24 máj 16, 00:40:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 723 724 [725] 726 727 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554814 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #10860 Dátum: 14 máj 23, 20:36:52 »

Én leggyengébbnek inkább Hinatát, vagy Ino-t mondanám.  Gondolkozik
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10861 Dátum: 14 máj 23, 21:04:22 »

Azért Hinata nem lehet az, hiszen ha jól emlékszem valamikor még régebben az is meglett említve, hogy a Byakugan erősebb mint a sharingan xD

Amúgy az a beszólás tényleg szánalmas volt, kibírtuk volna nélküle is ezt a részt  Nevet
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10862 Dátum: 14 máj 23, 21:14:23 »

Azt kakasi mondta ö szerinte így van. Az nem azt jelenti hogy kész tény...
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10863 Dátum: 14 máj 23, 21:16:49 »

Főleg, hogyha a mostani állapotokat vesszük figyelembe. A Sharingannak lassan több fokozata van, mint kéne.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #10864 Dátum: 14 máj 24, 09:25:09 »

A Byakugan lehet, hogy erősebb (vagy ugyanolyan erős), mint az alap 3 pöttyös Sharingan. Na de bőven-bőven alul marad a MS és az EMS alatt.  
Másrészt, Hinata szerintem sem a leggyengébb, ha leküzdi a félénk kedves cuki kislány énjét, és komolyan veszi a harcot, akkor lazán szét tudná kapni Tentent, Kibát és Ino-t is (persze nem egyszerre mind a hármat!  ikszdé). Mondjuk azzal egyetértek Leito-kunnal, hogy Ino a leggyengébb. És igaz Kiba-nál is gyengusabb. Kiba tényleg csak felderítésre jó semmi másra, jó a szaglása és ennyi. Hiába változik át kétfejű óriásfarkassá, itt a Shippuuden-ben ez már nem nagy kunszt, sima Naruto-ba még oké, ott valamicskét számított. A Gatsuga-ja sem egy nagy szám. Ino-n kívül senkit sem tudna legyőzni. Choji kilapítaná óriás alakban, Neji is szétdarálná, Shikamaru addig szívatná amíg az árnyékával el nem kapná, Lee-nek kaput sem kellene igazán megnyitni (na jó ,max első-második kapu) akkor is leverné, Shino is a bogaraival csapdába csalná. Szerintem közelharcban Tenten is lezúzná a fegyver arzenáljával. És a igazi poén, hogy Naruto egy fingással győzte le anno. Nevet Akit egy pukival le lehet nyomni, az ne keménykedjen.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 24, 11:43:27 írta Krisz7199 » Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #10865 Dátum: 14 máj 24, 09:31:21 »

Krisz, ez az anime topic, csak a Nejis megjegyzésed miatt.

Nekem valahogy jobban bejött a Kakashi filler, mint most ez a harc (mondjuk ez a mangában sem tetszett). Legalább mindenki megismerkedhetett amorf zsömlével (annó ezt a gúny nevet kapta a Juubi a meghatározhatatlan alakja miatt).

A sharingannak meg több szintje van, mint a pokemonoknak. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 24, 09:34:20 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #10866 Dátum: 14 máj 24, 09:36:01 »

Idézet
amorf zsömlével

Haha..LOL .... ikszdé ikszdé
Naplózva
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #10867 Dátum: 14 máj 24, 11:25:38 »

igazából a Byakuganról nem mutattak még sokat, hogy mégis van-e fejlődési szintjei, vagy nem. De kitudja, még lehet mutatnak valami brutál szemtechnikát vele.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 24, 18:52:15 írta Gulopzus » Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10868 Dátum: 14 máj 24, 19:54:24 »

igazából a Byakuganról nem mutattak még sokat, hogy mégis van-e fejlődési szintjei, vagy nem. De kitudja, még lehet mutatnak valami brutál szemtechnikát vele.

A Byakugan soha egyetlen egy jutsut sem tudott felmutatni. Térlátás, illetve "superman" látás, és kész. Taijutsuhoz és felderítéshez megfelel. Kakashi amiatt mondhatta, mivel akkoriban az egyetlen sharingan az övé volt. De pl Itachi szemeihez képest említésre sem méltók.

A rész pedig király volt, nagyon bejött. Egy dolgot sajnálok csak: mikor Naruto lecsekkolta sennin formában a juubi erejét, akkor az elég kusza volt.. azt a képet lecserélhették volna valami másra is. Bár az arckifejezése egyértelműen jelezte, hogy amit látott az "Húb...meg!"

Ami még fura, hogy Obito és Madara beléptek a mátrixba. Érdekes, hogy a Gedo-Mazo is hasonló csápokkal kapcsolódott Madara-hoz. Elég egyszerű módja annak, hogy "miként tudja irányítani a juubit?" kérdés értelmetlen legyen. Bár számomra akkor is fura, elvégre Rikudo ellenfele volt a juubi, még Rinnegannal sem lett volna szabad csak úúúgy irányítani. Remélem később kitérnek erre pár mondat erejéig.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10869 Dátum: 14 máj 24, 20:40:13 »

Szerintem a fa elem is a segítségükre van. De ez csak egy elmélet, de nekem a kinézete arra hajaz. Rikudounak meg nem volt fa eleme.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #10870 Dátum: 14 máj 25, 01:39:14 »

Elég egyszerű a válasz. Madaráék ketten vannak akik irányítsák, plusz a Juubi nem a teljes formájában van jelen.
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #10871 Dátum: 14 máj 25, 12:50:44 »

Idézet
A Byakugan soha egyetlen egy jutsut sem tudott felmutatni. Térlátás, illetve "superman" látás, és kész. Taijutsuhoz és felderítéshez megfelel.

Ki tudja, hogy Kishi bácsi mit fog még mutatni a Byakuganból, én tartom kizártnak, hogy lesznek mág új dolgok ezzel kapcsolatban, főleg miután kiderült, hogy a ....  Izé José...... - nek is volt. Lehet, hogy a cuki kislánynak (Hinata) felébred a mit tudom én ...."Byankyaku" Byakuganja.. ikszdé
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10872 Dátum: 14 máj 25, 13:00:18 »

Krisz szerintem te nagyon a vesztedet érzed. Nem kell utalgatni, mert aki gondolkodik, sok mindenre rájöhet.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
NagyGergely
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #10873 Dátum: 14 máj 25, 14:03:27 »

Ajajaj... Már körvonalazódik, hogy ebből is mit hoznak majd ki... Obito olyan lesz, mint Nagato, mikor "átállt" Narutoék oldalára... Remélem nem fogják megismételni, hogy Obito rádöbben, hogy a terve nem helyes (szerintem az) és otthagyja Madarát. Azzal elrontanák az egészet szerintem. Továbbra is remélem, hogy Obito-Madara duó fog nyerni.
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #10874 Dátum: 14 máj 25, 14:57:57 »

Idézet
Krisz szerintem te nagyon a vesztedet érzed. Nem kell utalgatni, mert aki gondolkodik, sok mindenre rájöhet.

Semmi utalásra valót nem írtam (max saját elmélkedést), másrészt itt mindenki akkora utalásokat ír konkrétabban ki, mint az állat, de miért is engem emelsz ki? Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 25, 15:10:10 írta Krisz7199 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 723 724 [725] 726 727 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!