24 máj 15, 06:57:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 722 723 [724] 725 726 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554167 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10845 Dátum: 14 máj 22, 18:56:00 »

Gondolom valami ünnep van megint japánban jövő héten. Ennyire nem vágom mikor mi van ott, de gondolom a TV sem poénból nem közvetít egy ilyen népszerű showt.
Mindenesetre manga lesz szóval nem ilyen golden week féle csoda lesz jövő héten az tuti.

Extrának:
Itt egy jó kis opening stílusú amv, ami a mai részt vezeti fel:
https://www.youtube.com/watch?v=Zgqus9PFjbU
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10846 Dátum: 14 máj 22, 19:01:49 »

Jó lett volna a Kakashi anbu történetek és Obito múltja részekhez ez az opening, úgyis annyira nem ezekről az epizódokról szólt a mostani és az előző nyitány...
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #10847 Dátum: 14 máj 22, 19:10:45 »

Még az sem zavart, hogy hirtelen egész Kumogakure képes egy ritka Kekkei Genkait, a Raitont használni Mosolyog

Sand, a Raiton se nem ritka, se nem Kekket Genkai. Egyszerűen csak egy az 5 alapelem közül, sima villám elem amit a legtöbb Kumogakurei shinobi képes használni, szóval nincs abban semmi különös. A Raikiri is Raiton alapú  Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 22, 19:11:31 írta mateee-kun » Naplózva
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #10848 Dátum: 14 máj 22, 19:33:12 »

Akkor a méretarányokat maga Kishimoto szúrta el, amit pedig az animátorok javíthattak volna. Mert egyszer az egész nyolcfarkú kicsit nagyobb, mint a Juubi szeme, másik jelenetnél, pedig már az egész Juubi fejéhez hasonlítható.

6 pöttyös szem, az még fog változni, ha jól tudom. Nem fogok spoilert mondani, habár a következő, sőt ennek a résznek a legvégén is látható volt. A juubinak több kinézete van. Elég ennyi.

Ha már spoiler, az openingeket ha valaki nem tekeri át, rengeteg spoilert tartalmaz az összes jelenete, szószerint az összes Nevet

SZERK*

A Juubi elvileg nem képes beszélni és nincsennek érzelmei sem. Elvileg a 9 bestia érzelmeinek összessége. Ezt még korábban megtudtuk, hogy pl. Kurama kapta a legsötétebb gyűlöletet. Erre még mások sem tudtak rájönni, hogy akkor miért nem mutat ki valamilyen érzelmet, vagy nem beszél. Feltételezhetően azért, mert nem a teljes formájában hozták vissza. Azaz nem tartalmazza a teljes nyolc- és kilencfarkút.
Persze erre későbbiek folyamán majd lesznek cáfolatok.

Viszont ennek ellenére a mangában és itt is úgy tünt, amikor Hattsan bombáját elpöckölte, hogy "vigyorog" meg a szeme nézése is, kicsit lenéző volt Nevet Ha beszélni nem is, legalább az "arcán" látni lehet majd az érzéseit.

Amúgy egy-két jelenetnél érdekes volt az animálás, főleg a Juubi feje amikor támadt. Azt a kettőt a fején, hogy hogy nem szívta be a támadásakor ? Nevet Hiszen az egész fejét beszívta. Meg amikor kiengedte. Kész vicc volt.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 22, 20:13:40 írta Gulopzus » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10849 Dátum: 14 máj 22, 20:29:12 »

Még az sem zavart, hogy hirtelen egész Kumogakure képes egy ritka Kekkei Genkait, a Raitont használni Mosolyog

Sand, a Raiton se nem ritka, se nem Kekket Genkai. Egyszerűen csak egy az 5 alapelem közül, sima villám elem amit a legtöbb Kumogakurei shinobi képes használni, szóval nincs abban semmi különös. A Raikiri is Raiton alapú  Mosolyog.

Biztosra veszem, hogy emberünk Rantonra gondolt. Azért ennyire hülyének ne nézzük már szegénykémet. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10850 Dátum: 14 máj 22, 20:29:48 »

Gulopzus

Úgy látom te az a fajta vagy, aki nem bír este lefeküdni, amíg mindenben nem talál valami hibát. A méretarányok egy dolog, de most már tényleg olyan hülyeségeken kezdesz fennakadni, hogy bátja a szemem.

