24 máj 15, 10:20:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 674 675 [676] 677 678 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554254 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #10125 Dátum: 13 nov 03, 11:28:06 »

A Kabutos rész nem filler  Mosolyog a mangában is benne volt és amúgy tényleg nem rossz én az ilyen semmit mondó fillerekre értem ami totál éltér a fő száltól :o
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10126 Dátum: 13 nov 03, 21:07:48 »

Nekem tetszett ez a kis történet Kabutoról:D Hát télleg nem volt annyira izgalmas de pár dolog legalább kiderült, hogy lett ninja és hogy került orochimaruhoz. Mosolyog

Én inkább a Sasoris részen kaptam fel egy pillanatra a mélázásból a fejem, hogy tudott az Edo Tenseiről. Akkor elvileg az Akatsukinak is tudnia kellett róla. Plusz, hogy miért is érdekelhette őket egy ilyen technika Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10127 Dátum: 13 nov 03, 22:50:16 »

A 2. Hokage használta azt a jutsut, és mivel Sasori küzdött még az első ellen is, lehet találkozott vele. El merem képzelni azt is, hogy "saját szakállára" is dolgozott, elvégre nem kellett mindenről beszámolni a nagyvezérnek. Ő bábokban támasztott fel embereket, az Edo Tensei lett volna neki is művészetének csúcsa. Találó volt, hogy visszahozták egy pillanat erejéig.Engem az lepett meg, hogy Oro ott volt Danzou oldalán. Bár gondolom ez is magyarázza, hogy később miért tudtak titokban együtt működni.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10128 Dátum: 13 nov 03, 23:45:09 »

Nem Kakuzut akartál írni? Mosolyog
Bár ha van róla bizonyíték, hogy Sasori is harcolt Hashival, akkor oké, de nem hiszem, hogy kijönnének logikusan a korok.

A Kabutos rész nem filler  Mosolyog a mangában is benne volt és amúgy tényleg nem rossz én az ilyen semmit mondó fillerekre értem ami totál éltér a fő száltól :o

Ki mondta, hogy filler? Hmm?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #10129 Dátum: 13 nov 05, 21:25:04 »

A 2. Hokage használta azt a jutsut, és mivel Sasori küzdött még az első ellen is, lehet találkozott vele. El merem képzelni azt is, hogy "saját szakállára" is dolgozott, elvégre nem kellett mindenről beszámolni a nagyvezérnek. Ő bábokban támasztott fel embereket, az Edo Tensei lett volna neki is művészetének csúcsa. Találó volt, hogy visszahozták egy pillanat erejéig.Engem az lepett meg, hogy Oro ott volt Danzou oldalán. Bár gondolom ez is magyarázza, hogy később miért tudtak titokban együtt működni.

Szerintem jó rész volt, bár ne filléreztek volna orrba-szájba, inkább az ilyen részeket egészítenék ki érdekes töltelékekkel.
 
1.Sasori a 2. kazekagéval küzdött, Kakuzu harcolt az első hokagéval, szóval elméletileg ő tudhatott volna erről a jutsuról. Sasori pedig, mikor visszahozták, kifejezett ellenszenvet mutatott a jutsu iránt, szerinte erkölcstelen, és gusztustalan.(Mondja ezt az, aki az embereket kibelezi, és bábot csinál belőlük, no de mind1)

2. Szerintem a rész címek spoileresek, nem az előzetesek.

3. A manga megy, és ilyen időhúzásokkal időtlen-időkig menni fog.
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10130 Dátum: 13 nov 05, 22:22:18 »

* 3. Kazekagéval küzdött. Nevet

Amúgy még mindig jobbak az epizód címezések, mint One Piecenél. Itt legalább tömények, és sokszor burkoltak. Amikor valami merészebb dolgot írnak bele, az már általában, ha minimálisan is, de fel van vezetve.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10131 Dátum: 13 nov 06, 00:58:03 »

Ahogy láttuk több akatsukisnál is mást jelent a "Művészet".
Sasorit védve ő legalább nem a tudatukkal/érzéseikkel együtt használja őket.

Mostani részeknél tényleg jól jött volna egy kis kiegészítés.
Kabuto múltját elég hamar lezavarták,tudom mangában is hasonló,de ott megérthető.
Igazán megérdemelné,főleg hogy az egyik legjobb főboss lehetne/lehetett volna A mostani szálban. kacsint
Naplózva

Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #10132 Dátum: 13 nov 06, 10:45:04 »

* 3. Kazekagéval küzdött. Nevet

Amúgy még mindig jobbak az epizód címezések, mint One Piecenél. Itt legalább tömények, és sokszor burkoltak. Amikor valami merészebb dolgot írnak bele, az már általában, ha minimálisan is, de fel van vezetve.

