24 máj 15, 08:40:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554197 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #1020 Dátum: 08 jan 19, 17:45:47 »

Cart csak az a gond 1 db manga az 17 oldalból áll és egy anime rész meg 22 perc (kb).

Jah Kabuto megrajzolásán én is nagyokat néztem Nevet. Eléggé furcsán oldják meg néha.

Ti is észrevettétek, hogy különböző részekben máshogy van az anime megrajzolva? Ez azért van mert több úgynevezett Team dolgozik a Naruton (asszem összesen 11) és mindegyik részt másik csinálja. Ha van erről info vlhol, akkor nem írok többet, ha nincs info és érdekel, akkor leírom részletesebben Hümm-hümm
Naplózva
Susan
Vendég
« Válasz #1021 Dátum: 08 jan 19, 17:59:55 »

Szrem ezt azért mindenki tudja. Azért akár h nézzük teljestmény lenne h vki (1 szál emebr) +csinál 1 25 perces animet 1 hét alatt se! És ebből adódik az h másfjata rajzolása van 1 animén belül akár 1 karin nézve! Képtelenség úgy csinálni h mindenki pontoson 1 stílusban rajzolja, minden vonal ugyan úgy nézzen ki.

Ha meg úgy csinálnák h mindenkinek lenne 1-2 karaktere akit folyton ő rajzol az jó lenne ebből aszempontból, de azzal meg az a prob h lesz olyan h vki 2* annyit gürizik mint más, még ha úgy lenne h 1 fő szereplő meg 1 vki aki 2 évente 1* tűnik fel. No mind1.. ez csak én eszemefuttatásom, ami fölös is. :-X

Ahhoz visszatérve h a manga 17 oldal és 1 anime meg kb 20 perc. Nah ott meg az van h elolvasod és szépen megnézegeted a képeket, tanulmányozod a történteket és netán előre is gondolkozol h mi lesz majd, azzal kb ott tartasz h lemegy 1 anime rész. De álltalába 1 animeban több történés van mint 1 manga rész. így már bleférhet a 20 prc anime részbe! Nevet
Naplózva
Gibson
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #1022 Dátum: 08 jan 19, 19:17:03 »

nekem nemgáz ha elhúúzzák a dolgot csak BESZÉLJENEK közbe .... mert így lesz unalmas....5-6 percen Naruto vicsorgó feje és Oro mosolygós feje ... Szóval mivel ennyire lelombozott ez a pár rész és utánaolvastam mangában....nagyon jó lesz emberek. de ha a több icsatát is úgy fogják elhúzni, hogy nem lesz kommunikáció....akkor télleg uncsi lesz :S....Nagyon jók az összefüggések a sztoriban, de legalább akkor a történetírok kitalálhatnának az unalmas részek közé 1 párbeszédet.... pl.: Oro nem szereti a rament naruto meg igen (poén) de értitek....remélem
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1023 Dátum: 08 jan 19, 22:07:41 »

...
Ti is észrevettétek, hogy különböző részekben máshogy van az anime megrajzolva? Ez azért van mert több úgynevezett Team dolgozik a Naruton (asszem összesen 11) és mindegyik részt másik csinálja. Ha van erről info vlhol, akkor nem írok többet, ha nincs info és érdekel, akkor leírom részletesebben Hümm-hümm

Ne kóstolgass Nevet
Persze, hogy írd le! Engem érdekel és szerintem mást is. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Yakushi Kabuto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #1024 Dátum: 08 jan 20, 15:45:02 »

nekem nemgáz ha elhúúzzák a dolgot csak BESZÉLJENEK közbe .... mert így lesz unalmas....5-6 percen Naruto vicsorgó feje és Oro mosolygós feje ... Szóval mivel ennyire lelombozott ez a pár rész és utánaolvastam mangában....nagyon jó lesz emberek. de ha a több icsatát is úgy fogják elhúzni, hogy nem lesz kommunikáció....akkor télleg uncsi lesz :S....Nagyon jók az összefüggések a sztoriban, de legalább akkor a történetírok kitalálhatnának az unalmas részek közé 1 párbeszédet.... pl.: Oro nem szereti a rament naruto meg igen (poén) de értitek....remélem

1. A Naruto vs. Oro harcra nem jó asszociálni mert gondolom egyetértetek velem hogy a Kyubi nem igazán tud beszélni
szal nem túl jó beszélgetőpartner
2. legalább beszéd volt benne állandóan az ment sakurától hogy ohh naruto
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1025 Dátum: 08 jan 21, 01:00:12 »

