24 máj 15, 16:53:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 711 712 [713] 714 715 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554446 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Aubrey
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 27



« Válasz #10680 Dátum: 14 márc 21, 10:22:21 »

jaja, 480as linkje az 1080-ra mutat, tudnátok javítani?
Naplózva
Itachi89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #10681 Dátum: 14 márc 22, 16:37:31 »

Feltudnátok rakni a 480-ast?? Mert szeretném majd letölteni!
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10682 Dátum: 14 márc 22, 18:36:15 »

http://www.nyaa.se/?page=download&tid=534164

Ezt próbáljátok a 480p-hez.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10683 Dátum: 14 márc 22, 22:13:21 »

Hát ez a rész elég felemás lett. A hangulata megvolt, de a rajzolás néha elég gyenge volt, főleg a fehér kígyónál. Egyébként csak engem zavart annyira, hogy Sarutobi konkrétan lesz#rta, hogy Kakashi életére törtek és Kinoe-ért cserébe el is felejtette az ügyet ? Vagy mi a wtf volt ez ?! Kicsit se mond ellent ez a filler a karakterek jellemeinek ááá.
Ez az epizód nem ér többet egy 3/5-nél, és talán még vajszívű is voltam.

Az elkövetkezőkhöz hozzászólva: nagyon jó! Csússzon csak át ez a fantasztikus történet a következő évadra, grat a készítőknek! Legalább az új openinget megtisztelhetnék, de filler kezdéssel én már semmi jóra nem számítok. (Bár annyi minden lesz Áprilisban, hogy pont ez fog legkevésbé érdekelni Nyelvesít ) Viszont annyi haszna lesz legalább a folytatásnak, hogy végre Itachi is szerepet kap. Egyébként tényleg érdekes ez a filler szál, van egy olyan érzésem, hogy 3-4 rész most csak az uchiháról fog szinte szólni, tehát akárhogy is nézem, ez nem Kakashi Anbu történetei...
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10684 Dátum: 14 márc 25, 08:11:16 »

Hali! A 480-asnál miért az 1080-ast lehet letölteni??

jaja, 480as linkje az 1080-ra mutat, tudnátok javítani?

Feltudnátok rakni a 480-ast?? Mert szeretném majd letölteni!

Torrentel linkek javítva a 356. rész hírében.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10685 Dátum: 14 ápr 03, 12:30:42 »

Felkészülni!
Mindjárt jönnek a háborgások az új openingben rejlő spoilerek miatt.
Nevet

Amúgy számomra tök semleges, valszeg az úgyszintén semleges sztori miatt. Valamint az ending animációja sokkal jobban tetszett.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10686 Dátum: 14 ápr 03, 12:40:58 »

Ahol most van manga , ha az egyszer lesz az Animéban mindent überlni fog ez biztos  Pontosan
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10687 Dátum: 14 ápr 03, 12:44:29 »

Felkészülni!
Mindjárt jönnek a háborgások az új openingben rejlő spoilerek miatt.
Nevet

Amúgy számomra tök semleges, valszeg az úgyszintén semleges sztori miatt. Valamint az ending animációja sokkal jobban tetszett.

Számból vetted ki a szót. Jó az új op, a spoilerekkel már nem nagyon tudok mit kezdeni, elengedtem. csak az animéseket sajnálom, mert ott van pl. Sand, akiről tudom, hogy egy-egy képkockából levágja, hol tart most a manga Nevet Madara tudjátok melyik arca itt messze nem lett olyan jó, mint a mangában.

A mai részről és az endingről később adott ki közleményt.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 03, 12:45:44 írta Életunt Cápa » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10688 Dátum: 14 ápr 03, 13:11:34 »

Új opening és ending vélemény

Az az érzésem volt, hogy véletlenül két openinget rendeltek be aztán mindkettőt olyan jónak ítélték, hogy inkább az egyiket megtartották endingnek.

A spoilerek miatt meg ne sírjatok már istenem. Az openingek lényege az, hogy összefoglalja/bemutassa mi lesz az adott sztori arcban. A legjobb Naruto openingek mind Spoileresek. Lásd: Sign - Flow vagy 7 - Lovers.

Ettől függetlenül az animéseknek lehet kerülendő ez az opening még egy darabig.

Opening:
Amint megláttam az elején a shinjuu-t és felcsendült a zene már tudtam, hogy valószínűleg megvan az egyik kedvenc shippuden openingem.
A zene szerintem gyönyörű. Nem túl lassú és nem túl gyors, a hangszerek nem volják el a figyelmet az énekesről és tökéletesen visszaadja az elkövetkezendő sztoriszál által közvetített érzést.
A rajzolását nem tudom ki találta ki, hogy ilyen legyen, de egy gremit a fickónak. Ez a kissé a mangás lágy rajzolás szerintem jobban vissza sem adhatná a zene dallamát.
A képek pedig olyan gyönyörűen simulnak a zene hangulatához, hogy azt öröm nézni.
Szavakkal nehéz leírni mért is tetszik ennyire, de talán azért mert ugyan olyan érzést ad át nekem ez az opening, mint annó a sima Narutoban a haruka kanata.

