24 máj 15, 22:47:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 681 682 [683] 684 685 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554725 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10230 Dátum: 13 nov 21, 20:21:59 »

Hú, hát ez egy nagyon jó részre sikeredett, bár ez érthető, hisz jó manga fejezeteket dolgozott fel.

Madara Tökéletes Susanoo-ja nagyon badass volt tényleg. Le a kalappal, kirázott tőle a hideg!
Nagyon érdekes, hogy így ki tud fejlődni egy technika. Elsőnek még csak egy minimális gerinc csontozat csipetnyi aurával, majd egy teljes csontváz, megkapja a bőr rétegeket, a ruházatot, fegyvert és végül... lsd Tökéleteseített Susanoo Nevet

Itachi és Sasuke jelenete úgy ahogy van el lett találva! Ahogy Itachi épp oldja felfele az edo-tenseit, Sasuke meg elkezd hozzá beszélni, nagyon hangulatos lett! Csak úgy, mint a flashbackben, amikor Itachi épp készül megölni a szüleit, azok meg tudják, majd elkezd sírni. Ja, és amikor kiválasztja az utat, amiket Danzou jelölt; hát az is remek lett. A megfelelő szoborhoz kezd menni, libabőrös lettem, olyan jól ki lett találva ez az egész!


Az utolsó jelenetet meg felesleges kitárgyalnom. Méltó lezárása lett a testvérek történetéjének. Remélem azért Itachi neve nem merül feledésbe Mosolyog

A rajzolással voltak bajok, de a háttérzenék olyan szinten kompenzálták a dolgot, hogy az bőven elég volt egy tökéletes részhez Nevet

Egyedül Tobi nem tetszett a múltban; úgy nézett ki, mint egy részeg csöves ikszdé


Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #10231 Dátum: 13 nov 21, 20:35:01 »

Na meglestem én is. Madár Susanooja, és annak ereje méginkább meglátszott mint a mangában. Bár személy szerint kicsit bénán aktiválta. Nevet
Egyetértek abban, hogy lehet, hogy jobban ütött volna a dolog, ha kicsit nyújtják a dolgot, és jobban bemutatják Itachi visszaemlékezését, de nem veszem hibának, mert végülis kevés ideje volt arra, hogy "elmondja" ezt Sasukénak, hiszen már javában oldódott az Edo. Shisui tényleg elég badass, hogy még egy kicsi nyögdécselést se nyomott le arra, hogy kitépte a saját szemét. Nevet
Szóval, annak ellenére, hogy szerintem túl gyorsan pörögtek az események, tetszett. Jó lett a hangulata.
A következő rész, ahogy láttam az előzetes alapján az Edosok eltűnéséről fog szólni, szóval nem hiszem, hogy kihagynák  azokat a részeket. Nevet


Egyedül Tobi nem tetszett a múltban; úgy nézett ki, mint egy részeg csöves ikszdé


Most, hogy mondod, tényleg. Nevet
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #10232 Dátum: 13 nov 21, 21:29:09 »

Van egy kérdés-felvetésem. Ha Sasuke Itachi szemeit használja, akkor Itachinak honnan van Sharinganja?
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10233 Dátum: 13 nov 21, 21:36:15 »

Van egy kérdés-felvetésem. Ha Sasuke Itachi szemeit használja, akkor Itachinak honnan van Sharinganja?

Nagato szemeit is kivette Tobi. Ez hozzá tartozik az Edo Tenseihez Mosolyog Megőrzi az alany jellegét és tulajdonságait.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10234 Dátum: 13 nov 21, 21:47:21 »

Tobira alapból nem is gondoltam így,de igazad van.
Mondjuk ilyen problémája nem hiszem hogy lenne miután láttuk a belső világát. Nevet
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10235 Dátum: 13 nov 21, 22:21:41 »

Ne haragudj, de most abszolút nem értek egyet.
...
A zenék zseniálisak voltak (mondjuk ez szokás szerint), de szerintem a grafika is nagyon jó volt. Én nem vettem észre semmi nagyobb hibát. Szerintem pont az arckifejezések lettek jól megoldva. Nem volt semmi amorf négyzet alakú fej.

Most direkt újranéztem az epizódot. Az eleje még mindig piszok gyér. Főleg az akciók. Nevet
Az Itachis szál viszont okés volt. Mondjuk nekem már anno alapvetően felháborító volt, hogy Itachi vissza lett hozva egy TÖKÉLETES elbúcsúzás után. Sokkal inkább lehetett sajnálni, amíg áldozatként halt meg, mintsem a körbenyalt Edosként.
Továbbá az egyetlen nagy szerencséje az epizódnak, hogy jó volt az alapanyag. Főleg animéseknél ezért ilyen nagy siker.
Amúgy meg másra vannak kiélezve a szemeink, na. Mosolyog

Nekem nagyon régen nem tetszett már ennyire így egy rész. Amit még ehhez tudok hasonlítani, az a 322, és a 329.
Akkor mégsem volt az olyan régen. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10236 Dátum: 13 nov 22, 14:56:58 »

Egyedül Tobi nem tetszett a múltban; úgy nézett ki, mint egy részeg csöves ikszdé
Most, hogy mondod, tényleg. Nevet

