24 máj 15, 22:49:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 715 716 [717] 718 719 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554727 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #10740 Dátum: 14 ápr 11, 07:21:21 »

Simán lehet. Mosolyog
Még valami... elég béna stratégia egy elgettósítani egy népcsoportot. Ha Konoha okos lett volna, akkor hagyja, hogy elvegyüljenek és még inkább feloldódjanak a tömegben. Sőt, esetleg tudatos szétszórással és egyéb klassz intézkedésekkel akár a saját identitásuktól is előbb-utóbb megfoszthatta volna őket.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10741 Dátum: 14 ápr 12, 22:02:26 »

Másik izgi: Vajon Itachi mennyire tudta elolvasni a kőtáblát? Miket tudhatott meg róla?

Szerintem Kishimototól kitelik, hogy SOHA nem fog kiderülni mi is van azon a francos kőtáblán Nevet Még azt is kinézem belőle, hogy lenyilatkozza a végén, hogy növesszünk Dojutsut és olvassuk el, sokszor mutatták, aki tudta már rég elolvasta  smirksweat

Elég jogos felvetés.. mondjuk amennyit mostanában a gép előtt rohadok, lassan nekem is sharinganom lesz. A szemvörösség már megvan Nevet
Még valami: Az is tök furi, hogy Itachi apja sosem, Shishui pedig non-stop sharinganozik. Lehet meg lett magyarázva, de akkor vagy elkerülte a figyelmem / vagy átpörgettem. mindenesetre a kérdés fennáll: miért? Nevet
Nem akarok spoilerezni, de megtudjuk, hogy mi van rajta.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10742 Dátum: 14 ápr 13, 16:52:16 »

Nincs benne semmi spoiler, mivel Itachi meg Tobi a nagyját már elmondta.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Mianevem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9


« Válasz #10743 Dátum: 14 ápr 14, 15:35:15 »

Jó volt látni Shisuit, meg az egész sztorit egyben, kiegészítésekkel. Főleg, hogy a filler alatt már többedjére rakták be a Senyát. Kedvenc zeném. Mosolyog

Hem? Az a jelenet egy jóval korábbi (248.) részből való. Azóta már többször is felhasználták, ahogy most is.
És nem mellesleg zseniális a képi kivitelezése. Nem t'om miért fáj az sokaknak, ha kicsit újítanak. Főleg ha minőségi újításról van szó.

Szépnek nagyon szép, csak furcsa, hogy különbözik a rész többi jelenetének rajzolásától.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10744 Dátum: 14 ápr 14, 16:28:07 »


Hem? Az a jelenet egy jóval korábbi (248.) részből való. Azóta már többször is felhasználták, ahogy most is.
És nem mellesleg zseniális a képi kivitelezése. Nem t'om miért fáj az sokaknak, ha kicsit újítanak. Főleg ha minőségi újításról van szó.

Szépnek nagyon szép, csak furcsa, hogy különbözik a rész többi jelenetének rajzolásától.

Szerintem ezzel is érzékeltetik azt, hogy a kyubi támadása olyan volt, mint egy természeti csapás, a legtöbb embernek felfoghatatlan borzalom.
Képzeljétek el, mindenki éli a maga hétköznapi életét, aztán csak úgy, minden előzetes bejelentés, hadüzenet nélkül megjelenik a kyubi, megöli a családod, elpusztítja az otthonod. Aztán amilyen hirtelen jött, olyan hirtelen el is tűnt. Olyan lehetett mint egy rémálom. A kivitelezés is számomra azért zseniális, mert ennyire különbözik a normálistól, a közönségestől, olyan mint valami rémkép. A kivitelezés olyan mint egy szürrealista festmény. Nem a pontosság, részletesség a fontos, hanem a hangulat, annak a pillanatnak a visszaadása. És ez tökéletesen sikerült. Egyetértek Danival, ez zseniális.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 14, 16:32:49 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
X-Con
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21

MISZTER


« Válasz #10745 Dátum: 14 ápr 14, 18:22:57 »

Lehet én emlékszem rosszul, de ha jól tudom, Shisuinak nem volt Mangekyo-ja... Honnan lett volna, nem ölte meg egy barátját sem...?
http://kepfeltoltes.hu/140414/vlcsnap-2014-04-14-19h20m53s149_www.kepfeltoltes.hu_.png

Szerk: Időközben rágugliztam és elvileg tényleg volt neki, de honnan? Ez nekem valahogy kimaradt...
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 14, 18:25:33 írta X-Con » Naplózva

Pain
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #10746 Dátum: 14 ápr 14, 18:38:25 »

Ezt nem is magyarázták el sehol, nyilván megölte a hozzá legközelebb álló embert.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10747 Dátum: 14 ápr 14, 18:45:00 »

123milliárdszorra íjuk le, hogy nem kell feltétlen megölnie egy társát. A lényeg, h erös érzelmi hatást éjen el egy Uchihánal. Lâsd: Itachi sem ölte meg Shishuit, és mêgis kapott MS-t, azért mert látta meghalni legjobb barátját--->(erös érzelmi hatás)
Naplózva

iiHALA MADRID!!
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #10748 Dátum: 14 ápr 14, 19:33:27 »

123milliárdszorra íjuk le, hogy nem kell feltétlen megölnie egy társát. A lényeg, h erös érzelmi hatást éjen el egy Uchihánal. Lâsd: Itachi sem ölte meg Shishuit, és mêgis kapott MS-t, azért mert látta meghalni legjobb barátját--->(erös érzelmi hatás)
Hamarosan erről több infot tudnak majd az animések is.
Énis azokat a részeket várom Mosolyog
Naplózva
Mianevem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9


