24 máj 15, 12:51:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 712 713 [714] 715 716 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554322 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #10695 Dátum: 14 ápr 03, 14:38:02 »

Naruto sz*rban van, de a barátai kimentik belőle. Majd Naruto meglátja, hogy Sasuke is sz*rban van, ezért visszamegy ő is.
Nem erről szól a manga? De, mindig ez ismétlődik, csak más kiegészítésekkel.

Ennél szebben le sem írhattad volna! kacsint

Opening és ending nekem bejöttek. Magát az epizódot nem néztem meg, mivel már 2 éve nem nézem az animét, szóval a "tartalomról" majd ti beszéltek, én meg legközelebb októberben járok erre, ahol jön az új opening és új ending (+ ha kijön a mostani opening-hez a második ending, azt még).

Kicsit off, de mi van azzal a Naruto movie-val, ami most lesz 2014-ben? Csak mert már április, de még egy teaser-t sem kaptunk. Bár van olyan érzésem, hogy a Storm Revolution körül fog forogni, Mecha Naruto-val az élen (aminek megalkotását jobb, ha inkább tagadja Kishi, mert az ilyen "mecha" változatok készítése gyak fanboy fanart szintű).
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10696 Dátum: 14 ápr 03, 14:41:43 »

Naruto sz*rban van, de a barátai kimentik belőle. Majd Naruto meglátja, hogy Sasuke is sz*rban van, ezért visszamegy ő is.
Nem erről szól a manga? De, mindig ez ismétlődik, csak más kiegészítésekkel.

Nagyon nem erről szol...Ez lehetett volna egy Bleach vagy Fary Tail leirás is.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10697 Dátum: 14 ápr 03, 14:44:33 »

Naruto sz*rban van, de a barátai kimentik belőle. Majd Naruto meglátja, hogy Sasuke is sz*rban van, ezért visszamegy ő is.
Nem erről szól a manga? De, mindig ez ismétlődik, csak más kiegészítésekkel.

Ja, hogy úgy öszességében gondolod? Oké, az lehet, ha nagyon leegyszerűsítjük a dolgokat.

Nagyon nem erről szol...Ez lehetett volna egy Bleach vagy Fary Tail leirás is.

Igen... Ezzel egyetértek. Feltéve, hogy kicseréljük a karakterek neveit.

A részről:

Öm... Semmi extra. Jó bevezető Itachinak..... Ennyi...
Mondanám, hogy Kakashi lassan kiheverhetné ezt a Rin-es dolgot, de elég csak ránéznuk Obitora. Ő is baromira kiheverte....
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 03, 15:03:59 írta Exkirion » Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #10698 Dátum: 14 ápr 03, 14:56:56 »

Elfogadható opening és ending, ha a sok spoiler mennyiségét nem nézzük, de ez mára már annyira megszokott, hogy nem tud felhúzni. A rész meg inkább csak átpörgettem  smirksweat. Milyen volt? xd

Naruto sz*rban van, de a barátai kimentik belőle. Majd Naruto meglátja, hogy Sasuke is sz*rban van, ezért visszamegy ő is.
Nem erről szól a manga? De, mindig ez ismétlődik, csak más kiegészítésekkel.

Nagyon nem erről szol...Ez lehetett volna egy Bleach vagy Fary Tail leirás is.

Az igazság az, hogy ezekről  még kevesebbet is lehet írni 2 mondatban, szóval rossz példák  Nevet.

Amúgy meg egy manga sem hangzana valami összetettnek pár mondatba összefoglalva, szóval ezen nem kell kiakadni. Egy opening pedig csak ilyen módon tudja bemutatni a történetet a nézőknek, a 8. OP. pedig ebben azért elég jó munkát végez .
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 03, 15:07:09 írta mateee-kun » Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10699 Dátum: 14 ápr 03, 15:09:29 »

Az OP tartalma szerintem egész jó lett, de a grafikája szerintem szörnyű... Az Ending már sokkalszebb.
A rész elment szódával, semmi jelentős, jó volt látni Itachit zöldfülűnek. De furcsa volt Itachi sima szemét látni Nevet Eddig vagy Sharingan vagy MS volt, ritka volt, hogy nem használta egyiket sem.

