24 máj 16, 01:55:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 675 676 [677] 678 679 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554855 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10140 Dátum: 13 nov 07, 21:53:41 »

Kivételesen csak fél szemmel tudtam lesni az epizódot horgolás miatt, de amennyit láttam belőle, az piszok sz*r volt. Szavakat sem érdemel. Elég megnézni a 334-es részben látott, egy darab "Itachi levágja Kabuto szarvát" mozdulatsort. És összehasonlítani a mai, kb 4 hasonló jelenettel.... Ég és föld.
Bár legalább eme harcok egyéb epizódjait igényesen előállították. Meglepően jó arány.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #10141 Dátum: 13 nov 07, 21:54:33 »

Nekem a rész első fele kicsit súlytalan lett, szerintem sokkal hangulatosabb is lehetett volna, ahogy Kabuto a Hang Ötös jutsuit használja. Plusz, Kabutónak ez: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/585/4 a jelenete, szerintem sokkal erősebb volt mangában, mint a kissé elhúzott animében. Kb. Kabuto könnyeitől kezdve viszont egészen jóra sikerült, a gyengébb rajzolást én könnyen megemésztem, 1-2 extrém eset kivételével. Inkább azt szoktam értékelni, ha sikerül a kellő feszültséget megteremteni egy részben, ami ettől a ponttól kezdve egészen jól sikerült.
A következő rész töltelékjelenetei pedig egész jól is sikerülhetnek, megvan bennük a potenciál. Remélem, fognak is sikerülni. :D
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 07, 21:57:26 írta Krieg » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #10142 Dátum: 13 nov 07, 22:26:33 »

Izanami! Erre Bijuu dal. Felmordultam egyből. ikszdé
Amúgy nem volt rossz rész, bár így az egész Kabuto harcot tekintve a visszaemlékezést nyugodtan kibővíthették volna kicsit, hogy húzzák az időt, mert oké, hogy a manga "messze" jár, de elég jó lehetőség lett volna.
A következő rész viszont így az előzetes alapján bővítve van bőven, szóval okés a dolog.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10143 Dátum: 13 nov 07, 22:36:27 »

Nem volt rossz.Játék verzió szerintem még mindig jobb nála.
Kaubto Jutsujai lehettek volna kicsit látványosabbak és talán jelentősebbek-hosszabb időtartam
Amiért viszont pluszpont jár az ismétlődésekből kiinduló és fokozódó őrület Kabutonál.(Vízcsepp,toll,szarv-szószóra sikerült.)
Jövőheti kiegészítést várom, érdekes kis háttértörténetnek ígérkezik. kacsint kacsint

Ui:Tayuya-t tényleg feljavították egy kicsit adottságilag,de ez nem gond.Kabuto úgyis sok mindent feljavított azokból amiket magába ültetett  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 07, 22:38:17 írta K ichigo » Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10144 Dátum: 13 nov 08, 09:56:00 »

Na, hát érdekes részre sikeredett. Az első egy harmadától eltekintve egy elég intenzív részt kaptunk.
Hogy miből is áll az Izanami? Lövésem sincs. Itachi folyamatosan azt mondogatta, hogy a kezében tartja a sorsot. Nekem ez nem sorsirányításnak tűnik, sokkal inkább valamiféle "időhuroknak", amiből a másik sehogy sem tud kitörni. Ugyanazt a 10 másodpercet kell újra és újra átélnie.
A 3-4. ilyen menet után már tényleg nevettem, hogy szegény Kabutot hogy szivatja. Aztán a végén kiderült, hogy ez is csak egyfajta genjutsu. Márpedig ha genjutsu, abból ki lehet törni. Ezt úgy értem, hogy Kabuto a végén csak állt és Itachi keze a fején volt. Én azt hittem, amit látunk az a valóság, mint az Izanagi esetében is volt.

Hogy ez az egész mégis hova fog vezetni... na hát lövésem sincs Mosolyog Nem tudom mit akar ezzel elérni Itachi, hiszen ez "csak" egy újabb brutális genjutsu. Ezértm ondtam, hogy egyelőre fogalmam sincs, mire való az Izanami.
Viszont érdekes, hogy nem lecsukódik a szem, hanem kifehéredik. Bár sosem említették, hogy becsukódna: az Izanagi esetében viszont mondták anno, tehát semmi probléma. De biztos lesz jelentősége.
És még az se tiszta, hogy ezzel hogy lehetne kiütni az Izanagit Mosolyog De a következő részből remélem többet fogok megtudni.

