24 máj 15, 07:30:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 738 739 [740] 741 742 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554173 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11085 Dátum: 14 júl 31, 19:14:28 »

Egy kis érdekesség, a mangában volt egy kis montázs, amit az animében másképp oldottak meg, akit érdekel itt találja: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/627/10

Igen, jobb lett volna ha több jelenet kerül bele és pörgősebb, de alapvetően jó volt a mai rész, nekem tetszett. Még a végén a hokage fejeken álló hokagékat nem sikerült megcsinálni, alig látható pöttyök voltak.

Na de most 646-ig nem lesz semmi érdekes Szomorú
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11086 Dátum: 14 júl 31, 19:46:56 »

Sand!

Annyit elmondhatok szerintem hogy ilyen hogy Minato majd Obitot a földre viszi stb , közel sem lesz Nyelvesít


Ám a rész nekem adta 5/5 !!

Fene essen belé :'( Nembaj, mert most láttam csak egy apró infot, ami az eső megnézésnél elkerülte a figyelmem: nevezetesen, hogy Minato ajándékot akar adni Narutonak! Tán csak nem Kurama  chakrájának másik felét?! \o/ Huhúúúú, érjünk ezekhez a részekheeeeeeeez!
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11087 Dátum: 14 júl 31, 20:07:42 »

Legalább Obito gondol a vendégekre és nem másnapos fejjel mutatkozik. smirksweat
(igaz kicsit "nyomott")

Az átszúrásos részt biztos alaposan megnézem.Kösz a tippet Ex.

Sand Orochimarut szinte senki se ismeri ki annyira.Talán még Kishi se. Nyelvesít
"Suigetsu beszólása nagyot ütött: hogy Madara tuti meglepődik ha egy ilyen vegyes pereputty beállít Nevet Az tuti!"
Valakinek megvan az a motoros csoportkép Sasukeékről.Most nagyon is illene ide.

Ui:azt se feledd hogy kb 20 év telt el.Ilyenkor már egy sima rádöbbenés is csodának számít.Nagy értékű. Hümm-hümm
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11088 Dátum: 14 júl 31, 21:05:21 »

Egy fontos info is elhangzott mégpedig hogy Karin is uzumaki Mosolyog
Csak mert senki sem irta)
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11089 Dátum: 14 júl 31, 21:16:07 »

Azt már valaki korábban elmondta, hogy Karin Uzumaki (és pont sasukének), de már most hirtelen nem tudom ki volt.
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11090 Dátum: 14 júl 31, 21:56:48 »

Asszem Tobi, de nem vennék rá mérget.

Kabuto: http://mangafox.me/manga/naruto/v61/c579/11.html

Jó hogy nem mérgeztem meg magam.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 31, 21:58:47 írta Életunt Cápa » Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #11091 Dátum: 14 aug 01, 06:51:13 »

Ez a rész annyira nem volt jó, a fele ilyen Itachi témájú visszaemlékezés volt, unom már az ilyeneket. A francnak kell ennyiszer visszaemlékezgetni. Suigetsu szövege az mondjuk nem volt rossz.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11092 Dátum: 14 aug 01, 08:10:05 »

Azt Nagatora mondja.

Az animeben tuti benne volt, mikor Kabuto meséli, hogy a test-folyósítást Suigetsutól szerezte, majd Juugotól a Senjutsu chakrát, akkor említi meg, hogy (idézem):

Kabuto: "Ezen kívül egy hatékony regenerációs technikával is rendelkezem. Ez egy gyógyító technika, melyet az Uzumaki lány tanulmányozásával sajátítottam el. Jól ismered, ő Karin."
Sasuke: "Karin az Uzumaki klánba tartozik?"
Kabuto: "Az Uzumakik egyedi ismérve a vörös haj. Az életerejük pedig emberfeletti."

Shippuuden 334. rész 5:08
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11093 Dátum: 14 aug 02, 00:18:56 »

Nos, végre megnéztem teljes egészében a részt. Tényleg nagyon jó volt. Persze, tele volt flashbackel, meg amúgy sem történt sok minden, de az egész nagyon hangulatos volt, és szerintem nagyon szépen animált.
Szinte mindenhol szépek voltak a rajzok, a fejek, a háttér, minden. A zenéről meg fölösleges beszélni, az mindig kiemelkedő. Azért nem volt tökéletes a rész, mert volt pár jelenet, ami mangában sokkal jobban ütött, mint most. Mégpedig:
- http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/626/12 --> http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/626/13
A mangában sokkal váratlanabb volt, ahogy hirtelen leszúrja Hashirama Madarát. Animében ez olyan, jé, leszúrták... volt. Ha értitek mire gondolok.
- http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/626/15
Itt az egyik dolog az, hogy Madara "próféciája" itt is jobban üt, de animében sem volt rossz. De. Hashirama észrevesz valamit a szikla tetején. És ez...khm, elég fontos dolog. Kíváncsi vagyok, hogy az animések közül észrevette-e ezt valaki. Az is igaz, hogy ötletem sincs, hogy hogyan lehetne kifejezni szavak nélkül, hogy Hashirama észrevett valamit. Mondjuk az arckifejezésével, vagy nem tudom, de direkt vártam, hogy hogyan fogják megoldani, és... szerintem nem oldották meg.
- http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/627/10
Egy kis érdekesség, a mangában volt egy kis montázs, amit az animében másképp oldottak meg, akit érdekel itt találja: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/627/10

