24 máj 15, 04:26:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 726 727 [728] 729 730 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554077 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10905 Dátum: 14 jún 05, 13:21:54 »

363:

- Hümm... csak nekem nem jött át? Pedig nem volt rossz (leszámítva Neji önfeláldozását, mert az tök feleslegesnek tűnt), de valahogy üresnek éreztem.
- Hinata adhatott volna nagyobb pofont Nevet
- Vajon összeugrik Madara és Obito?
- Előzetes szerintem nézhető, olyan nagy meglepetést nem okoz, amit benne látunk.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 05, 13:24:59 írta Életunt Cápa » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10906 Dátum: 14 jún 05, 13:24:18 »

Én még csak átkattintgattam a részt, megvárom a magyar feliratot. De... az alapján a pár perc alapján, amit láttam, eszméletlen jó lett. De majd megnézem az egész részt, és inkább utána nyilvánítok véleményt.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 05, 13:24:56 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10907 Dátum: 14 jún 05, 14:28:07 »

Nagyon jó rész volt! Minden ott volt, nagyon átjött! És ahogy szétpukkadt a lufi... bitang jó ötlet volt.

Kezdetben nem volt semmi értelme, hogy távolra támad a 10farkú, de aztán... mondom Hu! Az kemény! Kíváncsi vagyok, hogy tényleg.. vagy trükköztek valamit?

Így azért kezd érthetővé válni. A 10 farkú is fejlődik, és egyre nehezebb irányítani. Túl szép volt, hogy igaz legyen Mosolyog Hogy az a 2 csak úgy röhögve irányítsa a legnagyobb természeti erőt... így viszont kíváncsi vagyok milyen lesz a "végső" formája. Már most emberszerű.. mi lesz itt később?

Számomra az is meglepetés volt, hogy Kurama (és ezek szerint minden bijuu) valójában természeti erőt használ.

Várom a kövi részt! Remélem az is szájleejtős lesz Mosolyog

Továbbá: én mindig Hinatanak szurkoltam, nem kiabálom el, de úgy tűnik jó felé haladnak a dolgok Mosolyog
Naplózva
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #10908 Dátum: 14 jún 05, 14:52:11 »

Hát a távoli lövéseivel megölte  Ino és Shikamaru apját, meg a többi ott tartozkodókat is. Valamint Neji-t is. Hát nem tudom, emberi forma? Nem hinném, a végső formájára pedig ott a válasz rajta, csak rendesen kell tanulmányozni. Persze ez kiderül majd. Én azt nem tudom, hogy minden bijuu természeti energiát használna, de a juubi lévén, hogy elvileg ő hozta létre a Földet, az csak természeti energiából áll. A bijuuk szerintem nem, ott már valami más van a képben, például hogyan lett ninjutsu? Na ezek a kérdések vetődhetnek fel szerintem Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10909 Dátum: 14 jún 05, 14:55:27 »

Na jó, megnéztem, nem bírtam várni a feliratra.
Elképesztő volt. Minden ütött. Sorban:
-Az elején, amikor támadnak a shinobik, a támadások, és maga a sereg, milyen szépen van meganimálva?
-Én, aki olvasom a mangát, annyira meglepődtem, amikor hirtelen minden elhalkult, és rájöttem, hogy Shikakuék felé tart a bomba. Kirázott a hideg, Shikamaru, Ino, de legfőképpen maga Ao, Shikaku, és Inoichi reakciója...minden összejött, sokkal inkább mint a mangában.
-És talán a legdurvább: Amikor Obito elkezd támadni a mokutonnal, megszólal az a zene, ami még az Akatsuki alatt szokott megszólalni. Ahogy a zene bömböl, Obito ordibál, az emberek próbálnak védekezni, az emberek meghalnak, és végül Neji... és megint minden elhalkul.
-Neji haláláról azt gondoltam, hogy nem ráz meg, mert tudom, hogy mi lesz. De amikor visszaemlékezik a kiskori harcukra, és közben szól az a gyönyörű zene, és Neji szinte eszméletlenül mond még valamit...megrázott.
-De számomra a rész csúcspontja csak most jött: Még mindig az a zene szól, még mindig mindenki Neji halálán van lesokkolva, de Obito ahogy elkezd ordibálni, és mutatják a rengeteg halottat, meg Naruto remegő arcát..szintén megrázott. (Már persze, mi számít annak...közel voltam az elérzékenyüléshez.) Utána ahogy ráközelítenek Obitora, ő meg visszaemlékezik ahogy fogja a halott Rint. Elképesztő.
-Amikor meg elhalkul a zene, és közelről mutatják Obito arcát, ahogy szinte eltorzultan, néha mosolyogva mondja a beszédét, nem semmi.
-Az egyedüli ami annyira nem jött be, az Hinata pofonja, meg ahogy Naruto elkezdi fölvenni a köpenyt. A pofon szólhatott volna nagyobbat, az átváltozás meg mehetett volna részletesebb, nem csak rögtön átváltozik.

