24 máj 15, 05:48:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 693 694 [695] 696 697 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554138 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10410 Dátum: 14 jan 09, 14:07:14 »

Valóban egyik legjobb ending ez mosT:)  Rész nem volt rossz , teljesen star wars Uralkodo Dart vader copy amúgy Nevet
Na igen jövőheti rész az ütni fog az tuti)
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #10411 Dátum: 14 jan 09, 14:21:16 »

Én csak az endinget néztem meg de... azt kell, hogy mondjam... én teljesen beszartam. Nem tudok mit mondani. Nevet Ez... ez... áááááááwwwww. Én tudtam, a Sasukés endingből következtetve, hogy a kövi Obcsiról fog szólni, de nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz a megvalósítás. Nevet Tényleg, ahogy Exkirion mondja, zseniális. Ritkán van ilyen jól eltalálva egy ending. Nevet Ui.: Zsömike félelmetes rusnya zsömle dög. QAQ
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 09, 14:36:46 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10412 Dátum: 14 jan 09, 14:30:46 »

Jónak ígérkezik a rész.Vélemények alapján még ma biztos megnézem.
Ami felkeltette most az érdeklődésem az Ending.Remélem tényleg annyira eltalálták mint ahogy itt olvastam kacsint
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10413 Dátum: 14 jan 09, 17:04:58 »

Valóban rohadt jó az ending. A grafikai íz teljesen telitalálat. Kb az egész Narutot tudnám élvezni ilyen köntösben. Az is ügyes apróság, hogy Tobi arca egy pillanatig sincs mutatva.
Szerintem nyugodtan megnézhetik az animések. Nincs benne semmi spoiler. Apró kikacsintások pusztán, de ennyit maga az anime is szokott spoilerezni. Anno mangában meg pláne nem voltak hu de nagy meglepetések.

Az előzetes meg végképp zseniális. Ilyen még tényleg nem volt. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #10414 Dátum: 14 jan 09, 17:11:57 »

A részről: nem volt rossz, az a kevés akció ami volt tetszett, de az időt főleg Obito története foglalta el, annak is az unalmasabb része. Nah meg a flashback...

A következő részt én is várom, bár 3 fejezetet fog feldolgozni, szóval remélem nem fogják elkapkodni a jeleneteket.
Szerk.: így belegondolva, ezzel az új hanggal amit a fiatalabb Obito kapott, amúgy sem lesz olyan élvezhető a dolog  >.<#.


Az ending: beállok  a sorba, valóban remekre sikerült. A zenéről már előre tudni lehetett hogy jó lesz, és szerencsére ezúttal a tartalomra sem lehet panasz, a rajzolás stílusa nagyon bejött. Röviden úgy ahogy volt, tetszett.
Az animések még pár részig ne nézzék meg szerintem


Az előzetest, azt nézhetik!  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 09, 18:02:45 írta mateee-kun » Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #10415 Dátum: 14 jan 09, 17:30:47 »

Nem szúrták el picit Obito arcát? Azon az oldalon is voltak persze sérülések, de mintha egy kicsit eltúlozták volna.
Igen,ez nekem is feltűnt.A mai részben is benne volt az a flashback,amikor Obitora ráesik a szikla,ahhoz mondjuk viszonyíthattak volna a készítők,de ezt kárpótolja a grafika,ami tényleg jó lett.
Az előzetes szövege tömören elmondja hogy miről fog szólni a kövi rész,csak hál'istennek a poént nem lövik le.
A következő 2 rész címe szerintem nem spoileres.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 09, 17:34:04 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10416 Dátum: 14 jan 09, 18:27:15 »

Kicsit kezditek túlzásba vinni a csak animét követők spoilerektől való oltalmazását.
Azért a szerkesztők sem hülyék. Attól még, hogy ti tudjátok 1-1 dolog jelentését, egy beavatatlan elmének totál semmitmondónak hathatnak.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10417 Dátum: 14 jan 09, 20:07:05 »

Meg is néztem végre a részt.Endinget anno még pár órával ezelőtt Nevet
Ha a mostani Grafikaval futott volna eddigi akkor nem is lett volna panasz,legfeljebb logikai smirksweat
Elején a kis harci jelenet is tetszetősre sikerült.Viszont nem tudom pontosan,de ahogy láttam most készítették el legjobban az arcokat.Madara és Obito már majdnem aranyosak lettek ikszdé
Visszaemlékezéssel nem volt baj.Igaz egy kicsit kitöltötték de legalább passzolt.
Ending nagy eséllyel nekem is a kedvencem lesz.Az még javított is rajta hogy pont a Kúszos jelenet után jött.