Az opening meg csak azoknak spoileres, akik tudják mi benne a spoiler. Van olyan ismerősöm, aki nem olvassa a mangát és megkérdeztem tőle, hogy milyen spoilereket talált benne és talán 2-t tudott mondani.
Mellékesen az Opening-Spoiler dolgot úgy 2 hónapja már kitárgyaltuk, amikor kijött először az új kombó.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10851 Dátum: 14 máj 22, 22:10:37 »

Ezeknek a vitáknak annyi értelme sincs, mint Kiba beszólásainak. (Nem kell tenned az eszed, csak mert Hinata itt van! - idióta).
Jó rész volt. Nem volt egy nagy durranás, de nem volt rossz, nálam kb. egyszinten volt a múlt hetivel. Ebben több volt az akció, amik el kell ismerni egész jól lettek megcsinálva. De, ezzel a fejezettel le is tudtuk azt a rövid, mangában 6 részes periódust, amik nem tetszettek anno. Nem is bánom, hogy ezeken ilyen gyorsan átszaladtunk, de egy kicsit félelmetes ez a 3 fejezet/rész tempó. Mondjuk lehet, hogy direkt csinálták meg így, hogy ezek is élvezetesebbek legyenek. Nálam bejött.
Az egyesített shinobi haderő jutsu szerintem sokkal jobban átjött, mint a mangában.
Szóval, ez a két rész, amihez úgy álltam hozzá, hogy valahogy túlesünk rajta (mondjuk nem gondoltam volna, hogy két rész alatt), élvezetes lett, egyáltalán nem úgy ülök le nézni, hogy éppen nincs jobb dolgom, nézzük meg a shippudent. Kellemes csalódás volt az elmúlt két rész, ami hiányérzet van bennem, az meg nem az anime hibája. (Mondjuk talán a mangáé se, ez ilyen átvezető volt). Nem számítottam rá, hogy ilyen jók lesznek.
Szóval ha ennyi pluszt ad hozzá az anime továbbra is, akkor már előre, szinte izgatottan várom a jó részeket.
Éés, véleményem szerint, most kb. 2 hónapnyi nagyon jó rész jön Nevet
Jó lesz ez, nagyon.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 22, 22:13:37 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10852 Dátum: 14 máj 22, 22:24:09 »

Egyébként ennek a Juubinak nagyon eltalálták a mozgását. (Gondolom kompenzálni akarták a hihetetlenül balf*sz küllemét.)
Anno a Gedou Mazou harctérre idézésénél amennyire hiányoltam a robosztus, megállíthatatlan érzetet, itt kárpótlást kaptam.
Nem elég, hogy az előretörtetése kishíján hátborzongató volt, még ott voltak azok az "arcmimikák", amikor bijuu damát lőtt. ikszdé
(Btw kár, hogy ezt a jelenetét egy az egyben HÁROMSZOR adták le az epizódban. Második alkalommal azt hittem csak flashback, de nem. Tényleg bemásolták ugyanazt az animációt még kétszer.)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #10853 Dátum: 14 máj 23, 02:14:47 »

Ebben neked mi a hülyeség? Vannak hibái az animálásnak, amit mindenki észrevesz. Van egy-két olyan jelenet ami elég elfuseráltra sikeredett.  A méretarányok is mindenkinek feltünnek. Nem követem a fórum összes részét,  így nem tudhatom, hogy mi az amiről már szó volt.  Nem is fogom visszanézni. Többségében saját véleményemet írom le egy-egy dologban.  Természetes,  hogy van aki máshogy gondolja, de nem hiszem,  hogy azt ne tudná normálisan és tisztelettudóan megtenni. Amíg én nem adok okot rá addig engem hagyj ki az ilyen lekezelő stílusú üzeneteidből. Főleg,  mert nem is ismersz. Nekem is sok minden bántja a szememet,  de csak ha okot ad rá az illető,  akkor fog idegesíteni


Ennyit akartam.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10854 Dátum: 14 máj 23, 08:01:43 »

Még az sem zavart, hogy hirtelen egész Kumogakure képes egy ritka Kekkei Genkait, a Raitont használni Mosolyog

Sand, a Raiton se nem ritka, se nem Kekket Genkai. Egyszerűen csak egy az 5 alapelem közül, sima villám elem amit a legtöbb Kumogakurei shinobi képes használni, szóval nincs abban semmi különös. A Raikiri is Raiton alapú  Mosolyog.

Biztosra veszem, hogy emberünk Rantonra gondolt. Azért ennyire hülyének ne nézzük már szegénykémet. Mosolyog

Poooontosan, elnézést érte, épp most akartam kijavítani, amikor belegondoltam, hogy elírtam, de már késő volt Mosolyog De igen, a Rantonra gondoltam.

