24 máj 15, 01:59:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 698 699 [700] 701 702 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1553973 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #10485 Dátum: 14 jan 17, 07:42:40 »

Kérdésedre megkapod a választ: http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/605/Naruto_605_05.png
Itt is üvölt mint a fába szorult féreg. Nevet

Az pedig nem igaz, hogy csak olyanokat mészárolnak akiknek nem látjuk az arcát. Az egyik ninjának Obi letépte a fejéről a maszkot, és pár másodpercig láthattuk az arcát. (Mielőtt széttrancsírozta volna szegényt. Nevet)

Nekem már az nem tetszett nagyon, ami a Kagékkal volt, lesz, de Marcsi töcskölése meg... Suigetsu nélkül elvérzett volna az egész, legalább ő beszúrt pár poént. Nevet Viszont nekem még lesznek dolgok, amiket várok. Azok is Obitohoz kapcsolódnak, így a mangások értik, az animések meg majd meglátják.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10486 Dátum: 14 jan 17, 09:17:46 »

Érdekes. Engem pont az Obitos részek nem érdekelnek. Sokkal inkább Sasuke szála, ill. a Madarával kapcsolatos eseményeket várom.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #10487 Dátum: 14 jan 17, 10:07:49 »

Ez nagyon jó rész volt, tetszik, hogy kb cenzúra nélkül visszaadták a mangát. Milyen kár, hogy ezt a színvonalat csak nagyon ritkán éri el a naruto, aztán vissza is tér a gyerek szintre :=/ Pedig, ha hasonló hangulatú lett volna végig a Shippudden..
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10488 Dátum: 14 jan 17, 11:11:09 »

TalkNoJutsu Wins the Wars: Csak az a baj, hogy ilyen minőségben maximum 25-50 részig bírná, tehát ha rövid anime lenne. Habár ott a Bleach tökéletes ellenpéldának, szal nem szóltam  Pojén

Egyébként a rész tényleg zseniális volt. Nem is emelnék ki semmit, minden tetszett úgy ahogy volt Nevet Mind hangulatilag és animációilag nagyot ütött és a rész végi harcot se csapták össze Mosolyog
Nem semmi,hogy ez az epizód (is) 3 mangafejezetet dolgozott fel. Most vagy gyorsan túl akarnak lenni a flashback szálon ( ha jól csinálják jövőhéten vége is ), mert nem nagyon népszerűek az ilyenek vagy pedig nagyon büszkék a Kakashi Anbu történetei filler szálukra, amit kitaláltak és meg akarják nekünk mihamarabb mutatni ikszdé
Reméljük a legjobbakat!

U.I.: Csak szerintem hasonlított sok jelenetben Obito Sasuke-re ? Mármint csak így a fejet nézve, bár sok Uchiha nagyon hasonlít egymásra...
Naplózva

fynlyx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 47



« Válasz #10489 Dátum: 14 jan 17, 12:05:45 »

Nem semmi,hogy ez az epizód (is) 3 mangafejezetet dolgozott fel. Most vagy gyorsan túl akarnak lenni a flashback szálon ( ha jól csinálják jövőhéten vége is ), mert nem nagyon népszerűek az ilyenek vagy pedig nagyon büszkék a Kakashi Anbu történetei filler szálukra, amit kitaláltak és meg akarják nekünk mihamarabb mutatni ikszdé
Reméljük a legjobbakat!

Valóban elég gyorsan halad és jövőhéten dupla epizód lesz! Nevet
http://www.saiyanisland.com/2014/01/naruto-shippuden-346-347-preview/ --->ezt csak mangásoknak ajánlom Mosolyog

Naplózva

TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #10490 Dátum: 14 jan 17, 12:24:29 »

Gyorsan halad, igen, de ne feledjük el, hogy egy mangafejezet annyiból állt, hogy Obito ugrált a fákon Nevet Azért örülök, hogy az nem kapott több percet, mint amennyi szükséges volt Nevet

Az Uchihák mind hasonlítanak egymásra, mivel beltenyészet! Mind fekete hajú, fekete szemű, egyen magas, plussz csak így maradhat meg a sharingan ereje, ráadásul a legtöbb gyenge idegrendszerű, hamar kiborul, hajlamos mély depresszióra... Kell ennél több bizonyíték?
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #10491 Dátum: 14 jan 17, 15:27:21 »

(...)a vége meg... még nem is láttam ilyet a Narutóban.(...)

Pedig voltak hasonlóan véres jelenetek...part1-ben,szóval az ilyesmi nem újdonság,csak (sajnos) megszoktuk a sok cenzúrát.De nekem úgy tűnik,hogy a mangában is egyre kevesebb ilyen jelenet van.Szal,csak ne hogy elérje azt a szintet amikor már cenzúrára sincs szükség.

Mihálynak lesz még jelentősége?

Valaki elárulná nekem hogy melyik kódnév alatt kit értettek? Nevet
Mihály,szöcske meg volt még egy pár.Itachira is van valami?^^
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 17, 15:32:04 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10492 Dátum: 14 jan 17, 15:46:10 »

Valaki elárulná nekem hogy melyik kódnév alatt kit értettek? Nevet
Mihály,szöcske meg volt még egy pár.Itachira is van valami?^^

Nem én találtam ki Mosolyog http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/603/6  Kérdezd a fordítókat, de szerintem mókás név Mosolyog (Alul középső kocka)

A szöcske egyértelműen Sasuke, Marcsi pedig Orocsimaru (hogy miért ne kérdezd, csak megtetszett).
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #10493 Dátum: 14 jan 17, 16:00:31 »

