24 máj 15, 18:38:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 690 691 [692] 693 694 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554523 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10365 Dátum: 13 dec 19, 23:32:34 »

De komolyan, ezzel a szinkronnal fog nyomulni Obito gyerekként  Szomorú ? Mi baj volt az előzővel?

Emlékszek, anno, amikor kijött frissen a Kakashi Gaiden animében, csak pislogtam, hogy milyen mély hangot kapott Obito. Mert oké, tök jó szinkronhang. De hallván, én olyan 16-nak simán saccolnám a "még ép Obitot".
Pedig akkoriban még nagyon kismaki volt. És gondolom pont erre akarnak rájátszani az animések, hogy minél inkább kisgyerekként jöjjön létre benne ez az abszurd jellemtorzulás. Ami nem hülyeség.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10366 Dátum: 13 dec 19, 23:35:56 »

De komolyan, ezzel a szinkronnal fog nyomulni Obito gyerekként  Szomorú ? Mi baj volt az előzővel?

Emlékszek, anno, amikor kijött frissen a Kakashi Gaiden animében, csak pislogtam, hogy milyen mély hangot kapott Obito. Mert oké, tök jó szinkronhang. De hallván, én olyan 16-nak simán saccolnám a "még ép Obitot".
Pedig akkoriban még nagyon kismaki volt. És gondolom pont erre akarnak rájátszani az animések, hogy minél inkább kisgyerekként jöjjön létre benne ez az abszurd jellemtorzulás. Ami nem hülyeség.

Obito ott elvileg kb 13 éves lehetett nem? Ha jól tudom Kakashival egy idős és Kakashi 13 évesen lett Jonin.
Nekem többek között ezért sem stimmelt Konoha megtámadása, hiszen az az eset után 2 max 3 évvel történt, amikor Obito 16 éves volt és az a maszkos, aki megtámadta a falut baromira nem 16 éves gyereknek tűnt.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10367 Dátum: 13 dec 19, 23:59:36 »

Az is meglesz elég jól magyarázva miért nem tűnt 16 évesnek:)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10368 Dátum: 13 dec 20, 00:03:35 »

Egyáltalán nem lett az megmagyarázva. Tudom, mire gondolsz. De amire te gondolsz, az egy dörzspapír. Amire Sand gondol, az pedig márványfelület. Csak hogy értsd a minőségbeli különbséget.
Azt nem tudtuk meg, hogy a dörzspapírból lett a márvány.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10369 Dátum: 13 dec 20, 00:35:18 »

Jó 2 rész múlva oda ér a anime  kitárgyaljuk Mosolyog
Naplózva
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #10370 Dátum: 13 dec 20, 15:44:36 »

Azt lehet tudni hogy kb mikor fejeződik be a Naruto manga és az anime? Eléggé úgy tűnik hogy már nincs sok hátra:(
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #10371 Dátum: 13 dec 20, 16:07:14 »

Azt lehet tudni hogy kb mikor fejeződik be a Naruto manga és az anime? Eléggé úgy tűnik hogy már nincs sok hátra:(

Még a manga is lesz húzva egy jódarabig, az anime meg mégtovább szóval emiatt ezeknél a részeknél még ne aggódj kacsint
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #10372 Dátum: 13 dec 20, 16:14:37 »

Igen ez már a vége,olyat olvastam,hogy a manga 2014 végén,legkésőbb 2015 tavaszán fog véget érni.Az anime viszont más kérdés a fillerek (pl. Kakashi-s különkiadás 2014 februárban) miatt.Azokból a részekből ami a manga vonalán megy,abból úgy 40-50 lehet még a végéig,feltéve ha ilyen tempóval dolgozzák fel a mangát.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 20, 16:16:29 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10373 Dátum: 13 dec 20, 17:16:15 »

Nos.. persze, hogy tudtam, hogy ki ő, de az utolsó pillanatig reménykedtem, hogy ne ő legyen. Miért? Semmi bajom Obito-val, Tobit is már kezdtem mint karaktert megkedvelni (de azért nem lógnék vele..). Akkor mégis miért nem tetszik, hogy Obito=Tobi? Lássuk:
Obito: rinyagépként kilapították kb. 12 évesen. Azt annyi.

Tobi: - hatalmas tudással rendelkezik (10 farkú, annak felélesztésének módja stb stb)
- kb. sérthetetlen, és brutál jó harcos (a 4. is megszenvedte vele), erős
- dróton rángat Nagato/Kisame stb kaliberű egyéneket
- mintha tudná a jövőt, nagyon jól tervez előre

Szóval e közé a két karakter közé tett Kishi egyenlőség jelet. Hát b....kulcs, ennyi erővel BÁRKI lehetne Tobi, majd valahogy belemagyarázzák. De nem, egy utolsó senki lett Tobi. Én személy szerint pl Rikudo egyik fiára, méghozzá a sharingant öröklőt szerettem volna ott látni, nekem sokkal bejövősebb lett volna a történet. Leginkább az zavar, hogy egy nagyon veszélyes és erős karakter valójában egy korán elhunytnak hitt nyápic. Szóval nem Tobit utálom, nem Obitot, hanem az egyenlőség jelet. Talán sikerült rávilágítani, hogy miért.
Ez kb. olyan kategória, hogy Son Goku legerősebb ellenfele, a vala élt legbrutálisabb szörny aki a fél Földet kiirtotta, kiderülne róla, hogy ő valójában Goku ikertestvére, aki túl gyenge és beteges volt és korán elhunyt (vagyis azt hitték) és most bosszút áll a tesóján, mert hogy őt elhanyagolták. Ilyennek látom ezt a Tobito dolog.