« Válasz #10749 Dátum: 14 ápr 14, 21:09:08 »

Szerintem ezzel is érzékeltetik azt, hogy a kyubi támadása olyan volt, mint egy természeti csapás, a legtöbb embernek felfoghatatlan borzalom.
Képzeljétek el, mindenki éli a maga hétköznapi életét, aztán csak úgy, minden előzetes bejelentés, hadüzenet nélkül megjelenik a kyubi, megöli a családod, elpusztítja az otthonod. Aztán amilyen hirtelen jött, olyan hirtelen el is tűnt. Olyan lehetett mint egy rémálom. A kivitelezés is számomra azért zseniális, mert ennyire különbözik a normálistól, a közönségestől, olyan mint valami rémkép. A kivitelezés olyan mint egy szürrealista festmény. Nem a pontosság, részletesség a fontos, hanem a hangulat, annak a pillanatnak a visszaadása. És ez tökéletesen sikerült. Egyetértek Danival, ez zseniális.

Igazad van. Azt hiszem, mostanában nem élem bele magam annyira a történetbe, mint szeretném. Szomorú
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10750 Dátum: 14 ápr 15, 07:05:59 »

Szerintem ezzel is érzékeltetik azt, hogy a kyubi támadása olyan volt, mint egy természeti csapás, a legtöbb embernek felfoghatatlan borzalom.
Képzeljétek el, mindenki éli a maga hétköznapi életét, aztán csak úgy, minden előzetes bejelentés, hadüzenet nélkül megjelenik a kyubi, megöli a családod, elpusztítja az otthonod. Aztán amilyen hirtelen jött, olyan hirtelen el is tűnt. Olyan lehetett mint egy rémálom. A kivitelezés is számomra azért zseniális, mert ennyire különbözik a normálistól, a közönségestől, olyan mint valami rémkép. A kivitelezés olyan mint egy szürrealista festmény. Nem a pontosság, részletesség a fontos, hanem a hangulat, annak a pillanatnak a visszaadása. És ez tökéletesen sikerült. Egyetértek Danival, ez zseniális.

Igazad van. Azt hiszem, mostanában nem élem bele magam annyira a történetbe, mint szeretném. Szomorú

Bocsánat, csak most vettem észre, elírtam, nem szürrealista, hanem impresszionista. Pirul A szürrealista teljesen más, nem tudom, hogy miért írtam azt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10751 Dátum: 14 ápr 16, 11:13:28 »

Azt még hozzátenném, hogy szerintem csak kimagaslóan tehetséges Uchiha-knál ébred fel az MS, átlag shinobinál nem. Erős érzelmi hatás kb. minden embert ért a nagy ninja háborúk alatt, de az MS nagyon ritka volt, nem ébredt fel, pedig biztos sok Uchiha átélte, amit Itachi vagy Obito.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10752 Dátum: 14 ápr 16, 19:48:31 »

Ha már Shisui, belinkelem ezt ide is, mert itt is releváns a jelenlegi részek miatt és érdekes.
http://images.saiyanisland.com/data/617/Naruto-Storm-Revolution-Scan-10.jpg

Így nézne ki Shisui Susano'o-ja (avagy a nagy zöld ládzsás katona), ha felébresztette volna. A Design-t Kishimoto maga csinálta az új Narutos játékhoz, ahol játszható power up lesz.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 19:49:51 írta Exkirion » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10753 Dátum: 14 ápr 16, 20:18:41 »

Egész pofás lett.Zöld Színt mindig is kedveltem.
Azért jobb lenne egy kicsit élesebb képsoron is megnézni.
A főkép viszont jó.

Ez kellett volna Danzoun amíg még lehetett.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10754 Dátum: 14 ápr 17, 16:56:18 »

Azt a rohadt, egy nagyon durván tartalmas epizódot kaptunk fillerhez képest, csak úgy zúdították ránk az információ morzsákat.
Rengeteg dolgot megmagyarázott ez a rész is, ami hatalmas dicséret az animések felé. Kishimoto elfelejtett párat tisztázni, de most azokra is választ kaptunk. Csak hogy egy példát is mutassak: Itachi-ék behatolása Konohába a part 1-ben. Ugye Shippuudenben már ott a védőburok és egyből érzékelik, ha idegen lép be (pl.: Pein-nél). Itt most kaptunk egy nagyon jól elfogadható választ, hogy anno miért is nem volt ez ott ikszdé De Danzou nem szerepeltetése a part 1-ben is megkapta a szép kis magyarázatát Mosolyog
Ami viszont nagyon nem tetszett az a Sandaime jelleme az egyik jelenetben; amikor Itachi-val beszélgetett. Elég köcsögnek állították be, hogy "Hálával tartozok, sikerült megakadályoznod egy polgárháborút Konohában.." ...
A grafika is meseszép volt, én kajak nem értem, hogy miért nem így néz ki mindig ( már vagy 3 rész óta ez van, lehetne tartani a színvonalt ). Egyedül az a kék színű jelenetsor nem jött be, megfájdult tőle a szemem. Ja meg Itachi is többnek nézett ki 13-14-nél..
Azonban összességben egy elég jó epizódot kaptunk, ami az utóbbi hárommal szépen felvitte a filler átlagát. 4/5 !
Külön öröm volt, hogy nem kellett x+10-jére is megnézni a Sasuke-Itachi jelenetet a népirtásnál...

A következő epizódot még várom is, végre megnézhetjük, hogy miért volt nehéz Kakashinál vizsgázni a genin szintért Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 715 716 [717] 718 719 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!