Kicsit Eredet szagú rész volt Nevet

A Hang Ötösét pedig továbbra sem szeretem, kis hamis hangok egy jól csengő dallamban, de efelett szemet hunyok, ennyi gáz részt elvisel a jelenlegi sztori.
Kellemes meglepetés volt viszont Kabuto könnyei... komolyan meglepett, nem hittem volna, hogy tud sírni illetve hogy fog is. Nem, nem egy szőrösszívű illető, de mégis furcsa, sőt, kissé szomorú része volt ez az egésznek. Nekem átjött a hangulata... egy kicsit meg is sajnáltam. Ettől az emberi mozdulattól számomra is barátságosabb lett kissé.

Ja és még egy gondolat a végére: szinte meg mertem volna esküdni rá, hogy az Amaterasut áldozza be Itachi. Hiszen a Tsukuyomira még szüksége lesz, hogy feloldhassák az Edo Tenseit.... ráadásul Sasukenak is van Amaterasuja, méghozzá erősebb is, mint Itachinak. Nem értem, miért nem azt a szemét áldozta be :/
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 08, 09:59:55 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #10145 Dátum: 13 nov 08, 10:55:35 »

Sand: Egy dolgot már megtanultunk a Narutoból. A ninják világában a harcokat a pszichológusok nyerik, ugyanis aki a sötét oldalra téved, azok mind érzelmi sérült, lelki betegek, akik csak egy ölelésre vágynak. (Sasori, Nagato - főleg Nagato!!, Edo Tensei zombik jó része, Kabuto). Tobiról még nem tudjuk, remélhetőleg az ő karaktere nem lesz megerőszakolva úgy, mint Nagatoé.
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #10146 Dátum: 13 nov 08, 16:09:03 »

337:
Nekem tetszett,a flashback-ek aránya is a helyén volt.
A grafikát illetően:maradt az átlagos.
Ha jól emlékszem,a mangában nem volt ennyiszer az a szarvlevágós mozdulat.Kabuto amikor századjára éli át,el bírom képzelni,hogyan idegesítheti.
A végén a bijuu dal,én 2x megnéztem,de most már harmadjára kezdem unni egy kicsit.Kár,2 perccel rövidebb lett az anime emiatt.
Naplózva

Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #10147 Dátum: 13 nov 08, 21:10:35 »

Anatómiai ellenőreinknek: mégis melyik karaktert NEM 'javították fel' az edo-ligából?  Mosolyog  ikszdé

Nekem mondjuk nem volt bajom az epizóddal, a kivitelezés is so-so; de az, hogy a hasából(!!!) nő ki a mindenféle lény, az azért rendesen betett. Eddig is, de most tényleg sok(k) volt.  Technikai KO
Viszont azért csúnya volt, hogy Kabuto csak 'ennyit' kapott. Hiszen erős egy tag lett volna... de legalább nem rontották el a harcát, mint anno Yahiko-ét.  smirksweat
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #10148 Dátum: 13 nov 08, 21:20:23 »

Hakuuu ezért röpülni fogsz. Pojén

Amúgy, egybe véleményezem a mostani, meg a múltkori részt.
Tehát... az előző rész jó volt, az egyetlen ami nem tetszett az, hogy kicsit gyorsan pörögtek az események, illetve Marcsi darabolásánál kicsit fröcsöghetett volna jobban a vér. Az alapján, hogy ezt milyen visszafogottan oldották meg, el sem tudom képzelni, hogy milyen szinten lesz kicenzúrázva a mi kedvenc Mihály idomárunk jeleneteinek zöme. Apropó, Marcsi, mikor kijött a vízből az tök bénám lett megcsinálva. Nevet
Pedig az lett volna az egyik leglényegesebb momentum.

