24 máj 15, 12:33:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 697 698 [699] 700 701 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554316 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10470 Dátum: 14 jan 15, 09:03:04 »

Tegnap előtt én is megsasoltam, volt benne spoiler (legalábbis számomra), de azt a részt olyan gyorsan áttekerték, hogy felfogni se nagyon volt időm, max ha nagyon akartam volna Mosolyog De amúgy tényleg nézhető
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10471 Dátum: 14 jan 16, 13:27:08 »

345: Korrekt Mosolyog Féltem, de szerencsére jól használták a csendet és az Akatsuki-témát. A gond az, hogy ez a rész volt az utolsó, amit igazán szerettem a mangában. Lesz még egy-egy jelenet, de most már nem fogom izgalommal várni a következő epizódokat. Szomorú

- A vicces jelenetek mostanában mintha nem mennének. Spirál Mihály és Obito kakilós beszélgetésein lehetett volna nevetni, de túl lassan reagáltak egymásra a szereplők.
- Na animések, mit szóltok Rin halálához? Nevet

Endinget most már meg lehet nézni nyugodtan, és szerintem az előzetesben sincs semmi különösebb meglepi, ami rontana a következő rész élményén.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 16, 13:42:08 írta zoldkabatos » Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #10472 Dátum: 14 jan 16, 14:16:12 »

Huh, tényleg nagyon jól megcsinálták, még ha volt egy-két dolog is ami zavart.

Az epizód kinézetére nem lehet panaszom, az animációk pöpecek voltak, remek csapatot kapott a történet.
A zenéket is jól használták, de főleg ahogy zoldkabatos írta, a csenddel alkottak legtöbbször igazán maradandót.

Egy két jelenetet zseniálisra hoztak össze: Rin arcának bevillanása a csatatért előtt, a Kakashi-Rin jelenet, vagy amikor a harc vége felé mindenki döbbenten figyeli Obitót, ő lassan megfordul és hirtelen kitör belőle a Moukton. Profi munka volt!

Negatívum:
Nem vagyok biztos benne hogy ezt a 3 fejezetet egybe kellet volna leadni, 2 is elég lett volna. Tudom hogy az utolsó fejezet főleg harc meg vér + üvöltés, de azt is egy kicsit gyorsnak éreztem pl: A hold és a felfelé ívelő moukton sírok látványán is mintha átrohantunk volna. Meg amúgy is, a rész elején Obito éppcsak bekerült Madarához, a végén meg már vérben úszkál.

Obito hangjához annyit, hogy a rész folyamán lassan már megszokom, erre a végén elkezd üvöltözni, engem meg mintha kínoznának.. oké, annyira nem volt vészes de kicsit rontott az élményen.

Összességében meg vagyok elégedve a résszel, szépen lett feldolgozva, köszönet érte.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 16, 14:27:58 írta mateee-kun » Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10473 Dátum: 14 jan 16, 15:29:04 »

Brutál jó volt! Nagyon jó hangulata volt. Le a kalappal a készítők előtt. Tényleg úgy jött át, hogy Obito totál bekattant.

Ending: nálam közepes, nézhető ending. Különösebben nem hat meg. Jó a képi világa, zene is illik hozzá, részben átjön az, amit Tobi érezhet.

2 dolog nem volt számomra teljesen világos: mindkét sharingan egyszerre éledt fel MS-sé? Fura, hogy Kakashi nem használta azután, vagy szimplán csak nem is tudott róla, és amikor látta akció közben akkor kezdte kutatni, hogy neki vajon menne-e.

Viszont... Rin és Kakashi öregedtek pár hónapot talán, viszont Obito kb. 4-5 évet! Méretben is felnőtt, 18 körüli lehet. Felettébb érdekes, lehet a faelem miatt, de mintha "felnőtt" volna. Míg a többiek nem. Ez viszont magyarázatot ad arra, hogy miként harcolhatott a 4.-el.

