24 máj 15, 05:14:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 667 668 [669] 670 671 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554090 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10020 Dátum: 13 okt 03, 22:10:32 »

Úgy látom az első pár commentből, hogy nézhető az opening, majd meglesem.

A részhez: nekem tetszett. Különösen szépek most az árnyékok, nemtom ti hogy vagytok vele, nekem nagyon bejön. Bár úgy látom ti nem vagytok megelégedve a rajzolással Mosolyog Az animációk tényleg kissé hiányosak, de ez csak pár résznél volt feltűnően rossz, a többinél csak mellékes tény volt nekem.

Ami viszont kicsit fáj, bár nem rajongok Madaráért egyáltalán, de ahogy anno azt talán Dani mondta, tényleg kicsit úgy tűnik, mintha össze akarnának csak csapni valami igen epikusan ható, de mégis kissé kínosan egyszerű harcot egy nagy név ellen. Magyarán mintha tényleg kissé összecsapott lenne. Klónok? Uchiha Madarától? A morbid poén az ütött, de nemár...
Tsunade előtt viszont le a kalappal, bár ez a mozdulat talán csak Madarának volt meglepő, szinte mindenki kívülről fújta, hogy Tsuande begyógyítja a sebeit Mosolyog Bár mint tudjuk, ezt igen kockázatos használnia...
Oonokit nem értem, pár résszel ezelőtt még nem volt képes Jintont használni most meg már másodszor süti el azt az ionágyút két rész alatt... Ráadásul ezek a Raikageval történő kombinált támadások elsőre még ütöttek de így harmadszorra látva már kevésbé Mosolyog

És akkor ugorjunk a lényegre. Itachi szereplése nem tetszett. Több okosságot és megdöbbenést vártam volna a szövegeitől. Sasuke mintha teniszmeccset nézett volna, buta, sőt idegesítő.... semmi keresnivalója itt, a fejjel nekimenni a falnak technikájával inkább a 100 000 fehér zetsu ellen tudnám eredményesen elképzelni... Hisztizik mint az ötévesek, mikor nem vele foglalkoznak a felnőttek, végig ez a "maradj már csöndbeeeeeeen!" érzésem volt vele kapcsolatban.
Kabutotól viszont megtudtunk azért egyet s mást, amit úgy sejtettünk, de most már tiszta: hogy végül is akkor ezt a Hold Szem tervet még anno Madara találta ki és közvetítette valahogy Tobinak (hogy hogyan, van egy ötösöm rá) és ténylegesen ez lehet a rendes elképzelés. Azt mondtátok jó csata lesz... kíváncsian várom Mosolyog Az elmúlt kb 5 részben nem tudtam csalódni, nem félek attól, mi következik Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #10021 Dátum: 13 okt 03, 23:27:51 »

Jó kis rész volt. Mosolyog Grafika és rajzolással szerintem most is jó volt remélem ez így is marad. Nevet
Az új opening és ending jó volt. Én úgy láttam annyira nem votl spolieres de mivel nem olvasom manga így nem tudom, hogy volt benne a valami spoiler dolog.
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10022 Dátum: 13 okt 03, 23:58:07 »

Ez a jó külömben a csak animésekben. A legtöbb dologra, amire a mangás spoilert kiállt az animés csak átléphi egy szemrebbenés nélkül hisz nem tudja minek kéne spoilernek lennie és minek nem.
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10023 Dátum: 13 okt 04, 06:59:07 »

Megnéztem én is az openinget, tényleg nem sok spoiler volt benne.... 1,5 részt kivéve... kár volt megnézni :/
Mindkettőt sejtettem, bár az egyikről még csak "de jó lenne tudni" alapon gondolkoztam... hát most már tudom, hogy jó is lesz.... egyszer... ha már nem lőttem le. Bár remélem nem ugyanarra gondolunk Mosolyog

Javítva: nem tudom mi lesz miért és hogy de már ennyi is spoilernek számít a gyenge kis animés lelkemnek Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 04, 07:56:52 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10024 Dátum: 13 okt 04, 07:11:55 »

?

De tényleg nem volt benne spoiler, csak utalások, azoknak meg neked nem kéne mondaniuk semmit. De szívesen megcáfolom bármelyiket, hogy az nem úgy lesz úgyse Nevet

Madarában és Itachiban nem fogsz csalódni, mindkettő tartogat még meglepetéseket, és szerintem Itachi úgy két hónapon belül minden igényedet kielégíti, ha nem szúrják el nagyon. Az majd egy jó rész lesz. (Mangásoknak: az 590. részre gondolok konkrétan)

Naplózva

Fuuga
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #10025 Dátum: 13 okt 04, 09:02:12 »

Az opening nagyon laza volt, sokkal ütősebbet vártam (Valami olyat, mint az opening 6, vagy a Death Note-ban a 2.  Ördögi )
A rész összeségében tetszett, a rajzolást sosem figyeltem, örülök, hogy leforditják, és annak, hogy egyáltalán megcsinálják (Mármint az animét). Az ending-et nem is nagyon figyeltem, ilyenkor mindig lekapcsolom a KMP-t.
Tsunade technikáját be is teszem a kedvenceim közé  Nevet
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10026 Dátum: 13 okt 04, 15:40:31 »

