24 máj 15, 22:43:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 695 696 [697] 698 699 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554722 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Pain
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #10440 Dátum: 14 jan 11, 02:08:42 »

Ha jól emlékszem, akkor Madara mondta, mikor Kabuto-val (Muu testében) beszélt, hogy sikerült elérnie a halála előtt nem sokkal a Sharingan legfelsőbb szintjén, a Rin'negan-t. Ez volt Kabuto trükkje, hogy visszahozta Madara fiatal testét, plusz mellé az öreg korában elért Rin'negan-t is.
Naplózva
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #10441 Dátum: 14 jan 11, 12:20:12 »

Az ending jó, főleg, hogy láthattuk régi kedvenceinket(bár sajnos csak a lábukat)

A Mazo vérkönnyei előtti jelenethez még a magyar dalszöveg részletet is megtaláltam :

http://kepfeltoltes.hu/140111/755064919cukrosb_csi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10442 Dátum: 14 jan 11, 12:31:53 »

Az ending jó, főleg, hogy láthattuk régi kedvenceinket(bár sajnos csak a lábukat)

A Mazo vérkönnyei előtti jelenethez még a magyar dalszöveg részletet is megtaláltam :

http://kepfeltoltes.hu/140111/755064919cukrosb_csi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Na igen ez nekünk Europaianak elég furcsa , és gondolunk érdekeseket, de Japánban ez teljesen természetes.  Ördögi
Naplózva
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #10443 Dátum: 14 jan 11, 17:47:31 »

Az ending jó, főleg, hogy láthattuk régi kedvenceinket(bár sajnos csak a lábukat)

A Mazo vérkönnyei előtti jelenethez még a magyar dalszöveg részletet is megtaláltam :

http://kepfeltoltes.hu/140111/755064919cukrosb_csi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Na igen ez nekünk Europaianak elég furcsa , és gondolunk érdekeseket, de Japánban ez teljesen természetes.  Ördögi

Öm... nem tudom, most ezzel védeni akartad-e őket, de ettől csak rosszabb lett :DD
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10444 Dátum: 14 jan 11, 18:32:25 »

Ez nem védés volt csak más a kultura  Pontosan
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10445 Dátum: 14 jan 11, 18:47:38 »

Izé... biztos, hogy ez nem csak fake? Komolyan ez a dalszöveg?  ? Olyan gyerekes, abszolút ide nem illő, hogy szerintem ez csak hamis. Na meg persze a tartalma miatt is. Ha nem, akkor meg nem tudom....
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #10446 Dátum: 14 jan 11, 18:56:41 »

Izé... biztos, hogy ez nem csak fake? Komolyan ez a dalszöveg?  ? Olyan gyerekes, abszolút ide nem illő, hogy szerintem ez csak hamis. Na meg persze a tartalma miatt is. Ha nem, akkor meg nem tudom....

XDDDD Haver Nevet:D:D:D:D:Nevet:D:D Most viccelsz, ugye? Nevet

Az, hogy zenekultúrában nem jeleskedsz, az nem a te hibád, de szerinted egy gyerekanimébe tényleg beraknának ilyen szöveget, mint amit oda befotósópóltam? Nevet

Ez nem valódi, ez humor, kedves utalás Obito hajlamaira Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10447 Dátum: 14 jan 11, 19:34:18 »

Jól van na.... Pirul a zenében abszolút nem jeleskedek, az igaz, de azért feltűnt, hogy ilyet berakni egy gyerekeknek szóló animébe még a japánoktól is durva. De egy pillanatra tényleg megijedtem, hogy miket nyomatnak nekem japánul sutyiban bye bye most szégyellem magam ikszdé
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10448 Dátum: 14 jan 11, 19:58:24 »

A Sharingan legfelsőbb szintje a Rin'negan? Ezt meg honnan vetted? Tudtommal két külön dologról beszélünk, de ha mégsem, és én mondok ökörséget, akkor elnézést.  smirksweat

Rosszul tudod. Az Ethernal Mangekyo Sharingan után jön a Rinnegan. Madara megerősíti ezt.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/16

Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10449 Dátum: 14 jan 11, 23:15:43 »

Vicces ha valaki tényleg eredetinek gondolta ezt a szöveget. smirksweat

Obitót már amúgy sem izgatja ez a világ,olyan kifogást talál ki amit akar.Mondjuk nála már ez is elég nagy hatást keltett.
Ui Majd kiderül.Remélem Obito múltját nem cenzúrzzák túlzottan.Nem rosszra gondolni Hümm-hümm

Tudom Madaraé a Rinnegan, de szerintem jobban illik Nagatohoz. kacsint
Naplózva

TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #10450 Dátum: 14 jan 11, 23:47:11 »

Már minden Madaráé -.-" Ő csinálta az Akatsukit, ő csinálta Tobit, ő adta Nagatonak a szemeket, ő ébresztette fel a Rin'nengant, a végén kiderül, igazából ő volt Rikudo is, csak eddig titkolta, a feszültség miatt... -.-
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10451 Dátum: 14 jan 12, 00:12:40 »

Nekem a Narutoban pont ez tetszik. Első ellenség Orochimaru volt, elég nagy falatnak tűnt, de kiderült, hogy csak egy szervezet tagja, az Akatsukié. Annak ott volt a vezére Pein, viszont később újfent fény derült a titokra, hogy ő is csak egy báb a szó szoros értelmében a 6 közül és Nagato a főgóré. Hittük ezt, de Tobi megelégelte a szórakozást és beállt új főellenségnek mindvégig, míg le nem hullott róla az álarc ( vagy épp széttört ) és megjelent 1 Madara azzal a dologgal, hogy ő a mindenség és minden az ő terve volt ikszdé Már tényleg csak Rikudo sennin hiányzik azzal az indokkal, hogy a kismadár felmenője...
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #10452 Dátum: 14 jan 12, 00:21:13 »

Nekem a Narutoban pont ez tetszik. Első ellenség Orochimaru volt, elég nagy falatnak tűnt, de kiderült, hogy csak egy szervezet tagja, az Akatsukié. Annak ott volt a vezére Pein, viszont később újfent fény derült a titokra, hogy ő is csak egy báb a szó szoros értelmében a 6 közül és Nagato a főgóré. Hittük ezt, de Tobi megelégelte a szórakozást és beállt új főellenségnek mindvégig, míg le nem hullott róla az álarc ( vagy épp széttört ) és megjelent 1 Madara azzal a dologgal, hogy ő a mindenség és minden az ő terve volt ikszdé Már tényleg csak Rikudo sennin hiányzik azzal az indokkal, hogy a kismadár felmenője...
Tovább viszem a száladat: Rikudou okozta a világ bajait azzal, hogy a két fia között viszályt szított, akik ugye a Senjuk és az Uchihák ősei így Madaraé is Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10453 Dátum: 14 jan 12, 00:56:05 »

Már minden Madaráé -.-" Ő csinálta az Akatsukit, ő csinálta Tobit, ő adta Nagatonak a szemeket, ő ébresztette fel a Rin'nengant, a végén kiderül, igazából ő volt Rikudo is, csak eddig titkolta, a feszültség miatt... -.-

Ez még mindig hatalmas baromság a sztoriban, hogy ő adta Nagatonak a szemeit. 5 évesen Nagato játszik az udvaron, odasettenkedik Madara, kloroform, kitépi a kis Nagato szemeit, bepakolja a helyére az övéit, Nagato felébred és... TAHH!!! Eddig is ilyen volt a szemem? judge
Annyira ciki, hogy még Kishi sem vette a fáradtságot, hogy ezt kimagyarázza.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10454 Dátum: 14 jan 12, 00:57:38 »

Tulajdonképpen a Naruto lassan szappanoperának is elmegy majd, ha ez így folytatódik. Mindenkinek van egy nagyon sötét titka és népes felmenő tábora, egy csomó ember csavarja a dolgokat a háttérben.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Oldalak: 1 ... 695 696 [697] 698 699 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!