24 máj 16, 01:21:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 709 710 [711] 712 713 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554842 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10650 Dátum: 14 márc 06, 14:15:46 »

most akkor a 354 is megjelent?Nevet jöv. héten nem lesz?
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10651 Dátum: 14 márc 06, 14:26:31 »

Szerintem csak simán dupla rész volt a héten. Valszeg jövő héten is lesz.

A 357. résztől kezdve (Vagyis 3 hét múlva) új Opening lesz, amit a DOES énekel, a címe "Guren" vagyis "Skarlátvörös lótusz".

Gyanítom akkor lesz a fillerek vége is. Szóval még 2 rész.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 06, 14:29:06 írta Exkirion » Naplózva

Itachi89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #10652 Dátum: 14 márc 06, 14:49:34 »

Hali! Csak azt szeretném kérdezni h a héten két rész jött ki nem??
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #10653 Dátum: 14 márc 06, 15:01:24 »

Igen,megjelent a 354. is,csak még NK-ra nem rakták fel.
Keresgéltem,de nem találtam infót a kövi részről -sem címet,sem megjelenést-,pedig ilyenkor már szokott lenni.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 06, 15:02:44 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10654 Dátum: 14 márc 06, 15:06:31 »

A kövi (jövő heti) rész címe "A célbavett sharingan", a mostani 2. rész végén ott van az előzetesben.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10655 Dátum: 14 márc 06, 15:38:05 »

Egyelőre még csak a 353ik résszel vagyok meg,de eddig nincs bajom vele kacsint

Kakashi harci jelenete tényleg nagyon jól sikerült,valóban Madaréhoz hasonó.
Habár az elején azt hittem a kijelentésed miatt É. Cápa hogy madarához hasonló stílusban harcol mindegyikük ellen. smirksweat

Ui:Nem semmi hogy a kislány mennyi mindent összeevett.Illik is a  Torkos Csütürtökhöz Nyelvesít
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #10656 Dátum: 14 márc 06, 15:38:20 »

Jesszus, ezt a Kakashi vs Smoker harcot ki animálta?! Bár sajnos kb csak 1 percig élvezhetjük ezt a mindőséget, de azidő alatt szerintem a Madara féle taijutsut is simán verték. A harc talán még jobban is pörgött, de a rajzok itt mégsem voltak nagyon leegyszerűsítve, bár az igaz hogy itt csak két emberre kellett koncentrálni.

Magát a rész nagyját igazából csak átpörgettem.
Nem rossz ez a fillertörténet, de szerintem Kakashi mellett túlságosan sok mindenre akar időt szakítani, a karakterek valódi jellemének sokszor csak a felszínét kapargatják, és így mikor szereplenek néha ritka nevetséges jelenetek hoznak ki pl: mikor Danzou azzal a naaaggyon elégedett mosolyával pörög Hiruzen székében....huh.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 06, 15:43:34 írta mateee-kun » Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #10657 Dátum: 14 márc 06, 17:55:44 »

Megnéztem a másik részt is.Végre,vége lett ennek a füst klános "sztorinak".Az első 2 anbus rész még tetszett,de az utóbbiak már hozták azt a tipikus filler feelinget.Ami kiemelkedő volt azt már előttem említették.

Gyanítom akkor lesz a fillerek vége is. Szóval még 2 rész.
Elvileg Itachinak is benne kéne lennie.Az előzetesben pedig erről nem tesznek említést.Ezek szerint az utolsó filler részben szerepelne csak?
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10658 Dátum: 14 márc 06, 18:19:37 »

Hát, Minato-t se vitték túlzásba.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10659 Dátum: 14 márc 06, 19:09:20 »

Végül Happy end-el lett lezárva ennek a clánnak a története.(354.)
A végén lévő fa,és a a próbálkozás nekem tetszett Mosolyog

Itachi mindig is elég fiatal a többiekhez képest.Halálakor is alig volt 20 fölött.Eléggé valószínű hogy az utolsó részbe kerül majd be vagy talán kicsivel előtte.-Mint egy tehetséges újonc a 3ik küldötteként csatlakozhat.
Igaz Minatot se vitték túlzásba,de Kakashi anbu éveiből nem élt meg sokat,tehát jogos.

