24 máj 15, 13:54:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 669 670 [671] 672 673 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554359 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10050 Dátum: 13 okt 10, 19:48:40 »

Ezt a részt most nagyon jól eltalálták.Pörgősen haladt és nem fulladt le.Zenék időzítését is a megfelelő időben használták.
Visszaemlékezés is be lett építve,párhuzamként is.Rajzolás és animálás terén is ügyesek voltak.Fejeket is sikerült eltalálniuk pedig az ritkán jön össze smirksweat
Nagyon jó lenne,ha ráérezve a mostani eredményükre hasonlóan folytatnák kacsint
Messze lekörözi az átlagos részeket,sőt elég nagy részét is. Nevet

Szerk Kage rész volt a reklám,ha már Madarát szponzorálják Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 10, 19:50:03 írta K ichigo » Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #10051 Dátum: 13 okt 10, 21:21:32 »

Nah az általam már nagyon várt Kabutos harc is csak eljött végre, és hát sokatmondóan azt kell mondjam hogy aztaaaaaaa Ohh My God . Voltak elvárásaim, de azt nem képzeltem hogy ennyire élvezhető lesz a rész!

A Sage Mode teljes felvezetése egyszerűen remek lett, kezde onnan hogy a kigyók előjönnek és Kabuto kidugja a kezét az egyikből, baromi hangulatos volt egészen a végéig! A  kész jutsuból kitörő energia pedig csak hab volt a tortán. Maga a forma is nagyon menőn néz ki így animében.

A zenéket zseniálisan válogatták össze, egyszerűen folyamatosan fenntartották a feszültéset a jeleneteknél, még ha éppen csak beszélgettek is a karakterek. Hiába tudtam előre a dolgokat a manga miatt, ráragadt a szemem a képernyőre.
Az akció meg ami volt, mind szépen lett megvalósítva (főleg a kardos jelenet), aminek örülök ugyanis számomra két kidolgozott (és ebből kifolyólag értékelhető) harc maradt hátra, és hát ez lenne az egyik  smirksweat.

A grafika teljesen rendben volt, az Itachi-Sasuke flashback is elfogadhatóan lett kiegészítve, mondhatni teljesen meg vagyok elégedve a heti résszel  Nevet.  

A Madarás illetve Shikakus jelenet kb olyan volt mint egy reklám TV nézés közben....Alatta mehetsz ki kajáért vagy esetleg wc-re mielött még folytatódna az ami érdekel.

u.i: bár úgy látom ez a hasonlat másnak is eszébe jutott Nevet  
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 10, 21:51:25 írta mateee-kun » Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #10052 Dátum: 13 okt 10, 22:12:49 »

Na erre a részre azt mondom, az igen! Ez a rész mind akció, mind animáció, mind effektek, és felépítés szempontjából kiemelkedő teljesítményt mutatott! Minden perce lekötött, és még a zenék is jók voltak. Madárka és a Pjátykage tényleg olyan volt mint mikor a műsor közepére beszúrnak egy 2 perces reklámot, hogy kaszáljanak vele mert mindenki végignézi, mert nem kapcsol el, na sebaj.
A legjobb részeket már mások is kiemelték, a kardos jelenet valami fenomenális lett! Pláne, úgy, hogy olvastam mangába, így még érdekesebb. Pojén

Az endingről amúgy eddig nem írtam sokat, de most így ezeket a részeket elnézve, egy egész hangulatos kis darab,pláne, hogy nyom rajta az, hogy most Szöcskebabáé a főszerep.
Egyébként, már van ilyen téma a fórumon, kíváncsi lennék, hogy ki, mi alapján osztályozza az openingeket és endingeket. Nevet http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=7766.0 (csak, hogy ne offoluk szét vele a témát xd)
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10053 Dátum: 13 okt 10, 22:24:09 »

