24 máj 16, 03:27:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 708 709 [710] 711 712 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554884 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10635 Dátum: 14 feb 28, 13:12:15 »

Nagyjából még ígéretesen indult,de aztán lefulladt.
Vártam hogy történik valami,de arra meg hopp vége lett.
Oro és Kakashi egyelőre nagyon gyorsan le lett rendezve,szinte semmi.
Remélem ha ismét találkoznak már élvezhetőbb lesz,hosszabb.
Sharinganhoz és tudásához képest már az is csoda hogy a bevált Chidori(Raikir) mellett  most végre idézett is. smirksweat

Amit valamennyire át lehetett érezni az egyesével eltűnő(kihúnyó) kísérleti alanyok,és füstből adaodó képességük korlátozásai,veszélye.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10636 Dátum: 14 feb 28, 14:43:57 »

K ichigo nem csak Oro vs Kakashi lett ilyen gyorsan lerendezve, hanem eddig MINDEN ismétlem MINDEN "harc" jelenet ebben a Gaidenben. Nagyon lusták az anime készítői, nem igazán hűek az "animációs sorozat" első szavához...

Egyébként valóban lapos részre sikeredett. Én már azt se tudom, hogy kinek a szemszögéből nézzük a dolgokat, vagy hogy kinek a jellemfejlődését kéne most követni XDD Valóban nagyon kusza az egész, te jó ég. Ez, már elnézést a kifejezésért, ROHADTUL nem Kakashi Anbu történetei... Ez egy össze-vissza 0. "rész" a Naruto történetében, ami már minden valaha látott karaktert be akar mutatni... És most már persze a random filler karakterek életét is végig kell "izgulnunk" te atyaég, azt se tudom hová nyúljak a zsepiért...

Múlt héten persze a grafikát is összetévesztettem egy másikkal. Ez borzasztó ocsmány volt. Legalább a jövő heti jól fog kinézni...
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10637 Dátum: 14 feb 28, 15:20:37 »

Ez sajnos tényleg igaz a mostani harcokra,hogy nagyon hamar elintézik őket.
Ezelőtt csak az adott részhez szóltam,tehát korábbiakat azért sem említettem smirksweat
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10638 Dátum: 14 feb 28, 17:03:38 »

Végre én is megnéztem. De, hogy minek? Azért az túlzás, hogy ez volt a shippuden legrosszabb filler része, de nagyon alul van, az biztos. Az első öt perc még jó volt, de utána... Egyáltalán honnan veszik ezeket a belemagyarázásokat? Kitalálnak új klánokat, és már adnak nekik átokpecsétet is. A grafika is nagyon gyenge volt. Na mindegy, ez egy ilyen rész volt, remélem legközelebb visszatérnek az előzőek minőségéhez.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10639 Dátum: 14 feb 28, 22:52:20 »

Kakashi vs Orochimaru harc rövid volt?
Mit vártatok? Kis Kakashi olyan messze van Orochimarutól, mint a rézkrajcáritól, miután Makó elitta egy jeruzsálemi kocsmában.
Szerintem értelmetlen lett volna egy 10 perces ugrabugra csetepaté.

Egyébként emlékeztek, még a sima Narutoban, hogy befosott Kakashi Orcssitol, mikor először találkoztak? Hú raikiri! Gyorsan, gyorsan!.

A rövid összezörrenésük megalapozza ezt. Kérdéses mit hoz az újabb találkozó.

------

Tenzou... az ő szála jóóó.

Ezek szerint akkor  vagy két vérvonal  képessége van, vagy Yamatou nem Tenzou.

Ámbár úgy néz ki mégis ő Tenzou, így az állítás első fele lesz bizonytalan. Hiszen eddig ugye nem volt rá utalás se.
Habár lehet később ezt elmagyarázzák, hogy miért nem. Legalább is remélem.

Egyrészt tetszik, hogy megpróbálják átlépni az eddigi fillerek szűk mezsgyéjét, ami a legyen nagyon hüyleszgyszerű, csak később nehogy bezavarjon a mangába. Másrészt meg félek be fog zavarni. A harmadik, hogy tök jó jó keretgondolataik vannak a
készítőknek, csak hát ezek megtöltése akaszt némi problémát.

Szóval azt mondom rá, hogy jó filler lehetne, vagy lehetett volna, kinek hogyan tetszik.

Spoiler:A későbbiekben ki fog derülni, hogy Jiraiya Danzou fia, csak ezt ugye Danzou nem tudja, meg Jiraiya sem.
emzéperiksz
Csak vicceltem. nincs itt semmi spoiler.

ez benne volt az animében. még a part 1-ben.

ez is csak vicc ikszdé trololo

Csak az igazi véleményemet akartam elrejteni, ami annyi, hogy kapjátok be a medveszagú málnafingot, nekem tetszett, nem alkuszom.  Ördögi



Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10640 Dátum: 14 feb 28, 23:43:20 »

Kakashi vs Orochimaru harc rövid volt?
...
Nekem nem volt rövid az a csata, a rész másik felével volt bajom. Amúgy te már olyan tökélyre fejlesztetted az irónia használatát, hogy már soha nem tudom eldönteni, hogy viccelsz-e, vagy komolyan gondolod Nevet És ez most nem irónia. És nem is kritika.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10641 Dátum: 14 márc 01, 00:17:28 »