A mostani rész nekem tetszett. Nem azt mondom, hogy hibátlan volt, de jól esett, hogy kicsit lassult a tempó, és még Kabuto szerencsétlenkedését is kibővítették az Izanamiban. Legalább az jól át lett adva.
Az előzetes nézhető az animéseknek szerintem. Ahogy látom, picit bele lesz fillerkedve a dologba, miszerint a nagy Uchiha klán minden tagja fél szemnyi Mangekyouval szaladgál, de legalább kapunk abból is egy kicsit többet. Jó rávezető lesz az utána levő részre. Legalább is remélem.
A Bijuu dalon én is feküdtem. Nevet Remélem három az igazság alapon nem teszik be mindenhova ahol 2 perccel előbb ér véget az anime, mert éppen úgy jön ki egy rész vége. Vagy, ha mégis, akkor írjanak Uchiha, vagy Itachi dalt. Nevet
Hmm... ez nem is rossz ötlet... Uchiha dal... Szöcskétől, Itachin át, a számkivetetteken túl, át a bukottakon, és a védőszenteken, egészen a gonosz Idomárig. Szerintem ötletes lenne.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #10149 Dátum: 13 nov 08, 21:52:40 »

Tobinak  ( csak hogy ne legyek egy rohadt spoiler nem írom le az igazi nevét  Pontosan) nem volt könnyű múltja ez persze a mangában kiderült de simán lehet őt is meg címkézni a "csórikám totál lelkisérült" címkével  Naruto meg lehet lélek pásztor esküszöm  smirksweat amit a mangában leművel az már k.o  Technikai KO


ezt direkt nem akartam így ideírni...
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10150 Dátum: 13 nov 08, 23:47:11 »

Egy kérdés: az Izanagihoz nem kell Mangekyou, tehát az Izanamihoz sem kell, ugye?
Mert mangekyou-ja csak Madaranak, Izunanak, Itachinak, meg Sasukenak volt (ja meg persze Tobinak), ha jól tudom. Jól tudom? Nevet Az Izanagi-Izanami páros meg általánosabb volt. Tehát nem kellett mindenkinek mangekyouval szaladgálnia, hogy használhassa. Javítson ki vki, ha tévedek, most már lusta vagyok utána nézni. Előre is kösz.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #10151 Dátum: 13 nov 09, 08:38:00 »

ÍÍÍ de nem írtam rosszat  Neeem legalább is nem akartam
Viszont azt nem tudtam mert sokan nem olvassák a mangát azt hittem te sem és még nem tudod a nevet Szomorú
Naplózva

Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #10152 Dátum: 13 nov 09, 09:19:49 »

Egy kérdés: az Izanagihoz nem kell Mangekyou, tehát az Izanamihoz sem kell, ugye?
Mert mangekyou-ja csak Madaranak, Izunanak, Itachinak, meg Sasukenak volt (ja meg persze Tobinak), ha jól tudom. Jól tudom? Nevet Az Izanagi-Izanami páros meg általánosabb volt. Tehát nem kellett mindenkinek mangekyouval szaladgálnia, hogy használhassa. Javítson ki vki, ha tévedek, most már lusta vagyok utána nézni. Előre is kösz.

Danzunak sem volt Mangekyou-ja, de Izanagit használt. Asszem Uchiha meg Hashirama klán dns kell hozzá, az Izanamihoz meg asszem csak sima sharingan.

Hakuu: Olvasom a mangát, de... inkább nem is írok rá semmit, nem akarom én itt senki kedvét elvenni semmitől Nevet Meg még így is sokan imádják, szval...
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10153 Dátum: 13 nov 09, 12:26:44 »

igaz...tényleg Senju és Uchiha DNS kell hozzá, már emlékszem. Mosolyog Kösz a választ!
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10154 Dátum: 13 nov 09, 15:15:25 »

Jon97: kihagytad Kakashi-t.

Direkt nem néztem előzetest, így nagyobb lesz a meglepi Mosolyog

Az utolsó képkocka elgondolkodtató volt. Tehát az Izanami tényleg genjutsu és a célszemélyre hat. Abból a képből kiindulva valószínű, hogy a sok visszajátszás mind Kabuto elméjében történt meg. Érdekes, az Izanagi a használóra hatott. Remélem a kövi 1-2 részben pontosan elmagyarázzák ezek működését.

És nem vagyok meglepve, hogy pont Itachi rukkol elő egy ismeretlen jutsuval.  bow
Naplózva
Oldalak: 1 ... 675 676 [677] 678 679 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!