hogy Minato halott, mondjuk én is meglepődnék ha egy olyan ember jelenne meg előttem aki már régóta meghalt! Meg kicsit szerintem váratlanul érte az érkezése, mondjuk azért tényleg felismerhette volna vagy legalább megdöbbenhetett volna azon hogy ő Naruto apja ikszdé !

Ez meg szimpla készítői hiba. Meg ahogy írod is meglepte ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 16, 19:27:50 írta Kuro25 » Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11161 Dátum: 14 aug 16, 19:14:37 »

Én ezt nem értem. Sakura eddig nem ismerte Minatot, egyáltalán, ugye?( Mondjuk azért kicsit gáz, hogy a falud volt vezetőit nem ismered fel arcról. Milyen történelmet tanultak ezek az akadémián? + Ott látja a fejét minden nap a sziklafalon. Meg azt se nagyon értem, hogy miért kérdezi meg, hogy ki az, mikor ott van a köpenyén a rohadt nagy felirat: "Negyedik Hokage" )

Ez egy rejtett utalás volt, hogy Sakura mekkora gyökér is.16évig nézte  Minato kivésett fejét, illetve képeket is látott róla, felírat is rajta volt, de nem tudta kivenni, hogy ki csoda is ő.

Szegény Kuro, tényleg sajnállak.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11162 Dátum: 14 aug 16, 19:26:14 »

Ez egy rejtett utalás volt, hogy Sakura mekkora gyökér is.16évig nézte  Minato kivésett fejét, illetve képeket is látott róla, felírat is rajta volt, de nem tudta kivenni, hogy ki csoda is ő.

Szegény Kuro, tényleg sajnállak.

Engem minek sajnálsz? Ne legyél cinikus. Én arról nem tehetek hogy a készítők erre sem tudtak figyelni. Ez inkább őket minősíti mint Sakurát már bocs. Egyébként meg először Naruto vette észre Minato köpenyén a szöveg nem is látszódott.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/630/19

Egyszerűen lesokkolta hogy Naruto apja itt van előtte meg egy hatalmas bomba közeledett hozzájuk. tudod ha egy háborúban vagy nem esik el egyből minden főleg ha ilyen gyorsan történnek az események. De ezt te honnan is tudhatnád otthon ülve a géped előtt. Persze én se jártam háborúban de gondolkodni legalább tudok. ^^'
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11163 Dátum: 14 aug 16, 19:43:45 »

Igen, tudok angolul, kösz, mondtam is a link alá, hogy annyit ír, hogy gyűjti (biztos nem pár napja, meg hete, de mindegy). És mivel gyerekkoromban magyarul néztem az animét, persze hogy az marad meg, és ott úgy használták. És bocs, de nem tartom fosnak a szinkronosat, bár nyilván nem lehet olyan pontos, mint a feliratos.
Ha Madara komolyan harcol már az elejétől, akkor hiába byakugo, hiába akármi, nem kell neki sem rinnegan, sem fa elem, felhúzza a tökéletes Susanoot, és annyi. Te meg azt mondtad, hogy Tsunade széttörte a teljes Susanoot...á hagyjuk.
De még ha igazad is van (szerintem, és még sokak szerint nincs) akkor sem ilyen stílusban kéne kioktatnod. Én is írhattam volna jó párszor, hogy mit olvastok, süketeltek, stb. pedig jó bár baromságot írtál, amikor erre lehetőségem/lehetőségünk lett volna, és fordított helyzetben, te ezt kíméletlenül ki is használtad volna.
De most komolyan, írtunk valamit, te is írtál valamit, vitatkozunk, mert másképp látjuk a dolgokat, ami természetes. De mindezt lehet ócsárolva, sértegetve, ill. kontrollálva, intelligensen. "A stílus maga az ember".
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11164 Dátum: 14 aug 16, 19:57:17 »


Ami Madarát illeti, a mi lett volna ha dolgokon nem szeretek vitázni maradjunk a tényeknél. Maradjunk annyiban hogy Madarát Kishi feltápolta hogy igazi fő ellenség lehessen de egyébként normál körülmények közt szart sem érne, mármint Hashirama génjei meg zombi mód nélkül. No meg nem utolsó sorban Rinneganja sem lenne ha Hashirama génje nem lenne benne. Szóval az igazán kemény technikáit mind Hashirmának köszönheti. ^^'


