24 máj 15, 13:21:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 706 707 [708] 709 710 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554343 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10605 Dátum: 14 feb 13, 22:16:30 »

És azt sem szabad elfelejteni, hogy Naruto a Pain elleni csata idején már Konoha messze legerősebb shinobija volt. A másik szintén jelentős erőt képviselő ninja (Tsunadén kívül, aki kiütötte magát, azzal hogy védett mindenkit) meg egy patkány volt, aki lent csücsült valahol a pincében, várva arra, hogy megsemmisüljön a falu, és ő hokage lehessen.

A részről: Szerintem a Shippuden legjobb fillereinek vagyunk tanúi. A mostani rész is nagyon jó lett, bár szerintem nem ütötte meg az előző szintjét. Ahogy mutatták Minatot, meg Kushinat, ahogy fekszenek, ott kirázott a hideg. Főleg tudva azt, hogy mi történt előtte. Érdekes, hogy a falusiak ennyit láttak az egészből. Arról csak én maradtam le, hogy Kakashi és Yamato a gyökérben voltak? A grafika elment, nem volt sehol sem zavaró, de nem is kápráztatott el.
Amúgy elárulná valaki, hogy meddig várhatunk fillereket?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
szini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #10606 Dátum: 14 feb 14, 04:19:03 »

Felemás érzéseim vannak.  Minatoék kaphattak volna több szerepet, volt is egy komoly időugrás részben, mondjuk záróképsor lehetett volna az ő végük. Danzou-t továbbra sem bírom, most aztán nagy Kigyó, olyan volt, mintha maga a Sátán jelent volna meg Kakashi előtt, aki a rész elején és végén is meglepett, de míg az eleje inkább kellemes volt, egyáltalán nem jellemző rá ez a hidegvérűség ugyanis, addig van meg Danzou spicli lett.

Március végén ér véget az a filler sorozat, és április elején folytatódik majd a főszál az animeben.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #10607 Dátum: 14 feb 14, 10:31:28 »

A rész tetszett, kicsit aggódtam, hogy megint végig mutatják Minatóék haldoklását, szóval nekem nem okozott gondot az időugrás. Az is tetszett, hogy Kushina megmondta Naruto nevét Hiruzennek.

Jon97 azon én is meglepődtem, hogy Kakashi és Yamato a gyökérben. Eddig is tudtuk, hogy az ANBU-ban találkoztak, csak azt nem, hogy az a gyökér volt, nekem még belefér. Gondolom a következő részekben áttéríti majd erő jó oldalára Mosolyog. Ezek szerint Yamato is úgy kapta a Tenzou nevet, mint Sai a sajátját.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10608 Dátum: 14 feb 14, 14:49:34 »

350. rész! Szép szám, de sajnos a rész nem volt annyira az.

Az volt a bajom az egésszel, hogy túlontúl össze volt csapva. Nem, most nem a grafikára gondolok, hanem a történésekre. Egyik pillanatban még Minato megbízza Kakashit hogy legyen Kushina testőre, következő jelenetben meg már halott mindkettő, nice job Kakashi! ikszdé

Egyébként a rajzolóknak valóban nem volt nehéz dolga, a rész 50%-át már láttuk. Csak számomra volt idegesítő a Kyuubis jelenetnél a még mindig nagyon fiatal Gai hang ? Szerintem itt már kamaszodott, szal kaphatott volna mélyebb hangot is.

Számomra ez a rész az elment kategóriába sorolható, mivel semmi húha nem történt benne, de ez tényleg kellett, hogy kerek legyen a történet, már ha lesz olyan Nevet Eddig nincs semmi komolyabb bajom a fillerrel.