Kár hogy végre Orochimaru és Kakashi összecsaptak volna,erre omlás közepette elmenekül.
Mindegy is.Talán a következő részben betartja az ígéretét és kiállnak egymással.-Mivel hogy megnőtt Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10660 Dátum: 14 márc 06, 23:03:34 »

A 357. résztől kezdve (Vagyis 3 hét múlva) új Opening lesz, amit a DOES énekel, a címe "Guren" vagyis "Skarlátvörös lótusz".

Itt egy másik opening, amit ők énekeltek:
http://www.youtube.com/watch?v=9ti5pnobcb8
(Gintama op 5)

Illetve az új ending, ami szintén akkor kezdődik, azt a DISH// énekli majd, akiktől halhattunk már egy Shippuden endinget, mégpedig a 25.-et, az új szám címe pedig "FLAME" vagyis "láng".
Ending 25: http://www.youtube.com/watch?v=LOhQ3LDeD7M

--------------

A hírek szerint jövő hónap elejétől lesz az új Op szóval valahol lesz egy egy hetes szünet az animében.
Amúgy, ha az animációt nem baszarintják el, akkor egy rettentő jó kis Openinget fogunk most kapni. A banda legalább is igencsak legendás a Gintamások körében, amennyire tudom.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 06, 23:14:16 írta Exkirion » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10661 Dátum: 14 márc 07, 00:04:06 »

A 357. résztől kezdve (Vagyis 3 hét múlva) új Opening lesz, amit a DOES énekel, a címe "Guren" vagyis "Skarlátvörös lótusz".

Gyanítom akkor lesz a fillerek vége is. Szóval még 2 rész.

Ugyaaan! Pont hogy újabb filler sorozat lesz, az egykoron oly népszerű GUREN főszereplésével. Hát nem egyértelmű? Faceg
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10662 Dátum: 14 márc 07, 00:06:30 »

Ja persze, más se kéne Nevet
Amúgy asszem a sorozat főrendezője nyilatkozta, hogy idén nem lesz több filler évad. Ha ezzel végeztek, utána idén már csak rendes canon részek jönnek.

Ja és a kövi OP elvileg nem 3 hanem 4 hét múlva kezdődik, viszont 3 rész múlva, vagyis valahol lesz 1 hét szünet.

Egy kis érdekesség a végére. A mostani ending Narutos kiadásban:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ID_xuaEyJmA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ID_xuaEyJmA</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 07, 00:07:29 írta Exkirion » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10663 Dátum: 14 márc 07, 14:12:21 »

Először is nagyon meglepődtem, hogy dupla rész jött ki, ugyanis jó ideje nem írta ki az nkwt a következő epizód címeit, engem meg annyira sose érdekeltek, hogy utánuk keresgéljek. Tehát ez egy mindenképp pozitív dolog volt az én szemszögemből, főleg hogy fillerek vannak, tehát a kettő együtt már talán hoz egy kis minőséget is.

A 353. rész totál meglepően TETSZETT!!! Ahogy múlthéten feltételeztem; már az előzetesből látszódott, hogy minőségi munkát fogunk kapni, legalábbis kinézetre tuti. Ez be is jött Nevet A grafika meseszép volt és a nagyon igényes Kakashi vs Smoker copy harc magáért beszélt Nevet Le a kalappal! Durva ez a testbeszálló füst képesség, az igazi Füstös a OP-ből is csinálhatna ilyet Nevet
Továbbá ezt a rész nézve nagyon megkedveltem a kis csajt is. Élettel teli, vidám és boldog egyéniség.