Nem nézek animét, azt sem tudom hol tart éppen, de erről kérek egy képet ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #10237 Dátum: 13 nov 22, 15:05:00 »

Hát igen, kissé tényleg hasonlít egy részeg csövesre  ikszdé

http://img440.imageshack.us/img440/250/swgh.png
Naplózva

Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #10238 Dátum: 13 nov 23, 22:18:21 »

Nekem kapásból egy őrült-füves-antiszoc hajlamú hippi jutott eszembe Tobi ezen megnyilvánulásáról. Mosolyog

Amúgy -mint mindig, sajnos,- még most is hang nélkül néztem meg az epizódot (lassan egy éve nincs semmilyen hang a gépemen, és nem azért, mert önmagamat kínzom ilyen módszerekkel. :/ ), és szerintem még így is jó volt. Mondjuk nem találtam kivetnivalót az animációban. Mosolyog Összességében tetszett, de hiányoltam én is Deidara barátunk ,,kedves, türelmes, és könnyhullató" bosszúját. Igazából ez volt az, amit úgy vártam, mivel nem vagyok egy érzékeny fajta. Általában. Mosolyog (És most sem. Nevet )
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #10239 Dátum: 13 nov 25, 17:03:34 »

Nagyon jó rész volt mindennel nagyon megvoltam elégedve grafika rajzolás és nagyon jóra sikerült (kivéve csöves Tobit ikszdé). Nevet Nevet
Egy kicsit megkönnyezttem amit Itachi mondott Sasukénak főleg a végén. Szerintem, azt jól eltalálták.
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #10240 Dátum: 13 nov 27, 21:11:41 »

Jó rész volt de valahogy a Susano előhívását túl gyorsan lezavarták :/ mangában nekem sokkal jobban átjött és a pusztítása is mint animében ... ami azért ritka.

Valamint ez az Itachi Sasuke jelenet se sikerült annyira meghatóra mint aamilyennek szánták vagy ahogy a mangában hatott Mosolyog lehet azután hogy milyen jó volt a mangában túl magasak voltak az elvárások Nevet
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10241 Dátum: 13 nov 28, 13:20:06 »

340:

Az eleje egész hangulatos lett, a Madarás és a Danos részek kevésbé lettek ütősek. A filler részek jól illettek a történetbe. Mindenestre beindultak az események, az animések kapkodhatják a fejüket Mosolyog

Azt hiszem Danitól most fognak kapni hideget-meleget a készítők Nevet

Előzetes: Mintha külön csoport dolgozna a rajzon és a szövegen. A képek abszolút spoilermentesek, a szöveg ellenben lelő mindent...
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10242 Dátum: 13 nov 28, 17:46:34 »

Amúgy igen pont azt akartam írni zoldkabatos..Nevet:D:D:D már az előzetesről..szerintem köze nem volt a szöveghez..kicist lelőtték így a poént:s
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10243 Dátum: 13 nov 28, 19:33:43 »

Fuha, fuha fuha ééééés fuha!

Váratlan fordulatok egész tömkelege! Madara most már állíthatna magán, mert kezd kissé kellemetlen lenni, hogy több trükk van a tarsolyában, mint Itachinak... és én ezt személyes sértésnek veszem!
Pedig olyan szépen meg volt csinálva Madara legyőzésének pillanata Szomorú A Tsunade-megmenekülés is tök jól el lett találva.

Nocsak, Tobi máris fel akarja éleszteni a Juubit? Gondoltam, hogy elég lesz hozzá Kinkaku-Ginkaku chakra-kivonat, de pl a Hachibi csápját azt hittem keveselni fogja. De ezek szerint tévedtem. A jövő heti rész érdekesnek ígérkezik Mosolyog

Túl sok hozzáfűznivalóm nincs, kicsit fáj, hogy Itachi ugyan hős lett, de Madara lerombolta ezt az illúziót...

Az előzetes nem kifejezetten spoileres, de rengeteg dologra lehet következtetni. Épp tegnap merült fel bennem újra a tekercs kérdése, kíváncsi leszek mégis mire jöhetett rá Sasuke. A Juubit pedig várom! Már ha tényleg ő lesz, amire ugye nagy esély van. Kurama és Naruto pikk pakk seperc alatt összealázzák és mehetünk ünnepelni ^^ Ha Madara is jön az csak még jobb, két legyet egy csapásra Nevet Vissza a 329. részben látott formát!

Ja és Dani: remélem te is láttad Madara rajzolását az Edo Tensei feloldása környékén... Nevet (16:25)
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 19:48:34 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10244 Dátum: 13 nov 28, 20:46:45 »

Direkt nem akartam szokás szerint szénné fikázni az aktuális epizódot, erre ketten is felemlegettek. Ehjj. ikszdé
Mint átlagban, most is hemzsegtek a torz megalkotások, a diavetítés szerű animációk, de ezt már megszoktam. Ami zavart, az inkább az, hogy az előző részben már nekiállt villogni Deidara. Most meg mééégis bepótolták a robbanásos-villanásos poénját. Azért ennyire ne térjen már el az összhang.

Ami tetszett: Szinte az összes feloldott zombit láthattuk egy pillanatra, és sokan monológot is kaptak. Amúgy Pakura már korábban le lett pecsételve, nem? Vagy csak Gari?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 681 682 [683] 684 685 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!