24 máj 15, 04:15:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 714 715 [716] 717 718 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554067 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #10725 Dátum: 14 ápr 10, 17:31:18 »

A rajzolás, amikor a Kyuubi támadta a falut... azt hittem eleinte, hogy csak rosszul láttok, de.... jaj....

Szerintem az ultimate ninja storm 3 miatt rajzolták így, nem? Ott is hasonló módon ábrázolták.  Gondolkozik

Nem semmi, ahogy összefoglaltad a fejesek párbeszédét, szakadtam. xD
Naplózva
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #10726 Dátum: 14 ápr 10, 18:58:58 »

Felvetődött bennem egy-két kérdés.
Shisuinak Ms-e volt?
Ha Danzoz elvette tőle akkor neki miért csak sima sharinganként működött?
Illetve nem úgy volt hogy az izanagi csak fizikai támadások ellen hatásos?
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10727 Dátum: 14 ápr 10, 19:06:25 »

Shishuinak volt MS-e.  Az Izanagi meg mindent, ami káros számunkra azt semmissé, "álommá" teszi a szemedvilágáért cserébe.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10728 Dátum: 14 ápr 10, 19:37:11 »

Na az angol verzió után a magyar sorra került(majdnem eégszben,csak megzavartak) smirksweat
A mostani filler szállal eléggé elégdett vagyok.Bárcsak a régebbiek is ehhez hasonlóak lennének.
A hibáik ellenére.
Vajon Shisui egyszer is deaktiválta már a sharinganját?
Lehet annyira természetes neki,+lehet a szem hatása(edződés) hogy szinte meg sem érzi ha kiveszik. >.<#

A fejesek beszéde valóban kínos volt egy normális ember számára is.1-2pontnak volt egy kis alapja,de azok indoklása már más tészta.

Jó lenne ha A Kakashi Anbu arc végén arra is válaszolnának hogy Kakashi hogyan lépett ki,miért és kb mikor. Gondolkozik
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10729 Dátum: 14 ápr 10, 20:13:12 »

A rajzolás, amikor a Kyuubi támadta a falut... azt hittem eleinte, hogy csak rosszul láttok, de.... jaj....

Szerintem az ultimate ninja storm 3 miatt rajzolták így, nem? Ott is hasonló módon ábrázolták.  Gondolkozik

Hem? Az a jelenet egy jóval korábbi (248.) részből való. Azóta már többször is felhasználták, ahogy most is.
És nem mellesleg zseniális a képi kivitelezése. Nem t'om miért fáj az sokaknak, ha kicsit újítanak. Főleg ha minőségi újításról van szó.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10730 Dátum: 14 ápr 10, 21:15:21 »

- Egyébként kicsit szélsőségesek ezek az Uchihák. Shisui el is bújhatott volna, de nem, az a biztos, ha inkább meghalok...
- Itachinak le kell mészárolni azegész falut, elvégre a gyerekek, az idősek, a civilek, meg a sharingant aktiválni képtelen genin-szintű nindzsák nagy veszélyt jelentenek.
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10731 Dátum: 14 ápr 10, 21:18:22 »

Ez a rész számomra simán felért egy rendes résszel, szinte egyáltalán nem tűnt fillernek!

Annyi negatívumot hoznék fel, hogy eléggé elfáradtam a nézésébe, mintha két anime rész lett volna egybe sűrítve. Iszonyat pörgött a cselekmény, még így is, hogy mindent tudtunk, alig lehetett követni épp mi történik. Jobb lett volna ezt kettőbe szedni szerintem...
A másik dolog a Danzo vs Shisui.... ez a csata is mintha 2x-es sebességen lett volna. Maga a megvalósítás pedig... kifejezetten szörnyű. Odaugrik, kikapja a szemét és slussz. Mintha a zsebéből lopta volna ki a tárcáját...
Mellesleg Shisuinak hogy van Mangekyou-ja, ha egyszer ilyen kis békés teremtés? Ezt sose értettem Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10732 Dátum: 14 ápr 10, 21:26:00 »

Könnyen.Valószínűleg a múltban egy erős érzelmi sokk érte mint a többi Mangekyo használót.(Nagyon erős érzések)
Főbb szereplőkkel ellentétben róla nem tudjuk mi hatott ki rá.
Ettől függetlenül ugyanúgy megmaradhat egy békés(nagyjából) személynek.

