24 máj 15, 03:18:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 729 730 [731] 732 733 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554035 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10950 Dátum: 14 jún 10, 18:44:13 »

Inkább legyen 1 hetes szünet mint 1 manga 1 rész tele fillerel kitöltéssel ami szétrombolja a hangulatot.
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10951 Dátum: 14 jún 10, 20:26:22 »

Egyetértek! Legyen kevesebb, de minőségibb anime!
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10952 Dátum: 14 jún 10, 22:36:43 »

Srácok ez tényleg kevesebb lesz... Általában 13 részig van egy Ending, most nagyon úgy néz ki, hogy tízig lesz... Azonban tényleg jobb így, hogy kevesebb, de minőségibb rész, hisz igaz, hogy most elég rosszul jön ki nekünk, de a jövőben ha több epizódot visszanézünk egybe, akkor nem kicsit lesz jobb az összkép.
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10953 Dátum: 14 jún 12, 12:48:47 »

365: Még keresem a szavakat. Mintha kissé egyenetlen lett volna az animálás színvonala a jótól a nagyon gázig. Kicsit emlékeztettek az arcok a chikarás filler disney-alakjaira, nem? Na megnézem mégegyszer.

- Hinata vállhelyreállító műtéte még a mangánál is bénább lett, pedig nem hittem, hogy ez lehetséges.
- Annak viszont örülök, hogy végre legyőzték Madaráékat, kicsit untam már ezt a szálat. Külön öröm,hogy Lee-nek is jutott egy kis dicsőség.
- Nem hittem, hogy ma idáig eljutunk, arra számítottam, hogy a Sasukés szál csak jövő héten jön. De akkor meglett az animéseknek legalább a heti áll-leesős pillanata ismét a négy hokage személyében Mosolyog Mit szóltok hozzá?

Előzetes iciri-piciri spoilert mutat egy fél másodpercig, de szerintem nézhető.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 12, 15:35:14 írta Életunt Cápa » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10954 Dátum: 14 jún 12, 15:34:08 »

Jajj, Naruto olyan kis cuki nyugdíjas tempóban futkározik a népek között. Nem is értem, minek rajta a Kyuubi palást. Pojén

Éééééés a Hokagék visszahozásával meg is kezdődött az agyf*sz-tsunami.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10955 Dátum: 14 jún 12, 18:33:05 »

Jajj, Naruto olyan kis cuki nyugdíjas tempóban futkározik a népek között. Nem is értem, minek rajta a Kyuubi palást. Pojén

Éééééés a Hokagék visszahozásával meg is kezdődött az agyf*sz-tsunami.

Még jó, hogy ezzel nem mindenki ért egyet...
De most komolyan, nem kell elvenni az animések kedvét, mert a gyengébb részeket is nagyon fel tudja pörgetni az anime.
A mostanit még nem láttam, lehet, hogy nem is fogom (VB VAN!!), de a végét megnéztem, a hokagék miatt. Nekem jobban ütött mangában, de lehet, hogy csak azért, mert nem az egész részt láttam, csak az utolsó 2 percet.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #10956 Dátum: 14 jún 12, 18:43:18 »

A  hokage-s részek nagyon tetszettek a mangában, esküszöm néhanapján újrázom őket.....viszont az az utáni történetmesélős részt utáltam, talán itt jobb lesz.
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10957 Dátum: 14 jún 12, 18:48:27 »

Nagyon jó volt:) Ez a Anime most nagyon jól csinálja.  Nekem tetszett a mangában is hogy visszajöttek a hokagék igy megismerjük öket , jellemüket.  Mosolyog ikszdé
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10958 Dátum: 14 jún 12, 19:05:30 »

Hiába próbáltak ebbe a részbe belerakni pár szomorú pillanatot, nekem valahogy az nagyon nem jött át, de a hokagés rész tetszett.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10959 Dátum: 14 jún 12, 19:08:02 »

Húúú, hát itt megint történtek a dolgok ikszdé Szerintem már mondanom se kell, hogy mennyi fejezetet dolgoztak fel megint. Elképesztő!

