24 máj 15, 12:06:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 707 708 [709] 710 711 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554313 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10620 Dátum: 14 feb 20, 13:20:48 »

351:

- Danzo kicsit öröm, kicsit csalódás. Tetszett, hogy képes lett volna megöletni a hokagét, nem tetszett, hogy berezelt tőle.
- Kár hogy nem láttuk Hiruzent harcolni.
- A következő rész izgi is lehet akár.

Az még mindig nagy csalódás, hogy a földesúrnak nincs nagyobb szerepe a történetben. Anno a Zabuzás-szálnál volt befolyása egy-egy világi alaknak (Gatto). Jó lenne belevinni egy kis politikai kavarást is.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 20, 14:49:53 írta zoldkabatos » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10621 Dátum: 14 feb 20, 16:25:11 »

Annyira, de annyira lehet érezni, mi filler és mi nem. Egyszerűen csak úszkálunk a jelentéktelen jelenetekben. Kakashi őrlődése lehetne változatosabb is. Ha meg nem megy, akkor legalább ne csak őt erőltessük. Annyi potenciális karakter van itt képben.

Danzout meg már hova akarják ennél feketébbre festeni? Totál átírják a jellemét, ami olyan szépen fel lett építve korábban.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #10622 Dátum: 14 feb 20, 20:45:54 »

Bocs, h megkérdezem, de hátha valaki tud segíteni...  Gondolkozik

Szóval a Shippu 350 és 351-nek a 720p-s verzióknak a kódolása nem megfelelő, 23.81f/s.

Ez folyamatosan beszaggat a TV-n, meg a PC-n, hiába játszom 60Hz-en az Egreat-tel a TV-n, akkor is. Neeem

Honnan tudnék 23.97f/s verziót leszedni?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10623 Dátum: 14 feb 21, 08:08:09 »

Ezeket a linkeket nézd meg:
350.: http://www.nyaa.se/?page=search&cats=0_0&filter=0&term=shippuuden+350+720p
351.: http://www.nyaa.se/?page=search&cats=0_0&filter=0&term=shippuuden+351+720p
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 21, 08:08:52 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10624 Dátum: 14 feb 21, 13:12:16 »

Ez is egy elment rész lett, nem történt semmi epic benne, de rossznak se mondanám.
Egyet kell értsek Danival, Danzou-t egyre szemétebbnek, köcsögebbnek és elsősorban gonosznak mutatják, pedig annyira nem volt az, mint a mostani epizódok alatt.

A részek történeti szerkesztése valóban hagy némi kívánni valót maga után... Továbbá a rajzolás is... Nem volt most rossz 1-2 képet leszámítva, csak ezek a korosztályok... Kakashit 10-16évesig minden jelenetben máshogy ábrázolták és akkor már Yamato-ról nem is beszélve... Erre odafigyelhetnének jobban is.
Ja meg a harcok... Most miért kell ennyire sajnálni a képkockákat ?!! Annyira szánalmasak eddig a harci jelenetek, mint a Part 1 fillerekben: egymásnak ugranak csapnak egyet és vége ikszdé

Számomra az epizód fénypontja egyértelműen a Danzou-Hiruzen jelenet volt. Amikor az előbbi már kárörvendően ül a harmadik székében, majd az hirtelen megjelenik mögötte, az nagyon jól lett kivitelezve Nevet

A következő rész ígéretesnek tűnik, mivel a rajzolás alapján most nem lesz részünk vérszegény dinamikákban Mosolyog
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10625 Dátum: 14 feb 21, 22:56:20 »

Én sem tudom eldönteni, hogy Kakashi most hány éves is? Tényleg elég gáz...

A legjobb rész tényleg Danzou-Hiruzen beszélgetés. És szerintem pont helyén ábrázolják. Nem gonosz? Gyerekeket kínoztat, gyilkoltat, egyetlen egy cél érdekében: a hatalomért. Ha ő és csapata sikeresen megmentik Minato-ékat, az nem számít a falunak? Hogy egy olyan shinobit ment meg, akitől kb. az egész shinobi világ, minden falu tart és retteg? Egy ilyen erős ninját a saját kicsinyes és pitiáner érdekei miatt veszni hagyott... falu érdeke? Meg a nagy ló...t! Önjelölt egoista barom. Csak a harc, a háború, cselszövés, de a legerősebb "fegyvert" veszni hagyja. Pontosítok: mindkettőt (Kurama).

És naná, hogy berezelt a hokage-tól! Sem Shisui szeme (esetleg egy normál sharingan ha van neki) és nincs se több sharinganos izanagi sem Hashirama DNS... Hiruzen meg tuti tapasztalt Uchiha-k ellen, elvégre volt sok a faluban, akiken gyakorolni tudott. Szóval jelen pillanatban, így kb. 15-16 évvek a múltban nem volt nagy szám.

Burkoltan Hiruzen egyességet ajánlott neki: békélj meg azzal, hogy nem te vagy a Hokage, és cserébe a háttérben csinálhatod a dolgaidat, elnéző leszek veled. Így világos a későbbi viszonyuk, viszont álszent dolog Hiruzen részéről: másra bízza a piszkos munkát, nem mocskolja be magát. De tud róla. Emiatt őt sem tartom egy feddhetetlen embernek. Hozzá képest Jiraiya és Tsunde az ismert problémáik ellenére is sokkal tisztességesebb emberek. Sőt, még Hanzo is.

