24 máj 15, 23:24:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 732 733 [734] 735 736 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554742 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #10995 Dátum: 14 jún 19, 18:25:31 »


343 sortól?

Amúgy jó rész volt. A mangában szerintem viccesebb lett, de összességében elég jól összerakták. hashirama depis pillanatai valahogy nem jöttek át olyan jól.


Nem, hanem azért mert próbálok minél hamarabb végezni és püfölöm a billentyűt, mint állat.  >.<#
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10996 Dátum: 14 jún 19, 18:34:16 »

Ted hozzá hogy SZVSZ.
Mert szerintem meg jó részek jönnek de majd meglátjuk mit írnak az animések. Mosolyog
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10997 Dátum: 14 jún 19, 18:49:55 »

Pedig ami innentől jön a cselekményben, az egyre csak szánalmasabb és szánalmasabb lesz. Pláne olyanoknak, akik annyi éve követik a Narutot, mint én. Akik csak 1-2 éve csatlakoztak be, azoknak naná, hogy tetszik ez a förmedvény.
Csak be kellene látni a fa mögé, és meglátni az undorító fan service nevezetű erdőt.
De már teljesen új generáció uralkodik itt a fórumon, beletörődtem. Azért hiányoznak a "már reményt feladott" veterán arcok.
Akik meg megmaradtak, azok csak le vannak hurrogva, hogy "A Naruto akkor is jó, ha szar bölöbölöbölö".

Épp ezért nem is szívesen írok ide, mert sajnos csak rosszat tudok mondani. Viszont a képi kivitelezés mai napig nagyon igényes.Rossz animáció? Pocsék arcok? Ez komoly??? Ugyanazt láttuk?Elég megnézni Tobirama pózerkedésénél a porfelhő animációját. Ha valaki arra azt mondja, hogy rossz, az inkább ne okoskodjon.

Majd 9 éve nézem a 3 nagy shounen pajtást. Szóval eléggé a régiekhez tartozom már megbocsáss. Nevet
Egyébként elég csak benézned a Bleach topicba láthatod hogy oltom mint a .... xD Pont azokért amiket írtál. Viszont ez a Narutora szerintem nem igaz. Lehet hogy ez is megkopott a régi megszokott minőség már nincs is jelen de melyik shounen mondhatja ezt el ennyi év után? Egyik sem. Senki sem tudna 10 év után is ugyan olyan szinten maradni.

Komolyan Dani? Most komolyan? Fogom a fejem de már nagyon durván. Neked hogy jön képbe a porfelhő az arcokhoz? ^^' Pont Tobirama fejét kéne megnézned amikor pl oldalt állt karba tett kézzel vagy akár azt hogy milyen fejeket rajzoltak pl Hashiramának is. Egyébként oltod itt a mangát de olvasás neked se megy már? Hol írtam azt hogy szar az animáció? Fejeket meg rajzolást írtam.

Ez mind szép és jó de most már Naruto is átment Fairy Tail-be. Pocsék arcok és rajzolás mindenhol? Még Madara vs Hashimara harc is elég gyér lett.

Egyébként mai napig nem értem miért lesz attól jobb BÁRMI ha csak 1-2 éve követi valaki. Jobb nem lesz max új az élmény és nagyobb a lelkesedés. Magamról is tudom hogy idővel belefáradtam ebbe a műfajba és már inkább seinen és még komolyabb stílus jön be mint sem shounen. És a 3 régi nagyot már csak megszokásból olvasom. De még a mai napig tűkön ülve várom a heti fejezeteket bármennyire is szarok. De még mindig azt mondom hogy a Naruto a legösszetettebb mind közül és csak ezen látszik hogy haladunk valamerre. Ugye itt OP, Bleach és Narutoról beszélek csak hogy értse mindenki.

Egyébként csak a példa kedvéért linkelek pár képet a mai részből csak hogy lásd miért oltom a mai rész rajzolását. Lehet én vagyok túl igényes de azért ez nem egy fanmade cucc mint pl a te Akatsukis izéd. Ott elviseli az ember a tré rajzolást mert nincs rá normális keret hogy az ember jobbat csináljon. De azért egy ekkora cégnél nem tűröm a pocsék minőséget.

Ezt a képet nem igen kell kommentálni mi a gond vele szerintem de csak hogy tiszta legyen. Mi ez a fej és kéz rajzolás főleg Hashinál. http://www.kepfeltoltes.hu/140619/9410052781_www.kepfeltoltes.hu_.png

Na ezt a képet meg pláne nem kell kommentálni szerintem: http://www.kepfeltoltes.hu/140619/6065397722_www.kepfeltoltes.hu_.png

És ez csak a hokage pajtik. Nem említettem Sóskáéket vagy épp Hashi vs Madara fightot. 90%-a borzalmasan volt megcsinálva.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10998 Dátum: 14 jún 19, 19:15:37 »

Nem kell túlozni. Még mindig összehasonlíthatatlan a bármikori ft-hez képest. Főleg, hogy az elmúlt pár rész bámulatos volt hangulat, animáció terén, ez egy kicsit gyengébb lett. Mondjuk azt bánom, hogy pont ez.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #10999 Dátum: 14 jún 19, 19:32:58 »