Először is leírnám a negatívumokat, mert abból kevesebb van ikszdé A grafika helyenként most tényleg gyenge volt és Naruto csigafutása no komment. Pedig volt 1-2 kisebb jelenet, ahol szép tempóval szaladt...
Lee rúgása lett még béna, az anime alapján nem mertem volna biztosra állítani, hogy félberúgta Madárkát... A mangában elég egyértelműen látszódott pedig... Nem értem, hogy ez most cenzúra akart-e lenni vagy csak "pörögjön az animáció végre, ne legyenek lassított mozzanatok", de szerintem inkább ez az utóbbi. Mostanában annyi vér ömlik ott ahol lehet, hogy egy zombi feldarabolása, ami nem is vérzik és nem is hal bele, az lazán beleférne a jelenlegi cenzúrába (?) ha még van egyáltalán.
Végül még Orochimaru hangját tudnám felhozni. Oké, egy profi szinkronszínésznőről van szó, de már annyira hallatszik az öreg hangja és egy Orcsihoz szerintem ez túlzás, mert szemmel láthatóan jól tartja magát... Erről még később. Szóval régen még oké jó volt (bár a magyar Naraku-s faszább volt), de most már elég bénán "hangzik"...

Szóval ennyi negatívumot tudnék felhozni az anime kapcsán. Lesz még pár, de az a manga hibája ikszdé Na de akkor lássuk sorban: Naruto chakraátadása nagy hülyeség volt... Oké hogy rengeteg van neki, de ez már túlzás... Továbbá maga a chakra átadás is, eddig alig vagy nem is nagyon volt róla szó, most meg már ilyen DBZ feelinggel történik minden... Ez elég illúzióromboló volt. Ha eltekintünk ettől a "logikától", akkor az élmény azért helye közel majdnem maximális volt Mosolyog A hangulat totál meglett és a felturbózott jutsuk is adták. Egyre jobban tetszik ez a Naruto-Hinata dolog is, szépen "meggyógyította" a vállát Mosolyog Neji elbúcsúztatása is adta és az a jelenet is, amikor Naruto chakrát adott Lee-nek. A sakura-Ino-s flashback is a helyén volt elég szép minőségben. Igaza van Inoichi-nek, szépen kivirágzott a lánya Nevet
A jelenet vége is kemény volt, ahogy leszállították az Uchihákat a magas ló.-tízfarkúról és szembenéztek velük... páran Nevet Elég badass lett.

A másik helyszínünk Konoha és környéke volt Orochimaruval... Atyaisten én még most se tudom felfogni, hogy él és virul ilyen "lazán"... Szerzett chakrát Kabutótól is, az egész háborúval tisztában van és még azt is tudja, hogy miképp hozza vissza a lepecsételt lelkeket és dolgokat... Oké, hogy zseni meg minden, de ez már akkora cheat ikszdé
Felmerült az is, hogy most elpusztíthatna Konohát... Bitch please, Pein már mikor megtette sokkal könnyebben... Ennyit erről. Továbbá nekem az egész karaktere sem tetszik, olyan, mintha nem is ő lenne. Máskor gondolkodás nélkül feláldozta volna Suigetsu-ékat, most persze nem, mert most ő jó fiú... Tiszta Sasuke ikszdé Még mindig látom benne az Uchihát! Fekete haj, sápadt bőr, időjárás jellem és persze a nagy okosság.
Egyébként kicsit se voltak feltűnőek full fekete "kicsit sem gyanús" köntösben mászkálva.. Szerintem így könnyebben felkelthetnék a figyelmet, mintha csak simán besétálnának. Úgyis este volt meg az elit amúgy sincs most Konohában. Továbbá ott a henge no jutsu is. Nem hiszem, hogy Inoichiék a Juubi figyelése közben még Konohát is figyelmesen pásztáznák, hisz úgy tűnik, már a Konoha Védőburok se működik, ami kiszúrja a gonoszokat. Nos mind1 ők tudják, de szerintem ez nagyon tré volt ikszdé
A 4 hokage visszahozása, nos erről a spoilerről is tudtam szerencsére, de azért szépen kivitelezték az egészet. Maga a szertartás nagyon adta és Orochimaru is mekkora egy rohadék már, hogy megúszta "épp bőrrel" és még a kezeit is visszakapta. Nem semmi basszus Nevet Ez azért elég vagány volt, hiába full cheat az egész. Mindig elfelejtem, hogy ő már mióta kéz nélkül van és harcolt, és ugye még így is felvette a harcot anno Tsunade és Jiraya ellen (igaz Kabutoval) vagy Kyuubi-Naruto ellen (igaz Kabutoval) ikszdé
A 6 Zetsu Sasuke testén elég meglepő volt. Mármint csak mennyiségre. Egyből eszembe jutott a Kage találkozós események, de azért ez nem semmi, hogy ilyen távoli jelentésük volt. Ha ezt direkt így tervezte Kishimoto akkor le a kalappal! Ha meg nem és csak jól jött ki az egész az edo-tensei-hez, hát... Akkor is gg kacsint

