24 máj 15, 16:28:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 679 680 [681] 682 683 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554439 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10200 Dátum: 13 nov 14, 23:23:35 »

Ha Itachi végleg eltűnik hiányozni fog nekem is Szomorú

De nagyon jó rész volt! Ott volt mindenki a szeren.

Már meg sem lepődöm azon, hogy Tobi féligazságot mondott. Kell Senju dns ha nem MS-t használsz fel. De úgy tűnik az MS natúrba is képes rá. Meglepett a sok MS használó, de logikus. Említették, hogy sok vér folyt az EMS miatt, de ez csak akkor jöhetett szóba, ha a sima MS-t fel tudták ébreszteni..

A szem is csak a shinobi fegyvere. Annyira erős, amennyire a shinobi használni képes. Az MS-t felkeltették, de Susanoo és egyéb technikák már nem mentek nekik.

Ui: Sand: töröld ki a postafiókod mert nem bírok üzenetet küldeni Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 14, 23:30:44 írta Binda » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10201 Dátum: 13 nov 14, 23:43:45 »

Örülök hogy nagyjából rá igazolt a mai rész amit nagyjából tervként felvázoltam.
Kifehéredéshez pedig lehet csak közelebb akarták egymáshoz kapcsolni a 2 szemtechnikát.
Lehunyást eddig csak sima Sharingannál láttuk,Mangekyonál mind kifehéredett.
Lehet hogy ott később normál szemre vissza lehet hozni.Mondjuk jobban megnézve eléggé hajaz egy Byakuganra is. Mosolyog
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10202 Dátum: 13 nov 15, 00:07:43 »

Persze.. Mosolyog

Sharingan -> MS -> EMS -> Rinnegan
                               vak EMS -> Byakugan

Nevet
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10203 Dátum: 13 nov 15, 00:24:10 »

Reagálnék arra, amit Sand írt:
 "a testvérek egymást gyilkolták az Eternal Mangekyou miatt... előtte pedig a saját barátaikat."

Egyedül Madarának, és most Sasukénak van EMS-e...előtte erre nem volt példa.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10204 Dátum: 13 nov 15, 01:51:21 »

Ahogy Zero is linkelte, Tobi már kimondta ezzel kapcsolatban a frankót:
"Izanagi: A jutsu, amit csak az használhat, aki birtokolja az uchihák és a senjuk erejét is!"
Ezen kijelentésen túl nem tudom mit kell vergődni. Mosolyog
Még nem láttam a részt, de szerintem az biztos, hogy az izanagihoz nem FELTÉTLENÜL kell Senju DNS.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/479/6
Ez alapján csak az időtartam meghosszabbitásához kell a Senju DNS. És amúgy meg Tobi sokszor csak beszélt össze-vissza (hazudott...).
És szerintem meg itt van egy kis ellentmondás. Valóban hangzott már el olyan is, hogy Uchihák gyilkolták egymást az MS/EMS-ért. És Itachi mondott már olyat is Sasukenak, hogy ha ő is felébreszti az MS-t, akkor ő lesz a 3., aki ezt az erőt használhatja (igaz, az még NAGYON RÉGEN volt...). Szóval ez ellentmondásnak tűnik. Ha vmiben tévedtem (már fáradt vagyok), akkor írjátok meg.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 15, 02:28:12 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #10205 Dátum: 13 nov 15, 06:48:09 »

Pontosan, az ITachi vs Sasuke harc közben mondta ezt...
DE ha még el is tekintünk attól, hogy kell-e senju dns vagy sem, akkor is elképzelhetetlen számomra, hogyan bízták el magukat a használatától, mikor már ha 1x használod, oda a térlátás...  ami harcban elég fontos. Hát nekem erőltetett, de a sztori jó szóval mindegy.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10206 Dátum: 13 nov 15, 08:28:13 »

Reagálnék arra, amit Sand írt:
 "a testvérek egymást gyilkolták az Eternal Mangekyou miatt... előtte pedig a saját barátaikat."

Egyedül Madarának, és most Sasukénak van EMS-e...előtte erre nem volt példa.

Az igaz is, de a mondat nem volt egész, csak a lényeget emeltem ki Mosolyog A teljes szöveg akkor úgy hangzott:

"De a szemek cseréje csak a klán tagja között mehetett végbe. Továbbá nem mindenki tud ezzel a módszerrel új erőhöz jutni. Ez a tény szűrődött le számtalan áldozat után."