Szerintem zseniális volt, simán fölér nálam a 329-hez. Minden passzolt, az animáció, de legfőképpen a zene. Istenem, a Naruto zenéi zseniálisak.
Az meg külön plusz, hogy Obito ennyire átjött a részben. Nálam ő volt ma a csúcs. Ez pedig nagy szó, mert a part1-ben Neji volt a kedvencem.

Szerk. Talán még annyi negatívum, hogy a zseniális jeleneteket talán jobban össze lehetett volna kötni, mert egymás után jöttek, de egy kicsit olyan érzésem volt, hogy hirtelen, minden átvezetés nélkül. Ezzel együtt is 10/9. És nálam még nem kapott Naruto rész 10/10-et, (legalábbis nagyon régen) úgy hogy ez nagyon-nagyon jó volt.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 05, 15:01:28 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10910 Dátum: 14 jún 05, 14:59:10 »

Továbbá: én mindig Hinatanak szurkoltam, nem kiabálom el, de úgy tűnik jó felé haladnak a dolgok Mosolyog

Csak meg ne találjon pusztulni ő is a következő részben  Ördögi

A kövi rész talán kevésbé lesz fordulatos, de annál inkább az azt követő Mosolyog
Naplózva

Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #10911 Dátum: 14 jún 05, 15:27:10 »

Amilyen tempóban haladnak a részekkel a következő is nagyon nagy lesz. Ami azok után fog jönni az sokaknak úgy fog tünni, mintha filler lenne...
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10912 Dátum: 14 jún 05, 16:12:59 »

Fuhh, nagyon eltalálták az epizód hangulatát! Ahogy játszottak a csenddel, a halk de baljós szél susogással, és a még mindig epikus betétdalokkal. Profi munka!
Anno mangában ezek a részek már bőven nem tetszettek. Olyan hanyag volt a dolgok vázolása. Mintha itt már rég nem szívből készítette volna a cselekményt -egyre többet csukló- Kishi barátunk.
Itt viszont minden ottani hibát kiküszöböltek. A végén még az elkövetkezendő pocséknál pocsékabb epizódokat is élvezhetővé teszik az animében. Nagyon örülnék!
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10913 Dátum: 14 jún 05, 16:40:25 »

És képzeld el azokat, akiknek az elkövetkező részek anno sem voltak pocsékak Nevet Már előre várom, bár tény, lesz pár gyengébb rész, de legalább annyi nagyon jó is.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10914 Dátum: 14 jún 05, 16:50:52 »

Azt a rohadt... Nem hittem volna, hogy ezt fogom mondani, de az utolsó 3 résszel visszajött a régi Shippuuden feeling a számomra, mint pl: Naruto vs Pein vagy Itachi vs Sasuke harcoknál volt. De tényleg. Mióta visszatért a főszálhoz az anime mindegyik része annyira jó, hogy az már félelmetes. 2-3 éve nem éreztem már ezt a Shippuudennél, szóval jó lenne, ha maradna ez a színvonal Nevet Na de kicsit bővebben;

Ez az epizód is 3 mangafejezetet dolgozott fel. Félelmetes! Úgy pörögnek a jobbnál jobb jelenetek minőségi grafikával és háttérzenékkel, hogy azt se tudjam melyiken gondolkodjak, de már jön a következő. Nagyon jó választás volt ez a tempó a harci részekhez. Egy háborúnak pörgősnek kell lennie. A mai se kivétel a tökéletes minőség alól, azonban én lehet csak Neji haláláig, azaz a 613-614 fejezeteket tettem volna bele a részbe. Hogy miért ?

Ha Neji tényleg (ezt itt kötelező megjegyezni) meghalt, akkor szerintem jobban ütött volna az, ha csak 2 fejezetet dolgoz fel a mai rész és a jövőheti 50-75%-ban egy filler lett volna. Igen ennek most nagyon örülték. Lett volna egy 10-15 perces flashback montázs Nejiről és úgy általában a Narutoval/Hinata-val folytatott kapcsolatáról. Ha már mindenféle random filler karakter kap több epizódnyi flashbacket, akkor Neji is igazán megérdemelt volna egyet.
Tehát a következő rész elment volna egy félig fillerrel, majd a végére berakták volna a 615. fejezetet, amikor Naruto "túlteszi" magát barátja halálán. Nagyon badass lett volna ha jól megcsinálják higgyétek el nekem. Persze ha egy Rinne Tensei-el visszahozzák akkor a mostani verzió a tökéletes megoldás. Egyáltalán nem olvastam innentől a mangát, szóval ezek csak feltételezések.

Egyébként a Tízfarkú új formája nagyon kemény volt, bár ez az ujjból kilövő fatüskék nem kellettek volna, elég hülyén néztek ki ikszdé Bár egyértelműen epic volt a kimenetel így is.
Egyetértek Jon97-el, Obito nagyon adta nekem is a részben. Egyre jobban kezdem megkedvelni, pedig az elején közel se tetszett. A visszaemlékezése után már el tudom képzelni, mit-miért tesz, és nagyon jó volt a Narutoval való vitája is. Szépen felemelte a hangját!

