24 máj 15, 21:36:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 672 673 [674] 675 676 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554660 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10095 Dátum: 13 okt 28, 17:24:41 »

Így van Dave.
Sand a háttérsztorija szerintem zseniális, egyszerűen kegyetlen. El fogod tudni hinni, hogy miért lett ilyen, legalábbis ha jól meg csinálják. Majd csütörtökon Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10096 Dátum: 13 okt 28, 18:30:31 »

Dave: igazat adok. Felkapaszkodott, megküzdött mindenért amije van. Akár mondhatnám Naruto ellentettjének is, leszámítva Kurama-t. Ettől függetlenül akkor is irritál a személye Nevet
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #10097 Dátum: 13 okt 31, 00:57:14 »

Ezen a képen jól látszik a minőségbeli különbség 2 epizód között:
http://animeet.hu/animotivalo/wp-content/uploads/2013/08/nagato_elotte_utana.jpg
Inkább a jobb oldalit preferálom.
Naplózva

....................................................................................................................
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10098 Dátum: 13 okt 31, 02:05:40 »

1. A bal oldali képen Nagato Edo Tensei zombi.
2. A bal oldali képen pirkadati kontrasztban van Nagato.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #10099 Dátum: 13 okt 31, 13:22:59 »

Hm, kissé csalódott vagyok ebben a részben. Rossznak nem volt rossz, de nálam valami hiányzott. Valahogy túl egyszerűen és papírformaszerűen dolgozták fel ezt a két fejezetet.

Kabuto ötéves kéméletét például igazán ki lehetett volna egy kicsit bővíteni, csak hogy érezzük hogy telt az idő. Nálam itt túl gyorsan jött Nonou halála (bár ez mangában is így ment le).
Azok a jelenetek, amik a mangában tényleg remekeltek,  itt egyáltalán nem hozták az elvárt hatást, Kabuto kétségbeesése sem jött át igazán .
Az utolsó 1,5 - 2 perc viszont tényleg hangulatosra sikerült, és Kabuto pár mondatos narrálása szépem zárta az amúgy közepes epizódot.
És ha már csalódásról van szó....atyám, komolyan a harc LEGFONTOSABB részét fogják ilyen borzalmasan meganimálni?!  Neeem
 
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 31, 15:28:46 írta mateee-kun » Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10100 Dátum: 13 okt 31, 14:06:26 »

Egyetértek, hangulatos volt, de pár részt nem a legjobban csináltak meg (pl: Oro kiemelkedését a vízből).

Mondjuk a manga sem lehetett rám túl nagy hatással, mert most vissza kellett olvasnom, mert csomó mindenre nem emlékeztem, hogy tényleg így volt Nevet

Előzetesről nem tudom eldönteni, hogy spoileres-e. Vájtszeműek kiszúrják, amit nem kéne (és sokan vannak itt ilyenek)
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 31, 15:58:30 írta zoldkabatos » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10101 Dátum: 13 okt 31, 15:12:27 »

Előzetes tényleg spoleres ne nézzék meg a Animések.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10102 Dátum: 13 okt 31, 15:55:58 »

Hüh. Piszok jó epizód volt. Egyszerűen imádom Kabutot. Az ő jellemében tényleg minden egyes kis apró puzzle meg van magyarázva. Hozzá hasonló emberből lehetne a legtöbbet találni a mi világunkban.
Viszont ez a pörgés még mindig nem tetszik. Kegyetlen gyorsan darálják le a fejezeteket. Nonou halála tényleg nagyon hirtelen jött. A párbeszédek is úgy zajlottak, mintha mindenki futásban lenne. Egyébként, ahogy átnyeste a testét Kabuto, piszok jól volt megcsinálva.
Marcsi szétnyesése már kevésbé. Ott azért kicsit jobban fröcsöghetett volna a vér.

mateee-kun: Sajnos igazad van. Pont a tetőpont lesz gányul kivitelezett. Technikai KO
Az előzetes valóban spoileres.

Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10103 Dátum: 13 okt 31, 17:23:10 »

Meglehetősen unalmas rész volt... Kicsit erőltetettnek éreztem a Danzo-Kabuto szálat. A rajzolással se voltam kibékülve.
Kicsit csalódott vagyok :/ Talán az utolsó kb 1,5-2 perc volt, ami kicsit érdekelt.