Attól, hogy gyilkolták egymást, nem juthattak nagyobb erőhöz Mosolyog A barátaik megölésével még elérték a Mangekyou Sharingant, de az Eternalt már nem sikerült, pedig sokan meghaltak emiatt.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10207 Dátum: 13 nov 15, 10:09:22 »

Viszont lenne egy érdekes dolog, amit nem értek és szeretné kikérni róla a véleményeteket.

Anno talán egy héttel ezelőtt kérdeztem, hogy Itachi miért a jobb szemét áldozta be? Hiszen az a szeme birtokolja a Tsukuyomit, a jobb szeme pedig az Amaterasut. A Tsukuyomira még szüksége lehet, míg az Amaterasut Sasuke is tudja, méghozzá magasabb szinten.

És itt jött ki, amit furcsálltam. Itt van ez a kép a tegnap rész végéről:



Két dolog szúrja ki rögtön az ember szemét. Az egyik, hogy Itachi bal szeme teljesen ép! Hogy mégis ezt hogyan csinálta, miközben nem is egy Izanamiban látott jelenet, valami baki lenne? A másik, még megérteném, hogy valamiért visszarajzolják, hátha az ember nem figyel az ilyen részletekre. Na de a Tsukuyomi felkiáltással miért a jobb szemére fókuszálnak, amikor az az Amaterasu?!
Ha valaki nem hinné vagy nem emlékezne, egy példa:



Szóval a kérdésem adott: Ez mi a fene most? Ekkorát nem hibázhatott Kishimoto (vagy a rajzolók...)
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10208 Dátum: 13 nov 15, 12:19:57 »

De igen, hibázhatnak hiszen emberek vagyunk. A gond nem a rajzolókkal van hanem az ellenőrzés hiányával. A rajzolók alapvetően rutinból rajzolják már a képeket és arcokat és pont ez a rutinnak a problémája. Nem csak itt hanem minden más területen is. Gondoljál bele. Minden munkástól azt várják el, hogy legyen rutinos mert így gyorsabb, jobb eredményt biztosít. Ha viszont valami megváltozik a folyamatban akkor a rutinos még mindig, akaratlanul rutinnal dolgozik, rajzol, stb. Szóval maga sem veszi észre, hogy hibázott mert neki ez a megszokott rutin. Ezért kellene a folyamatos ellenőrzés az ő és mindenki számára. Ez az ellenőrzési láncszem pedig szinte mindig hiányzik pont arra hivatkozva, hogy a készítők rutinos rókák. Nem igényelnek ilyen láncszemet. Pedig ha lenne egy ilyen láncszem a munkafolyamatban akkor rengeteg más ellentmondást is kiszűrhetnének.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10209 Dátum: 13 nov 15, 15:24:17 »

Pontosan, az ITachi vs Sasuke harc közben mondta ezt...
DE ha még el is tekintünk attól, hogy kell-e senju dns vagy sem, akkor is elképzelhetetlen számomra, hogyan bízták el magukat a használatától, mikor már ha 1x használod, oda a térlátás...  ami harcban elég fontos. Hát nekem erőltetett, de a sztori jó szóval mindegy.
Igaz,ezt én sem értem, hogy hogyan bízhatták el magukat, ha max. kétszer lőhetik el. Mondjuk azt el tudom képzelni, hogy azokban az időkben egyszerűen elvették a haldoklótól a szemét, s így akár többször is használható volt. Mondjuk ahhoz meg nem kompatibilisnek kellett lenni? Na mindegy. Szóval akik nem használták egyfolytában az Izanagit, azok esetleg meghalhattak, míg akik lépten-nyomon azt használták, mert azt gondolták hogy ez a helyes út, túlélhették, s a csata végén elvehették a szemeket. S így arrogánsá válhattak. Na jó ez elég morbid, és csak egy saját elmélet, de még így lehetne talán magyarázni. Nevet


Viszont lenne egy érdekes dolog, amit nem értek és szeretné kikérni róla a véleményeteket.

Anno talán egy héttel ezelőtt kérdeztem, hogy Itachi miért a jobb szemét áldozta be? Hiszen az a szeme birtokolja a Tsukuyomit, a jobb szeme pedig az Amaterasut. A Tsukuyomira még szüksége lehet, míg az Amaterasut Sasuke is tudja, méghozzá magasabb szinten.

