24 máj 15, 07:20:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 741 742 [743] 744 745 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554172 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #11130 Dátum: 14 aug 14, 20:45:15 »

Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de szerintem Minato olyan édes volt amikor megkérdezte Sakurától hogy "Te lennél Naruto barátnője?" ikszdé és pluszba Naruto válasza  Nevet !

Meg mikor Sasuke belépett és bejelentette hogy ő lesz a Hokage, ott Sakurának elég sokáig tartott míg leesett a dolog ikszdé !

Hát szerintem eddig ez volt a legviccesebb rész!
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11131 Dátum: 14 aug 14, 21:36:24 »

Nem értem Sakura mit akar.Ő egy orvosi ninja, maradjon csak hátul, az egy dolog hogy Tsunade tanította, de attól függetlenül nagyobb haszna van hogyha gyógyít, mintsem hogy "jaj én mennyit érek, bla bla" és oda megy a harc mezőre..

Amúgy jó rész volt, vártam már nagyon ezt a találkozást.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11132 Dátum: 14 aug 14, 21:36:33 »

Ez a hiba valakinek feltűnt első nézésre? Nekem is csak most így másodszorra.
http://kepfeltoltes.hu/140814/660435655hiba_www.kepfeltoltes.hu_.png

Madara mindkét szemének Rinnegannak kéne lennie. Vagy ez itt a mangában is így van és már csak nem emlékszem?
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11133 Dátum: 14 aug 14, 21:49:37 »

Ez a hiba valakinek feltűnt első nézésre? Nekem is csak most így másodszorra.
http://kepfeltoltes.hu/140814/660435655hiba_www.kepfeltoltes.hu_.png

Madara mindkét szemének Rinnegannak kéne lennie. Vagy ez itt a mangában is így van és már csak nem emlékszem?

Itachinak is 2 szemet rajzoltak az Iznami után.. szerintem ezt  képet Obitonak szánták csak copy/pastelték Madarára Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11134 Dátum: 14 aug 14, 23:16:20 »

Nem értem Sakura mit akar.Ő egy orvosi ninja, maradjon csak hátul, az egy dolog hogy Tsunade tanította, de attól függetlenül nagyobb haszna van hogyha gyógyít, mintsem hogy "jaj én mennyit érek, bla bla" és oda megy a harc mezőre..

Amúgy jó rész volt, vártam már nagyon ezt a találkozást.

Nem soká meglátod hogy szárnyalja túl a mesterét és nem kérdezel ilyet. Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11135 Dátum: 14 aug 15, 12:14:48 »

Eszméletlen szép animációja volt ennek a résznek. Minden arc, minden mozgás nagyon szép lett, különösen Kakashi arca, az utolsó mondatánál, ahogy rávetül a chidori fénye. Aztán amikor Madara a levegőből jön (amikor elrontották a szemeit, amit én is észrevettem egyébként) az animáció nagyon szép, de komolyan nagyon szép volt. Egyedül Minato Kyubi formája lehetett volna szebb.
Az események meg hát...nem is azt mondanám, hogy nagyon jók voltak, hogy nagyon sok minden történt, de ami történt, az elképesztő menő volt Nevet Egy lány majdnem elélvezett Minatora konkrétan, akivel néztem. Mondjuk nem csodálom ikszdé
Az hogy Sasuke hokage akar lenni, az szerintem teljesen logikus. Különösen tetszett, hogy Naruto visszaemlékezett Itachi szavaira, amik szerintem pont ráillettek most Sasukére. Hiába akar jó célból hokage lenni, ha nem ismeri el senki.
Még valami, amikor Bee beugrott a bijuu bomba elé, az nagyon ütött. Ha nem olvastam volna a mangát, akkor még el is hittem volna, hogy ő itt hősi halált hal. És ahogy Naruto mindezt gondolkodva, majd lehunyt szemmel nézte az is nagyon találó volt, sokkal inkább, mint a mangában, hiszen ő érezte a hokagékat, meg Sasukét is.
Szóval minden jó volt, egy kivétellel, de ez nem az anime hibája,  és az Sakura. Konkrétan erre gondolok:
"Ezek szerint azt gondolod, hogy egy gyenge nő vagyok, aki nem képes lépést tartani veletek?" IGEN, PONTOSAN EZT GONDOLOM. És akkor most jöhet a szenvedés, hogy utol akarja érni őket genin korától kezdve, és hogy majd most megmutatja, meg stb. Erős Sakura, kétségtelen, de idegesít, hogy többnek gondolja magát annál, ami.
Na mindegy, ez nagyon menő fejezet volt. Igazából minden rész, ahol Minato szerepel, az menő Nevet

szerk.:

Nem értem Sakura mit akar.Ő egy orvosi ninja, maradjon csak hátul, az egy dolog hogy Tsunade tanította, de attól függetlenül nagyobb haszna van hogyha gyógyít, mintsem hogy "jaj én mennyit érek, bla bla" és oda megy a harc mezőre..