Ja, és engem is érdekelne, hogy mi lesz az idei movieval, ha valakinek van valami infója, akkor kérjük szépen Mosolyog
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10700 Dátum: 14 ápr 03, 15:14:35 »

Mért mondja mindenki, hogy rossz az opening rajzolása? Pont olyan mintha kiszinezték volna a mangát. Ez a fajta rajzstílus eleve jobban illene a sorozathoz, mint ami most van. Szerintem pont, hogy az endig az, ami itt-ott rettentő giccses. (Mondjuk attól még nagyon szép)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 03, 15:16:27 írta Exkirion » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10701 Dátum: 14 ápr 03, 16:38:28 »

Talán azért mondják/írják, mert nekik nem tetszik, és ugyanúgy beírják a véleményüket, mint bárki más. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10702 Dátum: 14 ápr 03, 18:05:27 »

Mért mondja mindenki, hogy rossz az opening rajzolása? Pont olyan mintha kiszinezték volna a mangát. Ez a fajta rajzstílus eleve jobban illene a sorozathoz, mint ami most van. Szerintem pont, hogy az endig az, ami itt-ott rettentő giccses. (Mondjuk attól még nagyon szép)
Rossznak nem rossz,csak az elején még hozzá kell szokni.Sajnos 1-2 karakter ábrázolását egy kicsit mellé lötték.Pl 1-2háttal álló(Edo-Hokagek)
Kedvencem Openingem akkor is egy Fanmade változat marad.Mostani időkből mindenképp.

https://www.youtube.com/watch?v=HleM3S2aJyY

Furcsa hogy Youtubeos beillesztéssel sohasem működik. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 03, 18:06:28 írta K ichigo » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10703 Dátum: 14 ápr 03, 18:29:19 »

Az opening: Amikor megszólalt na mondom "végre újra egy szuper opening", hát nem kellett sok idő és felnyitotta a szemem, főleg a refrénnél...
A rajzolása egyértelműen tetszik és az animációk szépsége magukért beszél... De ez a zene... Mint anno a FT mágiájátékos ívének első openingje; ennek nincs normális refrénje !!! Továbbá írták a hozzászólásoknál, hogy mintha kicsit fals lenne az énekes. Igen ez tényleg hülyeség így elsőre, mert hogy lehetne már a zeneszerzője hamis ? De hát tényleg úgy tűnik egye meg a fene, hisz nem 1szer bántja a fülemet ikszdé Kivéve, ha direkt így lett kitalálva ikszdé
Összegzésül nem egy nagy szám opening, de az előzőnél mérföldkövekkel jobb, 3/5.

A rész: Hát gyerekek nekem ez totál bejött. De valami leírhatatlanul. Az egész Kakashi anbu történetei fillerekben most az egyszer éreztem azt, hogy van értelme a dolgok történéseinek és van valami mondanivalója az epizódnak. Le a kalappal, szépen kitettek magukért az anime készítői; gondoltam hogy Itachi megjelenése feldobja a dolgokat, de hogy ennyire ?! Továbbá az se semmi, hogy így belemagyarázzák Danzou-t mindenbe, szépen kitömik a fekete lyukakat, amit Kishi követett el a part 1-ben (Nem nagyon volt 1 szó se a gyökérről...) És persze azt is tudom értékelni, amikor egy filler karaktert többször is visszahoznak, ezzel beintegrálva az anime történet tényleges mellék szereplőjévé Mosolyog
Elsőre elég ijesztő volt ez az Április, hogy full filler, de ha tudják tartani ezt a színvonalat Itachival (ami bőven megkérdőjelezhető), akkor én nem leszek elégedetlen és legalább a manga is elhúz messzire, hogy több filler ne legyen a sorozatban Nevet Az epizódra 5/5-öt adok nem volt vele semmi komoly probléma, csak egy kis életkor behatárolás újfent...

Az ending: Egyetértek az előttem szólóakkal, tényleg olyan, mintha ezt is openingnek szánták volna. Pörgős animációk beindító zenével, ami itt még egész élvezhető is. Inkább ezt kellett volna nyitánynak berakni, nekem jobban tetszett 4/5 !