Akkor maradjunk a tényeknél:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/589/4
(Köszi Jon97)

És hogy Hashirama génjei és edo nélkül Madara mennyire volt erős? Azt Tobirama-tól tudjuk, nem kicsit parázik tőle. És a 368-as részben megmutatja, hogy Rinnegan nélkül és képes a tökéletes Susanoo-ra. Maradjunk a tényeknél: edo nélkül is bedarálja az 5 kage-t együtt, nem hogy egyedül Tsunade-t...

Az, hogy hány részig kalapálják egymást teljesen jelentéktelen. Néha 1-1 emlék fél rész, ami a szereplő agyán kb. 2 mp alatt fut át. De akkor tessék: http://www.mangareader.net/93-176-11/naruto/chapter-171.html
Annyira kimerült, hogy még az alakját sem tudta fenntartani. Csatában nem halhat meg, elismerem. Persze csak addig, amíg van chakrája, és az bizony hamar elfogy. Pain ellen ő 1 fűszálat nem tett keresztbe. Minden csepp chakrája gyógyításra ment el, ami nem is baj. Ez volt a dolga. De utána pár hét kóma is befigyelt... Orochimaru ellen is elég hamar kifutott a chakrából. Ahhoz képest, hogy 2 Sanin vs 1, és Oro is elég ramaty állapotban volt. De szerintem még ő is képes lenne legyőzni Tsunade-t! Erőseket üt, na és? Ha a fizikai támadás nem öli meg, nem tesz benne jelentős kárt akkor csak püfföl és kész, amit kifárad az ellenség nyert.

Miért használt fa klónt? Itt a válasz: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/589/6
Mint macska az egérrel, játszik. Kiélvezi. Szórakozik. Látni akarta az arcukon az örömöt, hogy győztek, és utána a totális megsemmisülés látványát, mikor megértik, hogy esélytelenek.

Tényleg nem értem miért válaszolok Mosolyog Alapvető tényeket nem veszel figyelembe. De akkor olvasd a mangát, ha azt szereted. Amit maga Tsunade mond (ír). Ott a linkek.

Kicsi OFF:
Remélem Naruto csak szívatta Sakura-t, hogy igen, ő a csajom Mosolyog Nagyon sunyi volt a mosolya Mosolyog
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11165 Dátum: 14 aug 16, 20:19:59 »

Igen, tudok angolul, kösz, mondtam is a link alá, hogy annyit ír, hogy gyűjti (biztos nem pár napja, meg hete, de mindegy). És mivel gyerekkoromban magyarul néztem az animét, persze hogy az marad meg, és ott úgy használták. És bocs, de nem tartom fosnak a szinkronosat, bár nyilván nem lehet olyan pontos, mint a feliratos.
Ha Madara komolyan harcol már az elejétől, akkor hiába byakugo, hiába akármi, nem kell neki sem rinnegan, sem fa elem, felhúzza a tökéletes Susanoot, és annyi. Te meg azt mondtad, hogy Tsunade széttörte a teljes Susanoot...á hagyjuk.
De még ha igazad is van (szerintem, és még sokak szerint nincs) akkor sem ilyen stílusban kéne kioktatnod. Én is írhattam volna jó párszor, hogy mit olvastok, süketeltek, stb. pedig jó bár baromságot írtál, amikor erre lehetőségem/lehetőségünk lett volna, és fordított helyzetben, te ezt kíméletlenül ki is használtad volna.
De most komolyan, írtunk valamit, te is írtál valamit, vitatkozunk, mert másképp látjuk a dolgokat, ami természetes. De mindezt lehet ócsárolva, sértegetve, ill. kontrollálva, intelligensen. "A stílus maga az ember".

Fos szinkron alatt nem is a fordítást értem általában bár Naruto és Bleach esetében pocséknak nevezni is kedvesség lenne.
De ez egyéni vélemény meg ízlés kérdése no meg igényességé. Én meg adok a minőségre.