Egy kérdés:
Lemaradtam valamiről, vagy tényleg nem volt megmagyarázva Kakashi Chidori --> Raikiri átmenete?
A filler kezdete óta annyit hangsúlyozta a Chidorit, hogy már vártam, mikor lesz az a bizonyos jelenet, amikor kettévág egy villámot. Erre hopp, ez már Raikiri, öregem.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10642 Dátum: 14 márc 01, 00:22:08 »

Már Raikirit mond ? Nem is figyeltem, de tényleg. Valszeg úgy voltak vele a kedves anime készítők, hogy már megmutatták egy nagyszerű epizódban azt a bizonyos jelenetét Kakashinak, ergo felesleges lenne egy filler jelenetet még egyszer flashbackelni, ami valóban félelmetesen hangzik ikszdé De azért tényleg nem kellett volna sajnálni azt az 5-10 percet, hisz már úgyis annyi mindennel húzzák az időt.
Naplózva

Tiebor-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #10643 Dátum: 14 márc 02, 11:09:29 »

Igen, ha jól emlékszem már volt egy filler rész, amiben Raikiri lett a Chidoriból Nevet
Tényleg, a part 1-es fillerek szerint Ankónak nem kéne most Orochimaruval tartania? Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10644 Dátum: 14 márc 02, 15:06:11 »

Dafakk. Mikor volt az a bizonyos Raikirire váltós filler? Gondolkozik
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Tiebor-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #10645 Dátum: 14 márc 02, 16:01:53 »

A Naruto Shippuuden "remek animációjú" 288. részében vág ketté egy villámot a Chidorival. Bár a részben nem mondják azt ki, hogy most kettévágtam egy villámot, átnevezem a technikámat Raikirire, de tényleg kettévágja.
Ebben a részben harcol Gai meg Kakashi a Köd két kardforgatójával és egy flashbackben mutatják a jelenetet.
Ami érdekesség, hogy a rész flashbackjében még Rin is él, szóval ez is egy baki, hisz akkor már a 3. Nagy Shinobi Háborúban át kellett volna neveznie a Chidorit Raikirire, de még a háború után is Chidorizik...
Meg mondom, a Part I egyik filler történetében, amikor Anko viszi Narutóékat küldetésre, fény derül Anko múltjára (ebben a filler részben van bent az a lány aki egy mutáns vizilény, Orochimaru kisérlete) és ott úgy van, hogy Orochimaru elvitte magával, ott kapta meg Anko az átokpecsétet is, de Anko homályosan emlékszik csak minderre, de a filler közben visszanyeri az emlékeit, és rájön, hogy Orochimaru felajánlotta neki, hogy továbbra is vele tarthat, de ő nem ment, így rájön, hogy az ő döntése volt maradni, és nem Orochimaru dobta el magától.

Szóval egy két helyen tényleg kicsit össze-vissza a történet, nem figyelnek eléggé a filler készítők... Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10646 Dátum: 14 márc 02, 16:21:15 »

Nem feltétlen baki, lehetett egy ilyen hosszabb átfedés a chidori és raikiri névváltás között. Pl: eleinte csak Gai mondogatta a Raikirit, majd a barátai és egyre többen, míg Kakashi-nak is megtetszett a dolog és átnevezte a technikáját. Persze a legtöbb ilyen elnézést mi nézők ki tudjuk magyarázni szinte mindig, kérdés, hogy ez tényleg így van-e vagy a kedves anime készítők ilyen feledékenyek ? Nem kizárt, hogy inkább az utóbbi...
Az Anko-s dolgot meg sztem nem fogják beletenni, mivel már így is annyi ember életét követjük nyomon ( miközben csak Kakashi-ét kéne ), hogy felesleges lenne egy már látott dolgot, ami ráadásul filler, újra végig vinni. Így is nagyon megcsonkították a Kyuubi támadást.
Naplózva

Tiebor-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #10647 Dátum: 14 márc 02, 16:28:44 »

Hát igen, ha belemagyarázzuk akkor oké Nevet
Pont most néztem vissza az Ankós részt is, és végülis belemagyarázható, mert a részben Oro még konohai ruhában volt, mondhatjuk, hogy nem csak Danzóval kísérletezgetett hanem másokkal is, Oroból kilehet nézni Nevet
Tsunade meg mondja h mikor elhagyta a falut Orochimaru, kitörölte Anko emlékeit Nevet
Azért ha egyszer befejeződik a manga, és a shippuudennek is vége lesz, megnéznék egy időrendbe szedett timelinet fillerekkel együtt Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10648 Dátum: 14 márc 02, 17:49:46 »

Nem kell belemagyarázni a dolgot, hogy csak így vagy úgy kapta a nevét a technika a két technika. Tudjuk, hogy miért Chidori vagy más néven Raikiri, hiszen Gai elmondta. Az ok pedig az, hogy valójában két külön technikának kell tartani és nem csak a név változtatja meg őket. Miért? Mert maga Kishimoto erősítette meg az általa kiadott információknak köszönhetően. Más kategóriába sorolta a két technikát nehézségi szint szerint, holott a két technika az általunk ismertek alapján megegyezik. Ő mégis máshogyan sorolta be őket. Szóval akkor van különbség is, ha máshogyan nem akkor majd ő csinál neki ha kell. Mosolyog
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10649 Dátum: 14 márc 06, 13:00:43 »

353:

Egész jó kis harcot csináltak Kakashinak, olyan Madara-taijutsus volt. Éééés megint csak ennyit tudok hozzáfűzni.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 708 709 [710] 711 712 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!