24 máj 15, 15:53:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 734 735 [736] 737 738 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554418 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11025 Dátum: 14 júl 03, 15:00:53 »

Erre gondoltam: (bocs levettem a linket, most jöttem rá, hogy nagyon spoileres még, de a 624. rész 13. oldaláról van szó)

Amikor itt tartott a manga, azon nevettünk, hogy mennyire hasonlít a földön háttal fekvő Uchiha Sasukére... Na jó, ez annyira nem is vicces Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 10, 05:59:13 írta Életunt Cápa » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11026 Dátum: 14 júl 03, 15:43:13 »

Lehet, hogy Sasuke ük-ük Nagyapja az.

Az új ending amúgy szerintem so-so. A képek mentik meg igazán, mert az a hülye rap "zene" (Szövegfelolvasás) alatta...
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11027 Dátum: 14 júl 03, 18:09:50 »

Őszintén szólva nem vártam semmi kimagaslót a mai résztől, mégis sikerült pozitív csalódást okozniuk Nevet Nagyon-nagyon jó epizód lett!!! Pedig én nem komálom a flashback-eket, de ez eddig nagyon adja.

2 mangafejezetet dolgozott fel, ami épp elég volt. Érdekes, hangulatos és még vicces is lett Nevet Hashirama és Madara "Rómeó és Júlia" története nagyon átjött Nevet A poénok is adták, bár furcsa módon, Kishimoto nagyon kedveli ezt a hugyozós témát ikszdé Egyik másik általam ismert mangában se fordul elő ennyi pisilés ikszdé
Hashirama meghalt testvére csak szerintem volt Zetsu-s ? Mármint a felemás haja miatt. Lehet lesz valami köze hozzá ?  Gondolkozik
Eddig nem is figyeltem igazán, de Tobirama-nak vörös szeme van! Ez most csak így random, semmi jelentőséggel, vagy ez is valami kivételes szemtechnika ? Mondjuk egy degenerált sharingan ? ikszdé

A rész vége különösen tetszett. Várható volt ez a csattanó, de ami tetszett az az, hogy Hashirama sem lepődött meg rajta Nevet Csak okos emberke ő. Egyébként kicsit Rock Lee-re hasonlított külsőleg, de ők is inkább egy tipikus Naruto-Sasuke barátságot idéznek, mint sok másik karakter Nevet

A rajzolás nem volt nagy szám, de nem is volt itt akció jelenet, tehát megérte ezt a csapatot alkalmazni. A háttérzenéket is jól eltalálták. Egy újabb 5/5-nek lehettünk tanúi! Mosolyog

Ja és az Ending: Éreztem, hogy most egy ilyen "elmegy" kategória fog jönni. A zene nem tetszik, nem az én típusom, a képi világa meg egy közepes kategória. Kicsit hangulatos jah. A részemről egy 3/5 Tényleg csak elmegy szintű. Az előző néhány zárány viszont nagyon tetszett, szóval most nem bánok egy ilyen gyengébbet, bőven belefér.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 03, 18:16:49 írta Csabi28 » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11028 Dátum: 14 júl 03, 19:24:15 »

Tényleg jó volt. Igazi Snobi hangulat volt mint egy japan történelem.   Hasi Madara barátsága sokal valósabb mint Naruto Sasukeé.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #11029 Dátum: 14 júl 03, 19:30:50 »

Ezeket a részeket vártam már a manga óta és eddig csak jót lehet róla mondani Mosolyog
A poénok is jól átjönnek: „Csak remélni tudom, hogy elérem a túl partot.” ikszdé
mondjuk, az itt lévő jobban bele illet volna: www.naruto-kun.hu/manga/Naruto/622/4
Az endingre nem számítottam… a japánok nem értenek a raphez maradjanak a popnál.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11030 Dátum: 14 júl 03, 21:26:32 »

Azok alapján, amiket mondtatok nem vártam sokat a mai résztől... ehhez képest meg kell mondanom, pozitív csalódás volt Mosolyog Madara és Hashirama története szerintem elég érdekesen kezdődött, ráadásul mikor felmentek a hegyre még nem is gondoltam semmire, de mikor Hashirama kijelentette, hogy építsenek itt fel egy közösséget, egyből leesett Mosolyog Annyira szuperül kihozták ezt, hogy az valami hihetetlen! Hashirama depizése pedig annyira poén Mosolyog)
Az apját viszont nem bírom... meg úgy emlékeztem, hogy az Uchiha és Senjuu klán alapvetően nem utálták egymást csak mindig felbérelték őket ellenséges klánok és így harcoltak...
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 03, 21:28:52 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11031 Dátum: 14 júl 03, 21:35:49 »

Jó rész volt, eredeti poénokkal, hangulatos volt végig, jól átjött. Tényleg érdekes volt látni, hogy milyen barátság alakult ki közöttük. És ez barátság, Sasuke-Naruto pedig riválisok, teljesen más a kettő.

