24 máj 15, 17:54:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 727 728 [729] 730 731 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554464 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #10920 Dátum: 14 jún 05, 20:31:07 »

Ha már linkelted azt a mangát, érdemes egyet lapozni és megnézni a Hyugák átokpecsétjét. A mangában nagyon hasonlít egy horogkeresztre, ami "egyenesen áll" míg az animében úgy 45°-ban el van döntve és kicsit máshogy is néz ki. Érdekes, hogy emögött vajon mi állhat. Persze most megkaphatom megint azt, hogy erről már 15 éve volt egy beszéd és én köteles vagyok naprakész lenni Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10921 Dátum: 14 jún 05, 20:52:48 »

Az nem horogkereszt. Swasztikának hívják és egy ősi napszimbólum, amit a világ több pontján is használtak.

A rész, amúgy elég jó volt szerintem. Bár Neji halálát kissé elsiették érzésem szerint, de Takagi Wataru, aki Obito hangját adja, valami zseniális munkát végez és a végén a Hinatás rész is jó volt.
Naplózva

Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #10922 Dátum: 14 jún 05, 22:02:23 »

Nem azt írtam, hogy az.
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10923 Dátum: 14 jún 05, 22:23:01 »

Én nem bánom, hogy Neji halála ilyen hirtelen jött. Ez egy háború, kérem szépen. A kényelmes fotelből a HD filmet bámulva tényleg nehéz elképzelni, hogy igen, a halál egy csak egy pillanat műve. Nekem így tetszett, így volt hiteles. Az a minimális flashback ami volt, pont elég volt.

Ami engem zavar, az Bee mérete.. bár ebben a szituációban nem volt jelentősége, szóval mindegy is.

És igen, Obito hangja brutál jó! És az összes arckifejezés is, Kurama szája, Obito dühe-mosolya, Madara közönye, mind nagyon jól adják.

Arra viszont rettentően kíváncsi leszek, hogy Akamaru hogyan fogja használni Kurama erejét  Nevet Nevet Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 05, 22:27:31 írta Binda » Naplózva
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #10924 Dátum: 14 jún 05, 22:26:30 »

Azért valljuk be... ott van egy rahedli képzett shinobi és pár szaros tüskét sem tudnak elkerülni?  smirksweat
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10925 Dátum: 14 jún 05, 23:57:17 »

Próbáltál már kitérni az esőcseppek elől egy gyors nyári zápor során Leito? Na ezt kb hasonlóan képzelem el. Ráadásul mint mondtad, van ott egy rahedli shinobi, szóval az 1 főre jutó hely is kevesebb, amerre ki tudnának ugrani, hacsak nem mindenki szinkronban egy irányba ugrik Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 05, 23:57:49 írta Exkirion » Naplózva

Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #10926 Dátum: 14 jún 06, 05:44:55 »

Nekem akkor is kicsit szürreális volt.  Pirul Meg amúgy végig olyan érzésem volt a rész alatt, hogy ezt csak úgy összecsapták, nem volt jól kidolgozott a párbeszéd, nem passzolt 1-2 mondat a logikához és kiábrándítóan próbálták beleszuszakolni a trailerben látott mondatokat.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10927 Dátum: 14 jún 06, 07:23:21 »

Nekem nagy tetszett kap egy 4.8 at az 5 böl)   Ja és van vér ami nagyon fontos látszik hogy furodnak bele a ágak az emberekbe... Ez már nem gyerekmese.  Tényleg jó volt na meg zene ami naruto legjobb eleme.
Naplózva
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #10928 Dátum: 14 jún 06, 12:21:43 »

Én nem bánom, hogy Neji halála ilyen hirtelen jött. Ez egy háború, kérem szépen. A kényelmes fotelből a HD filmet bámulva tényleg nehéz elképzelni, hogy igen, a halál egy csak egy pillanat műve. Nekem így tetszett, így volt hiteles. Az a minimális flashback ami volt, pont elég volt.

Ami engem zavar, az Bee mérete.. bár ebben a szituációban nem volt jelentősége, szóval mindegy is.

És igen, Obito hangja brutál jó! És az összes arckifejezés is, Kurama szája, Obito dühe-mosolya, Madara közönye, mind nagyon jól adják.

Arra viszont rettentően kíváncsi leszek, hogy Akamaru hogyan fogja használni Kurama erejét  Nevet Nevet Nevet Nevet


Bee méretével kapcsolatban. Végre jók voltak a méretarányok. A tízfarkú többször akkora mint maguk a bijuuk, és azon a jeleneten is nagyon jól el lett találva. Egyébként jó rész volt.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10929 Dátum: 14 jún 06, 14:20:31 »

