24 máj 15, 17:43:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 716 717 [718] 719 720 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554460 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10755 Dátum: 14 ápr 17, 18:33:08 »

359

A "kék" jelenetsornál, amikor Kakashi és Gai az Uchiha negyedben járnak, akkor először azt hittem, hogy alkonyat, vagy valami hasonló van. De amikor később Kakashi említi a Harmadiknak, hogy abban a negyedben megváltozott a légkör a legutóbbi látogatása óta, hát akkor leesett, hogy az a "kékség" pont a megváltozott légkör volt, mintha egy másik világot akarna szimbolizálni. Szerintem. ^^

Nem volt egy süvítő surikenektől és becsapódó Rasenganoktól hemzsegő fejezet, de bőven ütötte a színvonalat. A Harmadik szépen átlátott Danzoun, és ki is osztotta. Mondjuk Danzou több fronton is kapta az ívet, mert még Itachi is lökött rajta egyet azzal, hogy a közelébe férkőzött és "megzsarolta". Nevet

Naruto és Sasuke feltűnése is éppen elég volt, nem lettek túlerőltetve, szerencsére. Kíváncsi leszek, hogy elmegy-e a "filler" addig, hogy a 7-es csapat Kakashi keze alá kerül. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10756 Dátum: 14 ápr 17, 19:01:06 »

Ja ja, nem volt rossz. Vártam, hogy Gai jóslata picit konkrétabb lesz Nevet

Azt viszont huszadjára is leírom, hogy továbbra sem látom értelmét, miért kellett Uchiha gyerekeket és harmadrangú nindzsákat legyilkolni.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10757 Dátum: 14 ápr 17, 19:09:08 »

Kíváncsi leszek, hogy elmegy-e a "filler" addig, hogy a 7-es csapat Kakashi keze alá kerül. ^^

2014.05.08. ~ 361. rész # Kakashi ANBU Történet: Hetes csapat
2014.05.15. ~ 362. rész # Kakashi ANBU Történet: Naruto és Sasuke
2014.05.22. ~ 363. rész # Kakashi ANBU Történet: Az első misszió
2014.05.29. ~ 364. rész # Kakashi ANBU Történet: A kezdet

El és tovább is.
Csak abban reménykedem, hogy valami érdemi pluszt hozzá tud adni, nem csak megint bevágják a régi Narutos jeleneteket oszt jólvan.

Szerintem a hetes csapattal le kéne zárni az egészet. Nem tudom minek húzzák még tovább.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 17, 19:11:01 írta Exkirion » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10758 Dátum: 14 ápr 17, 19:15:50 »

Valóban minőségibb lenne a Hetes csapattal lezárni, egyrészt a név is tökéletes szimbólum erre, továbbá onnantól kezdve már közel sem Anbu-s Kakashi...
Mindenesetre a fillerek kellenek tetszik vagy sem, bár már ez is megkérdőjelezhető, hisz oly messze a Naruto manga és az évben vége is lesz... De hát csak le kell még a maradék bőrt is húzni róla a + pénz miatt Nevet
Egyébként megmondtam vagy megmondtam hogy hosszú filler évadnak nézünk elébe ? Mosolyog Nagy eséllyel még Júniusban is ez lesz nyugi ikszdé
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10759 Dátum: 14 ápr 17, 19:58:39 »

Egyelőre mégcsak dél körül láttam angol felirattal.lehet majd időt kéne szakítanom a magyarra is.

