24 máj 15, 10:58:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 720 721 [722] 723 724 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554258 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #10815 Dátum: 14 máj 13, 12:51:32 »

358-361: Jók voltak Kakashi filler részek tetszett az egész Kakashi szemszögéből láttuk a dolgokat a 361. rész nagyon jóra poénosra és nem volt erőltettet jó lezárás volt a Kakashi filler történetnek örülök neki, hogy még egy részt nem erőltettek még pont jó volt ez a rész lezárásnak.
Grafika és rajzolás nagyon jóra és szépre sikerült. Hát ilyen fillerek jöhetnek  Nevet De egy darabig még ne Nevet Nevet Nevet
Most már térjünk vissza történet szállra Nevet de nagyon várom, kíváncsi mik lesznek és Narutoék hogyan fogják legyőzni Madarát és Obitot ha egyáltalán le lehet őket győzni  Gondolkozik
Nagyon kíváncsi vagyok mik lesznek milyen események fognak még történni a háborúban. Remélem ki fog derülni Kakashinak miért kellett megölnie Rint. (van egy sejtésem de remélem tévedni fogok)Nevet Meg nagyon sok kérdésem van, pl: Hogy milyen információkat tartalmaz  az Uchiha kő tábla Gondolkozik Meg még sorolhatnám remélem a következő részekben pár dolog ki fog derülni:D:D
Fuuuuuuh de nagyon várom csak legyen már csütörtök:D:D:D Mosolyog
 
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10816 Dátum: 14 máj 15, 14:04:56 »

362:

Annyira b****a a csőrömet, hogy nem képesek a harcokat normális tempóban mutatni  Elseggel

Egyébként tök hangulatos rész volt, öröm visszatérni a normál cselekményhez, mégha a fillerek sem voltak rosszak. A mangában két dolog viszont sokkal erősebb volt:

1) Obito bijuudamája Minato ellen
2) Madara flegmasága, ahgy a harc közepén unatkozva ül. Animében sokkal kevésbé jön át a személyisége. Vagy csak én látom ezt így?

Előzetes nézhető.

Animések, mit szóltok a tízfarkúhoz? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 15, 14:48:26 írta Életunt Cápa » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10817 Dátum: 14 máj 15, 14:34:50 »

Úristen, hát ez iszonyú gáz volt. Regényt lehetne írni a gagyi jelenetekről.
Szokás szerint a betétdalok mentették az epizódot.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #10818 Dátum: 14 máj 15, 15:04:24 »

Hát igen, mangában ezerszer szebben nézett ki maga a Juubi is meg úgy az egész. Viszont az pozitívum, hogy több manga részt raktak egy anime részbe.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10819 Dátum: 14 máj 15, 15:21:30 »

Hát igen a Juubi eléggé ilyen gifszörnyecse lett a végén, de itt még annyira nem gázos, majd meglássuk hogy szerepel őfensége a kövi részben.
Amúgy így a rendes manga részek mellett sokkal jobban átjön ez az új opening. Sokkal jobban beleillik a részbe.
Narutonak azt fejelését nem tudom minek kellett belassítani, így semmivel sem lett klasszabb, sőt sokkal gyengébbnek érződött.

Azért összességgében nem volt ez rossz.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10820 Dátum: 14 máj 15, 17:43:33 »