Leito-kunnak: Szép lett a fordítás, engem teljesen megnyertél Mosolyog Egyedül Gai-t nem kellett volna Guy-nak írni, de még mindig jobb, mint egyszer Gay-nek ikszdé
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10704 Dátum: 14 ápr 03, 19:03:19 »

Talán azért mondják/írják, mert nekik nem tetszik, és ugyanúgy beírják a véleményüket, mint bárki más. ^^

Te újabban sportot űzöl abból, hogy félreértessz Nevet
Úgy értettem, hogy mi bajuk vele, nem, hogy ténylegesen minek írják le lol.
Csak mert mindenki annyit ír, hogy rossz, senki sem ad indokokat. De igazából most már annyira nem is érdekel.

Szerintetek amúgy a hónap végi rész a "Jounin felügyelet" lesz az utolsó filler rész, vagy lesz még jövő hónapban is pár?
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 03, 19:04:56 írta Exkirion » Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10705 Dátum: 14 ápr 04, 06:53:28 »

Meglehetősen kellemes rész volt ez a mostani, bár az Itachiról később festett pacifista képhez egyáltalán nem passzol, hogy földön fekvő magatehetetlen emberekkel végezzen cicavigyorral.
Viszont hölgyeim és uraim, 220 résznyi Naruto és 357 résznyi Naruto Shippuuden után először fordul elő, hogy Shurikenek végeznek valakivel! Hát ezt is megéltük Nevet
Viszont érdekes az a kis falrajz a Tanácsteremben Itachi apja mellett... csak nem egy Susanoo?


A következő rész pedig számomra teljesen váratlan, de nagyon nagyon örülök neki, hogy Shisui is belekerül a történetbe. A szellemklános részektől eltekintve ez a Kakashi filler eddig igencsak szuperre sikeredett.

Az openinget és az endinget nem néztem meg, tekintettel a spoiler lehetőségekre  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 04, 06:55:18 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10706 Dátum: 14 ápr 04, 07:39:53 »

Szerintetek amúgy a hónap végi rész a "Jounin felügyelet" lesz az utolsó filler rész, vagy lesz még jövő hónapban is pár?

Ha elnézzük az eddigi dolgokat; mindig úgy volt, hogy ending váltáskor ( vagy 1-2 részes csúszással ) voltak filler/fősztori átcsúsztatások. Mivel ebből a kakashi-s dologból sokat ki lehet hozni (húzni), főleg úgy, hogy már lassan mindenki múltját bemutatják, így nem csodálkoznék, ha június végéig filler lenne és ez nem is olyan szörnyű, mint ahogy elsőre hangzik. Gondoljatok bele már alapból jól elhúzott a manga de + 3 hónap alatt meg pláne el fog. És mivel Kishi azt mondta, hogy ebben az évben vége a mangának és ha az animések pedig nem akarnak még több pénzt kihozni belőle (amit kétlek, mert közel se népszerűek a töltelékek) akkor a mostani kakashi anbu után MÁR CSAK FŐSZTORINAK KÉNE LENNIE! De persze ez csak a kedves anime készítőktől függ Mosolyog Egyébként az majdnem 100%, hogy Kakashi történetei után ebben az évben már nem lesznek fillerek.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 04, 07:41:10 írta Csabi28 » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10707 Dátum: 14 ápr 04, 11:51:30 »

...kakashi anbu után MÁR CSAK FŐSZTORINAK KÉNE LENNIE! De persze ez csak a kedves anime készítőktől függ Mosolyog Egyébként az majdnem 100%, hogy Kakashi történetei után ebben az évben már nem lesznek fillerek.

Nem csak, hogy "kéne lennie", hanem lesz is. Úgy kb 1 hónapja bejelentette a Studio pierrot (akik az animét csinálják) egyik nagy embere, hogy a Kakashi ANBU hen után idén már nem lesz több filler.

