24 máj 15, 01:46:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 710 711 [712] 713 714 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1553940 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #10665 Dátum: 14 márc 10, 14:52:46 »

Am, ott volt egy rész, mikor Kakashi pecsét nélkül csinált Raikirit(ami amúgy neki nem Chidori? Nekem úgy rémlik raikirit más használt, de javítsatok ki, ha tévedek)

Am is, Kakashi is buta volt, itt kiabáltam neki, hogy üsd meg Hakival b+, de neeem...

Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10666 Dátum: 14 márc 10, 19:26:31 »

Ha jól tudom Sasuke használja a Chidorit, és Kakashi a Raikirit.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #10667 Dátum: 14 márc 10, 20:02:37 »

Am, azt nem értem, hogy ugye a füstklánnak az a baja, ha kimegy a levegőre, elfújja őket a szél, vagyis nem tudják magukat egybetartani, meg megszilárdítani. De, akkor hogy tudta megütni Kakashit? Meg miért volt, hogy néha átment rajta a kunai, néha meg megvágta?
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10668 Dátum: 14 márc 10, 22:47:37 »

Szilárdként olyan mint egy átlagos ember. Azért nem mehettek ki, mert nem tudják teljesen kontroll alatt tartani a képességet, és ha átmenne füstbe épp akkor, mikor jön egy kis szél, akkor már nem fog tudni többet visszaváltozni.

Amúgy nagyon gagyi volt: jött a szél, nem látunk semmit, aztán már a halálán van...
Naplózva
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #10669 Dátum: 14 márc 12, 18:12:40 »



352-354: Grafika és a rajzolással nem volt semmi probléma számomra + nagyon tetszett 353-ik résznél füstös csávó vs Kakashi harc kár egy picit rövidre sikerült:D Nevet Történet is nagyjából jó volt 354 a fás dolog végén az nagyon tetszett már azt hittem lány meghalt. Hát a végén nem volt valami megható búcsúzás:D:D smirksweat
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10670 Dátum: 14 márc 13, 15:40:42 »

355:

Meglepően jó lett. Mosolyog Hangulatos, drámai, korrekt harcjelenet, megtudtunk pár infót is, és milyen jó kis befejezése volt  bow
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #10671 Dátum: 14 márc 14, 06:03:50 »

Nem. Nem az a baj, hogy egyesek nem tudják mi filler és mi nem, hanem az, hogy ahogy észreveszem páran nem tudják mi a külömbség a "Filler" és a "Flashback" között.

A "Filler" azok azok a részek az animében, amik nincsenek benne a mangában sehol. Vagyis az Anime exkluzív részek vagy jelenetek.

A "Flashback" vagy magyarosan Visszatekintő/Visszaemlékezés eléggé magáért beszél: Azok a részek, amikor egy karakter visszaemlékezik mi volt régebben, függetlenül attól, hogy ezt mi már láttuk korábban, vagy sem.

Obito visszaemlékezése "Flashback" nem "Filler" mert az a rész a mangában is szerepel, onnantól viszont, hogy Yahikoék elmennek abba a városba, az után, hogy beszéltek 'Madarával' már többnyire Filler. Bár tulajdonképpen egyszerre "Filler" és "Flashback" is, de inkább az előbbi.

A mostani Kakashis rész viszont ha nagyon precízek akarunk lenni, akkor egy "gaiden", vagyis egy olyan rész a sorozatban, ami az egyik szereplő életének egy specifikus szakaszát mutatja be. Ugyanakkor tény, hogy "nem Canon" (vagyis Filler).


Az egy dolog, hogy jelentésileg a "filler" és a "flashback" nem ugyanaz, más kérdés, hogy sokszor annyira feleslegesen sokat és annyira túlnyújtják őket, hogy már felér a filler-el. Ott van például "Sakura futása", ahol feleslegesen raktak be 10-14 perc "flashback"-et, de ott van "Naruto futása" szintén, ahol megint csak fölöslegesen raktak be 10-15 perc "flashback"-et, amik ráadásul még csak hangulatot sem tudtak adni az aktuális epizódoknak.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10672 Dátum: 14 márc 15, 12:14:13 »

Egyetértek Életunt Cápával (érdekes név xD); tényleg nagyon jó részre sikeredett, talán a Kakashi anbu történetei epizódok fénypontja ( ami nem volt nehéz annyira, tekintve az eddigi részeket... )
Itt megvolt a hangulat és a történés nem beszélve a Harcról, ami nem csak egy ugrás volt végre.
Persze ez se volt teljesen tökéletes rész, főleg hogy inkább Kinoe-ról szólt, de nekem nagyon bejött, pláne a vége, amikor Kakashi kitört Yamato faburkából és nekirohant, az egyik legjobb háttérzene szólalt meg alatta, szóval bőven adta a feelinget Nevet A grafikával se volt semmi baj, 5/5 !