Hasonlóan nekem is felüdülés volt visszatérni a főszálhoz, pedig a fillerek mostanság tényleg élvezhetőek voltak, de csak jobb ez. Szóval újból mangasztori rögtön 2 és fél fejezettel!!! Szép!
A rész egyébként nem volt epikus, de nekem tetszett. Persze sok jelenet (amikből pl.: Életunt Cápa is linkelt) a mangában valóban jobban átjött, de sztem itt is jó volt az.
Elkezdődött a végső harc Madaráék ellen és láttunk pár új/régi jutsut. Igényes fight nem nagyon volt, de legalább a grafika meglett, kivétel Kakashi arca, az néha elég gyengére sikeredett. Azonban még mindig csak ámulok és bámulok a Kyuubi-palástos Naruto-n, nagyon jól néz ki ez a ragyogó effekt.
Tobito a gyerek hangjával a Kyuubi támadása flashbackben elég kiábrándító volt, hisz annó mindenki azt hitte, hogy Minatoval egy hasonló idős profi harcol ugye, errefel...
Az is tetszett, hogy két darab, eddig csak egyszer hallott háttérzene is visszatért (: Itachi kitörése az Edo-ból vagy a Kurama-Naruto theme). Sz'al ez az epizód egy erős 4-est megér.
A kedvenc jelenetem egyébként az volt, amikor Kurama segített Kakashi-n Nevet Tök jó látni végre Naruto-ék oldalán.

Az előzetes valóban nézhető, viszont a cím alapján 3 mangafejezet fog feldogozni!! Atyaég!!! Az oké, hogy van 60-70 chapter, de nem kéne ennyire sietni, mert megint csak fillerek lesznek. Azonban van egy olyan érzésem, hogy sok epizód meg csak 1-et fog és majd flashbackekkel kibővítik.

Ja, és egyébként Obito szinkronhangja ugyanaz, mint a hxh-ban Knuckle-é Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 15, 17:52:08 írta Csabi28 » Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10821 Dátum: 14 máj 15, 18:24:56 »

Asszem lepetéztem... Ez a rész naaaaaagyon vetekszik az általam annyira felmagasztalt 329. résszel!

Minden stimmelt! A Emergence of Talents és a Lightning Speed OST is, olyan rég volt és annyira jó olt hallani, a Koto Amatsukami OST is újra felcsendült! Mennyire jók már ezek!
Kurama húzása... teljesen lefoglalt a gondolat, hogy vééégre Kurama is harcolni fog abban az oltári formában, erre mikor hozzávágta Kakashit Obitohoz bele se gondoltam, hogy ez egy ilyen eszméletlen terv része!
Naruto ismét használta a testvillanást... mikor képes rá, mi az alapja? Akármi is, hihetetlen badass volt Mosolyog
Gai is végre kitett magáért, minden a helyén volt, minden!

Egyébként tisztelem és becsülöm  fordító munkáját, tényleg le a kalappal, hogy minden csütörtökön beleöltök nem kevés időt, de légyszi az ilyen "menj" helyett "meny", ninja helyett "nindzsa", "Gai helyett "Gay", "had" helyett "hagy", "Gedo Mazo" helyett "gedomazo" ne legyen Szomorú

Három nagy kérdésem lenne a részhez:
1. Miután Gai elrepítette, Madara hol teázott 10 percig? Azt hittem majd beáll a Mazo és a Bijuu bomba közé és tol egy jutsu elnyelést...
2. Kakashi miért nem szúrta hasba Obitot egy kunai-al vagy egy chidorival, ha már úgyis bent volt? A Chidorit még talán megértem, nem akart chakrát pazarolni, de a Kunai...
3. Ez egyszer spoilert kérek: mi - a - fene - akar - a - Juubi - lenni ?!?!
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 15, 18:27:21 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #10822 Dátum: 14 máj 15, 18:36:42 »

Spoilerezni nem fogunk, de egy manga fejezettel tudok szolgálni.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/608
Ez a 608-as, és most jött ki nem rég a 675-ös rész. Persze egy anime részbe beleraknak vagy 3 mangafejezetet.
Ez a rész a 607-es fejezettől kezdődik egyébként, és a 609-el ér véget.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 15, 18:40:08 írta Gulopzus » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10823 Dátum: 14 máj 15, 19:20:59 »