Madara igen is komolyan harcolt. Ha nem lett volna komoly akkor nem küldött volna le rájuk már rögtön az elején 2 hatalmas meteort és még sorolhatnám.

Ami a teljes Susanot illeti amit Tsunade szétcsapott mondjuk volt több fajta is belőle az is teljes volt csak páncél nélkül meg nem olyan nagy. De nem is ez a lényeg igazából hanem a belinkelt oldal ahol konkrétan fél Madara hiányzik Tsunade ütése után. Persze rá lehet fogni hogy Madara csak játszott mert tudta hogy nem halhat meg de azért normál esetben ezt nem játszhatná el. Már pedig 5-en megszorongatták volna az tuti. Sokak szerint? Ki az a sok csak kettőtökkel cseverészek. No meg köztudott az itt fórumozók java része olvasás és értelmezés képességét nem is ismeri. Akkor miről beszélünk? Igen lehet hogy elég bunkó stílusom van de legalább nem mondja senki hogy kamuzok meg megjátszom magam. Bár neten keresztül jóval bunkóbbnak tűnök ezt aláírom pedig általában 1%-át szánom sértésnek azokból amit mondok. Általában inkább szarkasztikus vagyok persze ez nem esik le egyből mindenkinek ezért egyből besértődnek pedig én csak húzom őket.  ^^ No mindegy. Eleve nem szeretek itt vitázni senkivel mert a legtöbben egyből azzal jönnek ahogy ti ketten is hogy Sakura fan vagy szerelmes vagy belé etc. Gyerekek járnak ide főleg ez az én bajom és kevés az értelmes ember így nekem is le kellett adni a színvonalat.

Egyébként ha hülyeséget írok általában elismerem de tőlem aztán nyugodtan kijavíthat bárki 9 év alatt megkopott már a tudásom a Narutoról pláne hogy Kishi rengeteg dolgot megváltoztatott azóta. Konkrét karakterekről meg utálok is vitázni hogy ki erősebb ki okosabb ki szebb ki kihez illik etc. Mert ez nem karakter függő mert a karaktereket Kishi alkotja szóval ah Sakurát utálja valaki az azért van mert Kishi kevés időt szán rá hogy kidolgozza a storyját. Pl a szüleit még csak nem is ismerjük. Ha nem lett volna az utóbbi mozi sosem láttuk volna őket.

Na mindegy mára nekem ennyi elég is volt megint túl sokat fórumoztam pedig mindig megfogadom hogy próbálok 2 kommentnél nem írni többet pláne Bleach topicba de még ide is. sok az elvakult fanboy hiába akik a Jetixes Naruto meg Bleach-en nőttek fel. Olyanokkal meg kár vitázni.

Akkor maradjunk a tényeknél:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/589/4
(Köszi Jon97)

És hogy Hashirama génjei és edo nélkül Madara mennyire volt erős? Azt Tobirama-tól tudjuk, nem kicsit parázik tőle. És a 368-as részben megmutatja, hogy Rinnegan nélkül és képes a tökéletes Susanoo-ra. Maradjunk a tényeknél: edo nélkül is bedarálja az 5 kage-t együtt, nem hogy egyedül Tsunade-t...

Az, hogy hány részig kalapálják egymást teljesen jelentéktelen. Néha 1-1 emlék fél rész, ami a szereplő agyán kb. 2 mp alatt fut át. De akkor tessék: http://www.mangareader.net/93-176-11/naruto/chapter-171.html
Annyira kimerült, hogy még az alakját sem tudta fenntartani. Csatában nem halhat meg, elismerem. Persze csak addig, amíg van chakrája, és az bizony hamar elfogy. Pain ellen ő 1 fűszálat nem tett keresztbe. Minden csepp chakrája gyógyításra ment el, ami nem is baj. Ez volt a dolga. De utána pár hét kóma is befigyelt... Orochimaru ellen is elég hamar kifutott a chakrából. Ahhoz képest, hogy 2 Sanin vs 1, és Oro is elég ramaty állapotban volt. De szerintem még ő is képes lenne legyőzni Tsunade-t! Erőseket üt, na és? Ha a fizikai támadás nem öli meg, nem tesz benne jelentős kárt akkor csak püfföl és kész, amit kifárad az ellenség nyert.