Zöldkabátos: köszi! Aggódtam, hogy az előzetesben látható fehér cetlik arra utalnak, hogy az Edo Tensei feloldása miatt Itachi is eltűnik. De ezek szerint még tuti nem a következő részben, és így megnyugodtam  Pirul . Viszont ha Madara is marad, akkor kérdéses, hogy mire jutnak majd Kabuto-val!  Gondolkozik Nagyon remélem, hogy nem valami holt gagyi szökést fog produkálni 2 Susanoo elöl!
Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #10027 Dátum: 13 okt 04, 16:17:28 »

Az opening nem lett rossz, bár én több Kabutos részt raktam volna bele, de ez a zene... Háború van b*meg! Ne kislányos popzene szóljon, hanem valami ütős vérengzős, vagy szomorú muzsika...
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10028 Dátum: 13 okt 04, 16:27:12 »

Nah de milyen háború... Khm. Abból dolgoznak, ami van. Pojén
Pokémonhoz sem adtak sosem Metallicát, bármennyire is kemény harcok voltak benne.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #10029 Dátum: 13 okt 04, 16:34:16 »

Zöldkabátos: köszi! Aggódtam, hogy az előzetesben látható fehér cetlik arra utalnak, hogy az Edo Tensei feloldása miatt Itachi is eltűnik. De ezek szerint még tuti nem a következő részben, és így megnyugodtam  Pirul . Viszont ha Madara is marad, akkor kérdéses, hogy mire jutnak majd Kabuto-val!  Gondolkozik Nagyon remélem, hogy nem valami holt gagyi szökést fog produkálni 2 Susanoo elöl!

Ha még egyszer olyan "kígyós" csusszanást ad elő, mint Oonoki ellen én sikítok...

Igazából az hogy Sasuke ott van nem sokban billenti Itachi oldalára a mérleget. Sajnos papíron Sasuke erősebb, de azért még mindig úgy érzem, hogy csak hátráltatná a bátyust... hiszen teljesen eltérő a felfogásuk az eredményes harcról. Ez a terv, amit elmondott Itachi kicsit olyan, mint a BKV menetrend: leírja, pontosan mikor fog jönni a busz és biztos lehetsz benne, hogy csak abban az időpontban nem jön, de bármikor máskor igen. Szóval ami elhangzott tuti nem fog megtörténni Mosolyog

Egyébként mi volt ez a kis dupla félmondat? Mosolyog

Itachi: "Sajnálom, de nem szeretek a parancsoknak engedelmeskedni"
Kabuto: "Akkor ebben hasonlítunk egymásra"

Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #10030 Dátum: 13 okt 04, 16:48:05 »

Igazából az hogy Sasuke ott van nem sokban billenti Itachi oldalára a mérleget. Sajnos papíron Sasuke erősebb, de azért még mindig úgy érzem, hogy csak hátráltatná a bátyust... hiszen teljesen eltérő a felfogásuk az eredményes harcról. Ez a terv, amit elmondott Itachi kicsit olyan, mint a BKV menetrend: leírja, pontosan mikor fog jönni a busz és biztos lehetsz benne, hogy csak abban az időpontban nem jön, de bármikor máskor igen. Szóval ami elhangzott tuti nem fog megtörténni Mosolyog

Egyébként mi volt ez a kis dupla félmondat? Mosolyog

Itachi: "Sajnálom, de nem szeretek a parancsoknak engedelmeskedni"
Kabuto: "Akkor ebben hasonlítunk egymásra"


Hát akkor még meg fogsz lepődni pár dolgon...
Sasuke nem erősebb csak annyi hogy ő nem vakulhat meg, viszont kevés Sharingan technikát ismer Itachival ellentétbe Mosolyog

(Itachi: "Sajnálom, de nem szeretek a parancsoknak engedelmeskedni"
Kabuto: "Akkor ebben hasonlítunk egymásra")
=Kabuto arra mondtam, hogy amit Tobival megbeszéltek eggyütt azt nem pont úgy fogja véghezvinni
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 04, 16:49:51 írta LeViiKee » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10031 Dátum: 13 okt 05, 11:18:27 »

Egyre többet hallgatom/nézem az openinget. Az utolsó 15 másodperc valami iszonyú epic! És egyébként az is nagyon árulkodó, hogy ki kire néz. Pojén
Plusz csak most vettem észre, hogy "aki átadja a sisakot" is szerepel benne.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #10032 Dátum: 13 okt 06, 21:20:02 »

Meg tudja nekem valaki írni, hogy a 333-as rész hanyadik fejezetet, fejezeteket dolgozta fel a mangából?
Előre is köszönöm  bow
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10033 Dátum: 13 okt 06, 21:55:24 »

Az 577-578-as fejezetet foglalta magába.
A jövő heti pedig minden bizonnyal az 579-580-ast fogja. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Amaya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #10034 Dátum: 13 okt 09, 16:27:33 »

Az openingben megjelenő legelső karakter ki akarna lenni? ( az a nő, aki ilyen szemüveg szerűséget tart maga előtt ) Mert eddig még nem láttam, vagy Spoiler akarna lenni? ( Ha az valaki leírná nekem Privibe? )
Naplózva
Oldalak: 1 ... 667 668 [669] 670 671 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!