24 máj 15, 11:35:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 666 667 [668] 669 670 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554282 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10005 Dátum: 13 okt 03, 14:07:24 »

Opening: érdekes, az eleje picit a 8-bites nintendó játékok intróira emlékeztet, de rendben van. Spoiler nem nagyon van benne, de akik ismerik a sztorit, az talál benne utalásokat, szóval ilyennek kéne lenni mindnek. Az elején egy picit szívbajt kaptam, hogy mindjárt felfedik benne Tobit Nevet

Rész: Nekem nem volt vele bajom. Volt persze jobb is már, de inkább sokkal rosszabb a jellemző sajnos. Valóban egyes részek hangsúlyozása nem sikerült a legjobban, de azért egy animésnek szerintem így is fordulatos volt. És persze Madara egyes arckifejezései kellőképpen viccesek voltak. Nevet

Ending: Ez is rendben van. Az előzőnél mindenképpen jobb. Örülök, hogy végre egy picit Sasuke-centrikus.

Előzetes: Nem spoileres, nézhető.
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #10006 Dátum: 13 okt 03, 14:14:48 »

opening és ending sokkal jobb mint eddig volt, de azt nem mondom, hogy meghódította a szívem Nevet Türhető


A részben néha a fejek érdekesek voltak (Szöcske feje Kabutonál mindenképp sokkolt).   Maga a rész rendben volt sztem. A mangát is olvasom, de nekem most átadta egyben azt a hangulatot, amit korábban olvasva kaptam. 5/4-et adok rá Nevet
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10007 Dátum: 13 okt 03, 16:19:17 »

Megnéztem az openinget úgy 5. jére és csak most tűnt fel valami. Kíváncsi vagyok kinek eset még le a dolog, mert most valahogy olyan lassúcskának érzem magam h ezt elsőre nem vettem észre (Talán a 3 óra alvás is közrejátszhat.).

Pontosan erre írtam, hogy az elején arra gondoltam, fel fogják fedni ezek a vadbarmok Tobit, de aztán nem tették meg... Most törhetem a fejem, hogyan mismásoljam majd el élesebb szemű animések előtt Nevet
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #10008 Dátum: 13 okt 03, 16:26:05 »

Megnéztem az openinget úgy 5. jére és csak most tűnt fel valami. Kíváncsi vagyok kinek eset még le a dolog, mert most valahogy olyan lassúcskának érzem magam h ezt elsőre nem vettem észre (Talán a 3 óra alvás is közrejátszhat.).

Nem, én is észrevettem, de én már elsőre, mivel megakadt a lejátszó az adott résznél. ;P

Az opening valóban nem rossz, bár más zenét raktam volna be, az ending-nél meg pont fordítva, ott a zene volt jó, de ami ment alatta azt lecseréltem volna.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10009 Dátum: 13 okt 03, 16:35:53 »

Úristen. Nekem elsőre feltűnt az említett dolog az openingben.
Nah de az viszont, hogy ennek mekkora súlya is van, az csak most koppant. De hatalmasat! Totál megfeledkeztem róla, hogy az anime még ennyivel le van maradva.
(Lehet, hogy inkább hanyagolnia kellene az animéseknek ezt az openinget. Technikai KO )

Animációs supervisor: Zenjirou Ukulele. Kis cukormáz. Hehe
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10010 Dátum: 13 okt 03, 17:05:44 »

Persze az animéseknek se tűnt fel idáig, de most már árgus szemekkel néznek majd végig minden kockát, hoy mégis mi az, ami felett ennyire elsiklottak Nevet

Szóval hallgathaják, vagy nézhetik is, de akkor ne gondolkozzanak rajta :p
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10011 Dátum: 13 okt 03, 17:33:27 »

Még csak az Opening és ending páros-t láttam.
Egész jók lettek,bár az ending először egy kicsit furának tűnt,de elég jól megkedvelhető.
Az Opening nagyon jól eltalálta a hangulatot és egész rendesen összehozottnak tűnik.
A spoiler jeleket már én is észre vettem az első nézésnél.
Valamelyik csak utólag esett le hogy milyen fajsúlyú amikor említettétek smirksweat smirksweat
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #10012 Dátum: 13 okt 03, 17:36:25 »