Pont azon gondolkodtam, hogy a Juubi, legyen akármekkora is, túl nagy, sok rajta a támadható felület és ő sem nagyon tud anélkül kárt tenni ennyi emberben, hogy ő maga ne sérüljön meg (kb eltaposni tudja őket). Nem mintha neki nagyon árthatnának.
De pl sokkal "felxibilisebb" lenne, ha mondjuk csökkentenék a méretét ugyanakkora erő mellett azzal, hogy (már ha ez lehetséges) belepecsételnék Obitoba mondjuk (Madara Edo Tensei testébe kár a szufla), mert Madara már megmutatta, hogy képes káoszt és pusztulást hozni ennyi ember ellen és nem csak a meteorral, ezáltal Obito még inkább képes lenne. Pure win Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 23, 08:10:04 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10855 Dátum: 14 máj 23, 10:42:02 »

Az uchihákkal csak a baj van, már értem miért akarta Danzou eltörölni őket. Ha ők nincsenek, nincs Obito, Madara de Pein se született volna meg teljes erejével (max Rinengan nélkül, de úgy meg nem lett volna túl veszélyes ), ergo nincsenek Zetsuk se azaz Negyedik Shinobi háború sem ikszdé Főleg hogy még Sasuke se kavarná a székletet, de így már Naruto sorozat se létezne Nevet Azon se lepődnék meg ha Orochimaru vezetékneve...
Végül is úgyse tudjuk a Sanninok teljes nevét. Nem kizárt, hogy Orcsi egy Uchiha, csak egy fekete bárány vagy félvér, aki gyengébb testtel és tehetséggel született, ezért nem tudta a Sharingant se feléleszteni magában, így irigy volt Itachira. Ezért kezdett el kutatni és rengeteget tanulni, hogy azért csak legyen már valaki.
Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #10856 Dátum: 14 máj 23, 15:05:25 »

Hmm. Fincsi volt a rész. A mi kedves Óriás Tízfarkú Zsömlénk mozgása olyan mint egy túlhizlalt békának. Nevet
Lehet azt mondani, hogy júúúúúúúú így szar úgy szar, de be kell látni, hogy ahhoz képest ezt a részt az animekészítők igen jóra csinálták meg. Itt most nem az animációra értem, arra majd kitérek, hanem a szerkezetre. Átérződött az a taktikázós csapatmunka feeling, az egyetlen bajom csak azzal van, hogy szerintem túl gyorsan pörögnek az események, még szusszanni sincs ideje az embernek. Én személy szerint folytattam volna a manga koncepcióját, és az "Egyesített Shinobi Haderő no Jutsuval" le is zártam volna a részt. A harcot meg egy kicsit elnyújtottam volna a bijuuk között.

Az animáció... igen, az nevetséges volt hogy ugyan azt a jelenetet bevágták. Nevet Lusták voltak, viszont tény, hogy nagyon pörgött a rész. Kurama rajzolása most kitűnően jó volt. Amikor megjelennek Naruto mögött a shinobik, kicsit kimerevítettem volna a képet, és lassan pásztáztam volna. Obito mögött Ino "árnyéka" tetszetős volt.

A zene most is mentette a részt, amikor nekiindult a Tízfarkú beleborzongtam, pláne a zene miatt.
Szóval, összességébe jó volt. A fórumozók értelmetlen vitáiba most nem folynék bele. Van jobb dolgom is, illetve, lusta vagyok elolvasni, hogy ki kötött bele kibe, kinek mi nem tetszik, és ki az akinek igaza van. Nevet
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10857 Dátum: 14 máj 23, 15:20:55 »

Annó a Pein vs. Narutónál Pein arcán is sokat röhögtem. Azt is direkt csinálták úgy, úgy akarták szimbolizálni, hogy Pein mekkora erőt mozgosított a testében, hogy az arca is eltorzult. Nekem tetszett Nevet

Jééééééééééé! Hát vannak még értelmes emberek a földön! bow
Mai napig nem csillapodott annak az epizódnak a fújoló tábora. És egyesek még mindig azt hiszik, hogy azok az animációk szaktudás hiányában lettek olyanok, amilyenek. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #10858 Dátum: 14 máj 23, 15:25:36 »

Dehogy amiatt. Ez DIREKT volt így most a juubinál, és annó ott is Nevet
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #10859 Dátum: 14 máj 23, 20:34:33 »

Nem volt rossz ez a rész, mondjuk Kiba beszólása nem tetszett. Egyébként magát a karit sem csípem. Unom már, hogy azt hiszi magáról, hogy ő egyenrangú versenytársa/riválisa Narutónak. Holott szerintem, ő a leggyengébb kari.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 722 723 [724] 725 726 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!