24 máj 15, 18:23:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 717 718 [719] 720 721 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554515 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10770 Dátum: 14 ápr 23, 19:33:17 »

Azok a címek alapján, amiket láttam, folytatódni fog a filler szál.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 23, 19:34:22 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10771 Dátum: 14 ápr 24, 13:27:50 »

360:

Kezdem megkedvelni azt a geget, ahol Gai a kajáldánal mindig megszólítja Kakashit, aki mindig továbbmegy Nevet
Az előzetes alapján a következő részen nem sokat dolgoztak Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 13:28:25 írta Életunt Cápa » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10772 Dátum: 14 ápr 24, 13:33:43 »

Jó rész volt.
Amúgy innen már csak időhúzás az egész. Eddig még volt is értelme Anbu-hen nek hívni, de innen már a sima Naruto sztorija van.
A hetes csapat története még beleférne, hogy kerek legyen a dolog, vagyis a kövi rész még oké, de utána már nincs értelme folytatni.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 13:34:41 írta Exkirion » Naplózva

fynlyx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 47



« Válasz #10773 Dátum: 14 ápr 24, 13:51:48 »

Jó rész volt.
Amúgy innen már csak időhúzás az egész. Eddig még volt is értelme Anbu-hen nek hívni, de innen már a sima Naruto sztorija van.
A hetes csapat története még beleférne, hogy kerek legyen a dolog, vagyis a kövi rész még oké, de utána már nincs értelme folytatni.

Gondolom direkt húzzák az időt, hogy ne érjék olyan gyorsan utol a mangát.
Szerintem is a következő részek ismétlések lesznek csak gondolom Kakashi szemszögéből fogják mutatni a dolgokat, így adva hozzá egy kis pluszt.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10774 Dátum: 14 ápr 24, 14:12:54 »

57 fejezettel le van maradva az anime, ami kb 22-23 rész, ami közben a manga is halad még 22 fejezetet, vagyis 35 résznyivel vannak dúrván lemaradva, ebből már saccra levontam(hozzáadtam) a kihagyásokat az ünnepek miatt.

Idén 16 hét ment el eddig az évből vagyis 36 hét van még. Most ha ebből még rászámoljuk az 1 hónapot, ami még jövő hónapban filler, akkor idén már nem tudják, ha karják se beérni a mangát, ami jó eséllyel idén végetér.

Következtetés. Nem lesz több filler és a kövi lesz utolsó opening.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 14:14:26 írta Exkirion » Naplózva

fynlyx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 47



« Válasz #10775 Dátum: 14 ápr 24, 14:41:42 »

57 fejezettel le van maradva az anime, ami kb 22-23 rész, ami közben a manga is halad még 22 fejezetet, vagyis 35 résznyivel vannak dúrván lemaradva, ebből már saccra levontam(hozzáadtam) a kihagyásokat az ünnepek miatt.

Idén 16 hét ment el eddig az évből vagyis 36 hét van még. Most ha ebből még rászámoljuk az 1 hónapot, ami még jövő hónapban filler, akkor idén már nem tudják, ha karják se beérni a mangát, ami jó eséllyel idén végetér.

Következtetés. Nem lesz több filler és a kövi lesz utolsó opening.


Oké oké, én nem matekoztam ki csak egy feltevés volt, mivel már láttunk egy epizódban több fejezetet, illetve egy héten két anime részt, szóval ezért gondoltam.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10776 Dátum: 14 ápr 24, 16:32:33 »

EZ!!!! Ez egy jó rész volt!! ikszdé Na most akkor megpróbálok fogalmazni...
A történet és annak vezetése zseniális, a hangulat és a háttérzene fantasztikus, a grafika és az animációk gyönyörűek. Ez a rész-nem túlzok- bőven felért egy mangabeli epizóddal!
Tetszik ez a Kakashi filler rengeteg dolgot megmutat nekünk, ezzel egyértelműbbé is teszi az eddig csak feltételezhető részeket. Szépen átjött a feeling a megbuktatások alatt. Gai-sensei próbáján sírtam a röhögéstől, nagyon jól eltalálták Nevet Szerintem itt valami kitartás teszt lehetett, hogy az utolsó csepp erejükig harcoljanak, ami tökéletes választás volt.
Nem is írnék többet a részről, olyan szinten igényes volt, hogy az már hihetetlen egy filler-hez képest. Megérdemli a maximális 5/5 pontot.

