24 máj 16, 03:01:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 673 674 [675] 676 677 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554876 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #10110 Dátum: 13 nov 01, 00:56:13 »

1. A bal oldali képen Nagato Edo Tensei zombi.
2. A bal oldali képen pirkadati kontrasztban van Nagato.

Jó, mondjuk az lehet.
De akkor mondok másik példát, amikor a hang4-es jött vissza szórakozni Shikamaruékkal. Az egyikrészben tök fakó színek voltak, aztán előzetesben meg újra erős, telt színek. Az azért elég feltűnő volt.

De itt van a mostani is. Ahogy először mutatják Kabutot a barlangban, mintha valami spec fényforrás lenne felette.
http://kepfeltoltes.hu/131101/Kabuto_www.kepfeltoltes.hu_.png (a baloldali a mai, a másik a múltheti epizódból van)
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 01, 00:57:42 írta ATON14 » Naplózva

....................................................................................................................
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10111 Dátum: 13 nov 01, 01:19:21 »

Ajj most komolyan ezen vagytok fenn akadva ? A válasz egyszerű: MÁS rajzoló...
Rengetegen csinálják az animét, és szinte mindegyik más kontraszttal, árnyékolással, színvilággal és mindenekelőtt eltérő karakter ábrázolással animál. Csak elég megnézni a dinamikában gazdag részeket és a végig beszélősöket.
Naplózva

painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #10112 Dátum: 13 nov 01, 13:45:11 »

Igen,nekem is laposra sikerült ez a rész Szomorú Az előző jobb volt.De a mangát olvasva a következő rész legalább tele lesz akcióval.
Naplózva
Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #10113 Dátum: 13 nov 01, 17:40:35 »

A mostani véleménycsere folyamatától nagyon eltérő, többség által soha ki nem állt/utált/stb. kategóriába tartozó kérdéssel állnék elő. Körübelül mikorra várható a filler-szezon? Mosolyog Tudom, hogy most ért véget, és általános nemtetszés, és hasonlók, illetve a téma felhozatala miatti esetleges lincshangulat előidézéséért enyém a felelősség, vállalom is a következményeket, de most nem tudom, (bár olvasom,) hogy lesz-e még valami végső csavar-50 rész plusz a mangánál, ami miatt egy esetleges filler-szezon következne. Mindenesetre bocsánatot kérek azoktól, akik most ezek olvasása után felhergelődtek!  Nevet
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10114 Dátum: 13 nov 01, 19:56:41 »

Eddig is bármikor beraktak egy teljesen oda nem illő filler-sorozatot, nem kell a készítőknek külön alkalom hozzá Nevet

De egyébként lesz alkalom bőven. A hivatalos novemberi címek megvannak, tehát decemberig biztos nem lesz filler. Most durván 60 résszel tart előrébb a manga; ha 1 anime = 2 manga, akkor is egy év mire utolérné, de addigra meg már jó eséllyel vége lesz a mangának. Szomorú

(javítsatok ki, ha elszámoltam valamit)
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 01, 20:00:23 írta zoldkabatos » Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10115 Dátum: 13 nov 02, 00:25:49 »

Tényleg várható, hogy kb. 60 manga epizódon belül véget ér a történet?
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10116 Dátum: 13 nov 02, 00:49:20 »

Háát már tényleg eléggé a vége fele tart,de valamennyire még eltudja szerintem nyújtani.
Ha a lényegre tér könnyen el tudom képzelni hogy ezen belül végez vele.
Kivéve ha ösztönzik őt egy újabb szálra vagy hosszabb epilógusra.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 02, 00:53:54 írta K ichigo » Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #10117 Dátum: 13 nov 02, 10:32:54 »

Szerintem  lehetne még mivel húzni de a manga legutóbbi része hát nem volt túl megnyerő és ha az lesz amire sokan gondolunk akkor végkép fölösleges lenne húzni hacsak nem talál ki valami ujjat új fő gonosszal stb mondjuk egy uj szakasz ahol már idősebbek vagy az  már túl erőltetett lenne?  Hmm? azért én még nem várom hogy vége legyen   Neeem Nagyon a szívemhez nőtt!!
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10118 Dátum: 13 nov 02, 17:52:25 »

Én sem várom a végét. De ami még rosszabb lenne annál, hogy véget ér az az lenne, ha nem érne véget! Csak úgy menne tovább mint a barátok közt és valahol az 1200. manga résznél ellaposodna és akkor gyorsan lezárnák.. Egy méltó sorozat méltó befejezést érdemel. A Dragon Ball is, nagyon rossz volt, hogy véget ért, de éreztem, hogy így teljes és így helyes.