Shikakuék halála (?) szerintem... NEM. Ez olyan egyértelmű, hogy ha nem látunk valakit meghalni a jelenben az nem is halhatott meg. Pont. Ez így van és kész. Nem csak az animékben, minden sorozatban és filmben ez szinte mindig igaz. Szerintem a teleportációs berendezéssel elmenekültek csak úgy, mint annó Tsunade és a Raikage. Még mindig nem olvasom a mangát.

Hinata pofozásával nekem egyáltalán nem volt bajom, alapból egy nagyon félénk lány ő, tehát egy kisebb ilyen mozdulathoz is rengeteg önbizalmat kellett mozgósítania Nevet Szerintem nagyon szép volt a beszéde meg minden, csak kár hogy Obito egyáltalán nem hallhatta ikszdé Kicsit messze volt tőle és Hinata elég halk volt ikszdé

Végezetül még a Naruto-Kurama jelenetet hoznám fel. Nekem lélegzetelállítóan tetszett az a vágás, amikor a Kyuubi legyint a karmával és beszúrták azt, amikor megölte Naruto szüleit. Nagyon-nagyon szép vágás volt.

Szóval egy hihetetlen jó epizódot kaptunk már 3. rész óta, csak így tovább! A grafika, animációk és háttérzenék is szépek voltak, szerintem nem is kell értékelnem, a válasz egyértelmű.

A következő rész is 2-3 fejezetet fog feldolgozni, szóval megint nem fogunk unatkozni ikszdé Narutonak és a 9farkúnak jó sok chakrája van ba...us...

Anno mangában ezek a részek már bőven nem tetszettek. Olyan hanyag volt a dolgok vázolása. Mintha itt már rég nem szívből készítette volna a cselekményt -egyre többet csukló- Kishi barátunk.
Itt viszont minden ottani hibát kiküszöböltek. A végén még az elkövetkezendő pocséknál pocsékabb epizódokat is élvezhetővé teszik az animében. Nagyon örülnék!

Így kéne működnie minden animének. A mangák is nagyon jók ez tény, de a sorozathoz képest csak vázlat. Az anime nem kicsit tudja felturbózni ha akarja és mostanában akarja Mosolyog
Jó sokat írtam már megint...

Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10915 Dátum: 14 jún 05, 17:03:12 »

Ó anyám, te tényleg le tudtál állni a manga olvasásával? Minden elismerésem  bow

Neji meghalt, elvégre szétroncsolta belülről egy mokuton, meg a pecsétje is eltűnt. Hogy esetleg feltámasztják-e majd, az más kérdés.

Úgy látszik, tényleg csak nekem nem jött át a mai rész hangulata Sír
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 05, 17:03:59 írta Életunt Cápa » Naplózva

Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #10916 Dátum: 14 jún 05, 17:13:23 »

Annyi biztos gyerekek, hogy én is úgy pörögtem fordítás közben, még meg is izzadtam. Nevet
Naplózva
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #10917 Dátum: 14 jún 05, 17:47:03 »

Én is egyszer beleolvastam a mangába és nem tudtam leállni, azóta követem. Vannak olyan ismerőseim akik azt mondták, hogy a manga az mire jó nem érti az egészet, színtelen ***, pedig kb, ugyanolyan jó az egész, na persze tudni kell olvasni is.

Shikakuék meghaltak ezt el kell fogadnod.

Még nem néztem meg magyarul, de én nem fogok többé szót tenni a magyar fordításra, megvan a saját kis véleményem amit megtartok magamnak. Még mielőtt valami félreértés esne semmi bajom vele egyébként.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #10918 Dátum: 14 jún 05, 19:02:19 »

Úgy látszik, tényleg csak nekem nem jött át a mai rész hangulata Sír
Nem vagy egyedül bye bye
Shikakuék halála szépen meg lett oldva, viszont Nejié nekem súlytalan volt(akkor is ha így képzeltem el animébe)
még mangába is jobban átjöttek az érzelmek: www.naruto-kun.hu/manga/Naruto/614/14
Aminek örülök, hogy nemsokára kezdődik a "Sasuke szál" ami jobban érdekel, mint az itt lévő harc Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10919 Dátum: 14 jún 05, 20:18:21 »

Szinte már felesleges is dicsérni.Ezt már nagyon sokan megtették előttem és helyettem is.

A hangulata nagyon jó volt.
1-2mininmális baki volt,de bárcsak mindig ennyi lehetne.Szinte alig volt.
Ami a legjobban meglepett hogy Kurama normálisan beszélt.
Nem csukot szájjal nem is tátogva,hanem rendesen.Ezt is megértük. kacsint
Naplózva

Oldalak: 1 ... 726 727 [728] 729 730 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!