Amúgy számolgattam, és ha tényleg idén véget ér a manga, akkor kb egyszerre lesz vége az animével, max 1-2 hónap elcsúszás lesz.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10708 Dátum: 14 ápr 04, 13:39:15 »

Meglehetősen kellemes rész volt ez a mostani, bár az Itachiról később festett pacifista képhez egyáltalán nem passzol, hogy földön fekvő magatehetetlen emberekkel végezzen cicavigyorral.
Viszont hölgyeim és uraim, 220 résznyi Naruto és 357 résznyi Naruto Shippuuden után először fordul elő, hogy Shurikenek végeznek valakivel! Hát ezt is megéltük Nevet
Viszont érdekes az a kis falrajz a Tanácsteremben Itachi apja mellett... csak nem egy Susanoo?
Egyszer mindennek eljöt az ideje még annak is hogy a Shurrikenek halálossá váltak.Természetesen az sem mindegy hogy ki használja őket.Átlag Shinobikhoz képest,Itachi ki is tudja aknázni azt amire való. Nevet

Annak a tanácsteremnek mindig is fontos szerepe volt,és még lesz is bőven kacsint

Az Anbu tagok alapból meg tudják játszani az érzelmeket.(Több-kevesebb sikerrel) Anno Sai is milyen vigyorral próbálkozott smirksweat
Mindenkinek megvan a sötétebb/árnyaltabb fele,mélg Itachinak is.

Valóban,ez a szál egyelőre elég jól sikerült átlagban.
Azért a szellemklános részekben is volt 1-2jobb jelenet.Például Kakashi harca a vezető ellen.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10709 Dátum: 14 ápr 04, 20:12:30 »

A részt még nem láttam, csak az openinget, de az nagyon jó lett. Viszont ez még szerintem is tele lett tömve spoilerekkel, úgyhogy ha azt akarják az animések, hogy egy-két dolog üssön, akkor tényleg ne nézzék meg.
Én alapból arra gondoltam, hogy ezeknek a fillereknek akkor lesz vége, ha Kakashi megkapja Narutóékat. És mivel 3 rész múlva jön a jounin felügyelet című rész, ezért szerintem (remélem) ott lesz a vége. De el kell ismerni, hogy fillerekhez képest nagyon jók a részek, de akkor is fillerek.

...kakashi anbu után MÁR CSAK FŐSZTORINAK KÉNE LENNIE! De persze ez csak a kedves anime készítőktől függ Mosolyog Egyébként az majdnem 100%, hogy Kakashi történetei után ebben az évben már nem lesznek fillerek.

Nem csak, hogy "kéne lennie", hanem lesz is. Úgy kb 1 hónapja bejelentette a Studio pierrot (akik az animét csinálják) egyik nagy embere, hogy a Kakashi ANBU hen után idén már nem lesz több filler.

Amúgy számolgattam, és ha tényleg idén véget ér a manga, akkor kb egyszerre lesz vége az animével, max 1-2 hónap elcsúszás lesz.
Idén már nem lesz több filler? KOMOLYAN? Nagyon jó lenne. Sokan írták pár hónapja, amikor Obito személyazonosságát megtudtuk, hogy innenmár csak lejtmenet jön. Tény, és nekem is el kell ismernem, hogy a manga akkoriban gyengébb volt, de ha belegondolunk, animében bőven meg lehet csinálni főleg a harc jeleneteket, hogy nagyon izgalmas legyen. És elfogultság ide-oda, azt mindenki elismeri, hogy az elmúlt pár rész zseniális volt, és jó pár rész óta összekapta magát Kishimoto. Ezt csak azért írom le itt most, hogy főleg az animések tudják, hogy bőven érdemes maradni, akár végig nézni pár rosszabb részt. Szerintem megéri várni, főleg ha már tényleg nem lesz több filler ( ez számomra egy kicsit túl szépnek tűnik, bár az opening alapján pörögnek majd a részek). Van egy animés haverom, mi a mangások egyfolytában szivatjuk az osztályban. Szerda nagyszünetben elolvassuk a mangát, aztán jöhet a show: " hallod ez a rész!", " azt a rohadt, ezt nm hiszem el" , " ez nagyon durva", stb. Nevet elég ránézni ilyenkor az arcára, kb. képes lenne felkoncolni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 05, 19:56:30 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 712 713 [714] 715 716 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!