24 máj 15, 19:04:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 713 714 [715] 716 717 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554549 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Mianevem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9


« Válasz #10710 Dátum: 14 ápr 05, 19:33:25 »

Az első pár másodpercben azt éreztem, hogy ez egy kegyetlenül jó opening lesz. Hát, gyönyörűnek gyönyörű, de az ének...  :/ Bár ahogy egyre többször hallom, úgy lesz egyre elviselhetőbb, az összhatás pedig nagyon jó. Az endinget szerintem tényleg openingnek szánták. Közös jelenet is van a kettőben.

(Észrevettétek az enyhe utaláskat arra, ami most megy a mangában?)
Néztem is, hogy az a pár jelenet jól illene egy jövőbeli openinghez is.

Egyébként szia, mindenki. Remélem, jól kijövünk majd.  Mosolyog
Naplózva
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #10711 Dátum: 14 ápr 08, 16:37:21 »

355-357: Jó részek voltak nekem mind rajzolás,grafika és történet bejöttek.  Nevet Nevet
Opening-Ending: Spoiler ide spoiler oda engem nem zavar  Nevet Nagyon jóra sikerültek Mosolyog
Inkább kitöröltem és innen szeretnék bocsánatot kérni nem volt a szándékos a spoilerezés smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 08, 19:45:49 írta NaruSaku de jó lenne » Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10712 Dátum: 14 ápr 08, 18:46:43 »

Ha valaki direkt nem nézi az openinget, majd valaki elcsepegtet egy-két infót róla, akkor az spoilernek minősül?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10713 Dátum: 14 ápr 08, 19:28:16 »

Az opening is része az animének, szóval spoilernek nem spoiler beszélni a benne történtekről, de azt nem kötném az animések orrára, hogy mi az, ami meg fog valósulni belőle.  Illetve annál többet ne mondjunk, mint ami benne van az opban.

Személy szerint mégis inkább hallgatok róla, nem akarom elvenni a meglepetés izgalmát.
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #10714 Dátum: 14 ápr 08, 19:43:25 »

Csak azt szabad említeni,ami feketén-fehéren benne van.Ha rámutatsz az utalásokra az viszont már spoiler.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10715 Dátum: 14 ápr 08, 19:49:26 »

Ok, csak sokan azért nem nézik meg az openinget, mert azok alapján amit látnak, kikövetkeztetik a dolgokat. És ha elmondjuk, hogy mi van benne...De értem, kösz.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10716 Dátum: 14 ápr 08, 19:51:19 »

Annyi mindenképp kiderült hogy megtarthatnák hosszabb távra is ezt az Opening/Ending kombót az átlagos hossz helyett.
Ugyanis akkora részt is le tudna foglalni,hangulatával is.
Legfeljebb majd felcserelik,úgyis mind a kettő Openingnek indult.

Mielőtt elfelejteném holnapután már új rész. Hümm-hümm
Holnapot akartam írni,de rájöttem hogy még csak kedd van. smirksweat
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10717 Dátum: 14 ápr 10, 12:51:43 »

358:

Jóféle volt Mosolyog Kellett ez a kis kiegészítés megmagyarázni ezt-azt, megmutatni azokat az eseményeket, amire csak utalások voltak, no meg felvezetni kacsint
De azért mégis csak várom már a fillerek végét.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 10, 12:52:23 írta Életunt Cápa » Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #10718 Dátum: 14 ápr 10, 14:02:12 »

Tényleg nagyon jó kis filler volt Mosolyog
Hangulatos, elgondolkodtató. Igaz, néha picit lassú, és továbbra sem értem ,hogy Kakashi miért nem mutat több skillt Nevet
már uncsi egy a mortal kombatos kivégzési stílus ikszdé

Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10719 Dátum: 14 ápr 10, 16:35:22 »

Valóban jó rész volt, bár az első fele elég gyengére sikeredett. Túl sok volt a jelenet és a flashback a flashbackben dolgot a mai napig nem tudom megemészteni, valami félelmetes egy dolog ez ikszdé

Szépen eltávolodtunk a Kakashi száltól már megint ikszdé De tényleg kellett egy ilyen, mert ahogy Életunt Cápa is mondta, eddig csak utalások voltak erre. Egyébként csak szerintem röhejes ez a szem eltávolítós dolog ? ikszdé 1 kitépett hajszáltól is felkiált az ember a fájdalomtól nem hogy 1-2 szemgolyótól... Meg egy hangyányit több vér kéne oda, na de mind1.
A grafika nagyon tetszett és az a pár harc jelenet is gyönyörűen volt kivitelezve, így megér egy 4/5-öt a részemről.
Egyébként ki ez az Uchiha Kagami, akiről Sandaime beszélt ? Volt már említve és csak én felejtkeztem el róla ?