Megkaptam a választ hogy Kakashi hogy lépett ki az Anbuból.Kb olyan hatással volt rám úgy hirtelen mint Kakashira:"Heh?!" Nevet

A kék jelenetsort először én is furcsálltam még jó hogy kakashi utalása úgyahogy meg is magyarázta.
Első pár másodpercben azt hittem hogy valami elállított és azért lett kék. smirksweat

Ahogy már leírtátok korrekt részt volt történet és animációk terén is.Mintha a tanácsosok is fejlődtek volna egy kicsit.Ismétlem:Kicsit.
Úgy gondoltam a címek láttán hogy a 7es csapat után visszatérnek,de úgylátszik mégsem.
Azért kíváncsi vagyok Kakashi vizsgáztatási moráljára,és az elbukottakra.Öröm lesz nézni. Ördögi
Úgyí tűnik Minatoé is bele lesz építve viszonyításként.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10760 Dátum: 14 ápr 17, 21:39:46 »

Nem értem. Minek húzzák a hetes csapat után is. Bármilyen jó ez a filler, a mai is az volt, de már nagyon várom a főszálat. Hova húzzák? Hiába volt nagyon jó a rész, ez most leforrázott. Márcsak abban bízom, hogy mivel az opening már teljesen a főszálat harangozza be, ráadásul eléggé messzire előre, hogy júniusban már nem lesz filler.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10761 Dátum: 14 ápr 17, 22:38:04 »

Pedig ahogy írtam nagy eséllyel Júniusban is filler lesz, mivel ahogy látom bekaptunk egy 20-25 részes töltelék évadot és ez csak ending váltáskor szokott orvosolódni főtörténet névvel Nevet
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10762 Dátum: 14 ápr 17, 22:49:51 »

a 364. rész címe, "A kezdet" az minek a kezdetét jelenti?
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10763 Dátum: 14 ápr 18, 02:48:11 »

Jó kérdés. Mindenestre remélem nem a következő filler évadét...
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #10764 Dátum: 14 ápr 18, 06:48:33 »

a 364. rész címe, "A kezdet" az minek a kezdetét jelenti?

Nos, mivel szeretnek visszanyúlni a Part 1-hez, néha átírni azt vagy "sajátosan kiegészíteni", gondolom vagy a Zabuza-s részekre gondolnak, vagy pedig a Chunnin vizsgás részekre.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10765 Dátum: 14 ápr 18, 10:11:45 »

Szuper rész volt, a legjobb jelent az volt benne, mikor Itachi megfenyegette Danzo-t Mosolyog

Külön tetszett, hogy láthattuk 1 másodperc erejéig Tobi szerepét is. Ezzel párhuzamosan, Itachi mellett Tobi volt a másik ANBU maszkos fickó?

A következő rész tartalma pedig... hát Kage legyen a talpán, aki Minatotól el tuja venni a csengőket Nevet smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 18, 10:14:46 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #10766 Dátum: 14 ápr 20, 14:21:07 »

Én csak azt nem értem, hogy lehet egy egész klánt kiírtani, pláne az Uchihákat, akiktől féltek a más falubeliek... Ez szíven ütött, akkor is mikor megtudtam és most is. A Harmadik hiába járt a szája, ha ügyesebb akkor meg kellett volna védje őket, hisz ahogy elhangzott "ők is a faluba élnek" és ha a falu érdeke mindenekfelett, akkor ők is.
Mellesleg meg pont az a pár Uchihával van a legnagyobb baj akik megmaradtak Mosolyog)
Naplózva
Pain
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #10767 Dátum: 14 ápr 20, 16:33:55 »

Az éjszaka leple alatt csapott le Itachi, míg mindenki aludt. Emellett Itachi (és Obito) az akkor élő klántagok közül a legerősebb(ek) volt(ak). Egyébként az "Itachi és Obito közrefogja Danzo-t "jelenetből hihetetlen képeket lehetne csinálni, epikus jelenet volt szerintem.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10768 Dátum: 14 ápr 20, 18:28:26 »

Az egyik az Itachi volt, de a másik az nem Tobi.
A macska maszkos volt Itachi, csak előbb csupán a jobb szemében láttuk a 3 pontos Sharingant.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #10769 Dátum: 14 ápr 23, 18:05:19 »

a wikipedia szerint,máj 15.én lesz egy rész,a cime,Kakashi's determination,a 608 fejezetnek,és ennek a résznek a japán cime,ugyanaz,akkor 15.től folytatodik a manga szerint, jól gondolom?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 716 717 [718] 719 720 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!