 Ha Spoilert írsz, akkor legalább úgy írnád h ne látszódjon Nevet

Az openingben nekem nem tűnt fel az amit írtatok elsőre(mondjuk azért lehet, mert 99%-ban skippelem az opening, endinget)
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 03, 22:18:23 írta Duuu » Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #10013 Dátum: 13 okt 03, 17:45:27 »

333:
Szerintem rendbe volt a rész.
Nagyon spoiler veszélyes az opening,de látom ezt már észre vettétek.Habár Én úgy gondolom hogy már a legtöbben tudják ki is Tobi,legalábbis nekem amikor még nem olvastam a mangát,már akkor szembetűnő volt.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 03, 17:46:50 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10014 Dátum: 13 okt 03, 18:19:08 »

Hát nekem átjött a rész, a Tsunadés, a Madara klón lepecsételése, a kagék harca is.
Ami viszont nagyon nem tetszett (pedig nagyon vártam, hogy hogyan fogják megcsinálni) az az a rész volt, amikor Itachi azt mondja, hogy én vagyok a kockázata a jutsunak. Na ott semmilyen hangulat nem volt, az alatta lévő zene sem illett oda, azt utána kellett volna indítani, vagy bármikor, de ez így nem volt jó.
A rajzolással se volt bajom, sőt nekem tetszett, de Sasuke fejét ma nagyon nem sikerült nem karikatúraként rajzolni.
Ha pontoznom kéne, akkor egy 8/10. (Úgy komplett a rész.)
Amúgy az a zene, ami Itachi dumájától, 19:45-től indul, az új? Bár rémlik, hogy már hallottam, de nem tehették be túl gyakran.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 03, 18:20:08 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10015 Dátum: 13 okt 03, 18:34:03 »

Na akkor szép sorjában;

A rész elején Bijuu dal már megint... Ne értsetek félre, én nagyon szeretem, de 1: még csak halvány lila kapcsolata se volt a résszel és 2: még a frászt is rám hozta, hogy rossz epizódot töltöttem le ikszdé

Opening: Úgy látszik, most fekete bárány leszek; EZ MI ?!!!! Egyértelműen most érkeztünk el a háború tetőpontjához, erre benyomnak egy ilyen boldog kislány zenét ? Most komolyan, ismétlem: EZ MI ?!!! Én egy Sign ( shippuden opening 6-ot ) vártam volna ide, mert annyira epikus dolgok következnek. Annyira vártam és a képembe tolnak egy ilyet... Előző openingnek jó lett volna nagyon talán, de ez alapból nem jó és képesek ide illeszteni...
Amúgy még laikus szemmel is ez a nyitány 1 semmi. Várom a refrént és azon kapom magam, hogy vége is.... Annyira felejthető a dolog. Ja és mi ez a sok beszélés ?! Mint egy elcseszett amv. Openingben alapból nem szoktak beszélgetni a karakterek, nem hogy ennyiszer! Egyetlen "erénye" van ,hogy nem nagyon spoileres, bár inkább lett volna az egy Sign zenével... Amúgy azt a dolgot én észre se veszem ha nem szóltok ikszdé
Erre egy 2/5-nél nem tudok jobbat adni. Gyenge zene gyenge animációval___

A rész amúgy jó volt, nekem tetszett. 2 fejezetet dolgozott fel, ami tökéletes választás és érdekes jelenetek voltak, szal totál élvezhető volt a dolog Nevet Egyedül Sasuke feje volt béna Kabutó beszédjénél, és nem is egyszer... Mintha egy amatőr fan rajzát kameráznák 5 másodpercig ikszdé

Amúgy az a zene, ami Itachi dumájától, 19:45-től indul, az új? Bár rémlik, hogy már hallottam, de nem tehették be túl gyakran.

Ez a zene már rengetegszer megcsendült a shippuuden történetének folyamán, csak a háború óta elfejtették, hogy nekik ilyenjük is van ( vagy nem volt alkalmas egyik helyzetre se )  Pojén Inkább adnának ki új ostokat...