Március végén ér véget az a filler sorozat, és április elején folytatódik majd a főszál az animeben.
Komolyan ??? Csak 12 rész fillert akarnak ? Bár nem hülyeség, amit írsz, mert Áprilisban jön az új Opening is Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10609 Dátum: 14 feb 14, 17:12:41 »

Hála Istennek, hogy csak márciusig, nekem még ez is sok. Bár kétségtelenül nagyon jó fillerek, sőt én inkább történet kiegészítésnek nevezném.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10610 Dátum: 14 feb 14, 18:09:15 »

Tudom, hogy szőrszálhasogatás, de ez a kijelentés, hogy "ez nem is filler, hanem történet kiegészítés" úgy baromság, ahogy van.
Hiszen a filler alapvetően olyan cselekmény, ami kiegészíti a sztorit. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10611 Dátum: 14 feb 14, 18:35:49 »

Nem mindegy, hogy kiegészíti, vagy csak az időt húzza.  Leüt

349-350. rész.
1 Hmm, találtak egy jó írót.  Mosolyog
2. Egy észrevétel: Viszonylag jó a rajzolás, ha Minato szerepel az animében. Mosolyog
 
351  előzetese.
Azt sejtettem, hogy majd megakarják hasisevőzni Hiruzent, de én a 350. rész végén inkább Kakashira tippeltem volna, és nem Tenzoura.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10612 Dátum: 14 feb 14, 20:01:36 »

Attól még hogy egy filler húzza az időt, ugyanúgy kiegészíti a sztorit. Hiszen nem a kapibarák párzási időszakát mutatja be, hanem ugyanúgy a Narutoverzium karaktereinek mindennapjait.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10613 Dátum: 14 feb 14, 22:58:58 »

Igazad van, de nem mindegy, hogy olyan a filler, ami teljesen eltér az eredeti történettől, sőt az adott világtól is sokszor (pl. megváltoztatva egy szereplő jellemét, olyan mértékben, hogy passzoljon a fillerbe), vagy csak simán megtöri a történetet. Ellenben van olyan filler, ami szinte megmutatja azt, amit a manga nem közölt velünk, mindezt a logika keretei között, vagyis nem összezavarja a sztorit, hanem "kiegészíti". Pontosabban nem kitalál egy melléktörténetet, (a part 1-ben a rengeteg küldetés), hanem mondjuk megmutatja a szereplők múltját. Olyan szereplőkét, akiknek csak szinte vázlatosan ismerjük a történetét. Ha én a készítők helyében lennék, csinálnék ilyen fillereket minden fontosabb, ködösebb múltú karakterről. Pl. Akatsuki tagok, akiket még nem ismerünk Hidan, Kakuzu (Hashirama elleni harca pl.), egyáltalán az akatsuki létrejöttéről, a sanninról (mondjuk ezt már elég részletesen ismerjük), más falukról, sőt az előző háborúkról sem tudunk semmit (a harmadikról minimálisat). Se az okait, lemenetelét, semmit. Pedig szerintem mindenki megnézné mondjuk, hogy harcolt Muu és a második Mizukage, egymás ellen, vagy bármi mást kitalálhatnak. És már fel is soroltam több hónapnyi értelmes fillert (sőt), amit nem szenvedés nézni. És még van pár ötletem, de az még spoileres lenne.
Ha a manga véget ér (márpedig lassan véget ér), akkor már egy kész anyagból készülhetnek, már az sem fenyegeti őket, hogy vmit kitalálnak, és azt később megcáfolja a manga.
Mondjuk, ha jobban belegondolok, ezeket úgy kéne beleágyazni a sztoriba, hogy ne nagyon törjék meg. Itt van a mostani Kakashis filler, amit egész jól kapcsoltak a sztorihoz. Legalább így kéne bevezetni a többit is, ami azért nem olyan könnyű, de nem is megoldhatatlan.
Egy kicsit hosszú, és össze-vissza lett, bocs mindenkinek.
De a szó alapértelmét véve lényegében tökéletesen igazad van. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 14, 23:09:43 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #10614 Dátum: 14 feb 15, 01:11:01 »

Jól igazolták azt a Minato-féle állítást, miszerint gyakorlatilag leszarta Kakashit az ominózus történések után és nem igazán tette oda magát, mint sensei.
Persze értem én, hogy Hokage, meg felelősség meg tűz akarata. De akkor utólag ne egye ezen magát, mert szerinte nyomós indoka volt a prioritások felállítására.

De mint tudjuk, "az élet nem habos torta." Nevet
Naplózva
szini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #10615 Dátum: 14 feb 15, 09:04:33 »

Komolyan ??? Csak 12 rész fillert akarnak ? Bár nem hülyeség, amit írsz, mert Áprilisban jön az új Opening is Nevet

Igen: http://www.saiyanisland.com/2014/01/naruto-shippuden-canon-after-anbu-kakashi-filler-arc/
Naplózva
klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #10616 Dátum: 14 feb 16, 18:29:09 »

Nem tudom, hogy hova kellene írni, ezért ide írom.