OFF:
Igaz, nem tudom miért 2. rémlett...
One Piece címek meg olyanok, mint a Dragon Ball címek, elolvasod, és kb előrevetíti az egész cselekményt... Ingerlő. Szerintem a japánok nem igazán értik a spoiler fogalmát, vagy a címadással vannak gondok Nevet Ez is OFF, de azt sose felejtem el, egyik résznek DBZ-ből úgy lett vége, vajon elpusztul-e a Namek, vagy Goku megmenti? Kövi rész címe: A Namek elpusztul, Freeza halála... -.-" A novemberi címeket is kicsit hasonlónak érzem.
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10133 Dátum: 13 nov 06, 14:15:43 »

Dave88: én pedig nem tudom miért kevertem össze Sasori-t Kakuzu-val Mosolyog Emlékszem azokra a DBZ részekre Mosolyog Én sem értettem minek kell előre elmondani, ez nagyon gáz..
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10134 Dátum: 13 nov 07, 13:52:41 »

337:

Most már értitek, miért volt spoileres az előző részhez tartozó előzetes? Nevet

A mostanit szerintem megnézhetitek, kb. össze is foglalja az egész következő részt Nevet Azért remélem más is lesz benne.
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #10135 Dátum: 13 nov 07, 18:05:58 »

337.rész:
Bár rosszabbra számítottam (pláne azután, hogy megláttam Ik-Hyun Eum nevét),  de így sem lett valami fényes rész (mondom ezt mint mangás).
Az animációkat tűrhetőnek mondanám és meg is békélnék ezzel ha nem erről a részről lenne szó. Már nem csak kettő között, hanem egy epizódon belül is váltakozik a minőség, hiába egy csapat keze munkája. A 15:40-től kezdődő harcnál mintha hirtelen elfogyott volna a pénz, valami szörnyű volt Ellenben a Muki Tensei itt meg elég jól nézett ki.

A jelentek nagy része végül is "elfogadhatóra" sikerült, de azért jó párnál figyelhettek volna jobban.  Bár az általam egyik legvártabb, mikor Kabuto kettévágja Itachit, egész pofás lett.
Közvetlenül utána meg, ahogy nézem, vétettek egy bakit, Sasuke és Sisak tűz-víz párbaja után Itachi levág egy szarvat, pedig mangában ekkor ez még nem történt meg. De talán ez nem nagy hiba.

Amúgy poén, a készítők miután véget ért a munka észrevették, hogy a rész hosszban rövidebb az elvártnál, erre valaki bekiáltja: "A Bijuu dalt, tegyük a végére a Bijuu dalt! Azt mindenki szereti!" xD.

Az előzetest nézve meglepődtem, hogy ennyire ráfekszenek az Uchiha klán régi "Izanagi-Izanamis" történetére, de jó ötletnek tartom, pláne hogy elég jól fog kinézni. De! Most komolyan azért kellett mellőzni ettől a résztől a jobb animációt, hogy helyette inkább egy félig filler epizód tündököljön? Nemár  Neeem .

ui: nah animések, hogyan működik az Izanami? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 07, 18:49:25 írta mateee-kun » Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #10136 Dátum: 13 nov 07, 20:07:13 »

Végre a "Cheat no Jutsu" aktiválva -.-" Itachi kicsit megcáfolta önmagát, nem? Pár része: Minden jutsunak van hátránya, most meg: Á, én totál sz*rom le, hogy te megvakítottad magad, Uchiha Itachi vagyok, az én genjutsumat nem lehet elkerülni! Ha már szegény Kabutonál nem működik a Talk no Jutsu, akkor ki kell találnunk valami hasonló baromságot, nehogy már egy normális fightba verjék el...
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #10137 Dátum: 13 nov 07, 20:36:06 »

Nekem bejönnek a mostani részek bár a mangára is elmondhatnám ugyanezt  smirksweat
Meg szerintem jó ez az Izanamis megoldás én mangában olvastam először de nekem kissé bonyolult volt elsőre  Hmm?
Na meg Kabuto túl erős és annyira nem lenne túl jó elhúzni ezt a harcot sok izgalmas dolog lesz utána ezért én nembánom ezt az Izanamit ... mert már szeretném látni animében is azt a pár részt amit tűkön ülve várok  Nevet
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #10138 Dátum: 13 nov 07, 20:39:23 »

Dani: UUU Szerintem valamit mellé olvastam  >.<# vagy rossz helyre írtam márnemtudom  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 07, 20:40:39 írta Hakuu » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10139 Dátum: 13 nov 07, 21:23:51 »

Hú, na hát ez egy nagyon jó részre sikeredett!!!

Nem vártam volna, hogy ennyire eltalálják a dolgokat. A különféle technikákat produkáló harcok nagyon tetszettek. Az is jó volt, amikor Sasuke és a bátyja kiszedik egymást Tayuja furulyás genjutsuja alól ( akinek megjegyzem elég nagy keble lett a part1-hez képest, bár most csak 1 sejt volt Kabutoban  kacsint )

Az Izanami által keltett ördögi kör hangulatát is nagyon jól eltalálták csakúgy, mint Kabuto kétségbeesésének fázisait. Sütit a készítőknek Nevet

Egyedül a rajzolás volt a vége felé béna, de annyira nem vészes a dolog.

Amúgy poén, a készítők miután véget ért a munka észrevették, hogy a rész hosszban rövidebb az elvártnál, erre valaki bekiáltja: "A Bijuu dalt, tegyük a végére a Bijuu dalt! Azt mindenki szereti!" xD.

Igen, nagyon szeretjük meg minden, de 3.jára már kezd KICSIT... Lassan átveszi a One Piece-től az opening utáni intro szerepét; minden résznél nyomatni fogják ikszdé Bár így tényleg jobban meg lehet jegyezni a neveket, persze ha az ember nem kap agyf...t és tekeri el.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 674 675 [676] 677 678 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!