/OFF off

Nagyon várom a kövi részt. Itachi megint alkot. Mi lett volna, ha neki lenne EMS-s?! Tobi nem hiába parázott tőle, és most Edo zombiként veszélyesebb mint valaha!
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10119 Dátum: 13 nov 02, 19:36:39 »

Ez kezd nagyon off lenni, de azért hozzászólnék én is:

Remélem a mostani mangaszállal befejezi a történetet Kishimoto. Túl erőltetett lenne új ellenségeket behozni, hisz alapból is volt 1 csomó ( Orochimaru, Pein, Tobi, Madara ) és ezek eléggé kapcsolódtak egymáshoz. Most teszem azt egy random vas országbeli Chuck Norris szamuráj, aki el akar pusztítani mindenkit, mert bal lábbal kelt fel, az elég random és béna ötlet lenne.

Visszatéve a valódi topic-hoz, remélem még ebben az évben nem kell fillereket néznünk, bőven ráér a jövő év elejére, hisz azért még elég messze van a manga az animéhez képest Mosolyog
Naplózva

Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #10120 Dátum: 13 nov 02, 21:04:15 »

 Én is így gondolkozom, (ld.: előttem szólók,) de anno valami olyasmi volt Pein harca után -én legalábbis így emlékezek- hogy akkor lezárja. És mindennek vége. Nyugodtan ki lehet javítani, ha ne így van, én is ember vagyok!  Mosolyog

 Viszont most azért örülhetünk is az animének, eddig súlyosabb grafikai hibák nem fordultak elő, (mint például Az A Yahiko-kép, ami után mindenki a fejét fogta, hogy ezt már ne.) és remélem, hogy már nem is fognak olyan alacsony színvonalú munkát benyújtani egy annyira meghatározó csatánál.

 A fillereknél meg kíváncsi vagyok, hogy mivel rukkolnak majd elő. Akit lehetett, visszahoztak, szinte minden ex-ellenséget, (és még azokat is, akik semlegesek/szövetségesek voltak,) szinte mindenki életét ismerjük már, szóval szerintem eléggé megkötötték a saját kezüket ezekkel a lépéseikkel, épp ezért lenne érdekes, hogy így mit találnak ki tölteléknek. Nevet
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10121 Dátum: 13 nov 03, 02:39:01 »

Moderátor:
A fillereket a fillerek témájában, a mangát a manga témájában beszéljétek ki!
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10122 Dátum: 13 nov 03, 07:54:34 »

Én még mindig azt mondom, ha a 329. rész alapján nem derült volna ki, hogy Rikudo papa ilyen jófej-féle, akkor én simán megtettem volna őt valami reinkarnálódó gonosznak. Nem is ütne el a történettől, nem is lenne valami ismeretlenszemély és az ő legyőzése után tényleg nem lehetne már kit felsorakoztatni.

Hacsak tényleg nem lesz Akkipuuden Hyuuga Hanabi elmeroggyanásával Nevet
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #10123 Dátum: 13 nov 03, 08:40:57 »

Van abban valami amit mondtok  Hmm? azért kár már nagyon a végét járja, és ilyenkor már nem értem minek filler nem kéne ennyit húzni meg olyan jó fillerel csak nem tudnak elő állni  Neeem  Viszont Rikudot belecsempészhette volna jobban én kíváncsi vagyok már nagyon az arcára  >.<#
Naplózva

NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #10124 Dátum: 13 nov 03, 09:25:22 »

Nekem tetszett ez a kis történet Kabutoról:D Hát télleg nem volt annyira izgalmas de pár dolog legalább kiderült, hogy lett ninja és hogy került orochimaruhoz. Mosolyog
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
Oldalak: 1 ... 673 674 [675] 676 677 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!