24 máj 15, 15:06:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 702 703 [704] 705 706 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554382 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #10545 Dátum: 14 jan 25, 22:07:21 »

TalkNoJutsuWinsTheWars, megelőztél. Nevet

Amúgy, nem volt rossz ez a duplarész, sőt, nekem kifejezetten tetszett. Szerettem azokat a részeket, amikor Jiraiya edzette Nagatoékat, mert akkor még tök emberiek voltak. És itt is, olyan... olyan, emberiek voltak, na. Nevet A rajzolás néhol tényleg furcsa volt, illetve a 2. rész végén volt egy hatalmas baki: Mikor Spirálos Obito bemászott a képbe, a szemében 2 pöttyös volt a sharingan. Danzouról eddig is tudtuk, hogy egy szemét, de mindig bebizonyítja, hogy tud szemetebb is lenni. Nevet A következő rész nagyját már láttuk egyszer, de nem baj, hozzátartozik a dologhoz. Kíváncsi leszek, hogy lesz az átkötés, a Kakashis fillerbe. Nevet
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10546 Dátum: 14 jan 25, 22:40:37 »

Nekem lenne egy sejtésem. Mivel annó ( 1 éve ) volt az a 500+ Naruto anime részt megünneplő "speciál" történet, aminek szintén volt egy összefoglaló címe, ezért szerintem ez a Kakashis is ilyen lesz.Tehát:
Egy movie-t fognak 5-6 darabra vágni, mivel gondolom azért annyira nem lesz nagy szám, hogy moziban adják le, és tök random módon csak így beteszik az egészet, mint régen a Naruto vs Pein csatához a kincskeresős fillert.
Na már most, ha a meglátásom tényleg helyes, és egy movie-t kapunk feldarabolva, akkor igényes és jól megtervezett filler részeknek nézünk elébe kacsint
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #10547 Dátum: 14 jan 25, 22:49:03 »

Nem volt rossz ez a dupla rész. Ezek szerint Danzou jól átverte Hanzo-t. A mangában nekem nem tűnt úgy, hogy Hazno a végnapjaiban olyan jó ember volt (eddig simán azt hittem, hogy csak a hatalom miatt akarta eltörölni az Akatsukit, mert fenyegetve érezte magát), mint amilyennek most lefestik. Danzou nélkül még támogatta is volna őket kb. Ezt jobban is megoldhatták volna, de így se rossz.

A múltkori filler, amit te is említesz szerintem egész jó volt. Remélem ez is megüti legalább azt a szintet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10548 Dátum: 14 jan 26, 06:38:45 »

a 2. rész végén volt egy hatalmas baki: Mikor Spirálos Obito bemászott a képbe, a szemében 2 pöttyös volt a sharingan.

Ez miért lenne baki? Obitonak és Kakashinak is csak két pöttyös Saringanja volt az elején és nem emlékszem, hogy bármelyiküknek fejlődött volna azóta... Sasukenek is kellett hozz egy kis idő, hogy három pöttyös legyen
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #10549 Dátum: 14 jan 26, 08:02:32 »

Ha újranézed azt a részt, amikor mindkettejük sharinganját mutatják mangekyouvá alakulni, bár az animében, igaz elég észrevehetetlenül lett meganimálva, de mielőtt mangekyouvá válna egyből át is vált 3-mas sharinganra. Illetve, a mostani duplarész elején is 3-pontos volt már. No meg, nem ugrálhatnak csak úgy egyből szinteket, hogy, hoppá, 2 pontosból hirtelen mangekyou lett. Mangában elég jól látszik: http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/605/Naruto_605_04.png
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10550 Dátum: 14 jan 26, 10:22:18 »

Ha újranézed azt a részt, amikor mindkettejük sharinganját mutatják mangekyouvá alakulni, bár az animében, igaz elég észrevehetetlenül lett meganimálva, de mielőtt mangekyouvá válna egyből át is vált 3-mas sharinganra. Illetve, a mostani duplarész elején is 3-pontos volt már. No meg, nem ugrálhatnak csak úgy egyből szinteket, hogy, hoppá, 2 pontosból hirtelen mangekyou lett. Mangában elég jól látszik: http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/605/Naruto_605_04.png

Így már egyértelmű, köszi : ) Pedig még tökre örültem is, hogy már tényleg rekordokat döntögetnek ezzel is, hogy 2 pöttyösből lett Mangekyou Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #10551 Dátum: 14 jan 26, 13:53:24 »