Viszont jó kérdés, hogy mikor engedi át magán a dolgokat. Madara mintha tett volna erre egy megjegyzést, és elméletben ez mentette meg az életét. Viszont nagyon úgy tűnik, hogy senjuu dns-el az MS képességek kibővülnek. El merem képzelni, hogy ez is kell a Rinnegan felélesztéséhez.
Viszont megint ott a kérdés, hogy ha a bal keze ép, akkor Minato ellen miért szakadt le? Kíváncsi vagyok arra a csatára Obito szemszögéből  Nevet

Ui: kösz zöldkabátos, javítva Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 16, 16:06:11 írta Binda » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10474 Dátum: 14 jan 16, 16:01:22 »

Leírtak alapján ez is ötős résznek igérkezik.Majd este fele megtekintem.

Tényleg nem telt olyan sok idő,de a mihály köntös azért sokat dob rajta felnőtesebbenk látszik.
A rinnegan felélesztős dolog talált báe ezt már sztem te is láttad anno Madaránál.Csak ott drasztikusabban.

Kakashi Ms-éhez pedig nagy eséllyel Kishi csak utólag szánta és ezt illesztette bele a múltjába.
Plusz mivel rögtön eszméletét vesztette így kb fel sem foghatta mi történik. smirksweat

Még valami:Tudom hogy melyik Kagera gondoltál csak rosszat sikrült leírnod.Habár nem lett volna rossz ő sem marad ki,Kyuubit leszámítva. kacsint


Ui:A Részt még nem láttam,csak mangából emlékszem.
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #10475 Dátum: 14 jan 16, 16:14:46 »

Kakashi MS-éről annyit, hogy ugyanez történt Sasukével is az Uchiha mészárláskor. Nála a Sharingan már akkor felébredt, de a sokk hatására rejtve maradt és csak később jött elő újra Hakunál. Ez volt Kakashi-nál is, sőt neki ez még bonyolultabb is hiszen nem Uchiha, az alap Sharingant is nehezen szokta. Szóval nincs ezzel semmi baj.  
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 16, 16:19:07 írta mateee-kun » Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10476 Dátum: 14 jan 16, 16:25:22 »

Ui: kösz zöldkabátos, javítva Mosolyog

Szívesen, bár Ichigo szólt Nevet

Úgy érzem túlságosan a sharinganra koncentrálunk, és elfelejtünk egy fontos részt: hogy kerültek oda Kakashiék? Mit akart tőlük az ANBU? Miért ölte meg Kakashi Rint?!
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #10477 Dátum: 14 jan 16, 17:05:43 »

A végét nagyon eltalálták,ahogy csöpög mindenhonnan a vér,és Obito mondja:"már értem,a pokolban vagyok".
Egy ilyen már hiányzott.Hangulat 5/5.
Igen,ezen kívül van még egy érdekes dolog,ami elhangzott.Azt hittem,hogy erre fel fognak figyelni egy páran,és jönnek a jobbnál jobb elméletek.^^
De szerintem jobb ha nem emelünk ki semmit sem a részből,mivel a végén az lesz,hogy miattunk lett kevésbé élvezhető,mivel ők már tudták hogy arra kell figyelni stb.
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10478 Dátum: 14 jan 16, 19:20:46 »

És tényleg Mosolyog Nem tudom miért néztem el Mosolyog Akkor: kösz és bocs, mindenki ossza be magának  Nevet

Számomra nem várt fejlemény volt, hogy Kakashi ölte meg. Bár így sokkal jobban érthető Obito lelki törése. Hogy miért, az szinte lényegtelen is. Gondolom olyan információt, jutsut vagy valamit tudott, ami a taktikai jelentőségű, ezt Rin is tudta, és biztos, hogy ő kérte Kakashit, hogy végezzen vele, pont emiatt. Rin feláldozta magát a faluért. Innen eredhet a falu iránti gyűlölete, pont mint Sasuke esetében.  "Valaki akit én szerettem feláldozta magát a faluért és én ezért utálom a falut" szindróma. Ebből a szempontból kezd unalmas lenni a dolog, Nagato-nak volt tényleg érdekes világnézete, ezért is szerettem annyira  Nevet

Viszont várom, hogy Marcsi meglepjen egy újabb ökörséggel, remélem sikerül neki Mosolyog Mihálynak lesz még jelentősége?
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #10479 Dátum: 14 jan 16, 20:13:24 »