Ééééééés... Májusban is fillerek! Megmondtam vagy megmondtam ? ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 10, 16:37:14 írta Csabi28 » Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #10720 Dátum: 14 ápr 10, 17:01:04 »

A rajzolás, amikor a Kyuubi támadta a falut... azt hittem eleinte, hogy csak rosszul láttok, de.... jaj....

Pierrot Stúdió logika:

"Kishimoto a mangában azt mondta és írta, hogy Sasuke és Itachi szüleik nem voltak Konoha-ban a Kyuubi támadása idején, valamint a négy vénen kívül senki sem tudott semmit az Uchiha mészárlásról, ahogyan Kakashi és Yamato sem, ezért az lesz a legjobb, ha átírjuk a történetet, s megint mást mondunk, mint ami valójában történt."

Imádom, amikor átírják az eredeti történetet just for fun alapon, s már látom, hogy "azt a bizonyos" pofont sem "ő" fogja adni Naruto-nak. ;P

Konoha felsőbb-vezetése már a mangában is paranoiás hülyék gyülekezete, de itt....
"Tuti Uchiha volt, elvégre mennyi lenne az esélye, hogy:
a.,Valaki olyan legyen, akinek van más bijuu manipuláló technikája.
b.,Valaki olyan legyen, aki kinyírt egy Uchiha-t és ellopta a sharingan-ját.
c.,A Konoha-tól max 500 méterre lévő barlangból ne egyből a falura támadjon - ha már úgy is dühöngő szörnyeknek vannak beállítva."

"
Danzo: Az Uchiha-k (akikről semmilyen bizonyíték nincs, hogy valóban valaki közülük volt) biztos azért tették, mert már megelégelték, hogy egyetlen Uchiha miatt (Madara) úgy bánnunk velük, mint a rabokkal, ezért az lesz a legjobb, ha még jobban elgettósítjuk őket.
Humora: Igen, igen... ez jó ötlet!
Danzo: SŐT! Kamerázzuk be őket, mint a Való Világban! Lehet, hogy pont a WC-én vitatják meg az esetleges lázadás részleteit!
Homura: Igen, igen!
Hiruzen: Na álljunk meg! Nem gondolod, hogy azzal, hogy már a s*ggükbe is kamerát dugdosol kihozod őket a már így is több évtizeden át ostromolt, pattanásig feszült türelmükből?!
Danzo: ..... Kiváló ötlet, Hiruzen! Dugjunk az Uchiha-k s*ggébe is kamerát, így még belülről is megfigyelhetjük őket!
Homura: Oh, igen, igen!"

"Uchiha Rendőr: Uram, nyugodjon le, maga részeg!
Részeg férfi: Takarodj a Madaradba, te Uchiha, vagy tán nem elég, amit a falu vezetőitől kapsz, te csillagszemű rókazabáló!"

"Koharu: Az Uchiha-k egyre idegesebbek és feszültebbek lesznek! De miért? Hiszen elvégre több évtizeden át gettósítottuk őket Madara miatt és csupán nyíltan megvádoltuk őket a Kyuubi-val, szal nincs okuk a stresszre."

"Hiruzen: Az Uchiha-k a barátaink és bajtársaink!
Danzo ésa  többiek: HAHAHAHAHAHA ikszdé!
Hiruzen: Nem gondoljátok, hogy nem kéne már 80 év után is úgy bánni az Uchiha-kal, mintha leprás Madarak lennének?!
Danzo: De Hiruzen! Nálunk az Uchiha klánba való rugdosás már 80 éves hagyomány! Miért változtassunk a szép dolgokon, troll-lolololololo! ;P"
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #10721 Dátum: 14 ápr 10, 17:10:30 »

Egyébként ki ez az Uchiha Kagami, akiről Sandaime beszélt ? Volt már említve és csak én felejtkeztem el róla ?
Még nem szerepelt az animében. A mangában volt róla szó,de az anime még nem jár ott.Ez vicces,pont egy fillerbe lökik be a nevét.
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #10722 Dátum: 14 ápr 10, 17:13:12 »

Kagami volt az animében is. Benne volt Danzou visszaemlékezésében (mellesleg az egyik társa volt), mikor a Második föláldozta magát és megtette Hiruzent a Harmadiknak.

Szerk. Kösz Ita. Nem néztem végig az adatlapját, csak a kép miatt tettem be.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 10, 17:32:49 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #10723 Dátum: 14 ápr 10, 17:24:57 »

Valóban,igazad van.Én a referenciáknál néztem,ott csak a mai részt említik.De a linket inkább kiszedném,mivel az adatlapja tartalmaz 1-2 olyan infót amit a  627.fejezetben említettek,azt pedig még nem dolgozta fel az anime.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 10, 17:34:27 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10724 Dátum: 14 ápr 10, 17:25:34 »

Áhá, gondoltam hogy abban a flashbackben láthattuk csak maximum, köszi srácok Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 713 714 [715] 716 717 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!