Ez a rész azért volt iszonyatosan szuper, mert olyan dolgok történtek benne, amire én személy szerint a legkevésbé sem számítottam!
Kezdve a két Rasen Shurikennel: rég látni akartam, gondoltam, hogy összehozza, de nem most!
Shikaku és Inoichi halála... ha tényleg meghaltak, akkor maximális respect nekik és kíváncsi leszek mit ér Shikaku utolsó stratégiája a Juubi ellen
Juubi átalakulás: logikus, de bele se gondoltam, hogy talán nem egy olyan kezet növesztett meztelencsiga a legerősebb Bijuu. De ettő lfüggetlenül egy félbevágott ember még mindig. Érdekes, hogy Rikudo ellen mindig az első alakjában mutatták.
Obito halála: feláldozni magát egy Rinne Tensei no Jutsuért? Kétlem. Én szerintem logikusabb lenne megtenni Obitot Jinchuurikinek, de nem tudom erre mekkora az esély Madara megalomániája mellett. A másik pedig, hogy miért kellene meghalnia a jutsuban? Konan azt mondta, Nagato csak azért halt bele, mert kevés chakrája volt már és nem azért, emrt halálos a jutsu. Oké, hogy Obitonak csak az egyik szeme Rinnegan, ami lehet baj, de benne ott vannak Hashirama sejtjei és egy Uchiháé is, elvileg az a legerősebb kombó.
Neji halála: a legváratlanabb volt. Egy mellék, mégis főbb szereplő teljesen váratlan halála számomra sokkoló volt. Na ezt nem gondoltam. Obito lelki terrorjánál én is ugyanazt éreztem, mint Naruto: ez igaz és nem tudok mit felelni rá. Ez hatalmas szemétség volt tőle, egy undorító, de kegyetlenül jó húzás.
Obito szövege, hogy Naruto csatlakozzon... hát asszem beleborzongtam és egy pillanatra elgondolkodtam rajta, hogy el fogja fogadni, hogy végre vége legyen a rémálomnak - amiben Obito is van.

Ami kevésbé tetszett:
- már megint a fa elem.... ne nyúzzuk már pls ezt a fa elemet, rohadt unalmas, hogy ha az feltűnik már mindenki meghal és sikítozik... A Juubi legalább ne vegyen át ilyen hülyeségeket. A fa elem egy sima Kekkei Genkai mint bármelyik másik, nem kellene ennyire agyatlanra erősíteni...
- a Juubi Bijuu-bombája... mi ez, hogy kilövi és kb a világ bármelyik pontjában robban? Ráadásul nekem nem tűnt úgy, minta repülne...
- oké, hogy Madara sokat készült erre, de honnan tudja, hogy a Juubi 3 fázison át alakul (ha csak három), honnan tudja, hogy Edo Tenseies nem lehet Jinchuuriki, honnan tudja, hogy hogyan lehet "rácuppanni" a Juubira, honnan tudta, hogy nem vadul meg alatta is és képes lesz irányítani (erre talán a Rinnegan a válasz) és ehhez hasonlók...

De összességében 10/10-es rész és alig várom a következőt! Kishimoto nem kukoricázik az tuti Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10930 Dátum: 14 jún 06, 14:25:40 »

1. Nem értem, mit akartál annyira látni a rasenshurikenen. Hogy mind két kezével csinálja egyszerre? Ennél csinált már ő durvább dolgokat is.
2. Mert Ő Madara. (Meg majd megtudod  Nevet )
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 06, 14:26:50 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #10931 Dátum: 14 jún 06, 18:32:51 »

70 mangafejezet van kb eddig. 2-3-at vetítenek le egy anime részben, szóval az elkövetkezendő 23-35 részben mindenre választ fogsz kapni.

A juubi igen 3 fázisú, a harmadik is ott van rajta.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10932 Dátum: 14 jún 06, 18:44:55 »

Szerintem simán be fognak lassulni. Bőven lesz rá lehetőségük, nem lesz végig ilyen harc. Sőt, gondolom a harcokat is elhúzzák majd, legalábbis nem hiszem, hogy így végig rohanunk az előttünk álló részeken.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #10933 Dátum: 14 jún 06, 19:40:28 »

pont a harcokat szokták lerohanni.
Egyébként lehet igazad. Szóval helyesbítenék. Ha nem raknak be fillert, akkor 23-35 részen belül kapod meg a választ.

Jaj már előre látom, hogy 2-3 hét múlva mindenki: "filler ismét köszönjük" ...
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #10934 Dátum: 14 jún 06, 19:53:37 »

Fuhh, nagyon eltalálták az epizód hangulatát! Ahogy játszottak a csenddel, a halk de baljós szél susogással, és a még mindig epikus betétdalokkal. Profi munka!
Anno mangában ezek a részek már bőven nem tetszettek. Olyan hanyag volt a dolgok vázolása. Mintha itt már rég nem szívből készítette volna a cselekményt -egyre többet csukló- Kishi barátunk.
Itt viszont minden ottani hibát kiküszöböltek. A végén még az elkövetkezendő pocséknál pocsékabb epizódokat is élvezhetővé teszik az animében. Nagyon örülnék!

Toriyama sem akarta tovább húzni Frieza-nál, s látod, hogy mégis mi lett. ;P Ami a mangával való leállást jelenti nem csodálom, elvégre most már Lucy az Elfen Lied-ből a fő gonosz. Van sejtésem, mi történhetett. ;P

Plusz ne felejtsd el, hogy az animének 2 előnye van egy mangával szemben: színek + zenebona. Egy jó OST-vel meg Seiyuu gárdával sokat lehet javítani.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 727 728 [729] 730 731 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!