Amúgy jó rész volt, vártam már nagyon ezt a találkozást.

Nem soká meglátod hogy szárnyalja túl a mesterét és nem kérdezel ilyet. Nevet

Pedig tökéletesen igaza van. Ha erősebb is lesz Tsunadénál, akkor sem ér jelenleg semmit Sasuke és Naruto mellet.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 15, 12:16:21 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11136 Dátum: 14 aug 15, 13:12:25 »


Olvasom a mangát, de az is már annyira szánalmas...
Sakura orvosi ninja, és kész.Nem több.Minek akar a harcmezőre menni? mondj egy normális érvet.Neki a dolga-amihez ért is- a gyógyítás.Pont.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11137 Dátum: 14 aug 15, 13:36:17 »

Én csak azt nem szeretem Sakurában, hogy a chuunin vizsga óta azt hajtogatja, hogy utol éri őket, aztán koppan egyet, rájön, hogy nagyon messze van tőlük, majd mégegyszer: utolérem őket, nem fogok lemaradni tőlük, majd megint koppan, és rájön, hogy még messzebre van tőlük. Pedig a maga módján kétségkívül erős, de nagyon elegem van már a szenvedéséből. Sajnos.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11138 Dátum: 14 aug 15, 15:30:03 »

Én csak azt nem szeretem Sakurában, hogy a chuunin vizsga óta azt hajtogatja, hogy utol éri őket, aztán koppan egyet, rájön, hogy nagyon messze van tőlük, majd mégegyszer: utolérem őket, nem fogok lemaradni tőlük, majd megint koppan, és rájön, hogy még messzebre van tőlük. Pedig a maga módján kétségkívül erős, de nagyon elegem van már a szenvedéséből. Sajnos.

Nana! Emlékeztetnék mindenkit, hogy Sasori ellen hatalmasat alkotott! Oké, hogy Chijo nagyi nélkül elvérzett volna, de ennek ellenére iszonyat jól harcolt, mind erőben, mind észben, mind kikerülésben szuperált. Az egyik kedvenc harcom!
De persze nem tagadható, hogy a Shippuuden 32. része atóa nem nagyon láttuk érdemlegeset csinálni... sem fejlődni :/
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #11139 Dátum: 14 aug 15, 15:30:53 »

Én ilyenkor elgondolkodom, hogy tulajdonképpen most mit is akar itt? Nevet Persze, hogy gyengébb egy uchihánál meg egy uzumakinál, aki ráadásul a kyuubi jinchuja. Felfoghatná végre, hogy őket soha nem éri utol, és ennek semmi köze ahhoz, hogy tsunade esetleg rosszabb tanár lenne mint a másik 2 sannin. Sasuke és Naruto egyszerűen csak szerencsésebb géneket (meg egyebeket) örököltek és kész.

Jó rész volt, tetszett. Shino feje volt durva mikor Sasuke elmondta a terveit a jövőre nézve. Többiek is ezt nyomták, de tőle akkor is valahogy furcsa. Aztán meg jól leoltja Kibát, hogy senki nem figyel rá Nevet. Ilyeneket hiányolom manapság a Narutóból. Hokagék belépője is hatásos volt, és Madara lepattintását is jól átadták, ahogy a mangában is volt. Kuramának is volt rendes szájmozgása ezt úgy észrevettem, viszont alulról/középről nézve még mindig írtó borzasztóan néznek ki a fülei Nevet. Madara szemes bakit nem is vettem észre pedig elég nagy fail, de megbocsátjuk. Viszont Kakashi lábai nagyon furák voltak az egyik jelenetnél Nevet. Direkt rá is fókuszáltak, teljesen fehér volt a bőre, ennyire azért csak nem fáradt ki Nevet, ha nem tudtam volna melyik jelenetnél vagyunk azt hittem volna Sai-t látom.
Naplózva
NagyGergely
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #11140 Dátum: 14 aug 15, 17:39:28 »

Csak engem irritál amúgy Shikamaru...?  Gondolkozik Na mindegy. Nem értem Sasukénak miért nem rajzolnak valami epic Sharingant, vagy valamit. Nagyon adná szerintem, ha egy-egy visszanézésnél megvillantaná. Mosolyog De gondolom kerül még rá sor bőven. Csak könyörgöm ne most legyen Sakura kibontakoztatása, érdekel tényleg a karaktere de nem most. Jöhetne már egy dupla rész, ennyi epic jelenetre heteket váratni... Kínzás. Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11141 Dátum: 14 aug 15, 18:16:49 »

Látom nagyon sokan szidjátok Minato Kyuubi palástját.
Igazából szerintem már Naruto palástja is sz*rul kivitelezett volt. (Már elnézést.)
Hogy miért?
Ugye ez a chakra palást piszok erősen világít. Magán a karakteren teljesen jól néz ki.
Na de környezetbe helyezve... Hanyag. Gyér.
Már több, mint 100 epizód óta sötétben zajlik a cselekmény. És éjszakai terepen Naruto palástjának csak úgy szikráznia kellene. Ehhez képest még az épp mellette álló szereplőkön sem tükröződik a piszok sok kibocsátott fényáradat.