Három nagy kérdésem lenne a részhez:
1. Miután Gai elrepítette, Madara hol teázott 10 percig? Azt hittem majd beáll a Mazo és a Bijuu bomba közé és tol egy jutsu elnyelést...
2. Kakashi miért nem szúrta hasba Obitot egy kunai-al vagy egy chidorival, ha már úgyis bent volt? A Chidorit még talán megértem, nem akart chakrát pazarolni, de a Kunai...
3. Ez egyszer spoilert kérek: mi - a - fene - akar - a - Juubi - lenni ?!?!
1. Azt hiszem tudta, hogy fölösleges beleállni a bombába, mert a Juubinak kb. légypiszok. Még mozdulni is fölösleges volt. Ja, meg neki ez egyszerűen az imidzse, ez a lusta, nem törődöm beállás, ami mangában még sokkal jobban átjött.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/609/17 -"kezdhetjük végre a főműsort?" -hát igen. Végre tényleg elkezdődik a zúzás.
2. Erre majd megkapod a magyarázatot. Mondjuk nem mostanában, de megkapod, ez spoiler lenne.
3. Hát... ha az alakjára gondolsz, akkor valami bizarr izé. De várj csak, ezen a kérdésen majd jövőhéten, meg azután lesz érdemes gondolkodni, nem most. Ááá, inkább nem mondok semmit, majd meglátod Nevet

A részt még nem láttam, csak áttekertem. Nekem, mint mangásnak valóban nem tűnik nagy számnak, de a végén a Juubi megjelenése nekem bejött.
Amúgy már valamikor mondtam, és most még biztosabb vagyok benne, hogy animében, még az a 20-30 gyenge manga rész is sokkal izgalmasabb  lesz, mint mangában volt. Egyszerűen a zene, az animáció rengeteget hozzáad. Hát még azokhoz a részekhez, amikhez nemsokára elérünk, meg ahol most tart a manga Nevet Komolyan már alig várom.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 15, 19:25:15 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10824 Dátum: 14 máj 15, 19:47:44 »

A rész valóban elég élvezetes lett. Nevet
A tizfarkú még rondább mint a mangában volt.Nem jó értelemben. smirksweat
Most kéne elé egy tükör és halálra ijedne.
Az egyesített Bijuu dama nagyon tetszett,talán az eddigi legjobb.
Utána viszont Ahogy ült elől nézetből Kurama.Mit is mondjak majdnem egy ágaskodó macskának néztem.

Ami még tetszett hogy Obito dumáját nem nyújtották el annyira mint a mangában.Igaz cserébe telepakolták Flashbackekkel.Azért 1 kérdése fail volt:
Miért nem halsz már meg?-Te vágtad meg ilyen "felüleletesen".Nehogy már őt hibáztasd ezért is. smirksweat

A többiek mint hozták amit mangában mutattak. kacsint Erőátadást nem rontották el.Azért Kakashi ütései elég erősnek túnnek.
Csak Madara került a kispadra.Még ha így is volt anno,akkor is olyan unatkozó support karakter hatását keltette. >.<#


Mondjuk azt hogy "Juubi egy rohadt nagy gyúrásra váró tészta".

A zene pedig már már nosztalgikus érzést keltett. Pirul

Ui:Bocs a sok emotikonért.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 15, 19:48:42 írta K ichigo » Naplózva

Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #10825 Dátum: 14 máj 15, 20:59:38 »

Egyébként a Juubi hátán az egy picike fa, 10 farka van, egy szeme, minden rejtély ki fog derülni nyugi Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10826 Dátum: 14 máj 15, 21:03:40 »

Most elég olcsó poén lenne ha azt mondanám hogy Narutonak is 10 Farka van. ikszdé
(9+1)  Hümm-hümm

Azért a Juubi a mangában sem volt egy tünemény amikor felbukkant.Igaz utána sem.
Szerk:Direkt itt álltam meg,hogy ne legyen spoiler.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 15, 21:30:11 írta K ichigo » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10827 Dátum: 14 máj 15, 21:16:10 »