Na, ez aztán tényleg csillagos ötös volt, hangulatban. Nevet Bevallom, nem igazán szoktam így ráizgulni egy jelenetre, de ezt nagyon vártam! És tényleg, nagyon jól meg lett csinálva!
Ahhoz képest a cenzúra sem volt annyira durva. Nevet Bár Spirál Mihály úrfi karlendítését kiszedték. Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/603/Naruto_603_04.png (bal alsó sarok Nevet)
Ahogy csöpögött a vér, és a hold vörös lett. Pontosan Az is jól el lett találva, amikor azt a csóri vérköd ninját puszta ököllel passzírozta véres húscafattá, aztán ránézett a többire, és bumm. Nevet

A csend most tényleg jobb volt, mint bármilyen zenei betét. Tényleg olyan érzetet keltett az egész jelenet, hogy Obito agya ledobta a gépszíjat és totál megkattant. Bár, végül is ez is történt tulajdonképpen, hisz tényleg bekattant.
Ja, és fura, de az anime egy kicsit most kiegészítette a mangát. Nevet Ha jól tudom, Spirál Mihály nem rajzolgatott Obito hátán szarkupacokat. Nevet

Binda: Marcsi tényleg ökörséget fog csinálni, de no spoiler baby. Nevet Lesznek itt még lepetézős dolgok.
Ja, és Obito nem öregedett hipersebességgel, egyszerűen csak Spirál Mihály bebugyolálta az apró testét, a saját, már felnőtt emberre kifejlődött testével. Persze később Obcsi gondolom megnőtt, de Minato ellen még tutira Zetsu-Mihály burokban volt. Amúgy, érdekes, Mihály mondott olyat, hogy "már értem miért választott téged Madara", Madara vajon tudta, hogy Obitoval ez fog történni? Hogy képes lesz irányítani a fa elemet, felébreszti a Mangekyout, és megkattan? Az eseménysorozat ami lezajlott vele, tényleg annyira topronggyá tette mentálisan, hogy befogadja Madara tervét, és végre is hajtsa azt. Végül is ezek után ki ne akarna egy világot, ahol "csak győztesek vannak, és még a halottak is feltámadhatnak"? Totálisan kihasználták a leépültségét csórikámnak. Nevet
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
NagyGergely
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #10480 Dátum: 14 jan 16, 20:53:35 »

Nem kattant be szerintem Obito csak szerintem mint a MS esetében itt is ez az erős érzelem váltotta ki belőle ezt. Számomra egyre inkább kezd kikerülni Madara, Akatsuki, Obito a gonosz kategóriából. Rettentően kíváncsi vagyok erre az "álomvilágra" amit véghez akarnak vinni. Csak szerintem a Naruto befejezése is a klisés happy end lesz. Szomorú Miközben lehet, hogy ez lenne a happy end.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #10481 Dátum: 14 jan 16, 21:38:20 »

Következő rész: Csak ne legyen cenzúrázva kacsint
Ezért külön köszönet bow
Gyönyörű rész volt, nem szoktam részeket várni, de erre kíváncsi voltam milyen lesz animébe és nem csalódtam Mosolyog
Brutális, véres és drámai volt, ami sajnos ritka, sőt nem is emlékszem mikor volt ilyen gyilkolászos rész hát...megérte kivárni. Nevet
Obito itt kattant be és máig benne van, de ezt majd észreveszitek az elkövetkezendő részekbe Kiröhög
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10482 Dátum: 14 jan 16, 23:03:30 »

Csak most néztem meg a múlt heti részt is, a maival együtt. Meg kell mondjam, a múltheti nekem nem tetszett. Nem ütött annyira mint a mangában. Se a kagék, se öreg Madara, se a szövege. Nem volt hangulata, mintha nem a megfelelő részekre helyezték volna a hangsúlyt.
A mai:
Azt hiszem, hogy amit ebből a részből ki lehetett hozni, azt kihozták. Zseniális! A poénos részek ültek, a vége meg... még nem is láttam ilyet a Narutóban. Őrület, vér, stb., nagyon eltalálták. Én ezért is tudtam mindig elfogadni Obito karakterét, mint Tobit (mégha lehetett is volna tényleg jobbat kitalálni). Az utolsó öt perc az eddigi legjobb rész a hangulat szempontjából nézve. Nagyon jó volt, na. Azt hiszem, hogy először adhatnék erre 10/10-et. bow
u.i. remélem, hogy a majdani részeket, amik talán egy kicsit el lettek húzva a mangában, azokat is így fel tudják majd pörgetni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10483 Dátum: 14 jan 16, 23:40:01 »

Ja, és Obito nem öregedett hipersebességgel, egyszerűen csak Spirál Mihály bebugyolálta az apró testét, a saját, már felnőtt emberre kifejlődött testével. Persze később Obcsi gondolom megnőtt, de Minato ellen még tutira Zetsu-Mihály burokban volt.

