24 máj 15, 15:29:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 671 672 [673] 674 675 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554395 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10080 Dátum: 13 okt 24, 19:45:03 »

Egész hangulatos rész lett,bár a lényeget tényleg a következő részre hagyják.
Egész jól passzol ehhez hogy tegnap este A fullburstos Kabuto Boss harcot néztem meg.Remélem itt is ügyesek lesznek bár ott alig volt visszaemlékezés.(Manga azon részét kicsit megspórolták) smirksweat

Szemüveg meg már eléggé közel áll hozzá,fontos emlék.Biztos jól látni nélküle is.
A kontaktlencséhez szólva pedig ez jutott eszembe.Egész praktikus megjelenést adhat amíg bírja Nevet
http://i1.ytimg.com/vi/-leNwy-E6BY/maxresdefault.jpg
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10081 Dátum: 13 okt 24, 21:31:35 »

Nekem nagyon tetszett a rész! Szerintem -és fogalmam sincs miért- a Kabutós részek fantasztikusan vannak meganimálva. Remélem marad a minőség utána is. Amint látom, november végére ér véget ez az arc.
Sand: az Izanamit, meg ezt az egészet meg meglátod majd mire lesz jó Mosolyog Ha jól csinálják meg, nem fogsz csalódni kacsint

Csak így tovább, szerintem!
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #10082 Dátum: 13 okt 25, 12:19:51 »

Nekem volt csak fura a mostani meg az előző rész közötti átmenet hiánya?Multkori úgy emlékszem azzal fejeződött be hogy használták rajta a genjutsu-t, most meg azzal kezdődött hogy állnak egymással szemben és beszélgetnek.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10083 Dátum: 13 okt 25, 13:44:17 »

nem volt rossz az átmenet, nézd csak meg az előző rész végét, s a mostani elejét, a végén is így álltak egymással szemben
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #10084 Dátum: 13 okt 25, 15:18:05 »

335:
Eléggé beszédes rész volt.Az elmúlt pár rész lendületéhez viszonyítva mintha most visszavettek volna egy kicsit,nem?
Graf.:Hát...néhány fej elég érdekesen lett megrajzolva Hmm?
Meg ami egyből "szemet" szúrt,az a sharingan "színezése".Jobban tetszett szép pirosba:
http://dailyanimeart.files.wordpress.com/2013/08/sasukes-mangekyou-sharingan.jpg
Most inkább enyhén rózsaszínes (sötétebb árnyalattal!)

Mondjuk annak örülnék, ha nem húznák szét, hanem minél tömörebben, lehetőleg 1-2 részben lezavarják Kabuto múltját.

A 337. rész címe:Izanami aktiválás
Vagyis még a kövi,esetleg belecsúszhat egy kicsi a 337. részbe is,de ennél tovább nem fogják húzni.
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10085 Dátum: 13 okt 26, 06:24:06 »

Tény, hogy Sasuke új szemének megvalósítása közel sem néz ki olyan jól, mint bármelyik másik Sharingané... Valahogy nincs színe, nincs mélysége és ami a legfontosabb: sokszor állandó formája sincs. Egyszer így áll benne, másszor úgy... Tényleg kezdhetnének vele valamit :/
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #10086 Dátum: 13 okt 26, 08:07:09 »

Tetszett ez a rész Mosolyog Remélem még több dolog kifog derülni Kabutorol. Remélem marad a minőség utána is.
Grafikával nem voltak olyan nagy gondok de a szemekre egy kicsit jobban is oda figyelhetnének.
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #10087 Dátum: 13 okt 27, 18:16:23 »

Észrevétel: A shippuuden 141.részében a legvégén annyira kár hogy sasuke eternal mangekyouja nem látszik rendesen Szomorú
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10088 Dátum: 13 okt 27, 19:15:22 »

Akkor még csak sima mangakyou-ja volt. Csak a Danzous részek után lett EMS-e.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10089 Dátum: 13 okt 27, 21:19:34 »