Miért használt fa klónt? Itt a válasz: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/589/6
Mint macska az egérrel, játszik. Kiélvezi. Szórakozik. Látni akarta az arcukon az örömöt, hogy győztek, és utána a totális megsemmisülés látványát, mikor megértik, hogy esélytelenek.

Tényleg nem értem miért válaszolok Mosolyog Alapvető tényeket nem veszel figyelembe. De akkor olvasd a mangát, ha azt szereted. Amit maga Tsunade mond (ír). Ott a linkek.

Komolyan már fáj a fejem a hülyeségeitektől. Nevet

mikor tanuljátok már meg hogy amiket linkeltek 500 fejezettel ezelőtt történetek? Azóta Kishi kis millió dolgot megváltoztatott. Tudod nem csak Tsunade de mindenki más is fejlődött azóta. És akkor még nem is volt ennyire kidolgozva a manga sem. ti meg ezer éves fejezetekkel jöttök ellenem. Tobirama meg nem csak Madarától félt félt ő az egész Uchiha klántól. Pedig Hashirama egyedül bedarálta volna az egész társaságot. Szóval az ő szava semmit sem jelent. Azt egyébként sosem mondtam hogy Madara nem erős csak most kb 10-szer erősebb mint rendes emberi alakjában. Amikor Hashival harcolt csak EMS-e volt. Erős volt? Igen. tudta irányítani Kuramát is plusz képes volt a tökéletes Surranóra is. De erre már fele annyi idősen Sasuke is képes. Szóval akkor miről is beszélünk? Nevet Egyébként azt vágod hogy Madara miért ilyen erős? Kinyírta a legjobb barátját hogy erősebb legyen plusz elvette a testvére szemeit is. Bár mindkettő agyhalott volt szóval... Ti meg ilyen gyökeret Istenítetek. Sasuke legalább senkit nem ölt meg azért hogy erősebb legyen rajta mindig bátyus segített. Na most meg jöhetnek a "Pfejj Sasuke fanboy vagy!" kommentek. Egyébként utálom Sasukét csak hogy tisztázzuk. Madara kölcsönkapott erőből lett ilyen erős míg Hashirama alapból.

Még annyit hogy Tsunade egy fű szálat sem tett keresztbe Pain harc alatt? több 10 ezer embert életben tartott. Melyik orvosi ninja képes erre most őszintén? Sakura senki más. Ráadásul kimerülve még nekiment Painnek tudva hogy a halálba megy. szóval szerintem hagyjuk ezt a fűszálas dolgot. Most tényleg komoly sületlenséget írtál.

Azt hiszem itt le is zárhatjuk a témát mert én így értettem hogy normális körülmények közt esélye sem lenne.
Továbbiakban nem áll szándékomban vitázni felesleges dolgokról mert egy fejezet megalkotása nem telik ennyi időbe amennyit én rátok szántam feleslegesen.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 16, 20:29:11 írta Kuro25 » Naplózva

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #11166 Dátum: 14 aug 16, 20:22:37 »

"Kicsi OFF:
Remélem Naruto csak szívatta Sakura-t, hogy igen, ő a csajom Mosolyog Nagyon sunyi volt a mosolya Mosolyog"

(Nekem nem megy ez az idézés)!


Nekem őszintének tűnt ikszdé ! Amúgy szerintem Naruto még mindig Sakurát szereti, és mivel az ő ninja útja sohase változik meg ezért egyértelműen mindig őt fogja szeretni mert ha megváltozna akkor az már egy másik manga lenne ikszdé, ahogy Nagatonak mondta! De legalább Sakura nem tagadta le ikszdé !
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 16, 20:23:35 írta Mextil General » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11167 Dátum: 14 aug 16, 20:31:01 »

"Kicsi OFF:
Remélem Naruto csak szívatta Sakura-t, hogy igen, ő a csajom Mosolyog Nagyon sunyi volt a mosolya Mosolyog"

(Nekem nem megy ez az idézés)!