Ezt a képet nem igen kell kommentálni mi a gond vele szerintem de csak hogy tiszta legyen. Mi ez a fej és kéz rajzolás főleg Hashinál. http://www.kepfeltoltes.hu/140619/9410052781_www.kepfeltoltes.hu_.png

Na ezt a képet meg pláne nem kell kommentálni szerintem: http://www.kepfeltoltes.hu/140619/6065397722_www.kepfeltoltes.hu_.png

A fej még elmegy, de az a kéz. xD Fel se tűnt eddig. A második képen a csuklója meg a kézfeje mint egy 7 évesé. xD
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11000 Dátum: 14 jún 19, 19:41:48 »

De ezek csak pillanat képek voltak.
Nekem ami furcsa a fordításban az a amikor Orocsimarcicsi magázza a hokagékat. Szerintem nem kellett volna így fordítani.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 19, 19:43:12 írta ULTRA » Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11001 Dátum: 14 jún 19, 19:57:50 »

Sennin Hashirama és Tízfarkú Susanoo? Ejnye, hát miféle irányba visszük ezt a történetet?

Pozitívum, hogy nagyon nem így képzeltem el se Hashiramát, se Tobiramát. Hashirama kicsit olyan ,mint Jiraya volt, de fele annyira sem idegesítő szerencsére! Nagy arcnak tűnik, bár egy kissé pacifista Mosolyog
Tobirama meg meglepően agresszív, ejnye na.

Kb ennyit tudok a részről nyilatkozni. Annyira nem hatott meg, de közel sem volt olyan rossz, mint az előző.

Szerk: apropó, Madara és Hashirama direkt hord ugyanolyan rucit vagy ezt még ne vegyem észre?
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 19, 20:01:43 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11002 Dátum: 14 jún 19, 19:58:20 »

Ultra: Nagyon is jól van fordítva, hisz nem kicsit idősebbek nála és az első kettővel nem is találkozott még, továbbá a japán szinkronból is kihallható a magázódás. Egyébként Minato-t meg tegezi, ami megint csak érthető.

Kuro25: Szerintem kicsit túlontúl igényes vagy. Amiket belinkeltél képek nem tartottak 1-2 másodpercnél tovább és bőven nem pocsékok. Persze rajzolás terén volt már jobb epizód is, de rengeteg rosszabb úgy szint.
5 éve követem már majdnem hétről hétre a Shippuudent és máig igaz a változó minőség. A 4:3as felbontásig (tehát Part 1, Shippuuden első 50 része) egyáltalán nem volt jellemző a gyenge rajzolás, de ott meg 1-2 rész (tényleg csak ennyi) kivételével nem is voltak igazi animációk, csak kifestették a mangát. Most el lehet gondolkodni melyik megoldás a jobb, mert hétről hétre nem tudnak tökéletes minőséget nyújtani, még ha beledöglenek is. A rövid és szezonos animéknél jó, hogy messze igényesebb a rajzolás, hisz nem kicsit van több idejük sokkal kevesebb részre.

Egyébként meg mostanság ugyancsak jó a Shipp minősége, nincs ok panaszkodásra.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 19, 20:41:06 írta Csabi28 » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11003 Dátum: 14 jún 19, 20:07:16 »

Mostanában tényleg belehúztak.
Ma vagy holnap biztos megnézem.
Remélem Leito a kezeid már rendbe jötttek. Nyelvesít

Hidd el Sand ez még csak a kezdet (körüli) szószerint is mivel emlékezés. smirksweat

Így fejből nem tudom hogy figyelj-e a ruhákra.
Anno egy Uchihat is elég hasonlónak találtam Orohoz.
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11004 Dátum: 14 jún 19, 20:13:21 »

Anno egy Uchihat is elég hasonlónak találtam Orohoz.

Én még azt is megkockáztatnám, hogy Orochimaru Uchiha, noha ez persze sosem derült ki meg semmi megalapozott, de amúgy sem tudjuk a vezetéknevét, nagyjából stimmel a külseje és ráillene a dolog, hogy ő valami selejtes génállományú és sosem érhette el a Sharingant (vagy valami ilyesmi).
Ezért is kellhet neki egy Uchiha meg talán ezért is akarta elpusztítani a falut, a vérében van, ás ezt mondta el Sasukenek is, amit ma nem hallottunk ^^
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 19, 20:15:35 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #11005 Dátum: 14 jún 19, 20:16:36 »


Remélem Leito a kezeid már rendbe jötttek. Nyelvesít

Persze, már semmi bajuk. Mosolyog

Csabi28
Pacsi, pont ezeket akartam én is reagálni rá.

Sand: Azért az elég fura húzás lenne, ha uchiha lenne. Nevet Mondjuk amennyi mindent már magába tömött, nem tartana sokból neki egy kis Sharingant is hozzáadni a keverékhez. xd
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11006 Dátum: 14 jún 19, 20:41:02 »

Sennin Hashirama és Tízfarkú Susanoo? Ejnye, hát miféle irányba visszük ezt a történetet?

