24 máj 15, 18:14:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 703 704 [705] 706 707 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554497 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10560 Dátum: 14 jan 30, 16:44:50 »

Én inkább már a Kakashi-s ANBU filler évadot várom. Mármint remélem hogy ez is évad lesz mert pár részen belül ezt nem tudják lejátszani, feltéve ha normálisan akarják csinálni. Eddig ez a legjobban várt filler, még úgy hogy minden shounen animét beleszámolunk amiben volt filler. Naruto meg ugye gazdagított minket jó párral. Sajnos a 90%-uk kakit se ért de ebben most azért bízok elég rendesen elvégre a Naruto legjobb szereplői alkotják a fő gárdát majd benne.

Kakashi, Minato, Hiruzen, Itachi, Yamato, na meg ki tudja még kik lesznek benne. Kíváncsi vagyok mennyire térnek ki arra hogy Kakashi hogy szerezte meg azt a több 1000 képességet. Ja és remélhetőleg nem lesz pocsék a grafika is mert mostanában nem igazán adnak a minőségre.  smirksweat
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #10561 Dátum: 14 jan 30, 18:11:51 »

De nagyon sajnálom, hogy fél-fél perc erejéig nem mutatták meg, hogyan toborozták be az Akatsuki-tagokat: Sasori, Orochimaru, Hidan.

A mai résztől pont ezt vártam,filler ide-oda,de azért érdekelt volna,kár érte.
Az ANBU-s filler jónak ígérkezik.Remélem lesz benne bőven új infó -nem úgy mint a mostani fillerben-.
Naplózva

NagyGergely
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #10562 Dátum: 14 jan 30, 20:27:19 »

Most már egyre jobban remélem, hogy a Naruto készítői nem egy klisés megoldással zárják le az egész sorozatot, hogy az Egyesített Shinobi Haderő győz. Most őszintén melyik lenne jobb világ? Egy olyan, amit Madaráék akarnak, ahol szeretet és béke honol vagy ez a mostani, ami teljesen átültethető a mai valós világba.

A mai rész tetszett, érdekes lesz a következő Kakashis, ANBU-s filler de annyira nem várom inkább az Obitos részek érdekelnek.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10563 Dátum: 14 jan 30, 20:54:11 »

Ez a rész... Ha nincs az utolsó 1 perc, az egész epizód a kukába is kerülhetne...
Remélem utoljára láttuk ezeket a Nagatos eseményeket, mert nekem elsőre se tetszett, nem hogy NEGYEDJÉRE!!!
Egyébként mind a részre és mind erre a 3 epizódos akatsuki filler szálra egy 2/5-nél jobb pontszámot nem tudok adni... Nagyon bénán vette ki az egész, hogy Obitóról hirtelen Yahikóékra tértünk át és az események 40-50%-át már láttuk...

A Kakashi-s történet előzetes alapján sima filler részeknek tűnik, pedig úgy vártam egy chikara-s grafikát hozzá.. Azzal elég minőségi lett volna, na de mind1, reménykedjünk-reménykedjünk, hátha nem lesz olyan ratyi ikszdé
Most ugye nem Obito gyerekkori hangja szinkronizálja Gai-t is ? ...
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10564 Dátum: 14 jan 30, 21:21:45 »

A rész olyan volt, amilyen, fillernek elment. Én is inkább a Kakashis fillereket vártam, de az előzetest megnézve, a grafika hagy némi kívánni valót maga után. Pedig ebből nagyon sok mindent ki lehetne hozni.

Most már egyre jobban remélem, hogy a Naruto készítői nem egy klisés megoldással zárják le az egész sorozatot, hogy az Egyesített Shinobi Haderő győz. Most őszintén melyik lenne jobb világ? Egy olyan, amit Madaráék akarnak, ahol szeretet és béke honol vagy ez a mostani, ami teljesen átültethető a mai valós világba.