3. Ez egyszer spoilert kérek: mi - a - fene - akar - a - Juubi - lenni ?!?!

Ha alakra kérdezed, akkor egy ilyen izé....
Ha azt kérdezed, hogy mi, akkor arra még várj egy kicsit inkább és kiderül... Annyit elmondhatok, hogy tuti nem az, amire számítasz. Amikor a mangában kiderült, az egész fórum reakcióját kb egy félmondatban mondatban össze tudnm foglalni:
"WTF...?! (Avagy szép magyarsággal: "Mi a jó rohadt...!?")
 (Eleinte mindenki kb negatív értelemben gondolta ezt, de szerintem mára majdnem mindenkinek tetszik az ötlet.)
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 15, 21:17:51 írta Exkirion » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10828 Dátum: 14 máj 15, 21:24:03 »

Most elég olcsó poén lenne ha azt mondanám hogy Narutonak is 10 Farka van. ikszdé
(9+1)  Hümm-hümm

Azért a Juubi a mangában sem volt egy tünemény amikor felbukkant.Igaz utána sem.
Utána sem? Ez eléggé enyhe kifejezés, nem gondolod? Nevet De csitt.
Szóval megnéztem a részt, és azt kell mondjam, hogy nagyon jó volt. Komolyan.
Hihetetlen, hogy mennyivel jobb volt ez a rész animében, mint mangában ugyanez 3 fejezetben. Ott egy kicsit elhúzottnak éreztem, untam, mivel harcban nem nyújtott semmi extrát, sőt, nekem egy kicsit áttekinthetetlen volt. Az elmélkedések sem jöttek át úgy, mint most zenével. El kell ismerni, a Naruton mindig is sokatt dobtak a soundtrackek.
Szóval a harc az most sem volt túl érdekes, de igazából most nem volt időm unni.
A végén a Juubi megjelenése tetszett. Az animációval sem volt semmi bajom
Persze volt pár negatívum is. Csak engem zavart az, hogy a rész elején jópárszor előfordult, hogy Madara egyszerűen lebegett?
A másik, hogy csak én éreztem egy kicsit (nagyon) eltúlzottnak a Hirutora robbanását, meg Gyuki és Kurama bijuu bombáját? Akkorát robbant, hogy letarolt 5-6 hegyet a háttérben.
Ezeken kívül jó volt. De azért remélem, hogy az igazán jelentős, nagy harcokat még jobban fogják megcsinálni.
Ui. Ja, és az ending elképesztően jó.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 15, 21:24:55 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10829 Dátum: 14 máj 15, 22:17:31 »

Nagyon jó rész volt! Izgalmas, pörgős, váratlan fordulattal teli Mosolyog Szeressük az ilyet!

Azt hittem Kurama azért vágja hozzá Kakashit, hogy ott legalább biztonságban van, de így! Brutál jó volt!

Tényleg érdekes, hogy a Juubi a Fa elem és a Sharingan ötvözeteként tűnik fel. Kíváncsi vagyok Kurama mit tud még róla, amit eddig nem mondott el. Az viszont fura, hogy a 8 farkú sohasem beszélt róla! Pedig csak csak megkérdezhette egy nagyonzavart illető Gyuuki-tól, hogy mégis honnan származik? Miből, miként született? Vagy tán ő nem is tudott a 10 farkúról? Bár elvileg kellene...

Madara hangja, arca a végén nagyon jó, a lassú mozgás, a totál közöny és leszarom stílus. Bejön Mosolyog Remélem látjuk még az über Susanoo-t, és azt is, ahogy a földbe verik.

De az még mindig nyitott kérdés, hogy miért nem vakult meg egyik félszemű sem? Lehet csak a Susanoo van olyan káros hatással, hogy megvakul a használó? Úgy tűnik fél szemmel el lehet lenni, elvégre nincs Susanoo.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 15, 22:19:32 írta Binda » Naplózva
Oldalak: 1 ... 720 721 [722] 723 724 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!