Végezetül, az Ending. Ettől se dobtam hátast, sőőőt. Sasuket annyira selyemfiúsnak állították be, hogy én éreztem kellemetlenül magam, nem csak hogy ilyet nézek, hanem hogy mit tesznek ezek vele ikszdé Ne értsetek félre, nem szeretem Sasuket, sőt, de ezt akkor se érdemli meg... A zene se volt nagy szám, de egy 3/5-öt megér.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #10016 Dátum: 13 okt 03, 18:52:04 »

Lagymatag opening!!! Kabutohoz elvártam volna egy ütősebbet. Csabinak van igaza. Nevet
Naplózva
MultoG
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #10017 Dátum: 13 okt 03, 19:23:06 »

Nekem ez az opening nagyon nem tetszik  Nyelvesít
Olyan tipikus...nem ilyeneket szoktam meg.

Ending hozza az alapot  bow
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #10018 Dátum: 13 okt 03, 19:49:54 »

Nah tekinntve hogy szépen beborocskáztam írok ide is vaami esszmméletlenül kis szösszenetet, mert az cuki. How logikus. Na nézzük.

1.: Az opening szerintem űberkirály állat lett. A vér nem válik vízzé, csak látszatra, da? Na de nem para mert ez tényleg jó lett. Eskü még annak ellenére is, hogy tudom, hogy mekkora értelmi lukak lesznek a történetbe (és a szereplők fejébe) már előre várom, hogy elkészítsék animében azokat a bizonyos részeket. Remélem nem rontják el,mert ha jó lesz meg merem kockáztatni hogy megkedvelem a mi örökződ Mihály idomárunkat.
Egyébként nem értem mire ez a nagy pattogás, hogy ilyen súlya, meg olyan súlya van egy-kettő jelenetnek enne. Ha már Dani is ír ide hagy éljek egy EAÉ-s példával. Én ha animés lennék tuti olyan süki értelmetlenül állnék a opening előtt mint az EAÉ openingnél a fekete köralakokra. Amúgy, hangulatos, szerintem fasza lett.

2.: Ending: nem értem mi bajod azzal, hogy Sasuke feminim jegyekkel van ellátva, mindig is tudtuk hogy egy kis b*zi. Nevet Viszont be kell vallani ez a zene köménymagos, és ez az esti fényes animáció cucckomó se rossz. Jáú.

3.: Egybenéztem a Kő akaratát és ezt. Namármost, rengetegen mondták az előzőnél, hogy kula a rajzolás. Nem tudom, nekem tetszett. Jobba hasonlított a sima Naruto végi, és a Shippuu közepi rajzoláshoz. De, jó az.
A hangulattal se volt különösebb bajom, bár tény, hogy a mostani részben volt egy két dolog amit em hangsúlyoztak ki eléggé. A zenét itt csak a Kabcsi-Sasucsi-Itacsi hármas szó toszásánál találták el, sehol máshol. Tsunika fellándzsázása volt ami még tetszett, bár személye szerint az is lehetett volna jobb. a többit picut elkapkodták, de Madara pofijának a rajzolásába kezdenek belejönni.

Hááát asszem ennyit akartam. Szerinem nem lett gyalázatosan fos, de remélem, hogy ennél jobb lesz még, mert, ha a következő részeket elkáják akkor biza feladok nekik postán egy csomag kakit. Igai 100%-os organikus nem mű anyagot.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 03, 19:57:30 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10019 Dátum: 13 okt 03, 20:05:54 »

Na megnéztem magát a részt is.
Nem tökéletes,de eléggé bejött.Rajzolások jó(nem mind) része valahogy sokkal jobban visszahozta hogy kell kinéznie a karaktereknek.Nem pedig úgy mint az ez előttiek. kacsint
Kageknál és Madaránál mindenképp jobb lett most,bár többi se rossz.
Szeretem az látni hogy néha egy ilyen kaliberű boss-típus mennyire meg tud lepődni,és milyen lesz a tekintete kacsint
Naplózva

Oldalak: 1 ... 666 667 [668] 669 670 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!