24 máj 15, 17:52:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 705 706 [707] 708 709 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554464 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10590 Dátum: 14 feb 07, 16:56:53 »

Jó volt de azért az ilyeneken mindig vigyoroghatnékom támad, mint amikor egy maszkot látok és egy olyan frizurát mint Kakashié. Nevet
Naplózva
szini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #10591 Dátum: 14 feb 07, 17:13:06 »

Ez nagyon jó lett. Az első jelenetnél Ágnes asszonyra asszociáltam, ugyebár ő csinált hasonlót.
Az pedig, hogy Minato üres lenne azzal nem értek egyet. Kimondottan üdítő volt őt Kushinaval látni, ők ketten egy test és egy lélek, ez teljesen egyértelmű. De ha már Kushina leginkább az ő megjelenését díjaztam, nagy kedvencem.
Képességeiről meg nem tudhattunk meg semmit, hisz a háború véget ért.
Gai ugyanaz volt, aki később is. De ő is tisztában volt azzal, hogy milyen veszteség érte Kakashit.
Danzou-val kapcsolatban nem értek egyet. Ugyanaz a féreg aki volt, nagyon utáltam ebben a részben is.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 07, 17:15:12 írta szini » Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10592 Dátum: 14 feb 07, 20:12:35 »

Zoldkabatos megelőzött a kérdéssel, én se értettem már az Akatsuki-ANBU konfrontálódás alatt sem, hogy miért van Danzonak bekötve a szeme... Shisui szemeit még nem szerezte meg (Shisui lehet itt vagy 3 éves). Bár azt tudjuk, hogy Orochimaru kísérletezett rajta és már itt is láthattuk, hogy a baráti kapcsolatuk nem is 2 perce alakult ki, ergo lehet valami kezdetleges Sharinganja vagy egyéb alpha-verziós dojutsuja már volt.

Minato nagyon meggyőző volt, komolyan őszinte mosolyt csalt az arcomra, mikor megkapta a Hokage címet hivatalosan is, annyira jól áll neki ez a szerep, hogy az hihetetlen Mosolyog
Azon viszont nagyot néztem, hogy Orochimarut nevezték be Minato ellen a címért, azt hittem Danzo akarja majd magának... ebben az állapotban lehet neki több esélye lett volna, talán még Hiruzen is rá szavazott volna.

Az Iwagakure vs Ino-Shika-Cho vs Sunagakure jelenet végtelenül kínos volt, Gaara apja pedig igazán felvehette volna a Kazekage egyenruhát, ha már mint a falu feje megjelenik személyesen egy csatatéren...

A kedvenc momentumom viszont egyértelműen az volt, mikor Kakashi az utolsó képkockákban felveszi az ANBU-s egyenruhát és a macska-maszk alatt vörösen világít a Sharingan ^^ Nagyon epikus volt
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10593 Dátum: 14 feb 07, 21:48:18 »

Ha még nem írtam ehhez a részhez akkor megleptem mivel anno megnéztem angolul és magyarul is smirksweat

Nekem valamiért nagyon gyorsan elment a rész Anbus résznél amikor felveszi maszkot gondoltam még van valamennyi,erre vége Nevet
Legjobb jelenetek tényleg Ring hansúlyának fokozása,a meg nem szűnő bűntadat a kézmosással.Nem utolsó sorban pedig a vége.
Minato-Kushina jelenet se volt rossz,de egy kicsit túlzásba a 'tebane' (vagy még Tebayot is) smirksweat


Kíváncsi vagyok Danzou mivel csalja el Kakashit hogy nem volt ott Mitaóéknál a szülésnél mint védelmező.


Orochimaru benevezése Hokagenak nem volt meglepő.Részben ezért is lépett le még az elején,mert csalódott hogy a 3ik nem őt választotta.
Danzou elég hamar beadta a derekát,habár a földes úr azért nem kicsit rezelt be szinte minden rávetülő pillantásánál smirksweat
Szemfedőjéhez pedig nem kizárt már egy kísérleti szakasz megléte,de nem kizárt hogy már alapból lesérült/szemet veszített egy régebbi harcban. Gondolkozik

UI:Most 1-2dolog nehézkesebb volt egér dupla reagálása miatt. Technikai KO

Tényleg idén újabb Movie Jön.
Naplózva

sylar9104
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #10594 Dátum: 14 feb 09, 20:40:08 »

Hali!

Nem tudja valaki , hogy Kakashi miért ölte meg Rint?
Lehet hogy már volt róla szó csak átsiklottam felette, előre is köszi!!
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #10595 Dátum: 14 feb 09, 20:44:09 »

Ha jól emlékszem,az anime még nem válaszolta meg ezt a kérdést.
1 kérdés tőlem is:
A fillerek meddig fognak tartani?
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #10596 Dátum: 14 feb 10, 10:26:21 »

Sylar, ez a mangában volt már, de az animében még nem, szóval elég nagy spoiler lenne.