Igen, jobb lett volna ha több jelenet kerül bele és pörgősebb, de alapvetően jó volt a mai rész, nekem tetszett.
Ez egy (szerintem nem túlzás) zseniális montázs. Nem volt rossz animében sem a visszaemlékezése, jó volt a hangulata, de ez is jobb volt mangában. Én is talán úgy oldottam volna meg, hogy a képeket gyorsan váltogatják, amik némák, és közben Itachi mondja azt az idézetet. Persze laikus vagyok, de szerintem így meghatóbb lehetett volna.

Viszont sok minden jobban sikerült, mint a mangában. Orochimaru okfejtése, hogy miért követi Sasukét, a végén a hokagék a szobraikon (a zene miatt), Karin belépője és még sok minden más. Suigetsu nagyon adta itt is...
Szóval jó rész volt ez, nagyon jó, nem is vártam jobbat. Nem tökéletes, de nagyon jó.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 02, 00:24:31 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #11094 Dátum: 14 aug 06, 08:31:19 »

Srácok, azt nem értem hogy ami a NUNS R előzetesébe van mikor sasorihoz elmegy konan, az benne volt az animébe, vagy külön rajzolták a játékhoz? nem emlékszem...
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11095 Dátum: 14 aug 07, 12:45:46 »

371:

Nekem kicsit szedett-vetett lett, nem túl egységes hangulatú.

Animések, mit szóltok Rin történetéhez? Obitót meg tudja győzni Kakashi? Várjátok a Hashirama-Madara harcot? Hogy fogják tudni legyőzni a tízfarkút? Különben is, milyen állat akar lenni ez a tízfarkú?

Madara arca nagyon hatásos volt a mangában, itt kicsit kevésbé hansúlyozták ki, pedig benne van szinte az egész személyisége: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/628/14

Előzetes: iciri-piciri spoiler van benne, de szerintem nem okoz senkinek meglepetést.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 07, 19:04:08 írta Életunt Cápa » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11096 Dátum: 14 aug 07, 15:07:53 »

Nekem viszont kifejezetten tetszett a rész, jól összerakták és a szokásosnál jobban átjött a hangulat. A rajzolás helyenként elég gógyimógi volt, de például a Tenpen chi valami rohadtul jól nézett ki és a Rines megmentős részt is jól kibővítették, ami külön plusz pont.

Obito szinkronhangja iszonyatosan jól átadja a karaktert.

---

Az előzetes alapján a következő rész valami iszonyatosan gyönyörűen fog kinézni rajzolás tekintetében.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11097 Dátum: 14 aug 07, 16:52:40 »

A múlthetihez képest egyértelműen jobbra sikeredett, de azért bőven nem tökéletesre.
Az tetszett, hogy Naruto újfent kifogyott a chakra-ból, amit nem is csodálok, hisz jó pár embernek adott az erejéből és meg is védte azokat.
A Kataklizma (egy mmorpg jutott róla eszembe ikszdé) nem lett rossz, de annyira egyértelmű, hogy egy robbanásba senki nem hal bele, hogy azt a "drámai feszültséget" egyáltalán nem éreztem.
Kakashi és Obito beszélgetése egész jó lett. Azért Tobi csak magányos kicsit, hisz Naruto után a "másoló ninját" is invitálta a genjutsu világába.
Megtudtuk azt is, hogy Rin önszántából ment bele Kakashi chidor-- raikirijébe. Ez szintén nem lepett meg, hisz adta magát az egész. Viszont az, hogy elhelyezték benne a Sanbit, az már jobb fordulat volt.
Külön pluszpont az animéseknek, hisz kicsit több, mint 2 fejezetet dolgozott fel a rész, de még egy viszonylag nagyon jó kis Rin mentő akciót is beletettek pótlásnak. Nem olvasom a mangát, de egyből éreztem, hogy ez filler lesz, viszont teljesen belepasszolt a magyarázatba. Szép munka!  bow
Mindent összegezve ez egy 4/5-ös epizód lett.

Most akkor Obito tényleg "szívtelen"? ikszdé
Amikor már azt hittem, hogy nem lehet rondább a Juubi... Faceg


A következő rész tényleg jól néz ki előzetes alapján!
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 07, 16:54:27 írta Csabi28 » Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11098 Dátum: 14 aug 07, 18:57:32 »

Huha, nagyon nagyon vegyes érzéseim vannak a résszel kapcsolatban...