A szem "lopás"-t egy kicsit/közepesen elsiették. >.<#
Danzou mentségére,ki gondolta volna ellene hogy képes az Izanagira.Amivel meg is lepte Shisuit.

Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #10733 Dátum: 14 ápr 10, 21:26:28 »

- Egyébként kicsit szélsőségesek ezek az Uchihák. Shisui el is bújhatott volna, de nem, az a biztos, ha inkább meghalok...
- Itachinak le kell mészárolni azegész falut, elvégre a gyerekek, az idősek, a civilek, meg a sharingant aktiválni képtelen genin-szintű nindzsák nagy veszélyt jelentenek.

Jobb,mintha kasztrálták volna őket Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #10734 Dátum: 14 ápr 11, 04:40:49 »

Én amit furcsálltam az az, hogy Shisui mi a francért nem mondta el Itachinak, hogy he bazzeg vigyázz vele mert Izanagi-zik.  Ohh My God
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10735 Dátum: 14 ápr 11, 06:22:31 »

Én amit furcsálltam az az, hogy Shisui mi a francért nem mondta el Itachinak, hogy he bazzeg vigyázz vele mert Izanagi-zik.  Ohh My God

Elég gyorsan döntött úgy, hogy ő most Pocahontast játszik, szerintem nem is nagyon jutott eszébe szólni neki.
Mondjuk az is furcsa kissé, hogy fél szemét elvesztve, futva a vízeséshez még egy levelet is volt ideje összerittyenteni Mosolyog
Továbbá, hogy Itachi a történtek tejes tudatában sem esett neki Danzonak ott helyben, mikor a Sandaimeval és a két porfogóval együtt Shisui tettét elemezték, és nem vádolta meg Shisui szemének elrablásával...
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #10736 Dátum: 14 ápr 11, 06:34:07 »

Én azon gondolkodtam, hogy lehet-e bármiféle köze Obito "teleportációs" képességének Shishuiéhoz.
Anno Obito nagyon szerette volna Danzoutól elbirtokolni azt a szemet. A végén még kiderül, hogy valami tesófélék lehettek Nevet  Másik izgi: Vajon Itachi mennyire tudta elolvasni a kőtáblát? Miket tudhatott meg róla?
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10737 Dátum: 14 ápr 11, 06:42:46 »

Másik izgi: Vajon Itachi mennyire tudta elolvasni a kőtáblát? Miket tudhatott meg róla?

Szerintem Kishimototól kitelik, hogy SOHA nem fog kiderülni mi is van azon a francos kőtáblán Nevet Még azt is kinézem belőle, hogy lenyilatkozza a végén, hogy növesszünk Dojutsut és olvassuk el, sokszor mutatták, aki tudta már rég elolvasta  smirksweat
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #10738 Dátum: 14 ápr 11, 06:49:35 »

Másik izgi: Vajon Itachi mennyire tudta elolvasni a kőtáblát? Miket tudhatott meg róla?

Szerintem Kishimototól kitelik, hogy SOHA nem fog kiderülni mi is van azon a francos kőtáblán Nevet Még azt is kinézem belőle, hogy lenyilatkozza a végén, hogy növesszünk Dojutsut és olvassuk el, sokszor mutatták, aki tudta már rég elolvasta  smirksweat

Elég jogos felvetés.. mondjuk amennyit mostanában a gép előtt rohadok, lassan nekem is sharinganom lesz. A szemvörösség már megvan Nevet
Még valami: Az is tök furi, hogy Itachi apja sosem, Shishui pedig non-stop sharinganozik. Lehet meg lett magyarázva, de akkor vagy elkerülte a figyelmem / vagy átpörgettem. mindenesetre a kérdés fennáll: miért? Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10739 Dátum: 14 ápr 11, 07:10:53 »

Idézet
Még valami: Az is tök furi, hogy Itachi apja sosem, Shishui pedig non-stop sharinganozik. Lehet meg lett magyarázva, de akkor vagy elkerülte a figyelmem / vagy átpörgettem. mindenesetre a kérdés fennáll: miért? Nevet

Szerintem nincs jelentősége. Tobi és Madara is folyamatosan nekapcsolva tartja a Sharingant, őket s láttuk még normál szemmel. Szerintem egyszerűen csak ennyi akarják jelezni, hogy ők büszke Uchihák és ennyire gőgösen jelzik a felsőbbrendűségüket.
Sasuke apja/anyja és még 200 másik Uchiha pedig ennyire nem Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Oldalak: 1 ... 714 715 [716] 717 718 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!