Nos hát megint sokat írtam, de mivel nem olvastam már ezeket mangában és 3 fejezetnyi tartalom volt... Szerintem még kevés is Nevet
Az epizód még a hibái ellenére is megérdemel egy 5/5-öt, hisz nem volt részem unalomban és tartalomban Nevet
Elég jó a minőség már hónapok óta, remélem így is marad most már Mosolyog Várom a kövi részt!
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10960 Dátum: 14 jún 12, 19:38:26 »

Most az egyik kedvenc MAD openingem egye jobban kezd illeni az Animehez és nem a mangához.
Ha most betenném még azért lenne jópár spoiler. smirksweat

Majd kicsit később.

Na ideje nekiállnom megnézni.
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10961 Dátum: 14 jún 12, 20:15:16 »

Nos.... akkor csak szép sorjában.

Az animációk szerintem rettenetesen kellemetlenek voltak, nagyon sokat kínos volt még nézni is. Ugyanezt el tudom mondani a rajzolásról is, rettenetes volt, de komolyan, egyes arcoknak még a formája sem stimmelt. Naruto chakra átadása az előzetesben sokkal jobban ütött, ráadásul ha a teleportáláshoz közeli sebességgel képes mozogni, akkor miért kell 4 Naruto ahhoz, hogy egy 20 perces epizód végére pacsizzon le mindenkivel? A másik, hogy mi volt ez a nagyon gáz főnix-felugrunk dolog? Jesszus....
Naruto szál - hatalmas csalódás

Sasuke/Orochimaru szál - nem kevésbé.
Az egész Shiki Fuin dolog sejthető volt. Nem is ez a problém, attól még zseniális, hiszen a harmadikon kívül mindegyik Hokage hasznos lehet (Hashirama - Madara ellen, Tobirama- Edo Tensei miatt, Minato - Kurama 50% ereje miatt + Obito ellen). Sokkal inkább az, hogy minderre az utolsó 3,5 percen kerül sor, úgy pörögtek az események, hogy azt se tudtam melyik 3 irányba nézzen a két szemem, annyi gyökérség történt, hogy az valami elképesztő. Hirtelen kirángatunk Sasukeból Juugo segítségével 6 Zetsut, majd a feloldás ára mindössze annyi, hogy beáldozunk egy életet, ami amúgy is úgy néz ki, mint egy opera előadás (a leszúrt hölgy még 1,5 órát énekel - Orochimaru), majd még van 40 másodperc a részből, csapjunk össze egy rém pocsék rituálét mindenféle átmenet nélkül. Nemtom hány fejeze volt ez, de ez pont az, amit 2-ben kellett volna megoldani.

Srácok, nagyon vártam ezt a részt, szerettem volna látni, hogy tényleg a Shiki Fuin feloldása lesz-e a megoldás Naruto erejének maximalizálásához, de álmomban sem hittem volna, hogy ennyire bugyuta, összecsapott és kellemetlen módon fogom mindezt megkapni.