Az altesti(Wc stb) segítség lehetőségének Madara nem állna ellent.
Mondjuk Mangaban alapján azt gondoltam hogy 1 fokkal élénkebben reagál rá smirksweat
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10418 Dátum: 14 jan 09, 21:08:56 »

Többet vártam ettől a résztől. A harc az jó volt, csak rövid. A fél részt átpörgettem, az értékelhetetlen, de a másik fele jó volt! Haladunk a storyval is, most pár kérdés ki lett pipálva. Meglepő, hogy maga Madara adta oda a szemeit. Ebből viszont egy biztos következtetést le tudunk vonni: Obitonak semmilyen körülmények között sem szabad hinni, egy szavát sem, arra semmit sem lehet építeni...
Most, hogy kiderült ki ő, ez már szinte lényegtelen is, de így utólag érdemes levonni a tanulságot Mosolyog

Viszont ami továbbra is fura: a 4. halála. Akkor egy felnőttel harcolt. Méghozzá Obito képességeivel. Azt el bírom képzelni, hogy Madara Obitotól kölcsönvette a szemét és ő ment oda.. ezek után simán belefér. Remélem ezt a rejtélyt is tisztázni fogják.

Endinget akkor még egy rövid ideig hanyagolom.

Dani: egyetértek. Pl Openingben, ha valaki nem nyögi be, hogy az a csaj fontos és hogy ő Rin, akkor fel sem tűnik, a legkisebb jelentőséget sem tulajdonítottam neki. Rendszerint az a spolier, hogy megkongatják a vészharangot és akkor az ember jobban figyel, spekulál és puff, már vége is a meglepetésnek. Bár ez már lényegtelen, előzetest már egy jó ideje nem nézem.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 09, 21:11:55 írta Binda » Naplózva
Appa123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #10419 Dátum: 14 jan 09, 21:24:53 »

Mindjár indán kell megnéznem részt mert ma se lesz felirat....
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #10420 Dátum: 14 jan 09, 21:39:50 »

A fordítás maga kész van, de sajnos Cartnak el kellett mennie, úgyhogy nem tudott ma lektorálni. Holnapra várható.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #10421 Dátum: 14 jan 09, 21:44:27 »

Király lett az Ending!

Ha a mostani Grafikaval futott volna eddigi akkor nem is lett volna panasz,legfeljebb logikai smirksweat

Na igen, ha a sorozat ezzel a grafikával és animációval futott volna, akkor nekem se lenne bajom, de sajnos a sorozat bő 70% nem ilyen.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10422 Dátum: 14 jan 09, 22:46:29 »

Mindjár indán kell megnéznem részt mert ma se lesz felirat....

Időközben publikálva lett a felirat.

Amúgy meg nem értem az elégedetlenségedet. Rajongói csapat vagyunk, akik a saját szabadidejükben végzik ezt a tevékenységet.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 09, 22:47:24 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10423 Dátum: 14 jan 09, 23:20:10 »

Mindjár indán kell megnéznem részt mert ma se lesz felirat....

Időközben publikálva lett a felirat.

Amúgy meg nem értem az elégedetlenségedet. Rajongói csapat vagyunk, akik a saját szabadidejükben végzik ezt a tevékenységet.

Így van, nagyon nagy tisztelet és köszönet a munkátokért. Nem sokan vállalnák be, ill. csinálnák így.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #10424 Dátum: 14 jan 09, 23:53:29 »

Appa, legalább ne írj bölénységeket. Nevet
No, megnéztem a részt felirattal. Nem volt pörgős, ez tény, az eleje viszont egész jól meg volt csinálva, bár igaz, én lehet hogy a "flashback a flashbacben" rovására kicsit tovább mutattam volna a kagék véres testét. Nevet A következő részre kíváncsi leszek. Nevet Ez az előzetes tényleg zseniális képi világgal rendelkezik, de érthető, hogy miért. Nevet Kíváncsi leszek rá.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Oldalak: 1 ... 693 694 [695] 696 697 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!