24 máj 15, 05:28:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 670 671 [672] 673 674 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554100 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #10065 Dátum: 13 okt 13, 12:51:43 »

Nyugodj békében Isten nyugosztalja. Szomorú Sír Behalt
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10066 Dátum: 13 okt 24, 13:02:26 »

335:

Mangásoknak semmi érdekes, animéseknek annál inkább.

Szerk.: Kívánságod parancs kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 24, 14:28:24 írta zoldkabatos » Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #10067 Dátum: 13 okt 24, 14:23:03 »

Azt a pár nevet szerintem igazán kitörölhetnéd, mert bár tényleg nem a legspoileresebb előzetes, de azt a keveset se lőjük le előre, ami volt  Nevet. Ez a flashback szerintem megér annyit, hogy az elején 0 infóval üljünk le elé megnézni. Szóval véleményem szerint az animések hagyják ki az utolsó 30 mp-t.

A rész maga elég közepes volt, akárcsak a grafika, bár a tartalom miatt ez nem volt gond, ilyen téren nem sok helyen kellett bizonyítania (bár a fejek néha elég érdekesek voltak). Fiatal Kabuto hangja nálam egy kicsit irritlóra sikerült, bár ez megbocsátható hiszen kb 3-4 éves lehetett akkor.


A kövi rész meg nagyon várós, és ami meglepő, hogy igen szépen is néz ki az előzetes alapján.  Öröm látni hogy a Kabutós részeket nem hanyagolják, csak mert nincs benne hatalmas Susanoo hadsereg  bow. Remélem így is marad..
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 24, 14:37:29 írta mateee-kun » Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10068 Dátum: 13 okt 24, 14:40:18 »

Szóval akkor animéseknek az előzetes nézhető, hogy inkább hagyjuk ki?

Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10069 Dátum: 13 okt 24, 14:43:06 »

Attól függ, mit értünk spoiler alatt Nevet

Tény, hogy viccesebb lesz, ha nem is számítotok arra, ami benne lesz.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10070 Dátum: 13 okt 24, 14:48:23 »

Ennyi erővel soha ne nézzenek előzetest....
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #10071 Dátum: 13 okt 24, 15:14:08 »

Én azt mondom, nézhető, bár egy fontos "eseményt" elmond. Azért nem vészes, mert úgyis ennek a bizonyos eseménynek a magyarázata az, ami igazán érdekes, de talán valóban hatásosabb az egész, hogyha kihagyja az, aki csak animét néz.
A novemberi részek címei viszont eléggé spoileresek, ha van rá mód, javaslom az elkerülésüket.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 24, 15:18:10 írta Krieg » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10072 Dátum: 13 okt 24, 15:35:09 »

Hüh, nagyon gyorsan vannak darálva a részek. Karácsonytól szinte biztosra vehető egy kis filler szezon. Mindenki készüljön fel.

Amúgy jó kis dumás epizód volt. De azért azt az egy szem jutsut, amit Kabuto nyomott, illett volna szépen megcsinálni. Mangához képest nagyon gagyi és elkapkodott volt. Mondjuk Kishinek meg mindig is erőssége volt a térábrázolás. Azt nagyon keni.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10073 Dátum: 13 okt 24, 17:46:28 »

Dani: Kabuto milyen szemjutsut használt? Mert nekem úgy tűnt egyet sem. Volt egy Remete jutsutja és kész.

Ha Itachi-ra gondolsz nekem úgy tűnt, hogy még nem használta a jutsut amit említett.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10074 Dátum: 13 okt 24, 17:47:27 »

Hát ez... beszédes rész volt Nevet

Nem volt ezzel semmi baj, az animések halhattak érdekes dialógusokat az epizód folyamán, de így a manga után elég uncsi volt számomra, még akkor is, ha már másfél éve olvastam ezeket a történéseket. Viszont a rajzolás nagyon szépesre sikeredett most, ellenben a következő résszel... ( Orochimaru face 22:42 )

Amúgy ez is mekkora már; ott van Sasuke és Tobi Konohában(?)... Az egy dolog, hogy el van rejtve az arcuk meg mindenük, de egy ilyen megjelenésre én nem tudnék nem odafigyelni, kicsit se feltűnő áá ikszdé Ott az alakváltó jutsu, miért nem azt használják ilyenkor ? Igaz egy chakraérzékelő így is úgy is kiszúrná, de legalább nem lenne feltűnő az egyszerű helyiek körében. Báár, úgy látszik így se az ikszdé  >.<#


Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10075 Dátum: 13 okt 24, 18:15:43 »

Dani: Kabuto milyen szemjutsut használt? Mert nekem úgy tűnt egyet sem. Volt egy Remete jutsutja és kész.

Ha Itachi-ra gondolsz nekem úgy tűnt, hogy még nem használta a jutsut amit említett.
Nem szem:D  1 ara gondolt hogy 1 et használt.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10076 Dátum: 13 okt 24, 18:48:14 »

Hát az Izanamin kívül nem volt valami nagy durranás ez a rész. Nem igazán tudom elképzelni ez mire lesz jó, e valószínűleg megtudjuk majd.
Itachitól vártam volna az Amaterasu láttán valami kis meglepődést.
A Sasuke és Tobi kocsmajelenete érdekes és kellemes volt, szerintem jópofára sikeredett.

Nem vagyok kíváncsi személy zserint Kabuto múltjára, annál is inkábbb, mivel eléggé flashback szaga van.

Nem közelítette meg az előző részek minőségét és hangulatát, de egyszer simán nézhető részt kaptunk.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #10077 Dátum: 13 okt 24, 18:52:22 »

Minden nagy ellenfélkor kapunk/tunk/ visszaemlékezést, tehát szerintem most sem meglepő a dolog. Mondjuk annak örülnék, ha nem húznák szét, hanem minél tömörebben, lehetőleg 1-2 részben lezavarják Kabuto múltját.
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10078 Dátum: 13 okt 24, 18:57:42 »

Csabi: szerintem nem Konohában volt  beszélgetés. Mivel csak az a 4 shinobi volt Konohai, ezért simán el tudom képzelni, hogy valahol máshol, egy kisvárosban voltak, és a 4 ninja is ott pihent, valószínűleg szökött ninjákra vadásztak, ezért is került szóba a Bingo könyv és hogy húzzák ki. Átlag shinobit érdekel a kőrözöttek listája? Aligha. Illetve miért lógtak volna be Konohaba, kockáztatva lebukást, támadást?

Tényleg beszédes rész volt, összességében élvezhető volt. Ahogy elnézem direkt úgy csinálták meg, hogy minden lényegesebb dolog a következő részre maradjon. Valahogy nem vagyok kíváncsi Kabutora, számomra irritáló egyén, nem szeretem és ezért a múltja sem érdekel. Bár valamit nem értek: ha tökéletes teste lett, akkor mi a rossebért kell neki szemüveg? Ezt mondja meg valaki! Tudom, design, hozzá tartozik, de nem zavarja? Mintha egy Uchiha kontaktlencsét hordana...
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10079 Dátum: 13 okt 24, 19:05:30 »

Mintha egy Uchiha kontaktlencsét hordana...

Itachira igencsak ráférne már a Mangekyou miatt... Nevet
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Oldalak: 1 ... 670 671 [672] 673 674 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!