Rég csalódtam ekkorát epizódban.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10962 Dátum: 14 jún 12, 20:18:43 »

Így jobban megnézve annyira nem is lenne spoileres.
Sőt a mostani előzetes se az.

Sand azért a 3ikat se becsüld le.Igenis megmutatja hogy hogy nem hiába lett Hokage.
Ne feledd Edonál öregség/gyengülés már nem számít.

Madaranál szinte észre se vettem hogy félbe lett volna rúgva. smirksweat
Oro-nál a hang ellenére egy dolgot javítottak a hihetetlenül széles vállát.
A Hokage szemszínek viszont megleptek.Hogy voltak és ilyen élénken.

Hibákat leszámítva nagyon is tetszett ez a rész. kacsint
Orochimaru már igazán megérdemelne egy sharingant a végére.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 12, 20:43:18 írta K ichigo » Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #10963 Dátum: 14 jún 13, 02:09:44 »

Még nem néztem meg a részt, mert álmos vagyok, meg idő se volt, viszont tudom mi van benne mert mangás vagyok. Nos... valaki mondta, hogy inkább legyen egy hét szünet mintsem egy mangarészbe egy kis filler pótlás. Na, szerintem ez egy rooooohaaddddddtulnagy hülyeség. Oké, itt igaz, hogy magyarázós részek jönnek, és ide nem is illeszthető, de a harcokat miért kell teljesen a manga alapján készíteni? Szinte mintha csak színesbe látnám ugyan azt. Szánalmas. Remélem, hogy az elkövetkezendő harcokat legalább olyan minőségűre csinálják, mint a Pein vs. Naruto, vagy csak hogy ne mondjak durvát, Orochimaru vs. Naruto, a Sippu elején. De a legjobb az lenne, ha a Madara vs. Shinobi haderőt próbálnák produkálni. Esküszöm, az egész anime folyamán, az a bő 5 perc volt a legjobban meganimált harc, de tényleg, nem viccelek. Ha ilyen színvonalon haladnának, talán még Dani is megbékélne az egésszel.

Ui.: csak hogy példát mondjak a fillerpótlásra, amikor Obito kölökként edz a Zetsukkal a barlangban, az nem volt benne a mangában, hogy Spirál Mihály Obcsi hátán szart  rajzol, viszont ez az anime részéről szerintem hatalmas húzás volt!!! Vagy csak a fentebb említett Madarás harc, vagy a Peines. Zseniális. Ici-pici max félperces dolgok, de baromira emelték a hangulatot.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 13, 02:14:29 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10964 Dátum: 14 jún 13, 12:40:30 »

Remélem, hogy az elkövetkezendő harcokat legalább olyan minőségűre csinálják, mint a Pein vs. Naruto, vagy csak hogy ne mondjak durvát, Orochimaru vs. Naruto, a Sippu elején. De a legjobb az lenne, ha a Madara vs. Shinobi haderőt próbálnák produkálni. Esküszöm, az egész anime folyamán, az a bő 5 perc volt a legjobban meganimált harc, de tényleg, nem viccelek. Ha ilyen színvonalon haladnának, talán még Dani is megbékélne az egésszel.

Dafakk? ikszdé
-A Pein vs Naruto pont hogy szar volt. Leszámítva a 166-167. részt. (Hinata+ChibakuTensei)
-Orochimaru vs Naruto jó lett volna, ha nem 6 epizódra húzzák szét.
-A Madara vs Shinobi haderőt (322. rész) illetően egyetértünk, az egyik kedvenc epizódom. És hogy csak 5 percnyi animált harc lenne benne? És a maradék 15? Nevet
-Szóval az első 2 pontban említettek színvonalát lazán felülmúlta az anime jelenlegi mivoltja. Szinte minden héten csak dicsérem a mostani epizódokat.
A feldolgozott cselekménnyel szokott bajom lenni, nem a kivitelezéssel. 
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 729 730 [731] 732 733 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!