24 máj 15, 18:58:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 676 677 [678] 679 680 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554542 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10155 Dátum: 13 nov 09, 16:34:49 »

Jon97: kihagytad Kakashi-t.

Direkt nem néztem előzetest, így nagyobb lesz a meglepi Mosolyog

Az utolsó képkocka elgondolkodtató volt. Tehát az Izanami tényleg genjutsu és a célszemélyre hat. Abból a képből kiindulva valószínű, hogy a sok visszajátszás mind Kabuto elméjében történt meg. Érdekes, az Izanagi a használóra hatott. Remélem a kövi 1-2 részben pontosan elmagyarázzák ezek működését.

És nem vagyok meglepve, hogy pont Itachi rukkol elő egy ismeretlen jutsuval.  bow

Shisui is kimaradt, de végül is mindegy, a lényeget így is értettük Mosolyog
Bár ez elfehéredett szem eléggé... nem is tudom. Az Izanagi után a becsukódó szem egyértelműen jelezte, hogy az a szem többé használhatatlan. De ez azért sejtet valami olyasmit, hogy esetleg regenerálható. Még ha nem is az Mosolyog

És tényleg, jól írtad, nem ártana valami bővebb magyarázat hozzá Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #10156 Dátum: 13 nov 09, 18:22:10 »

ÓÓ értem akkor   Hümm-hümm De nem akartam elvenni senki kedvét ha olyat írtam akkor bocsi  Neeem persze meg van a magán véleményem is arról de mivel különbözünk lehet más másképp látja  Hmm? jó ez nem lett túl értelmes  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 09, 18:23:55 írta Hakuu » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10157 Dátum: 13 nov 09, 18:29:04 »

Higgyétek el, lesz hozzá fűzve magyarázat. Kakashit direkt hagytam ki, mivel ő nem az Uchiha klán tagja, de végülis igaz. Sishuit tényleg el felejtettem. De ez is érdekes. Itachi "azon" az estén azt mondta Sasukénak, hogy ő a 3., aki felébresztette ezt az erőt. Na most Madara, Izuna, Itachi (+Tobi, de ezt ő nem tudhatta). Shisui sehogy sem jön ki. Na most ez vagy hiba, vagy én néztem el vmit:) Mondjuk az előfordulhat...
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10158 Dátum: 13 nov 09, 18:30:59 »

Higgyétek el, lesz hozzá fűzve magyarázat. Kakashit direkt hagytam ki, mivel ő nem az Uchiha klán tagja, de végülis igaz. Sishuit tényleg el felejtettem. De ez is érdekes. Itachi "azon" az estén azt mondta Sasukénak, hogy ő a 3., aki felébresztette ezt az erőt. Na most Madara, Izuna, Itachi (+Tobi, de ezt ő nem tudhatta). Shisui sehogy sem jön ki. Na most ez vagy hiba, vagy én néztem el vmit:) Mondjuk az előfordulhat...

Egyenlőre nem derült ki, Tobinak van-e MS-ja... minden jel arra utal, hogy nincs
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10159 Dátum: 13 nov 09, 19:56:14 »

Lényeg az alapján mondta amennyiről tudott/Ismert.
Régebbiekről nem biztosan,vagy csak nem említette.Plusz 3mas szabály/szám jobban hangzik. Nevet

Sand egyelőre ne írjunk le senkit se amíg nem fedi fel az összes ütőkártyát pl Mint kakashi,és Madara.
Itachinál se számítottuk az Izanamira,bár arról nem is tudtunk.
Mind1 is hiszen van Rinneganja,ami úgyis többet ér,magasabb szintű mint a Sharingan és változatai. Nyelvesít
Naplózva

Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #10160 Dátum: 13 nov 09, 20:30:18 »

Higgyétek el, lesz hozzá fűzve magyarázat. Kakashit direkt hagytam ki, mivel ő nem az Uchiha klán tagja, de végülis igaz. Sishuit tényleg el felejtettem. De ez is érdekes. Itachi "azon" az estén azt mondta Sasukénak, hogy ő a 3., aki felébresztette ezt az erőt. Na most Madara, Izuna, Itachi (+Tobi, de ezt ő nem tudhatta). Shisui sehogy sem jön ki. Na most ez vagy hiba, vagy én néztem el vmit:) Mondjuk az előfordulhat...

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de én erre nem emlékszem. Ezzel mondjuk nem tervezem megkérdőjelezni a kijelentést, csak most lusta és fáradt vagyok utánanézni. Mosolyog Ha valaki kikeresné nekem, annak így előre megköszönném.  Mosolyog
Viszont kíváncsi vagyok, hogy mi lesz megcenzúrázva az elkövetkező csatákból. (Eddig is volt néhány kivágott rész szerintem. És lehet, csak én vagyok így vele, de nekem hiányoztak.) És itt most nem csak a jövő heti rész miatt példálózok, de tényleg, a legjobb jeleneteket butítva/elrajzolva/cenzúrázva kapjuk. Hacsaknem elfelejtik őket.  Hmm?
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #10161 Dátum: 13 nov 09, 21:33:09 »

senju dns csak azért kellett Danzonak ,hogy kitolja az izanagi használhatóságát az idejét.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10162 Dátum: 13 nov 09, 22:17:38 »

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de én erre nem emlékszem. Ezzel mondjuk nem tervezem megkérdőjelezni a kijelentést, csak most lusta és fáradt vagyok utánanézni. Mosolyog Ha valaki kikeresné nekem, annak így előre megköszönném.  Mosolyog
Viszont kíváncsi vagyok, hogy mi lesz megcenzúrázva az elkövetkező csatákból. (Eddig is volt néhány kivágott rész szerintem. És lehet, csak én vagyok így vele, de nekem hiányoztak.) És itt most nem csak a jövő heti rész miatt példálózok, de tényleg, a legjobb jeleneteket butítva/elrajzolva/cenzúrázva kapjuk. Hacsaknem elfelejtik őket.  Hmm?