Nekem őszintének tűnt ikszdé ! Amúgy szerintem Naruto még mindig Sakurát szereti, és mivel az ő ninja útja sohase változik meg ezért egyértelműen mindig őt fogja szeretni mert ha megváltozna akkor az már egy másik manga lenne ikszdé, ahogy Nagatonak mondta! De legalább Sakura nem tagadta le ikszdé !

Persze hogy szereti de addig úgyse csábítja el amíg nem lesz Hokage és hozza vissza Sasukét. Bár ez így most érdekes hisz Sasuke magától jött vissza szóval a fogadalma érvényét veszti. Nevet Minato benyögése meg egyértelmű utalás a végkifejletre feltéve ha Kishi meglépi egyáltalán.
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11168 Dátum: 14 aug 16, 20:57:44 »

Persze, hogy szereti. De mint csapattársat. Nehéz megmondani, hogy a sok anime-ből mi volt valós és mi filler. De mikor Naruto látta anno Sakura arcát mikor Sasuke lelépett megértette, hogy Sasukra sokkal jobban szereti Sasuke-t, mint ő (Naruto) Sakura-t. Persze utána is voltak próbálkozásai, de azért valljuk be, elég komolytalanok voltak.

És bizony a semmiből előkerült Hinata, és volt egy megható jelenete.

Az én véleményem: gyerekkori szerelem, amiből mély barátság lesz/lett Naruto és Sakura között. És hogy Sakura Naruto-ba szeressen? Kétlem. Kb. olyan neki, mintha a bátyja lenne, sosem volt az esete, felnéz rá és tiszteli, szereti.



Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #11169 Dátum: 14 aug 16, 21:08:56 »

Hát én csak azt nem értem hogy mit szeret Sakura, Sasukéban mert szerintem semmi szeretni való nincs benne és szerintem Sasuke nem is szereti Sakurát! Ráadásul megpróbálta megölni legalább 4-szer ha jón számolom, de csak azért mert többször nem találkoztak, és Naruto sokkal többet tett eddig Sakuráért mint bárki más szerintem! De lehet hogy még a végén valami kapcsolat alakul ki közöttük meg elég sok erre utaló jel volt! De mivel amit Kishi az előző manga fejezetben csinált már akkor azon se lepődnék meg hogy Karinal jönne össze Naruto ikszdé!
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11170 Dátum: 14 aug 16, 21:38:04 »

Jó fejezzük be. Még két dolgot engedj meg:
1. Soha nem montam azt, hogy Sakura fanboy vagy. Annyit mondtam, hogy szereted a karakterét, ami viszont tagadhatatlan.
2. Szerintem senkihez nem kellett lealacsonyodnod. Hozzám biztos nem, mivel mindig átgondolom, hogy mit írok, és mindig próbálok visszafogottan, senkit meg nem bántva írni.
Bocs, még annyit, hogy nem tudom miről beszélünk, hisz Madara a végén elismerte, hogy játszadozott, ill. nem ment teljes erőből.


Igazából már azt sem tudom, hogy ez az egész honnan indult. Sakurától? Aztán eljutottunk Tsunadéhoz, meg Madarához. Nonszensz. A lényeg az, hogy szerintem/szerintünk Sakura idegesítő, szerinted meg nem. Ennyi. És ez ment oldalakon keresztül. Hát most szégyellem magam.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 16, 21:38:55 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #11171 Dátum: 14 aug 21, 11:35:36 »

Azért örülök, hogy még mindig nem foglalkoznak az igényes animálással, meg a szemekkel.

http://kepfeltoltes.hu/140821/bravo_www.kepfeltoltes.hu_.png
Naplózva

Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #11172 Dátum: 14 aug 21, 11:45:37 »

Hát ez a kép pont nem jó példa, szerintem itt nincs baj a fejével.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11173 Dátum: 14 aug 21, 11:51:46 »

Pont az, hogy szerintem régen nem volt ilyen igényes animálás, mint ebben az évben. Szerintem egy rossz szavunk sem lehet. Hol volt ehhez képest a háború eleje...
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #11174 Dátum: 14 aug 21, 12:21:33 »

Szeme nem gyanús? Neked úgy néz ki a jobb szeme mint egy Rin'nengan?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 743 744 [745] 746 747 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!