Sajnos vagy nem, de igen, a shinobi haderő fog győzni. Ez elég egyértelmű, hiszen kb. az elmúlt 10 évnek nem lett volna értelme.
Sőt biztos vagyok benne, hogy ha a valós világban kéne válasszak a rideg valóság és egy álom világ között, akkor a valóságot választanám. Ez az álom világ nem több, mint gyáva emberek menekülése a valóság elől, amivel ráadásul össz-vissz 2 ember ért egyet, szemben a világgal.
A vége az lesz, hogy Naruto által eljön a valós béke, megtöri a világ körforgását, hiszen ő a prófécia gyermeke. És szerintem ez így szép és jó, így ér méltó véget a történet. Csak meg kéne oldani logikusan, nem olyan szintű érvelésekkel, mint "Én vagyok Naruto", ill. addig valahogyan le is kéne győzni az ellent, szintén jó lenne fordulatosan.
Remélem nem off.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 30, 21:22:42 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10565 Dátum: 14 jan 30, 21:50:29 »

Csak az a kérdés hogy mennyien maradnak meg ebből a seregből akik majd ki is "élvezhetik" a győzelmet smirksweat
Szombathely lakosság számilag indultak,de jobb esetben csak olyan Kőszegnyi marad meg.

Nem volt különösebb bajom a mostani résszel,gyorsan elment.
Szegény volt Akatsuki-t hogy elintézte Obito.
A vége tényleg jól sikerült a résznek.Megszületett Pain(úgyahogy).
Tudom nagyrészt már az ismétlés ismétlése,de még így is látni hogy az ő szándéka érthetőbb és jogosabb volt Obitóénál. Nyelvesít

Na lássuk mit hoz majd a következő. kacsint

Ui:Ez a Sok *Anzo már egy kicsit zavaró,bár hang alapján Kanzo Danzo volt csak álcázva.
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #10566 Dátum: 14 jan 30, 21:58:50 »

Végülis jó volt. De nagyon sajnálom, hogy fél-fél perc erejéig nem mutatták meg, hogyan toborozták be az Akatsuki-tagokat: Sasori, Orochimaru, Hidan.
Egyet értek veled azon kívül, hogy jó volt, a fele kb. felért egy flashbackal.
A múltkori rész óta vártam a mait, arra számítva, hogy a végleges Akatsukis tagok múltját, csatlakozási okaikat (amibe már nagyon régóta reménykedem Mosolyog) mutatják be esetleg kihozhattak volna belőle egy aktuális fillert és nem a semmiből vesznek elő...kár érte Szomorú
Naplózva
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #10567 Dátum: 14 jan 30, 22:15:43 »

Végülis jó volt. De nagyon sajnálom, hogy fél-fél perc erejéig nem mutatták meg, hogyan toborozták be az Akatsuki-tagokat: Sasori, Orochimaru, Hidan.
Egyet értek veled azon kívül, hogy jó volt, a fele kb. felért egy flashbackal.
A múltkori rész óta vártam a mait, arra számítva, hogy a végleges Akatsukis tagok múltját, csatlakozási okaikat (amibe már nagyon régóta reménykedem Mosolyog) mutatják be esetleg kihozhattak volna belőle egy aktuális fillert és nem a semmiből vesznek elő...kár érte Szomorú


Én is reménykedtem hogy jobb lesz.
Kíváncsi lettem volna hogy ki miért csatlakozott, és egyáltalán milyen lehetett a tagok első találkozása. Vagy hogy miért pont őket választották, meg hasonló.
Erre kapunk kb 17perc Flashbacket, és 4 percnyi új tartalmat.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10568 Dátum: 14 jan 30, 22:51:29 »

Tetszetős rész volt, bár a Nagato Gedo Mazou részt nem raktam volna bele szinte egy az egyben, de az Obito vs Akatsuki harc jópofa volt... leszámítva azt, hogy a kiskölök még mindig nem néz ki max 14 évesnek és sajnos ezzel a hanggal/dumával nagyon nagyon nehezen képzelem bele, hogy ő Obito és nem Madara...
Arról már ne is beszéljünk, hogy eltelt jó pár hónap azóta, hogy elkezdte kavarni a szart és szinte nonstop használta a Mangekyou-ját, ami miatt már rosszabbul állhat, mint Sasuke nano Danzou elleni csata végén...

Jó volt ez a 2,5 résznyi filler na Mosolyog Ráadásul Yahiko mennyivel menőbben néz ki a piercingekkel és a Rinnegannal? Nevet

A következő részben pedig Minato sensei lesz a 4. Hokage, juhúúúú hát az tuti imádni fogjuk, már Danzou fejéért érdemes lesz megnézni az egészet Nevet Az előzetesben úgyis láthattuk azt az irigykedő fejet, megnéznék közte és Minato között egy élet-halál harcot Nyelvesít
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10569 Dátum: 14 jan 31, 08:23:32 »

Tobi MS-ját valszeg a fél-Zetsu test (Hashirama sejtek) miatt nem kezdi ki a sok használat.