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/385/4
Igazából azt mondta Itachi, hogy ha Sasuke IS feléleszti a Mangekyout, akkor lesznek hárman.

Egyébként milyen kivágott jelenetekre gondolsz? Mert én az egész shippuuden történetében csak egy szem olyan manga alapú cuccról tudok, amit kinyestek. Még pedig amikor Konohamaru a SaixSasuke yaoi jutsut nyomja. Gondolkozik
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10163 Dátum: 13 nov 09, 23:49:45 »

Valami nem tiszta.
Tények:
1. Izanagi-hoz senju "vér" is kell
2. Madara-n kívül elméletben csak Yamato rendelkezik az első dns-ével. Ha minden igaz előtte soha senki sem tudta irányítása alá vonni Hashirama erejét. +Danzo
3. Tsunade az első unokája.

Tehát, elméletben  Tsunade is senju. Viszont, honnan ismerte bárki is az Izanagi-t, ha előtte senki sem rendelkezett senju dns-el, pláne nem egy erős Uchiha? Ki találta fel az Izanagit? Bár hivatkozás történt Rikudo-ra, de ez szerintem elég messzi történet.
Továbbá, ha az Izanagi testvére az Izanami, akkor ahhoz nem kell senju dns? De ha igen (mert a logika így diktálná) akkor Itachinak honnan van?! Ez egy sor újabb kérdést vet fel...

Psuzán pár kérdés, amik megkuszálják a dolgokat a fejemben.. viszont, ha ezekre a kérdésekre a válasz spoiler lenne, akkor írjatok csak annyit: "majd megtudod!  Ördögi "  ikszdé

Ui.: Dani köszi a linket. Van benne egy érdekes rész. Régen Itachi azt mondta: Madara fedezte fel a Sharingan végső titkát. Akkor azt hittük a Kyuubi irányítása, esetleg a 3 jutsu egyike. De ezek nem olyan különlegesek. És az EMS-nak sincs különösebb ereje a simához képest. Egy kivétellel: EMS után jön a Rinnegan. Megkockáztatom, így visszagondolva lehet Itachi erre célzott, persze a szituációban félre érthető volt, és akkor sehol sem volt még Rinnegan. De lehet ez is kiderül hamarosan Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 09, 23:58:37 írta Binda » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10164 Dátum: 13 nov 09, 23:57:02 »

Szerintem a következő részben ezekből elég sokra,talán közel mindre is válaszol.
Tehát csak meg kell várnod.
A Senju dns meg alapból kitűnő erősítő is egyben a testnek,Danzou is mennyit kibírt vele,és Tsunade milyen szívós. Nevet
Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #10165 Dátum: 13 nov 10, 00:18:11 »

Én amit el tudok képzelni, az, hogy Senju DNS-sel a sima sharinggannal is meg tudják csinálni, anélkül viszont kell hozzá MS. Más logikus magyarázatot nem tudok erre mondani, maximum azt, hogy akkor még nem volt annyira szétváltva, és felhígulva az Uchihák vére, és némileg kapcsolódtak a Senjukhoz. De majd úgy is kiderül.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10166 Dátum: 13 nov 10, 00:22:54 »

Nem rossz meglátás.
Azt hozzáfűzném hogy Konan ellen Tobi is használta az Izanagi-t.Csak gondolkodjatok e rajta kacsint
Ami igaz, az uchihák vére tényleg elég jelentős mértékben hígult.

Szerk:Szó és értelem javítások.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 10, 00:39:24 írta K ichigo » Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10167 Dátum: 13 nov 10, 01:19:43 »

Igen, Tobi használta. Viszont Tobinak vagy lélek nélküli Hashirama a aprócska virágszál tövében, beépítve a falba mint egy dísztárgy...

Madara, Danzo, Tobi mind bizonyították, hogy szereztem az első dns-éből. Rajtuk kívül csak Yamato rendelkezik közvetlenül az első dns-ével, más nem. És még Konan ellen Tobi mondta, hogy ha megvan a senju dns akkor tudsz Izanagit használni. Szóval kétlem, hogy az MS ehhez elég lenne.

Viszont az Izanami még mindig egy nagy kérdőjel Mosolyog
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10168 Dátum: 13 nov 10, 01:45:44 »

Ha rendesen kiakarnám fejteni akkor már biztos spoilerkednék.Ami meg nem áll szándékomban.

Más megközelítésileg,ez saját gondolat,nem manga.
Egy dolgot többféleképpen is meg lehet közelíteni, elérni.
Normális esetben képes lenne elérni Az Izanagait Uchiha-vérű(vagy nem ez kérdéses) Mangekyoval.
Akinek viszont ez nem adatott meg az a normális sharingan korlátait,limitjét tolja ki a Senju Dns-el.
Érdekes hogy mindenki Hashiramára hivatkozik,pedig az öccse és Tsunade is elég erős Senjuk.
Rájuk még se mentek,tehát inkább fa-elemű(és senju?) dns a lényeg.
Ilyesmit csinált Madara is csak magasabb fokon. Gondolkozik
Naplózva

NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #10169 Dátum: 13 nov 10, 09:37:27 »

Elég jóra sikerült. Nevet Grafika és rajzolással sem volt most probléma. Nem hittem, hogy milyen ''könnyen'' legyőzi Itachi Kabutot az izanamival. Remélem következő részben részletesen elmondják mi pontosan az inzanami és a izanagi.
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
Oldalak: 1 ... 676 677 [678] 679 680 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!