Asszem kijelenthetjük, hogy ez az első epizód, amin majdnem tökéletességig megegyezik mindenki véleménye. És ez hatalmas szó. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #10054 Dátum: 13 okt 10, 22:34:35 »

hát az a hollóklón epik lett ..nekem még a White Rage is nagyon tetszett bár fehéren jobban bejött volna a sárkány...
Madaráék szerintem sem illettek a képbe... epic küzdelem meg minden de így kevésbé lehetett belemerülni az Uchiha tesók vs Kabutó harcba
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 10, 22:37:18 írta nclearu » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10055 Dátum: 13 okt 10, 23:41:08 »

hát azt kell mondjam, hogy a 329 óta egészen jó/nagyszerű az anime Pontosan
egyetértek az előttem szólókkal
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #10056 Dátum: 13 okt 10, 23:46:29 »

Itachi genjutsus jelenete fantasztikusan lett megcsinálva, a lassítás, a fények, a zene is halkul. Komolyan, mintha egy másik anime lett volna. Nagyon epic lett.
Naplózva

....................................................................................................................
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #10057 Dátum: 13 okt 11, 10:59:57 »

Kiváló rész volt. Nevet Grafika és a rajzolás kitűnő. Mosolyog Nem is tudtam, hogy Karin abból a klánból való azon csodálkoztam egy nagyot Nevet Itachchi genjutsuja az király azt valami félelmetesen  jól megcsinálták.  Mosolyog Nevet Mosolyog
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #10058 Dátum: 13 okt 11, 11:46:28 »

Imádkoztam hogy csak ezt a harcot ne rontsák el, és gyönyörű lesz *.*
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10059 Dátum: 13 okt 11, 16:46:32 »

(És)Látod be is jött Nevet
Nem tudnál még pár harcért imádkozni a jövőben hátha akkor jól összehozzák? kacsint
Ha új csapat hozta ilyen jól össze,akkor remélem hogy maradnak legalább a fontosabb részekre.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10060 Dátum: 13 okt 11, 18:00:22 »

A sok filler miatt régen írtam ide de most nagyon jó az anime. Mosolyog Nagyon szépek a harcok.
Kabuto bármit csinál Sasuke szemében kígyó marad.^^ Jó volt ez a vaddisznós visszaemlékezés is. Megmagyarázza Sasuke nyilazását.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10061 Dátum: 13 okt 11, 18:24:54 »

Ha új csapat hozta ilyen jól össze,akkor remélem hogy maradnak legalább a fontosabb részekre.

Kumiko Horikoshi animációs rendező felügyeletével korábban olyan epizódok készültek, mint: 07, 15, 31, 39, 49, 57, 65, 73, 81, 91, 99, 129, 141, 144, 151, 178, 181, 187, 200, 208, 251, 259, 285, 291, 302.

Ezekből külön kiemelném a 73-ast (Hidan és Kakuzu vs Chiriku), a 81-est (Asuma temetése, Naruto edzése az esőben), a 208-ast (Danzou vs Fuu és Torune), és a 285-öst (Pakurás filler).
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #10062 Dátum: 13 okt 12, 21:56:27 »

Valaki esetleg egy hivatalos forrást tudna linkelni és elmondani magyarul mi történt?
http://myanimelist.net/forum/?topicid=674803
(Tomoyuki Dan - Kisame hangja)
Naplózva

....................................................................................................................
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10063 Dátum: 13 okt 12, 22:25:45 »

Huuú.Részvétem neki.Ez egy kicsit most meglepett. Behalt
Október 10ikén 11:49kor eltávozott az otthonában:(
Az se tudtam hogy ő volt Joker Japán hangja is Mosolyog
Szerk hoppá akkor véletlenül félre néztem,utólag is bocsánat,tőle is.

http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-10-11/stage/voice-actor-tomoyuki-dan-passes-away
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 12, 23:30:00 írta K ichigo » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10064 Dátum: 13 okt 12, 23:20:44 »

Nem Joker, hanem Batman szinkronja volt.
Egyébként tényleg nagyon szomorú hír. Keményen megviselt. Egyszerűen hihetetlenül tiszteltem. Imádtam a hangját.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 669 670 [671] 672 673 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!