Értem,szóval a mangából ered ez a név.Már nem is emlékszem rá,olyan régen olvastam ezeket a fejezeteket.Amúgy tényleg,nagyon kreatív,+1 az NK teamnek^^
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 17, 16:03:08 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10494 Dátum: 14 jan 17, 16:37:49 »

A mostani rész alapján már biztosan megvan hogy Obitónak anno honnan volt a tréfás hangja és talán részben a jelleme is Nevet
Először azt hittem hogy Narancsos lesz a maszkja,mivel megszoktam és mangában nincs nagyon szín.Ettől függetlenül nagyon is megérte megnézni.
Sok becenévnek már nem tudni az alapját,de ami jobb úgyis fenn maradt kacsint

Ui:eszembe jutott hogy 1 színes képen is fehér volt,tényleg megkopott az emlék ezen része smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 17, 16:42:03 írta K ichigo » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10495 Dátum: 14 jan 17, 16:49:27 »

Kérdésedre megkapod a választ: http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/605/Naruto_605_05.png
Itt is üvölt mint a fába szorult féreg. Nevet
Jól emlékszek, hogy a mangában nem "hallottuk" azt a bestiális üvöltést, miközben Tobi rohan Kakashiékhoz? Mert nekem nem rémlik, és ez így fura.
Erre gondoltam:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/604/16

Ezek szerint de, a mangában is volt szörny általi üvöltés, csak nem lett lefordítva.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #10496 Dátum: 14 jan 17, 19:01:04 »

Még valami:
Jól emlékszek, hogy a mangában nem "hallottuk" azt a bestiális üvöltést, miközben Tobi rohan Kakashiékhoz? Mert nekem nem rémlik, és ez így fura.

Jól emlékszel, ott ugyanis robbanás volt. ;P
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #10497 Dátum: 14 jan 17, 20:28:55 »

...
U.I.: Csak szerintem hasonlított sok jelenetben Obito Sasuke-re ? Mármint csak így a fejet nézve, bár sok Uchiha nagyon hasonlít egymásra...
Szerintem meg pont Narutora hasonlít. Az arca, frizurája kicsit, a testbeszéde, a közös kép a csapattal, szereti Rint/Sakurát, a riválisa Kakashi/Sasuke, gyengélkedik a küldetéseken, stb.
Eléggé hajaz a korai Narutora.
Hogy a múltjuk ennyire hasonlít, sztem biztos lesz még jelentősége.
Naplózva

....................................................................................................................
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10498 Dátum: 14 jan 17, 20:57:01 »

"Mármint csak így a fejet nézve"

Amúgy persze, hogy Narutóra hasonlított gyerek korában minden téren és igen, tuti lesz valami ilyen dolog, hogy a főszereplőnk is így kezdte, de ha egy másik utat választ akkor belőle is egy Tobi lett volna stb...
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10499 Dátum: 14 jan 17, 22:18:27 »

Nos...

Hát azt kell mondjam, nagyon nem esett jól látni, ismét Obito kapja a főszerepet ebbe na részben és nem haladunk a Naruto-Madara szállal... de amit nem lehet letagadni, hogy végre lekötött ez a rész.
Ez a vasember páncél váratlan fordulat és szerintem baromi ötletes. Amit Obito leművelt, bár baromi erősen túlzó volt (ráadásul a Bleachben 366 rész alatt nem volt összesen ennyi vér, mint az utolsó 10 percben), hogy milyen könnyen veri a Vérködös ANBU-kat, azért nagyon morbid módon, de szórakoztató volt.

Kakashi megölte Rint? Azon kívül, hogy ordít róla, hogy valami jó oka volt rá (talán egy Yahiko-Konan-Nagato történethez hasonló?), azértn em kis megdöbbenést okozott.
Viszont akkor pár érdekesség, aminek örültem: egyrészt most végre bebizonyosodott, hogy tényleg Zetsu van hozzákapcsolva, akit a Rinnegan, vagy hát a Gedo Mazou "hozott létre", régóta volt egy ilyen feltételezés/elmélet, nagyon örülök neki Mosolyog
A másik pedig, bár azt hittem Kakashinak Obito halála folytán lett Mangekyou-ja, mikor kiderült, hogy Tobinak is van, már szinte egyértelmű volt, hogy Rin halála okozza majd. Na ezt ebben a részben egyébként iszonyat szépen megcsinálták Mosolyog És nem semmi, hogy 13 évesen már Mangekyou-val rohangált mindkettő. Sőt, Obito már rendesen használta is!

A fa elemet még nem értem, mert bár Hashirama sejtjeit is megkapta, Zetsu is rendelkezik vele, mégsem volt képes használni, amíg Kabuto bele nem ültette.... arról nem is beszélve, hogy ez az "Uchiha és Senjuu keveredés még példátlan" duma pont Zetsutól egy elég nagy hülyeség: Madara akkor mi? Egy Uchiha, aki rendelkezik Senjuu Hashirama génjeivel. Lehet gyönyörű szépen tudni, mi lesz ebből!

A rész összességében kellemes meglepetés volt, bár Obitoval szemben még mindig fenntartásaim vannak, azért a legtöbb dolog, ami vele törtébik jelenleg szimpatikus. Ha így folytatjuk, maradhat.

Szerk: Annyi még, hogy mikor Obito rohant a ninják felé, kicsit olyan volt, mintha a Mazout- láttuk volna akcióban Mosolyog Lehet, hogy ennek a dögnek valami komolyabb köze is lesz a fa elemhez? Ezt az ötletet eddig elvetettem, hiszen miért koncentrálna a Juubi egyetlen Kekkei Genkaira, de most így picit elgondolkodtam...
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 17, 22:53:33 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Oldalak: 1 ... 698 699 [700] 701 702 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!