Jók ezek a fillerek, árnyalják a karaktereket. Csak remélem ez nem módosít a történeten, azzal összhangban van.
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #10626 Dátum: 14 feb 22, 01:08:11 »

Annyiban egyet értek Binda-val, hogy árnyalják a karaktereket. DE! Hogy Hiruzen képmutató lenne? Igazság szerint neki meg kellett békélnie azzal a hatalommal ami a legnagyobb veszélyt jelenthette az általa ismert környezetben konohára. Ez pedig Danzou volt. Gondolj bele, ő nem az a megnyugvó shinobi. Simán kirobbant egy belviszályt 2 nemzet között ha ez konoha hasznát célozza. De arra nem számít, hogy ez a visszájára is fordulhat.

Hiruzen éppen ezt a békét próbálta megteremteni. "Idealista". Mert ha Danzou teheti amit akar (de nem, mint hokageként, mert akkor diplomáciai oldalról a falu be van védve), akkor ő is megkapja amit akar -kicsit másképp, tudom- amit akar, és Hiruzen is teheti a dolgát, ahogy ő azt elképzelte. Azonban, mint majd látni fogjuk, nem megy bele minden mocskos kis ügyletbe. Lásd: Orochimaru félreállítása.

Nekem nagyon bejön a leheletvékony játék a politikai elit részéről. Ha belegondolunk, akkor ez megy a mindennapi környezetünkben is. Jó kis görbe tükör. Mosolyog 
Naplózva
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #10627 Dátum: 14 feb 26, 21:45:14 »

350: Nem volt rossz. Danzout, hogy beégették. Nevet Az kifejezetten  tetszett, hogy Kushina megmondta Naruto nevét Hiruzennek. Meg a hidegvérű Kakashi az kemény volt még az ANBU fickók is megijedtek tőle:D:D

351: Ez egy jó rész volt Nevet Kedvenc jelentem az volt mikor Hiruzen és Minato beszélgettek az nagyon jól megcsinálták szerintem. Meg, hogy Danzou megakarta öletni Hiruzent de hát nem sikerült hála Kakashinak:D Érdekes, hogy még a Danzout nem végeztete ki Hiruzen persze megtehette volna. Mondjuk az érdekes volt, hogy kisérleteztek Hashirama sejtjein, hogy egy újra hasonló képességekkel rendelkező embert hozzanak létre.  Kis Yamato tetszett:D Egy kicsit már erőltet volt, már Kakashi szenvedése.

350-351: Grafika és rajzolással nem voltak problémák remélem ezt a szintet tudják tartani:D
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 27, 12:11:44 írta NaruSaku de jó lenne » Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10628 Dátum: 14 feb 26, 22:27:52 »

Igen szerintem is, az egyetlen jelentős negatívum ezekben a fillerekben az az, hogy túldramatizálják Kakashi szenvedését. Habár még sosem voltam még csak hasonló helyzetben sem, de akkor is, sokadjára mutatva már nem olyan hatásos. Sőt unalmas.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10629 Dátum: 14 feb 27, 13:02:50 »

352:

Nem jósolok hosszù életet a lánynak  Nevet

Több hozzáfüznivalóm nincs a részhez...   Szomorú
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10630 Dátum: 14 feb 27, 19:05:27 »

Az, semmi nem történt. Tipikus filler szagú filler rész.
Értem én, hogy be kell mutatni Yamato-t is, de ez pfffff.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 27, 19:06:04 írta Exkirion » Naplózva

NagyGergely
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #10631 Dátum: 14 feb 27, 21:40:22 »

Ha áprilisig ez lesz... Majd nézzétek újra az elején, amikor Yamato megy az erdőbe. Az ugrása valami iszonyat bénán van meganimálva... Nem tudom minek ennyire szerteágaztatni a filler sorozatot, én már arra sem emlékszem, hogy hogy kerültünk ide a harctérről. Annyira emlékszem, hogy Obito Sharinganjára ráközelítenek, elkezdődik az ő emlékezése és ennyi. Nevet Túl kusza szerintem.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10632 Dátum: 14 feb 27, 22:01:30 »

De Obito visszaemlékezése nem filler. Az a baj ezekkel a fillerekkel, hogy aki nem olvassa a mangat, azt még össze is kavarja, és már nem is tudja, hogy mi a  filler, és minem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10633 Dátum: 14 feb 27, 23:08:17 »

Nem. Nem az a baj, hogy egyesek nem tudják mi filler és mi nem, hanem az, hogy ahogy észreveszem páran nem tudják mi a külömbség a "Filler" és a "Flashback" között.

A "Filler" azok azok a részek az animében, amik nincsenek benne a mangában sehol. Vagyis az Anime exkluzív részek vagy jelenetek.

A "Flashback" vagy magyarosan Visszatekintő/Visszaemlékezés eléggé magáért beszél: Azok a részek, amikor egy karakter visszaemlékezik mi volt régebben, függetlenül attól, hogy ezt mi már láttuk korábban, vagy sem.

Obito visszaemlékezése "Flashback" nem "Filler" mert az a rész a mangában is szerepel, onnantól viszont, hogy Yahikoék elmennek abba a városba, az után, hogy beszéltek 'Madarával' már többnyire Filler. Bár tulajdonképpen egyszerre "Filler" és "Flashback" is, de inkább az előbbi.

A mostani Kakashis rész viszont ha nagyon precízek akarunk lenni, akkor egy "gaiden", vagyis egy olyan rész a sorozatban, ami az egyik szereplő életének egy specifikus szakaszát mutatja be. Ugyanakkor tény, hogy "nem Canon" (vagyis Filler).
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 27, 23:13:23 írta Exkirion » Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10634 Dátum: 14 feb 28, 10:45:29 »

Ez volt a legrosszabb filler rész amit valaha láttam...végig unalmas volt, az elején volt egy kis harc Oro és Kakashi között, de az is bénán volt megcsinálva...Nemhogy a Naruto történetének legrosszabb filler epizódja volt, de az egész anime történetének is. Borzalom volt...
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Oldalak: 1 ... 707 708 [709] 710 711 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!