Tehát ez egy minőségi és teljesen élvezhető epizódra sikeredett. Nekem a fesztiválos dolog is nagyon bejött így, hogy nem volt beszéd csak háttérzene. Szép power up-ot kapott a hangulat Nevet Erre az epizódra megadom a maximális pontot: 5/5 !

A 354. rész persze az előző teljes ellentettje. Itt visszazökkentettek a kedves anime készítői, hogy ez mégis csak egy filler, hogy lenne már jó ?!... Szétuntam a belem és ez nem kifejezés. Sose pörgetek bele az animékbe, de itt majdnem megtettem.
Orochimaru lánykergetése nagyon pedó hatást váltott ki ikszdé "Ne szaladj el, van nálam cukorka!" Jó mind tudjuk, hogy Marcsi nem százas, de ez azért túlzás volt. Továbbá a végére vártam volna legalább egy minőségi harcot, ehelyett mit kaptunk ? Semmit. Inkább ide kellett volna a 353. rész csapata, nem egy 2-3 részes filler karakter meganimálásához...
A szál lezárása meg úgy ratyi volt ahogy lehet. Inkább halt volna meg a kiscsaj, vagy lett volna egy értelmesebb befejezés. Vá, hagyjuk is, mert ez úgyis csak egy filler, miket is képzelek ikszdé Ez szépen lehúzta az átlagot egy 1/5-ös ponttal...

Ahogy sejtettem, ha dupla rész van lennie kell egy kihagyásnak is... És az új opening valóban Áprilisban fog jönni, mint ahogy mindig Nevet Remélem jó lesz, bár ettől csak jobb lehet ikszdé

Egyébként nem tudjuk egyik Sannin vezetéknevét sem! Lehet akar még ezzel majd valamit Kishi ? :O
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 08, 13:22:30 írta Csabi28 » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10664 Dátum: 14 márc 08, 09:36:05 »

A részel kapcsolatban kis trollság jön, de egy ilyen klán hogy a fenébe volt képes létezni és idáig fennmaradni?

Mivel mindenki tolta a ködösítést, elég erős lehetett a beltenyészet.
A Visszaemlékezésből úgy nézett ki, hogy kb olyan 20-es korában az embernek meszeltek.
Oké, a gyereknemzés bőven belefér, de taníttatása neveltetése... ahhoz kevés az a kb 5-8 év.
Vagy minden generáció Maugliként nevelkedett? Létrehozták a következő generációt és egyé váltak az örök köddel?
Ahhoz viszont túl civilizáltnak tűntek.

De lehet csak én vagyok olyan hülye, hogy elkezdek ilyesmin vacillálni...

Rész.


Tenzou, hova tette a serleget? (oké, tudom, nem kezdem) Na de tényleg?


Az, hogy fa ként élt volna (vagy hal (fülproblémáktól mentes keszeg) szerintem egy tök jó szimbolikus lezárása lett volna az életének.

Szóval valahol van egy nő, ki tök ópé vérvonalképességgel rohangászik. Vagy már az örök gázmezőkön lebeg.

Ja kicsit visszatérve, amikor Kakashi a bajszos bácsival harcolt, akkor miért nem használt Raikirit? Vagy bármi más elemet, hátha hatott volna.

Ja és a rész az nem tetszett, mivel Kakashiank egyel több tincs volt a hajában.

Ha ha ha.

Vicc volt.

Nem volt több tincs a hajában.

Ha ha.

Nem tudom, nem számoltam meg.

Nem is fogom megszámolni. Akkor most honnan tudom, hogy tetszett e?

Feldobok egy érmét, ha írás tetszett, ha fej nem.

Nincs érmém.

Akkor virtuálisan.

Előttem itt sok az írás, tehát sokasosan tetszett a maiak rész.


Naplózva

Oldalak: 1 ... 709 710 [711] 712 713 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!