Ó ha tudnád... :/

Pozitívum, hogy nagyon nem így képzeltem el se Hashiramát, se Tobiramát. Hashirama kicsit olyan ,mint Jiraya volt, de fele annyira sem idegesítő szerencsére! Nagy arcnak tűnik, bár egy kissé pacifista Mosolyog
Tobirama meg meglepően agresszív, ejnye na.

Először mindenkinek ez a benyomása, de Tobirama sokkal jobb arc Mosolyog

Szerk: apropó, Madara és Hashirama direkt hord ugyanolyan rucit vagy ezt még ne vegyem észre?

Nincs kapcsolat köztük, vagy legalábbis még nem tudunk róla Nevet Véletlen egybeesés.
Naplózva

NagyGergely
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #11007 Dátum: 14 jún 19, 20:41:56 »

Egyszer említettem -de lehet, hogy más is-, hogy ez a Tobis szál hasonlított a Star Warshoz. Na ez a rész pont igazolja ezt a kijelentésemet, de sajnos nem jó irányba...
Érdekes rész volt meg minden, de ez a szeretet dolog annyira elcsépelt már. De ez a "agy módosítja a látóidegeket amitől megváltozik a Sharingan" dolog... Ez volt a szép a MS-ban, hogy misztikum övezte, hogy miért "ébred fel", ha elveszítesz egy hozzád közelálló személyt. Erre meg idedobják ezt az áltudományos hülyeséget... Pont, mint a Star Wars előzménytrilógiában a midikloriános hülyeség. Elrontja az egész varázsát.
Következő héten nem lesz rész, amit nem értek, mert megint félfiller jön, mire visszaállunk a történetre megint... De leginkább ez a MS dolog bosszant.
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #11008 Dátum: 14 jún 19, 20:51:56 »

A rész az előzetes alapján jobbank tűnt.
Hashriama hangja számomra eléggé zavaró, egyszerűen nem illik a stílusához, míg ellenben Tobirama hangja teljesen passzol. A fejek egy-két helyen valóban rusnyák voltak, de amúgy ez még egy teljesen jó rész volt grafikailag. A rész végi Hashirama-Madara harc is teljesen vállalható, minimális számú állóképekkel. Az Első hangja viszont néhol rendkívül zavaró nálam.


Dani:

Tény, sajnos már nem igazán lehet lelkesedést mutatni a mostani illetve az eljövendő történések iránt, legyen bármilyen kidolgozott és minőségi az anime kinézete.

Kishi az utóbbi pár évben elment egy olyan irányba, amihez egyáltalán nem ért és ahelyett hogy ezt belátva felhagyna vele, csak még inkább erőlteti a dolgot, aminek hála mára-már olyan dolgok születnek-születtek a mangában, amik viszonyítva az első 300 rész (első 500 fejezet) - hez egyszerűen fájdalmasan nevetségesek.
Úgy mondom ezt hogy mindent nézve még mindig ez a kedvenc animém-mangám (legalább is egy bizonyos pontig), de jó ideje már csak a zuhanását látom hétről-hétre.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 19, 20:55:36 írta mateee-kun » Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11009 Dátum: 14 jún 19, 20:55:50 »

Nekem tetszett Tobirama okfejtése. És az egész rész tetszett! Az első 3 percben, mikor megláttam Hashirama valódi természetét, akkorát röhögtem Nevet Baromi jó húzás volt! Nagyon bejönnek a karakterábrázolások! Minato feje is tetszett, ahogy ledöbbent és felfogta, hogy mi zajlik épp, és ki áll a főszerepben.

Tetszett Oro stílusa is, meredek a váltás. Az oka viszont kérdéses, alattomos kígyó, kíváncsi vagyok mik a valódi céljai. Vagy talán ő is pont ugyanazokat a válaszokat keresi, mint Sasuke? Elvégre a Kabuto részekből megtudtuk, hogy valójában Oro sem volt eredendően gonosz, a helyét kereste, és erre talált egy utat. Bár azt azért nehezen venné be a gyomrom, ha megtérne, szívesen látnám, ahogy Madara nyársra húzza és megsüti, ahogy a kígyókat szokás (bocs ha túl nyers voltam).

És mikor megláttam, hogy Hashirama is senju módba ment át, egy csöppet lepetéztem. Ez azért megmagyaráz pár dolgot. És amit megidézett a végén, na az szép lesz! Remélem lesz ennek a harcnak folytatása, akár végkimenetele is. És nagyon bejött Madara taktikája, álmomban sem gondoltam volna, hogy Kurama-ra rá lehet pakolni a Susanoo páncélját, de nagyon nagy ötlet! Ahogy Hashirama mondta: ravasz róka, meg kell hagyni.

Szóval nekem nagyon bejött a tartalom. Tény helyenként ellinkeskedték a rajzolást, de nekem úgy tűnt a fontosabb pillanatokban a helyén volt. Kíváncsian várom a régi történetet Hashirama-tól, tán választ kapunk pár Rikudo-val kapcsolatos dologra is, és remélem halljuk majd a választ is, amit Sasukenak ad.

Az az érzésem jó részek jönnek és élvezni fogom  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 732 733 [734] 735 736 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!