Am, mikor Nagato megidézte a Gedo Mazuo-t, akkor lett nyomorék, mer az csöveket dugott a hátába, mer ez volt a megidézésének az ára, nem? Mer most ugye csak lazán előjött. Szóval, ha nem azt az árat kellett megfizetnie azért, akkor miért mentek bele a csövek?
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10552 Dátum: 14 jan 26, 14:14:44 »

Ahhoz a lélekszívó sárkányhoz kellett piszok sok chakra, amit a Gedou Mazou Nagatoból vett kölcsön.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #10553 Dátum: 14 jan 28, 11:40:14 »

Nekem lenne egy sejtésem. Mivel annó ( 1 éve ) volt az a 500+ Naruto anime részt megünneplő "speciál" történet, aminek szintén volt egy összefoglaló címe, ezért szerintem ez a Kakashis is ilyen lesz.Tehát:
Egy movie-t fognak 5-6 darabra vágni, mivel gondolom azért annyira nem lesz nagy szám, hogy moziban adják le, és tök random módon csak így beteszik az egészet, mint régen a Naruto vs Pein csatához a kincskeresős fillert.
Na már most, ha a meglátásom tényleg helyes, és egy movie-t kapunk feldarabolva, akkor igényes és jól megtervezett filler részeknek nézünk elébe kacsint

"akkor igényes és jól megtervezett filler részeknek nézünk elébe kacsint" Ezt emelném ki. Nem tudom, emlékeztek-e a "Chikara" fillérsorozatra? Az is be lett harangozva rendesen, ahhoz képest egy elég igénytelenül meganimált(lásd Kabuto), valamit kaptunk, még gyengébb történettel, és leheletnyi Hidan-Deidarával.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10554 Dátum: 14 jan 28, 12:16:54 »

Igen pont arra a filler szálra gondoltam TalkNoJutsu. Számomra az ugyancsak élvezhető volt és a grafikája magáért beszélt, csak az utolsó 1-2 rész volt eltúlozva, mint minden movie ( világvége veszély... )
Ha a Kakashi Anbu történetei is legalább ennyire élvezhetőek lesznek, akkor én várom a Februárt Mosolyog
Naplózva

TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #10555 Dátum: 14 jan 28, 13:41:31 »

TalkNoJutsu, hanem TalkNoJutsu Wins the Wars! Egybe kell mondani, mint Konan, a barbár!
Naplózva

NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #10556 Dátum: 14 jan 29, 14:28:48 »

Jó kis részek voltak ahhoz képest, hogy filler volt nagy részben úgy tudom  nekem tetszett Nevet Kis időre jó volt látni Jirayaát is. Rajzolás és grafika most egy kicsit gyengécskére sikerült. Akatsukiról is egy kicsit többet tudunk meg. Nevet Nevet
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
NagyGergely
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #10557 Dátum: 14 jan 30, 07:17:46 »

Szerintem igenis fontosak ezek a fillerek. Többet tudunk meg a szereplők gondolkodásmódjáról, ideológiáikról és ezáltal közelebb kerülhetünk egyes karakterekhez. Érdekes lesz, hogy mi motiválja Nagatot, hogy mégis csatlakozzon (T)Obito-hoz. Nevet Igazából ezt már tudjuk de szerintem ettől függetlenül is jó részeknek nézünk elébe. Viszont az jobb lenne, ha ezek a fillerek párosával érkeznének, hogy hamarabb visszatérhessünk a főcselekményhez. Egy szó, mint száz várom a mai részt. Mosolyog
Naplózva
pete89555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #10558 Dátum: 14 jan 30, 12:33:54 »

Fúúú, tetszett ez a dupla rész, elmagyaráz elég sok dolgot, még ha nagyjából sejtettük is mi történt, azért elég részletesen bemutatja, kik, hogy irányították a szálakat. Tényleg elég jó részek, főleg ahhoz képest, hogy "filler"
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10559 Dátum: 14 jan 30, 13:44:47 »

348:

Végülis jó volt. De nagyon sajnálom, hogy fél-fél perc erejéig nem mutatták meg, hogyan toborozták be az Akatsuki-tagokat: Sasori, Orochimaru, Hidan.

A következő rész is érdekesnek tűnik.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 702 703 [704] 705 706 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!