Egy gondom van: nekem szaggat a 720p videó. Amikor a tájon mozog a kamera, akkor szó szerint "laggol" a kép, és ez baromira idegesítő. Másnál is csinál ilyet? A készítők képtelenek egy normális animációt készíteni, vagy valami más probléma lehet emögött? pl 11:24-nél amikor mutatják a partot. (1080p HD videót elviszi a gép, szóval nem hardver hiba).
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11032 Dátum: 14 júl 06, 16:51:52 »

Jó rész volt, eredeti poénokkal, hangulatos volt végig, jól átjött. Tényleg érdekes volt látni, hogy milyen barátság alakult ki közöttük. És ez barátság, Sasuke-Naruto pedig riválisok, teljesen más a kettő.

Ami azt illeti Sasuke és Naruto is barátok sőt Naruto inkább testvérként tekint rá. Egyébként ez igaz visszafele is csak Sóska gyöpös meg magába van zuhanva mindig. Szóval pont ugyan az mint Hashi és Madara csak más környezet és időpont. Talán annyi hogy Hashiék jóval komolyabb időben éltek és komolyabban gondolkodtak mégis csak ők alapították a falut. Narutoék hozzájuk képest ovisok. De az alap felállás ugyan az.

Egyébként jó kis rész volt. Kár hogy nem sokára vége a flashbacknek. Az ending meg borzalmas zenét kapott mintha felolvasták volna a szöveget. Az éneklős része jó lenne de abból nem sok van. Nevet
Naplózva

Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #11033 Dátum: 14 júl 06, 21:52:23 »

A rap az ilyen. Mosolyog Nekem tetszett az ending, bár csak a dalszöveg miatt. Nevet
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #11034 Dátum: 14 júl 06, 23:38:03 »


Egy gondom van: nekem szaggat a 720p videó. Amikor a tájon mozog a kamera, akkor szó szerint "laggol" a kép, és ez baromira idegesítő. Másnál is csinál ilyet? A készítők képtelenek egy normális animációt készíteni, vagy valami más probléma lehet emögött? pl 11:24-nél amikor mutatják a partot. (1080p HD videót elviszi a gép, szóval nem hardver hiba).

Kb 20 résszel korábban nekem is volt ilyen 1x, meg most megint. Amikor így mozog a kamera látványosan szaggatott néhol. Nem tudom miért. Szerencsére csak ritkán fordul elő.
Naplózva

....................................................................................................................
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11035 Dátum: 14 júl 10, 05:49:48 »

Jövő héten megint nincs rész, de jó.... :/

368: "The Era of Warring States" - July 10
369: "My True Dream" - July 24
370: "Sasuke's Answer" - July 31
371: "Hole" - August 7
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 10, 05:55:14 írta Életunt Cápa » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11036 Dátum: 14 júl 10, 11:23:55 »

Érdekes. Ezek szerint számíthatunk kitöltésekre, mert a címek alapján a következő 3 rész kb. 4-4,5 manga fejezetet fog feldolgozni. Vagyis részenként másfelet. Nem is baj, ha továbbra is 3 fejezet/rész tempóval haladnánk, akkor karácsonyra utolérnénk a jelenlegi történéseket. Na jó, most csak tippeltem, de hamar, az biztos.
Kíváncsi vagyok a mai részre, mert az előző nagyon jó lett, nagyon sokat hozzátett a mangához. Remélem a mai is.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11037 Dátum: 14 júl 10, 12:47:58 »

368: Végre elkezdték picit filleresíteni. Ez a korszak izgi Mosolyog

- Az első Izuna-Tobirama találkát picit elrontották, mangában sokkal vagányabb volt.
- Sajnálom, hogy taktikázás és ravaszkodás helyett már csak erőből nyomják a harcokat, tiszta Dragon Ball fíling.

Előzetes nézhető.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 10, 12:51:59 írta Életunt Cápa » Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11038 Dátum: 14 júl 10, 13:18:17 »

Azta! Úgy elrepült a rész... nagyon jó volt!

Nem hittem volna, hogy Hashirama ekkora arc! Tisztára mint Naruto! Nem hittem volna, hogy ennyire izgalmas lesz a múlt eseményit látni, de nagyon jók!

Erre nem gondoltam volna... hogy a falu neve... bírom az ilyet, mikor nem látom előre a storyt és meglep a történet. Ezek a legjobbak Mosolyog
Naplózva
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #11039 Dátum: 14 júl 10, 14:25:52 »

Csak nekem tűnt Izuna arca olyannak mintha Sasuke lenne? Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 734 735 [736] 737 738 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!