Igazából az Akatsukiból már sok mindenki csatlakozási indokát tudjuk:
- Orochimaru: Itachi Sharinganja, infószerzés
- Itachi: beszivárgás, Konoha védelme
- Kakuzu: pénz
- Deidara: Itachi megszívatta kicsit
- Tobi: nyilvánvaló
- Pein, Konan: nyilvánvaló
- Kisame: Madara/Tobi szervezte be a "hazugsággal teli világ" szöveggel
- Sasori: ? (bár mintha már erről is lett volna szó valahol...
- Hidan: ?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10570 Dátum: 14 jan 31, 09:21:59 »

És még azt is megtudtuk (nekem legalábbis nem volt egyértelmű), hogy Obito mutatta meg Nagatonak, hogyan támassza fel Yahikot Peinként és nem pedig fordítva.

Mondjuk a nagyobb kérdés az, hogy az Akatsuki tagok vajon tudtak-e a Hold Szem tervről avagy sem... Szerintem a nagy részük nem, vagy egyáltalán nem is érdekelte.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #10571 Dátum: 14 jan 31, 13:59:07 »

Végülis jó volt. De nagyon sajnálom, hogy fél-fél perc erejéig nem mutatták meg, hogyan toborozták be az Akatsuki-tagokat: Sasori, Orochimaru, Hidan.
Egyet értek veled azon kívül, hogy jó volt, a fele kb. felért egy flashbackal.
A múltkori rész óta vártam a mait, arra számítva, hogy a végleges Akatsukis tagok múltját, csatlakozási okaikat (amibe már nagyon régóta reménykedem Mosolyog) mutatják be esetleg kihozhattak volna belőle egy aktuális fillert és nem a semmiből vesznek elő...kár érte Szomorú


Én is reménykedtem hogy jobb lesz.
Kíváncsi lettem volna hogy ki miért csatlakozott, és egyáltalán milyen lehetett a tagok első találkozása. Vagy hogy miért pont őket választották, meg hasonló.
Erre kapunk kb 17perc Flashbacket, és 4 percnyi új tartalmat.

Én is vártam volna - nem is azt, hogy ki miért - csak ilyen bejátszást, ahogy csatlakoznak. Jó lett volna, ha már úgy is fillér, simán belefért volna :=/ (Most sokan megköveznek) De jobban érdekelt volna egy normálisan kivitelezett Akatsukis fillér, mint Kakashi, meg az inkompetens 4. története, dehát ez van...
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #10572 Dátum: 14 jan 31, 15:40:04 »

Igazából az Akatsukiból már sok mindenki csatlakozási indokát tudjuk:
- Orochimaru: Itachi Sharinganja, infószerzés
- Itachi: beszivárgás, Konoha védelme
- Kakuzu: pénz
- Deidara: Itachi megszívatta kicsit
- Tobi: nyilvánvaló
- Pein, Konan: nyilvánvaló
- Kisame: Madara/Tobi szervezte be a "hazugsággal teli világ" szöveggel
- Sasori: ? (bár mintha már erről is lett volna szó valahol...
- Hidan: ?
Tudom és én is inkább a múltjukra raknám a hangsúlyt, wikin mondjuk, írnak róla de animébe látványosabb lenne és több mindent ki lehetne hozni belőle. Mosolyog
Pl.:Kakuzu: Hashi harca+következményei
    Sasori: 3. Kazekage harca
    Kisame: a köd 7 kardforgatója+ninja múltja
    Hidan: ? (ő rá lehetne mondani, hogy tényleg csak a gyilkolás miatt lépett be Nevet)
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #10573 Dátum: 14 feb 02, 14:50:25 »

Mondjuk én még mindig nehezen tudom elképzelni, hogy Kakuzu iktatta ki Hashiramát.
Hidan meg megérne pár filler részt. Nevet
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10574 Dátum: 14 feb 02, 15:25:28 »

Harcoltak, de nem győzte le. Bee+Raikage is harcoltak Minatoval, mégis mind túlélte.

Hidan engem is érdekelne Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 703 704 [705] 706 707 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!