Szerk: megnéztem az előzetest, még mielőtt elolvastam volna a hozzászólásokat: nem volt benne túl sok meglepetés, úgyhogy szerintem annyira nem volt spoileres  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 31, 17:25:39 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10104 Dátum: 13 okt 31, 19:26:53 »

Na ez egy korrekt rész volt! Nem indult egy "húha" érdekesen, de a befejezése az nagyon epic lett!

Szerintem szépen visszaadta a mangát. A legjobb jelenetek egyértelműen azok voltak, amikor mutatták Kabutot, mint kémet minden faluban ( jó egyenruhái voltak Nevet ) és a végén, amikor gyorsabban mutatják a kapcsolatait, Sasori, Hang 4es stb. Ez nagyon tetszett. Ja, meg még a Kabuto és Orochimaru "szövetséget" a vércseppes jelenetnél nagyon eltalálták, le a kalappal.
A rajzolás is majdnem tökéletes volt, csak az elején voltak érdekesebb fejek.

Amúgy Orochimaru feltűnése a vízből egyszerre volt röhejes és hátborzongató ikszdé
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10105 Dátum: 13 okt 31, 19:52:39 »

Egy kérdés kis spoilerrel:...

Ezt nem igazán értem. Az openingben felhasznált jeleneteket nem nyomják le ugyanúgy az epizódban. Vagy... Most komolyan nem értem, mit akarsz mondani.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10106 Dátum: 13 okt 31, 20:53:55 »

A rész maga jó volt csak Kabuto önismereti órái nem tetszettek. Orochimaru elmondta neki az igazat, hogy miért nem ismerte meg az anyja, de ahelyett, hogy ő is Konoha ellen fordulna, mint Sasuke de ő csak nem tudja, hogy kicsoda saját maga. Már az előző rész előzetesében sem tetszett, mikor Kabuto azt mondta, hogy nem kapott semmit vagy valami ilyesmit.
Vagy csak én akadtam fenn Kabuto viselkedésén? xD

Kabuto beadagolta magának Marcsit. A feketepiacon biztos jó pénzt kapott volna a cuccért. Nevet

Amúgy Orochimaru feltűnése a vízből egyszerre volt röhejes és hátborzongató ikszdé
Én Kabuto helyébe szívrohamot kaptam volna. ikszdé Simán elmehetne az a jelenet egy horrorfilmbe.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10107 Dátum: 13 okt 31, 21:36:33 »

Az jelenet tényleg elég megosztó lett,csak hozzáállás kérdése.
A rész maga nem volt rossz,de a kémkedés részét meg előtte egy kicsit még kitölthették volna.
A véres hasonlatot viszont ügyesen megcsinálták.Azt is bepótolta ami a "szeletésnél" hiányzó mennyiség volt smirksweat
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10108 Dátum: 13 okt 31, 21:49:54 »

A rész maga jó volt csak Kabuto önismereti órái nem tetszettek. Orochimaru elmondta neki az igazat, hogy miért nem ismerte meg az anyja, de ahelyett, hogy ő is Konoha ellen fordulna, mint Sasuke de ő csak nem tudja, hogy kicsoda saját maga. Már az előző rész előzetesében sem tetszett, mikor Kabuto azt mondta, hogy nem kapott semmit vagy valami ilyesmit.
Vagy csak én akadtam fenn Kabuto viselkedésén? xD

Miért? Tök logikusan viselkedett.
Egész életében csak 2 személy kezelte őt emberként. Nonou és Orochimaru. Így csak belőlük tudott táplálkozni, hogy kialakítsa a személyiségét.
Sasuke totál más tészta. Ő normális családi légkörrel volt megáldva. Amit elvettek tőle.
De Kabuto a kezdetektől fogva nem találta a helyét.

(Piszkosul nem tudok jelenleg fogalmazni, de nah...)

Szerk.:
Most nézem, hogy a november 21.-ei és november 28.-ai epizód címe pont fel van cserélve.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 31, 22:47:29 írta Dani » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10109 Dátum: 13 okt 31, 22:53:35 »

Vagy épp hogy nincs Mosolyog Lehet direkt így akarják az animések, hogy ne legyen sok helyszínváltás és egybe darálják le a dolgokat. Bár a múltkori 2 perces Kage bevágás után, ezt nem merném biztosan állítani.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 672 673 [674] 675 676 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!