Egész kellemesnek ígérkezik ez a filler. Azt mondjuk nem értem, hogy miért nézett olyan szúrós szemmel a Yondaime miután megmondta Kushinának, hogy ő lesz az új hokage. Kicsit fura volt, hogy egyik pillanatban boldog, aztán bevágja ezt a keménykedős fejet. Remélem megmarad a további részeke is a színvonal és nem zuhan a szokásos filler szintre.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #10597 Dátum: 14 feb 12, 15:53:17 »

Nagyon jó rész volt kellemeset csalódtam Mosolyog Kakashit sajnálom de nagyon.De jól bemutatja Kakashi bűntudatát és szenvedését illetve a rémálmok gyötrik Rin megölése miatt (amire nagyon kíváncsi vagyok miért kellet megölni de egy apró sejtésem van). Kushina és Minato rész az nagy viccesre sikerült:D:D:D A kedvenc jelenetem viszont egyértelműen az volt, mikor Kakashi az utolsó képkockákban felveszi az ANBU-s egyenruhát és a macska-maszk alatt vörösen világít a Sharingan attól kirázott a hideg egy kicsit. ikszdé Grafika és Rajzolással nem voltak problémák remélem, ezt a szintet tudják majd tartani kíváncsi vagyok milyen lesz a következő rész.
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #10598 Dátum: 14 feb 12, 21:13:52 »

Egy technikai kérdés.
A legutóbbi epizód 720p-s verziója, csak nálam szaggatott néha?
Amikor az egész kép mozgott akkor látszott eléggé. Nézhető mértékben ugyan, de észrevehetően. Leginkább az openingben látható legjobban amikor jön a Naruto felirat.
Direkt ellenőriztem az előző résszel is, de azzal rendben volt minden, szóval nem a gépemmel lett időközben probléma.
Más is észrevette?
Naplózva

....................................................................................................................
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10599 Dátum: 14 feb 13, 09:20:35 »

És tényleg! Nekem is feltűnt! De nem csak ott. Eddig azt hittem ez a készítők hibája, pedig úgy tűnik a csapat szúrta el a kódolást. Nekem 7:44-nél volt a leglátványosabb, szó szerint rosszul leszek ettől a képmozgástól...

Erre nem is gondoltam.. pedig sok résszel ez volt a helyzet.
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10600 Dátum: 14 feb 13, 13:22:58 »

350:

Ezen a héten nem kellett túl sokat dolgozniuk a rajzolóknak Mosolyog

Jó hír az animéseknek, hogy egy kb. 5 másodperces jelenet erejéig ez a rész nem volt filler Nevet A mangában is szerepel, amikor Obito kilöki a vázából Kakashi virágait.

Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #10601 Dátum: 14 feb 13, 14:07:02 »

Ilyen hülye parancsot adni, hogy maradjanak ki a tinik a harcból... -.- Ennyi erővel Narutonak is megparancsolhatták volna, hogy nehogy visszajöjjön megmenteni Konohát az Akatsukitól, mert még fiatal.

Tényleg, Danzo ekkor mivel volt elfoglalva? Lehet rosszul emlékszek, de azt hiszem csak nem akart részt venni ebben, inkább megvárta mi lesz, hát ha meghal a 3. és ő, vagy Orochimaru lesz a Hokage.

Már csak az érdekel, hogy Obito hogyan idézett Kyuubit, és hogyan lett ilyen erős. Miféle edzést talált ki neki Madara, ami mellett még szabadon benézett 1-2x Konohába? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 13, 14:09:16 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10602 Dátum: 14 feb 13, 16:24:01 »

Azért 5másodpercnél több volt valamennyivel Nevet

Az hogy a fiatalok kimaradtak a harcból már régebben is benne volt.Anno előzetes alapján azt hittem hogy pont Danzou tartotta fel hogy segítsen Minatoéknak.Rossz memória smirksweat
Lehet rosszul emlékszem de Obitónak nem Rin sírján kellett volna megidéznie a Kyuubit?

Összességében tetszenek a mostani részek,csak valamiért túl hamar véget érnek.
Ha jól látom Kakashi Bűntudata még kitart a következő részben is.Továbbá felbukkant Yamato is.Danzou minek szakítottad félbe ilyen korán a harcot?
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10603 Dátum: 14 feb 13, 17:24:48 »

Csatlakozok az éljenzőkhöz. Egész igényes fillernek ígérkezik ez a sztori. Valóban sok az ismétlés, de így lesz kerek a sztori.
Az egyetlen dolog, ami zavaró, hogy sok karakter abszolút eltér a valós jellemétől. Minato pölö totál egy rideg, vérkomoly veteránnak van beállítva, miközben egy folyton poénkodó, tehetséges lúzer. Danzou meg iszonyú temperamentumos, grimaszolós, miközben a "valóságban" van kb 2 arca, aztán szevasz. Valamint mindig logikusan lépi meg a taktikai húzásait. Így a fillerekben meg már minden szir-szart a nyakába akasztanak, hadd tűnjön egy jó nagy patkánynak.

Hiruzen öreg tanácsosának érdekes szőrzete van. Leborotválja a temetésre, majd hiphop visszanő neki.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #10604 Dátum: 14 feb 13, 18:20:16 »

Ilyen hülye parancsot adni, hogy maradjanak ki a tinik a harcból... -.- Ennyi erővel Narutonak is megparancsolhatták volna, hogy nehogy visszajöjjön megmenteni Konohát az Akatsukitól, mert még fiatal.
Azért más a helyzet,amikor vannak bőven mozgósítható Joninok,ekkor egyértelmű,hogy az idősebbek (felnőttek) harcolnak,mint amikor már mindenki a halál szélén van...
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 13, 18:39:30 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Oldalak: 1 ... 705 706 [707] 708 709 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!