És itt jött ki, amit furcsálltam. Itt van ez a kép a tegnap rész végéről:



Két dolog szúrja ki rögtön az ember szemét. Az egyik, hogy Itachi bal szeme teljesen ép! Hogy mégis ezt hogyan csinálta, miközben nem is egy Izanamiban látott jelenet, valami baki lenne? A másik, még megérteném, hogy valamiért visszarajzolják, hátha az ember nem figyel az ilyen részletekre. Na de a Tsukuyomi felkiáltással miért a jobb szemére fókuszálnak, amikor az az Amaterasu?!
Ha valaki nem hinné vagy nem emlékezne, egy példa:



Szóval a kérdésem adott: Ez mi a fene most? Ekkorát nem hibázhatott Kishimoto (vagy a rajzolók...)


Ezt a témát shosem vágtam, ha lennétek  szívesek leírnátok, hogy melyik szemet melyik MS képességre használják? Rémlik vmi, de nagyon homályos. Szóval légyszi. Előre is köszi:)
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 15, 15:26:32 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10210 Dátum: 13 nov 15, 18:08:04 »

Itachi esetében bal szem Amaterasu, jobb Tsukiyomi. Bár én már egyáltalán nem akadok fenn azon, ha összecserélik őket.

Egy senjuk ellen vívott harcban használták az Izanagit, de ott nem volt fejpánt, tehát ez Madara előtte idők, vagy korabeli. Utána az Izanaminál már volt Konoha fejpánt, tehát Madara utáni idők. Ez mondjuk semmit sem számít, pusztán örülök neki, hogy ezt nem rontották el a készítők.
Az viszont érdekelne, hogy honnan tud Itachi ilyen sokat a klán múltjáról.. bár ha jobban belegondolok ő felnőtt volt, mikor leölte a klánt, addigra minden történetet és titkos legendát megismerhetett.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10211 Dátum: 13 nov 15, 18:54:33 »

Az sem mellékes hogy ott volt az uchiha kőtábla is amit minél magasabb szintű szemtechnikával olvas pl mangekyo annál többet tud róla leolvasni.Plusz tobi/ál-madara is adhatott neki plusz infót. Mosolyog
Bár nála meg kell válogatni mi igaz és mi nem Nevet

Szemcseréléshez meg nem is tudom.Hol az egyiket hol a másikat tartják igaznak.
Mondjuk azt hogy Izanami előtt átmentette amit tudott a másik szemébe.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10212 Dátum: 13 nov 15, 19:35:19 »

Itachi esetében bal szem Amaterasu, jobb Tsukiyomi. Bár én már egyáltalán nem akadok fenn azon, ha összecserélik őket.

Egy senjuk ellen vívott harcban használták az Izanagit, de ott nem volt fejpánt, tehát ez Madara előtte idők, vagy korabeli. Utána az Izanaminál már volt Konoha fejpánt, tehát Madara utáni idők. Ez mondjuk semmit sem számít, pusztán örülök neki, hogy ezt nem rontották el a készítők.
Az viszont érdekelne, hogy honnan tud Itachi ilyen sokat a klán múltjáról.. bár ha jobban belegondolok ő felnőtt volt, mikor leölte a klánt, addigra minden történetet és titkos legendát megismerhetett.

Köszi szépen. Azt meg, hogy honnan tud Itachi ennyit a klánról, az később ki fog derülni. De ha nem olvasod a mangát, akkor az spoiler.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10213 Dátum: 13 nov 15, 23:52:23 »

Azt bírom nagyon, hogy Itachi már 1000 éve halott, de mégsem Mosolyog Így vagy úgy, de újra megjelenik, akár szerepet kap (mint most) akár eddig nem látott flashback, vagy akármi..

Köszi Jon, részben spoiler, de örülök neki, hogy még később is újra felbukkan, még ha csak említés szintjén is. (Nem úgy mint Jiraiya, fontos karakter volt, de ő teljesen eltűnt, Oro sokkal többször jelenik meg, pl most Kabuto révén. De ez van.)
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #10214 Dátum: 13 nov 16, 08:11:38 »

Én örülök hogy Itachi ennyiszer megjelenik a kedvencem a Narutoból imádom a karakterét  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 679 680 [681] 682 683 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!