Kabuto egyébként eléggé nagyra van magával... ilyen kijelentések, hogy a hártyája megvédi őt az Uchihák genjutsuitól meg hasonlók... Nagy szavak. Újra elmondatnám vele, rögtön azután, hogy kifogyott a Senjutsu chakrából Nevet  Ördögi
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10090 Dátum: 13 okt 27, 21:53:40 »

Okkal van nagyra magával. És most majdnem zsigerből spoilerkodtam is egyet. A lényeg, hogy zzzseniálisan van felépítve a jellemfejlődése. És az ilyen szürke, zagyva főgonoszok, mint Madara vagy Tobi elbújhatnak mögötte.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10091 Dátum: 13 okt 27, 23:01:31 »

Egyetértek. Nekem sokáig az egyik kedvenc karakterem volt, mármint rühelltem és undorítónak tarottam, de ahogy a karaktere fel lett építve... az nem semmi.
Még a sima Narutoban Orochimarutól elhangzik egy olyan kilyelentés, hogy nem tudom, hogy igazából kinek az oldalán állsz, vagy vmi ilyesmi. Na most én végig nem voltam tisztában vele, hogy kinek az oldalán is áll, igazából...Nagyon kellett egy olyan karakter, aki a háttérből, sunyin, lopkodva irányítja a dolgokat, mindenkit átverve, becsapva. Bevallom, én még többre tartottam a karakterét, mint ami ki lett hozva belőle, és itt nem fogok spoilerkedni...
Ja, és neki lett egy olyan komoly háttértörténet csinálva, ami alapján simán elhiszem, hogy miért vált belőle olyan ember amilyen.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #10092 Dátum: 13 okt 28, 08:57:18 »

Egyetértek. Nekem sokáig az egyik kedvenc karakterem volt, mármint rühelltem és undorítónak tarottam, de ahogy a karaktere fel lett építve... az nem semmi.
Még a sima Narutoban Orochimarutól elhangzik egy olyan kilyelentés, hogy nem tudom, hogy igazából kinek az oldalán állsz, vagy vmi ilyesmi. Na most én végig nem voltam tisztában vele, hogy kinek az oldalán is áll, igazából...Nagyon kellett egy olyan karakter, aki a háttérből, sunyin, lopkodva irányítja a dolgokat, mindenkit átverve, becsapva. Bevallom, én még többre tartottam a karakterét, mint ami ki lett hozva belőle, és itt nem fogok spoilerkedni...
Ja, és neki lett egy olyan komoly háttértörténet csinálva, ami alapján simán elhiszem, hogy miért vált belőle olyan ember amilyen.

Szerintem Kabuto az egész Naruto legjobb főgonosza. Ha csak abból indulunk ki, a többiek mire verik magukat? Sharingan, Peinnek Rin'nengan, de Kabuto? Ő mindenért megküzdött, neki semmije sem volt, de mégis ott van most, ahol. Ezt csellel, ármánnyal, és ravaszsággal érte el, nem azzal, hogy jó helyre született.
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10093 Dátum: 13 okt 28, 11:22:49 »

Most már nagyon kíváncsi vagyok, miért lesz Kabuto akkora ember Mosolyog Nem igazán tudok mögé valami hűde sztorit elképzelni, de hiszek nektek Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #10094 Dátum: 13 okt 28, 11:51:22 »

Most már nagyon kíváncsi vagyok, miért lesz Kabuto akkora ember Mosolyog Nem igazán tudok mögé valami hűde sztorit elképzelni, de hiszek nektek Mosolyog

Én nem csak a kövi részre gondolok, hanem ahogy a sima Narutoban először feltűnt, mint egy mezei kókler, aki tucadszorra bukik meg a vizsgán, aztán mint Orochimaru talpnyalója lett ábrázolva, de közbe azért éreztette, hogy nem biztos az, aminek látszik. Meg a hullagyűjteménye is kedves Nevet Szerintem nagyon jól felépített karakter, az a tipikus genyó szemüveges.
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Oldalak: 1 ... 671 672 [673] 674 675 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!