Pedig nem csak logikus lenne, de még a feelinget is megadná, ahogy Naruto szó szerint fényt hoz az éjszakába.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11142 Dátum: 14 aug 15, 20:05:02 »

Én csak azt nem szeretem Sakurában, hogy a chuunin vizsga óta azt hajtogatja, hogy utol éri őket, aztán koppan egyet, rájön, hogy nagyon messze van tőlük, majd mégegyszer: utolérem őket, nem fogok lemaradni tőlük, majd megint koppan, és rájön, hogy még messzebre van tőlük. Pedig a maga módján kétségkívül erős, de nagyon elegem van már a szenvedéséből. Sajnos.

Nana! Emlékeztetnék mindenkit, hogy Sasori ellen hatalmasat alkotott! Oké, hogy Chijo nagyi nélkül elvérzett volna, de ennek ellenére iszonyat jól harcolt, mind erőben, mind észben, mind kikerülésben szuperált. Az egyik kedvenc harcom!
De persze nem tagadható, hogy a Shippuuden 32. része atóa nem nagyon láttuk érdemlegeset csinálni... sem fejlődni :/

Igen ezt adom, Sasori ellen nagyot nyújtott. Azóta sajnos nem lehet azt mondani, hogy nem csinált semmit. Csinált. Sírt, pityergett, baromságokat csinált, és irritálta az embereket (engem legalábbis).  Aztán amikor már ő is észrevette magát, akkor meg bizonyítani akart (mint most) és koppant (majd meglátjuk, hogy most is fog-e).
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11143 Dátum: 14 aug 15, 21:01:53 »

Éppen ezaz. Hinatával azért nincs bajom, mert tudja mik a képességei, hol vannak a határai, és amit megtud csinálni, azt megcsinálja, teljes szívét bele adva.
Sakurával meg pont az a bajom, hogy mindig Sasukehoz, meg Narutohoz hasonlítja magát, aztán koppan, majd ugyanez.
És Sakura meg Tsunade regenerálódása SEMMI Hashiramához képest, ez el lett mondva.
Amit említettél, a végén, vagyis amire gondolsz Kuro, arra én is gondoltam. Félek is, hogy megcsinálja Kishi.
Szerk:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/576/18
Tessék. "Még ha az orvosi technikáim össze sem hasonlíthatóak az övével..."
Szerintem én figyeltem. Bár az igaz, hogy Hashirama valószínűleg nem tudott gyógyítani másokat, legalábbis nem tudunk róla, de az biztos, hogy a regenerálódása magasan Tsunade és Sakura fölött áll.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 15, 22:15:02 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11144 Dátum: 14 aug 16, 07:49:23 »

Vegyesek az érzéseim. Mikor a Kagék megérkeztek oda mehetett volna egy badass zene. A rajzolás teljesen jó volt. A történet nem lepett meg, mivel az előző részekből nyilvánvaló volt, hogy ez lesz. Ami meglepetés volt, az Minato lámpás módja! Na ezt nem vártam, de belegondolva jogos. Kíváncsi vagyok, hogy a Minatoba zárt Kyubbi-nak van-e valamilyen formában saját személyisége? És így tényleg 2 felé vágta-e Kurama-t Mosolyog

Az előzetes bőven spoileres, és páran itt a fórumon sem fogták vissza magukat. De már mindegy.

Ami nagyon nem tetszett: a világ sorsát eldöntő csata, és ezek a tökkelütöttek fennakadnak azon, hogy emokirály hokage akar lenni? Őszintén, kit érdekel most? Ha nem győznek akkor értelmetlen bármiről is vitázni...
Szerintem nagyon gáz, hogy ott a juubi és ezek meg gyerekeset játszanak, miközben próbálnak felvágni, hogy ők a nagymenők akik harcolnak.. Sakura végre hozott egy elfogadható szintet ebben a részben.

Nekem az egész rész alatt legjobban Naruto viselkedése ütött! Az a higgadtság, mikor tart felé a bomba, ahogy fogadta az apját, és a többieket, ahogy Sasuke-ra reagált... felnőttként viselkedett, a többi ninjácsak meg említésre se méltó.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 741 742 [743] 744 745 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!