Először is, pozitívum, hogy a hangulat szuper volt. A Juubi megvadulása, a katalizma szerintem fenomenálisan sikreült, teljesen átjött a feeling Mosolyog Naruto zseniálisan védte a haderőt és mikor ők segítettek neki szintén szuper volt! Obito hangulatingadozása a belső dimenzióban is nagyon ütött, szinte félelmetes volt Mosolyog Szóval a hangulatra nem lehet panasz!

De akkor hadd szidjam kicsit a történetet... Nagyon nem tetszett, hogy Obito szinte félvállról számolt be Rin haláláról. Értem, hogy ezzel azt akarták kifejezni, hogy nem csak ez volt a motivációja, de ezzel kicsit jelentéktelenné is tették... nem mértem, de Rin történetét maximum 3-4 percben "csapták" össze! A másik, hogy csalódtam... azt feltételeztem, hogy Rin volt a Sanbi Jinchuurikije, ezt akarta megszerezni a Vérköd és Kakashi mint kapitány ölte meg Rint, kicsit Itachisan, hogy ne kerülhessen az ellenség kezére. Hiszen olyan egyértelmű volt! Ha valami egyértelmű volt, hogy Rin csodálkozott azon, hogy Kakashi leszúrta... és Kakashi arcán semmi meglepődés nem volt! Ehhez képest ez a verzió... lehet velem van a baj, de ez szerintem baromira kiábrándító. Rin Ctr+C, Ctr+V ugyanabba a helyzetbe került, mint anno, majdnem vártam, hogy Obito megjelenjen, majd hirtelen kiszabadul és ár azt mondja van benne valami.. 15 méter futás után a 14 éves kislány kitalálja, hogy benne van a Sanbi és az ellenség terve valószínűleg az, hogy Konohában szabadon engedik. Majd megkéri Kakashit, hogy ölje meg... 14 évesen teljesen idegen nekem egy gyerektől, hogy öngyilkos akarna lenni! Majd mikor Kakashi védi őt, hirtelen beugrik egy Chidoriba, hogy meghaljon... Na ne mááááááár.... Azt mondtátok Tobi sok mindenben hazudott és Kishimoto egyfajta hiba-karaktere... szeretném azt hinni, hogy itt sem ez történt, de sajnos Kakashi leigazolta...
A másik fele, hogy most mi van?! Obito kapott egy szívet érintő találatot és nem hogy nem halt meg még csak nem is fáj neki... A jobb oldala zúzódott össze, ha a mesterséges testét érné a találat még azt mondanám üsse kavics, elképzelhető...
A Juubi meg már úgy néz ki mint egy.... Hadd ne mondjam Mosolyog Rá mondjuk kíváncsi vagyok. Naruto elég kellemetlen állapotban van, szívesen megnéztem volna hogy veri vissza a kataklizmát. A Hachibi (rá miért nem hasznájuk, hogy Gjuuki? Mosolyog ) mikor lett ennyire leamortizálva? A másik szarvát is elvesztette. Kurama is kezd kicsit átesni a ló túlsó oldalára, kicsit sok chakrája van, plusz elég gyorsan tölti is vissza Mosolyog
Madara feje, mikor megérzi Hashiramát (mióta érzékelő típus is egyben?) tiszt Orochimarus Nyelvesít De hangulatban szuper volt.

A hangulat vitt mindent. De a történet nem tetszett. Sajnálom, hogy Rin sztorija ennyiben kifújt.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #11099 Dátum: 14 aug 07, 19:24:38 »

Bocsánat az ismétlésért, és ha OFF, akkor azért is, de nem találtam a kérdésem témájába vágó helyet:
Sziasztok, remélem nem off amit kérdezek: megszűnt a taka fansubs, így nem tudok honnan tovább letölteni olyan minőségben részeket mint eddig onnan volt. Kérdésem az, hogy ez a HS vajon milyen tulajdonságokkal bír, ugyanis ha rámegyek a tulajdonságokra, a részletek ablakban nem ír semmilyen képkockasebességet, bitsűrűséget, vagy ilyesmit, amiből tudnék viszonyítani, mert leszedtem egy másik helyről a részt, és annél a verziónál a tulajdonságoknál ezeket mind kiírja, de a HS nem. Amugy nem tud valaki egy olyan oldalt ahonnan olyan minőségben lehetne leszedni mint a taka által használt verzió volt ? Nyílván ők is valahonnan le kellett szedjék nem ? Bocs de amatőr vagyok a témában, de annyit leírok, hogy az nem érdekel hogy 720-as, meg 1080-as a HS is, attól még a kép folyamatossága a HS-nél nem olyan mint amit a taka használt, tehát én gondolom, hogy az talán a képkockasebesség lehet vagy ilyesmi. Segítséget előre is köszönöm !
Naplózva


Oldalak: 1 ... 738 739 [740] 741 742 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!