Szeretném letölteni a Naruto Shippuuden összes részét (fillereket kihagyva), viszont nem találom sehol, ahol egyben fent lenne. Vagy akár több nagyobb csomagban. Egyesével meg leszedni közel ~270 részt nem túl mókás. Valaki tud benne segíteni?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10617 Dátum: 14 feb 16, 18:39:34 »

Próbálkozz a http://nyaa.eu torrent oldalon. Ott nem csak egyesével, hanem nagyobb csomagban is fent szoktak lenni. Vedd használatba az ott található keresőt. kacsint


348.:

Egész tűrhető rész volt. Még a grafikával sincs különösebb bajom. Bár az eredeti Akatsuki harcát a béta verziós Zetsu klónok ellen kicsit gyengének éreztem. Nagato befordult feje a végén szépen átadta ugyanazt, mint a mangában.

A nyitány talán spoileresebb nem is lehetne. Ráadásul, bár a képi világ még hagyján is, a zene valami nagyon mellényúlt választás volt. Ennél azért komolyabb kellene.

A zárány képileg szintén egész jó, de a zenéje a vége felé szintén nem illik hozzá, szerintem. Nem tudom eldönteni, hogy csak direkt nem akarják mutatni Tobi arcát, vagy tényleg azt hiszik, hogy ennyi utalásból nem jön rá az ember...? ^^"

349.:

Azok a fejek 2:43-nál, inkább egy rablóbandára hasonlítottak, mint shinobikra. ^^"
A Tűz Ország földesurát meg elküldhetnék egy örökös nyaralásra valami szigetre, mert kb. annyi haszna van, hogy addig sem üres a szék, amin ül... -.-" Mondjuk tényleg jól meg lett mondva a mostani háborúban, hogy a földesurak dolga itt "csak" annyi, hogy kidekorálják a győztest. ^^
Csak nekem volt kicsit furcsa Orochimaru hangja? A rekedtsége oké volt, de valahogy túl "száraznak" hangzott.
Jól látom, hogy Minato Hokagévé avatásán Chouza és Inoichi között Sasuke apja áll?

350.:

Az igen, még az ANBU tagok is összerezzentek miután Kakashi ledarálta az öt imposztort és rájuk nézett. ^^"
Aham, a fiatal Gai hangja tényleg furcsa kicsit, főleg, hogy a fiatal Itachi meg úgy hallik ugyanazt a hangot kapta, mint amit megismertünk. ^^"
Tényleg, láttunk már egyáltalán jelenetet az animében vagy mangában, ahol Kushina és Kakashi találkozik?
A tanácsos szépen lefőzte Danzout, hogy a nagy szája ellenére akkor ő hol volt a Kilencfarkú támadása alatt? Nevet
Danzou próbálkozása Kakashinál kicsit érdekes lett. Egyelőre nem fűznék hozzá sokat, remélem nem lesz Kakashi karaktere hülyére véve, és Yamato esetében is kapunk valami elfogadható magyarázatot, hogy mit keres a Gyökérben.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 16, 21:31:39 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10618 Dátum: 14 feb 17, 00:50:51 »

248, vagy 347.

Kicsit olyan érzésem volt, hogy minden múltbéli szart utólag Danzou nyakába akarnak varrni a készítők.

350.
A tanácsos szépen lefőzte Danzout, hogy a nagy szája ellenére akkor ő hol volt a Kilencfarkú támadása alatt? Nevet
Így utólag kicsit hiányolom, hogy ott nem hozták fel, hogy  Vuk tombolása mögött egy merénylet áll

Naplózva

klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #10619 Dátum: 14 feb 17, 11:41:10 »

Próbálkozz a http://nyaa.eu torrent oldalon. Ott nem csak egyesével, hanem nagyobb csomagban is fent szoktak lenni. Vedd használatba az ott található keresőt. kacsint

Köszönöm szépen! Már találtam is megfelelőt Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 706 707 [708] 709 710 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!