Egyetértek az előttem szólóakkal a következő rész még valóban szükséges, de azután megint átmegy felesleges időhúzásba ez a Kakashi gaiden, mint a füstemberkéknél... Kajak, ha az és a most következő rész ismétlések nem lennének benne, egy bőven nagyon frankó filler szál lenne ez.
Jövőhéten nincs rész :/
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10777 Dátum: 14 ápr 24, 16:49:54 »

Gai próbája szerintem nem az volt, hogy milyen a kitartásuk, hanem, hogy sose adják fel. (Ami igaz hasonló, de azért nem egészen ugyan az)

Most azt olvastam, hogy elvileg csak a kövi rész még a filler, az utána lévők már nem. De majd kiderül.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10778 Dátum: 14 ápr 24, 17:09:36 »

Exkirion-
Tudnád linkelni? Örülnék neki, mert tényleg csak a hetes csapatig van értelme.
Amit számolgattál, az logikus, valószínűleg igazad is van, csak elszámoltad magad. Nem 57, hanem 67 fejezettel van lemaradva az anime. Tehát az animében kb.33-34 rész, de bőven ki is bővíthetik a harcokat. Addig a mangában is lemegy 30 rész minimum (lehet, hogy vége is lesz). Tehát durván 50 rész van még az animéből, ami még kb egy év.
Szerk. Jó lehet a mangát elhúzzák, meg az animét is, plusz ünnepek, stb. szóval max 1,5 év. Minimum lesz még egy opening. Ahogy néztem a mostani tartalmát, kb. 30 fejezetet merít ki. Gondolom, onnan lesz egy új opening. És ha onnan még rászámolunk durván 60-70 (manga) részt, akkor szerintem kéne legyen még egy opening. Tehát még kettő lesz ez után. De ezt nem tudhatjuk előre, simán lehet, hogy igazad van.
Remélem, már nem lesz több filler, és végig pörgetik már.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 17:15:48 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10779 Dátum: 14 ápr 24, 17:35:18 »

Csak érdekességképpen írtam, közel sem hivatalosak a forrásaim. Következő részből kiderül, maradjunk ennyiben.
"A kezdet" azt még meg is tudnám magyarázni, a bajom azzal a résszel van, hogy "Az első misszió".
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 17:35:49 írta Exkirion » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10780 Dátum: 14 ápr 24, 19:51:06 »

360

Egész pofás kis rész volt. És végre a filler szereplőket sem nagyolták el.
Öröm volt újra látni pl. Gai csapatát "kicsiben". De azért nem lennék megsértődve, ha a többi kezdő csapat (Asumáé és Kurenaié) is feltűnne. ^^
És... a kövi részben újra itt a 7-es csapat. Ezt már mondjuk "láttuk" (ikszdé), de hátha kapunk valami kis pluszt. Pl. Kakashi gondolatait. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10781 Dátum: 14 ápr 24, 20:27:16 »

Már az itteni értékelések is kedvezőek voltak.Viszont miután megnéztem egyértelműen kiderült hogy megérte rá várni! Nevet
Mostani részek közül az egyik legjobb.
Ha kicsit hosszabb lett volna akkor talán még favorit is.

Többiekhez képet Kakashi mennyivel fiatalabbnak tűnik.A végén pedig ahogy elpirult. Pirul
Rajolás és a történet is nagyo erős volt.Sajnos a következő már gyengébbnek tűnik az előzetes alapján.

Ilyesztő tekintetéhez még illik is az az első avatarom(ez).
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 22:49:13 írta K ichigo » Naplózva

paintes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #10782 Dátum: 14 ápr 24, 22:33:34 »

szerintem ez a rész most teljesen jó volt. Igaz nem a ninja háború, de azért jobban megismertük a szereplőket. Én szívesen nézem ezt is mert ez is naruto. Csak nem narutoról szól hanem a mellékszereplőkről. Ha vége lesz a sorozatnak remélem még messze van ez ,de ha egyszer vége lesz akkor én simán végig nézném úgy hogy a fillerek és a rendes részek időrendbe összerakva ilyen óriás videókká vagy akár több órásra. Akkor a fillerek is értelmet nyernének mert lenne egy esemény sorozat nem össze vissza mindig egy kicsi meg a rendes naruto is végig mehet szünet nélkül. smiley Én egy olyat a legvégén elfogadnék. Mosolyog Teljes lenne a sorozat. MosolyogMosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 22:34:07 írta paintes » Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10783 Dátum: 14 ápr 25, 03:48:06 »

Dolgozok rajta, igaz fillerek nélkül Mosolyog

http://eletuntcapa.oo3.co/vid1.html
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10784 Dátum: 14 ápr 25, 11:05:32 »

Szuper rész volt! Tetszett Gai vizsgája és Kakashi gondolatai is.

A következő részben Hetes csapat, de én nem félek az azutániaktól sem, ha fillerekkel folytatjuk. Már csak annyival feldobták a következő részt, hogy csak hagynak minket ennyi infoval belegondolni, hogy a Naruto 2. részében mikor Kakashi bekerült a képbe már túl voltunk Obito "halálán", Rin megölésén, Minato vs Kyuubin és Itachi Uchihák elleni merényletén... Ha csak belegondoltok, hogy Kakashi mit érezhet, hogy megkapja a mestere gyerekét, az urolsó Uchihát, akit a olt "csapattársa" hagyott életben és.... Sakurát, aki picit Rinre emlékeztetheti... hát már ezzel hatalmas részt tudnak alkotni egy 150x elsütött történetből. Én várom már a belső gondolatok tömkelegét. És hogy Kakashi mikor ül be Gai-ékkal először Édesgombócozni kacsint
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Oldalak: 1 ... 717 718 [719] 720 721 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!