Vitatnám. http://kepfeltoltes.hu/view/140116/Obito_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Ha feltételezzük, hogy az ágyat nem mosták ki, és hogy a rajzmester sem ivott szakét, akkor bizony megnyúlt, mint a rétestészta. Mint Naruto 13 és 16 évesen. Tény, hogy a mangában nem látszódik ez a különbség.

Madara utalt az átcsusszanásra is. Ő is gondolhatta, hogy nagy tehetség lehet még a kölökből, illetve félig kipótolta, sokkal kevesebbért is vált már kitaszítottá valaki, tökéletes alapanyag amiből dolgozhat. Az is igaz, hogy az Uchiha ereje nagyon erőteljes érzelmi hatás alatt ébred fel. Obito álmában is aggódott társaiért, tehát +1 támadási felület. Az is elképzelhető, hogy Madara keze is benne van Rin halálában (persze csak közvetve, elég volt az ellenségnek infot kiadni a helyzetükről, a többi ment magától, Zetsu pedig ezt könnyedén megtehette) de ha nem az is lényegtelen. Ahogy anno Tobi is összezúzta Sasuke "világát" és így befolyása alá került, itt is ugyanez várható/történik.

Viszont volt egy furcsa jelenet. Ahogy Obito látta Rint még mielőtt saját szemével megpillantotta volna. Olyan volt, mintha zavarosan fogta volna az adást: mintha Kakashi szemével látta volna az eseményeket, elvégre pont a hiányzó szeméhez kapott... Fura. Kíváncsi vagyok, hogy ennek lesz-e később jelentősége.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10484 Dátum: 14 jan 17, 00:47:53 »

Akkor ez így egy elég szép baki, mert mangában szó sem volt gyorsabb cseperedésről. Annyi idő telt el, amennyi a haja hosszán látszik. (Pár hónap.)
Sem Spirál Mihálynak, sem pedig a szem-adás-villogásnak nem lesz később jelentősége. Ezek csak finomkodó kikacsintások voltak.

Az epizódról:

Már mindenki szénné dicsérte. Én sem tudok mást mondani. Főleg az utolsó percek ütöttek. Ahogy Tobi lép egyet, és megremeg a föld. A közös Mangekyou tükrözött megjelenése. A VÉR CENZÚRÁZÁSÁRA VALÓ FITTYET HÁNYÁS!!!!!!!!!
Vagy korábban Tobi lábfejének animációja. Misi kb összes jelenete.
Bravó!
Egyedül az a pár másodperc nem tetszett, amikor Tobi meglátja a Kakashi által leszúrt Rint. Túlzottan agyon volt exponálva a kép. (Bár ennek oka az lehetett, hogy az ezt követő jelenet még inkább búskomornak tűnjön.)

Az viszont poén, hogy a Naruto történetében mindig csak szigorúan olyan shinobik halhatnak brutttttálisan véres halált, akiknek nem látjuk az arcát. Lásd:
~Nagato lélekszipoly akciója Hanzou emberein.
~Danzou Kage-tali előtti bemelegítése a Erdő-rejteki ninjákon.
~És most Tobi darája.


A gond az, hogy ez a rész volt az utolsó, amit igazán szerettem a mangában. Lesz még egy-egy jelenet, de most már nem fogom izgalommal várni a következő epizódokat. Szomorú

Egyetértek sajnos. Neeem Anno Marcsi nagy lépése után dobtam végleg a Narutot a Top-listás mangák soraiból.

Még valami:
Jól emlékszek, hogy a mangában nem "hallottuk" azt a bestiális üvöltést, miközben Tobi rohan Kakashiékhoz? Mert nekem nem rémlik, és ez így fura.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 697 698 [699] 700 701 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!