És különben is: ha minden illúzió akkor a szerelem is az. Ülj le fiam, egyes!!!
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10374 Dátum: 13 dec 20, 18:23:17 »

Azért nem nevezném utolsó senkinek,főleg miután felébredt a Sharinganja.Nem mellékesen pedig ő ébresztette rá Kakashit van rosszabb a szabályokat megszegő semmirekellőnél,szemétnél.
Elég fontos szerepe volt a történet alakulásában mind közvetlenül mind közvetetten.
Meg egy 12évestől ne várjunk egyből eget rengetően erős képességeket egyből.Jinjurichik most hallgassanak Nyelvesít
Kellőképpen meg lesz magyarázva a 2véglet közötti átmenet.Igaz van benne egy két zavaró lényegtelenebb rész de nagyobb részt igen szemléletes,tetszetős.Ha 1-2békát le tud nyelni az ember akkor egy egészen kellemes magyarázatot kap.Majd utána kezd el ismét romlani,néha néha egy kis javulással.
Majd ha láttad a magyarázatot egészében akkor majd leszólhatod megalapozva is,ha nem tetszik.
ui:Mostani Obio még elég lágyan harcol,ha régebbit nézzük.
Naplózva

TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #10375 Dátum: 13 dec 21, 00:03:57 »

"Hagytad meghalni Rint!"  ikszdé So hardcore, a lányt, akit 8 évesen szerettem, de ő kakantott rám, mer ott a jampi Kakashi.. Mi az egyetlen logikus lépés? Elpusztítom a világot, mert szerelmes vagyok egy 8 évesbe...

Naplózva

Amaya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #10376 Dátum: 13 dec 21, 03:23:01 »

Hát na jobbat nem tudtak kitalálni. Bár ez elég gáz. xD
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10377 Dátum: 13 dec 21, 10:04:01 »

Amúgy meglepő módon a kis Obito totál Narutora hajazott,  nem csak a szemüvege miatt. Úgy érzem megint el lesz sütve egy Nagato-Naruto jelenet, hogy ugyanúgy és hasonló álmokkal indult mindkettő, csak egyik a rossz irányba fordult, a másik meg a főszereplő...

Amúgy a kis Obito hangja Gon volt a HxH-ból Nevet Illett hozzá Mosolyog
Naplózva

TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #10378 Dátum: 13 dec 21, 12:02:47 »

Amúgy meglepő módon a kis Obito totál Narutora hajazott,  nem csak a szemüvege miatt. Úgy érzem megint el lesz sütve egy Nagato-Naruto jelenet, hogy ugyanúgy és hasonló álmokkal indult mindkettő, csak egyik a rossz irányba fordult, a másik meg a főszereplő...

Amúgy a kis Obito hangja Gon volt a HxH-ból Nevet Illett hozzá Mosolyog

Megkíméltél egy kérdéstől! Tudtam, hogy Gon hangja van! Nevet

Am, ugyan már, Obitot is benagatózná? Csak nem gondolhatod komolyan, hogy Kishi annyira ötletszegénnyé vált, hogy kétszer ellőné ugyan azt (a Narutoban valaha megtörtént leggázabb jelenetet) mikor a főgonoszunk egy kis lelkizés után ráébred, - hála egy tizenhétévesnek - hogy az ő egész eddigi élete rossz, az ideológiája pedig tévedés, és átáll...

Oké, hogy ez a háborús arc eddig a leggyengébb arc, de akkor sem hiszem, hogy kétszer ellőne egy ekkora marhaságot.
Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10379 Dátum: 13 dec 21, 12:15:51 »

Ha még csak meggyőzné... De mi volt Nagatónál, miután földbe döngölte érveivel szó szerint és képletesen is Narutót?

"Nemtom, de nekem sikerülni fog, mer' csak.Technikai KO

De legalább Kakashi is megmondta a kage-meetingen, hogy Tobi gonosz, és nem meggyőzhető, ellentétben Peinnel.

(Azért vicces, hogy mangásként vitatkozunk arról, amiről úgyis tudjuk, hogyan lesz vagy hogyan nem lesz Nevet )
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 21, 13:56:31 írta zoldkabatos » Naplózva

Oldalak: 1 ... 690 691 [692] 693 694 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!