Én máshogy tudom ezt a 11 teames dolgot...
Nekem egy rajzban járatos emberke mondta, hogy csak Narutót kb 4-5 emberke rajzolja meg mert lehet látni a megrajzoláson.
Meg Én úgy tudom vala, hogy 2 nagyobb csapat van... de most lehet h hülyeséget mondok, mert nem 100as az infó.
Volt egy csapat a Shippuuden 1. évadra és van egy a 2. évadra.
Ezért különbözik a 2 évad megrajzolásban + stílusban + végülis sokmindenben.
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #1026 Dátum: 08 jan 22, 12:17:04 »

külföldi naruto fórumokon olvastam, hogy összesen 11 team volt és ezek kör-körösen csinálják az animet. pl. szerintem ez eléggé látszik a 42 és 43 részeknél is.
Ha megnézzük akár Sakura megrajzolását, akár Kyuubiét => 42ben szerintem inkább egy vőrös démonhoz hasonlított, míg a 43as résznél a feje inkább egy pickét denevéresre sikerült (szétálló fülekkel).

Itt található a pontos leírás: http://forum.narutochaos.com/showthread.php?t=13711

tévedtem, 12 team van + 1 specialos Mosolyog.

u.i.: és a kövi részeket kik csinálják:

Ep 43 Team 9
Ep 44 Team 4
Ep 45 Team 13 (new)
Ep 46 Team 10
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 22, 12:21:39 írta R » Naplózva
Susan
Vendég
« Válasz #1027 Dátum: 08 jan 22, 21:26:07 »

Azt én is észrevettem h eléggé más még a Kyuubi is (nem csak sakura meg a többiek), hosszabb a füle meg máshogy is áll.

Felettéb érdekes 1 link! Köszi R! kacsint
De ha igaz az infó akkor kiváncsi vok a 45. részre (Team13-ra) Nevet, h válik be az új csapat! No meg én a Team9-nek szavazok minusz 1 pontot Nyelvesít [color]
Naplózva
Dante Kazama
Vendég
« Válasz #1028 Dátum: 08 jan 23, 15:28:52 »

Remélem a jővőben az ilyen 'hibákra' azért odafigyelnek :-X
Mintha egy másik Kyuubi alakot láttnánk...
Naplózva
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #1029 Dátum: 08 jan 23, 16:13:06 »

A narutoban mindenki csak a hibákat látja én sose nézem a hibákat inkább csak élvezem az animet nemtom miért de ugylátom mintha csak a hibák érdekelnének mindenkit.idejelenne már másról is beszélni mint pl hogy folytatodik elképzelesek mi hogy lessz vagy stb
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Susan
Vendég
« Válasz #1030 Dátum: 08 jan 23, 16:20:39 »

hát igen.. így van ez mindig.. főleg az elején! :-X
De én pl már megnéztem az egészet 3* és a Shippuu részeket is láttam 3*. Most állok neki 4.re és az ember akaratlanul is észreveszi a hibákat, de ha meg 1 karakter elrajzolásáról van szó akkor + aztán végkép. Én nem úgy nézem h keresgélem hanem rátalálok. És sztem ezzel mások is így vannak. Nyelvesít
Naplózva
Gibson
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #1031 Dátum: 08 jan 24, 13:30:11 »

nemhiszem ez így nem igaz, mert akkor már nem néznénk Narutot Mosolyog legjobb mese a földön ....csak az böki az emberek szemét h, hogy tud megváltozni 1ik pillanatról a 2.ra, mármint Sima Naruto részek és Shippuuden részek Mosolyog
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1032 Dátum: 08 jan 24, 13:41:36 »

1. Nem mese, hanem anime kacsint
2. Hogy miért változott meg? Ezt leírtam 1 oldallal arrébb Mosolyog
3. Fent a Shippuuden 44. RAW  8)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1033 Dátum: 08 jan 24, 20:35:46 »

+1.) A "Bakik" téma nem itt van.

Csak azért nem töröltem pár hsz-t, mert Cart-dono már reagált.

-------------------- Szerk.:

Hát, az a 44. rész...
A rajzolásról nem mondanék semmit...
De ezen jót nevettem: http://i30.tinypic.com/oivdky.jpg
Mintha valami egy kicsit el lenne túlozva. ^^
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 25, 00:58:58 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #1034 Dátum: 08 jan 25, 02:29:05 »

.. én az  egész  részt ahogy  van  bakik topicba  raknám..xD..
.. mivé leszünk így ??  :'( ..
.. és  emellett  eléggé  semmitmondoo  is volt   a  rész.. (leht  h  ez  az oka  a vizualizálásnak) .... vagy csak  az  előző  részek  "pörgése" miatt leht  ez  az  érzés ??... ki tudja  Hümm-hümm ....
... mindensetre megint  egy  nem  túl joo  részt  kaptunk .....finoman  szoolva...
..am  ez volt  az  a  rész  ahol  Yamatoo  kimondta volna h Sakura szerti  Narutoot..... Nevet....xD..
Naplózva
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!