10/10

Úgyhogy részemről emberek, nekem megvan a kedvenc shippuden openingem.

(Észrevettétek az enyhe utaláskat arra, ami most megy a mangában?)

------------------

Ending:
Remek. Kissé tartottam ettől az énekesbandától, de kellemesen kellett csalódnom. Bár a zene nem tetszik annyira, mint az openingé, de nagyon jó. A képek jól illenek hozzá, csak nagyon hasonlít az egész az openingre. A rajzolás szép, kissé komolytalan az egész, ami jól kontrasztolja az openinget.
Szuper lett 8.5/10
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 03, 13:20:20 írta Exkirion » Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10689 Dátum: 14 ápr 03, 13:19:54 »

Nem nevezném "enyhének", több elég konkrét volt Nevet Az endingben is van ilyen ráadásul.

Az endingre ugyanaz igaz, mint amit korábban írtam az openingről is, jó volt, csak lehetne kevésbé konkrétabb. Az egyik kedvencem openingem épp egy olyan, ahol nem történik semmi, csak Naruto fekszik a vízben, Sasuke meg nekimegy, míg Naruto barátai segítenek. Semmi spoiler, semmi utalás, de tök jól összefoglalta, hogy miről szól a manga.

A rész maga a mostani arc-hoz jól illett, semmi kiugróan jó, de nem is rossz. Olyan langyi. Mindenesetre kíváncsi lettem a mostani manga tükrében, hogy Itachi vajon mennyit tud.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10690 Dátum: 14 ápr 03, 13:21:33 »

Az endingre ugyanaz igaz, mint amit korábban írtam az openingről is, jó volt, csak lehetne kevésbé konkrétabb. Az egyik kedvencem openingem épp egy olyan, ahol nem történik semmi, csak Naruto fekszik a vízben, Sasuke meg nekimegy, míg Naruto barátai segítenek. Semmi spoiler, semmi utalás, de tök jól összefoglalta, hogy miről szól a manga.

Ha a diverre gondolsz, akkor nehezen, mert az egy filler arc-nak volt az openingje. Erre tisztán emlékszem, mert más is mondta már ezt és direkt megnéztem miatta.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10691 Dátum: 14 ápr 03, 13:52:47 »

Számomra is a Diver az abszolút favorit.
Semmi spoiler, semmi utalás, de tök jól összefoglalta, hogy miről szól a manga.
Exkirion:
"Hogy miről szól a manga!" Nem csak az a 25 rész, amihez csatolva volt az opening.
Tökéletesen egyetértek veled, Cápa.

A spoilerek miatt meg ne sírjatok már istenem.
Ki sírt? EDDIG senki. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10692 Dátum: 14 ápr 03, 14:03:09 »

Komoly hogy 3-4 videón át kellett rágnom magam míg egy teljesen megfelelőt találtam.Legalább sikerült smirksweat

Mindestre az Opening és az Ending nagyon is passzolnak egymáshoz,talán még jobban is mint eddig bármikor.
Valóban mintha 2 Opening lenne,csak az egyik a végére került Nevet

Ami szemet szúrt hogy Itachi egy kis időre magasabbnak/érettebbnek tűnt amilyen lennie kéne,és nem az előzetesre/végére gondolok.

Kakashi és Itachi tetszetős csapat,kár hogy nem láttunk/látunk ebből sokkal többet.
Megmutatták a sötétebb oldalt is amihez Gai egyeértelműen nem illik.
A harc stílusa nem volt rossz,5ik kapu is felbukkant,de így is nagyon rövid lett.

A szereplők szépen felnőttek,a hangok is passzolnak.Kurenai viszot még elég kislányos.

Összeségében a hangulata és Kakashiék miatt egész jó rész volt/többször nézhető.Persze nem tökéletes.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10693 Dátum: 14 ápr 03, 14:18:27 »

Számomra is a Diver az abszolút favorit.
Semmi spoiler, semmi utalás, de tök jól összefoglalta, hogy miről szól a manga.
Exkirion:
"Hogy miről szól a manga!" Nem csak az a 25 rész, amihez csatolva volt az opening.
Tökéletesen egyetértek veled, Cápa.

A spoilerek miatt meg ne sírjatok már istenem.
Ki sírt? EDDIG senki. Nevet

-Elmagyaráznád, hogy hogy tudja egy filler évad openingje összefoglalni a mangát, amiről csak névben szól?
(Amúgy az, hogy Sasuke egy örvényben kinyitja a szemét, az nem foglal össze semmit... Szerintem...)
-Nem csak mostra gondoltam, hanem akárhányszor új opening van mindig jön a hiszti, hogy milyen spoileres....
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 03, 14:19:54 írta Exkirion » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10694 Dátum: 14 ápr 03, 14:28:39 »

Naruto sz*rban van, de a barátai kimentik belőle. Majd Naruto meglátja, hogy Sasuke is sz*rban van, ezért visszamegy ő is.
Nem erről szól a manga? De, mindig ez ismétlődik, csak más kiegészítésekkel.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 711 712 [713] 714 715 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!