Jövőhéten véget ér (sajnos) ez a filler szál is. Az előzetes alapján nem vagyok hú de lenyűgözve, de majd meglátjuk. Egyébként kajak 5 másodpercnyi jelenetért, amit persze már láttunk, kellett Itachi nevét is hangoztatni, hogy szereplője lesz ennek a gaidennek ? Ez akkora gyökér reklámfogás volt, hogy leírhatatlan...
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10673 Dátum: 14 márc 16, 09:21:35 »

Az elmúlt kb 5-6 részhez nincs különösebb hozzáfűzni valóm. Kakashit szeretem, érdekel is mi van vele és szerintem a "depizek Rin miatt" szálat nagyon nagyon szépen hozzák, egyáltalán nem tartom elhúzottnak.
Orochimaru olyan gáz dolgokat csinál, hogy nem is jellemezném. Sosem volt a kedvencem, de azért ennyire látványosan ne bénázzon már.
Ami nagyon zavar, hogy Itachi nem került bele ebbe a fillerbe. Őt pedig vártam.

Az utolsó részben szép volt a Kakashi vs Yamato harc rajzolása és végre használják a régi Shippuudenes zenéket is. Ezeket nagyon nagyon hiányolom. Egy Lightning Speed OST sokkal jobban illett volna pl a Naruto vs Tobi harcba, mikor lekerül róla a maszk.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #10674 Dátum: 14 márc 16, 10:28:16 »

Biztos nektek is feltűnt, hogy a következő rész rajzolása szemmel láthatólag szebb lesz, mint az előző pár részé. Remélem valami hasonló minőséget kapuk, mint a Kakashi anbu első 2  része.
(Persze nem rossz ez így sem, így ingyen, de ha lehet jobb... Nevet )
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10675 Dátum: 14 márc 16, 13:00:14 »

Még hány filler rész várható? 2-3? Csak mert lassan-lassan jönne a sztoriban az a csata, amire a legmagasabbak az elvárásaim. Ha ezt nem rontják el, akkor nagyon emlékezetes lesz. Na még pár hét...
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #10676 Dátum: 14 márc 16, 15:26:15 »

Még hány filler rész várható? 2-3?
Még nincsenek hivatalos infók róla,de viszont:
A 357. résztől kezdve új Opening lesz, amit a DOES énekel, a címe "Guren" vagyis "Skarlátvörös lótusz".
Gyanítom akkor lesz a fillerek vége is.

Egyébként egy héttel előtte úgyis meg fogjuk tudni az előzetesből vagy a címből.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10677 Dátum: 14 márc 20, 13:10:38 »

Úgy tűnik már csak Itachi sztorija van hátra a speciálból szóval max még 2-3 rész.
Egyébként összességében nincs nagy baj ezzel a fillerrel. A három fás rész közül kettőt össze lehetett volna vonni, de amúgy teljesen korrekt.
Remélem jól megnéztétek az openinget meg az endinget a héten mert most láttátok utoljára őket. A jövő héten elvileg nincs rész, két hét múlva pedig már kezdődik az új pár.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 20, 14:41:34 írta Exkirion » Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10678 Dátum: 14 márc 20, 14:32:11 »

Kakashi-Tenzo-Itachi sztori... szép. Szívesen néznék még történeteket Hiruzen és Danzo fiatalkorából is, arról a korszakról szinte semmit nem tudunk. Esetleg a többi falu hírességeit is bemutathatnák egy kicsit részletesebben, bár az valószínűleg nagyon unalmas lenne a többségnek.

A mai rész nem fogott meg különösebben, de rossznak se mondanám.
Naplózva

Itachi89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #10679 Dátum: 14 márc 20, 22:06:02 »

Hali! A 480-asnál miért az 1080-ast lehet letölteni??
Naplózva
Oldalak: 1 ... 710 711 [712] 713 714 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!