24 máj 15, 05:35:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 665 666 [667] 668 669 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554103 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #9990 Dátum: 13 szep 26, 17:00:50 »


Kabuto vs Uchihca-tesók: Itachi-fanoknak lesz okuk kielégülni (ne becsüljétek le Kabutót kacsint )


Már várom Nevet
Tény,hogy Kabuto nem lesz gyenge.
Kevés értelmetlen flashback-szinte ebbe nem is volt olyan-,így kell ezt csinálni.

A grafikával nekem nem volt bajom.Olyan volt mint az előző 3 rész,szerintem.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #9991 Dátum: 13 szep 26, 19:48:22 »

Istenem de várom a Kabuto harcot... Te jó ég Nevet
Egyébként Suigetsuék tekercsmegtalálása kicsit spoileres lett...

___

Egyébként ha a Kabu-harcot elrontják animében, örök harag :C
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9992 Dátum: 13 szep 26, 20:02:53 »

Először is, nem kaptunk új openinget, de sebaj, mert már jövőhéten biztos lesz a dolog Mosolyog

A rész nagyon jó volt!!! Bár ezt az is segítette, hogy alapból jó manga fejezeteket dolgozott fel Nyelvesít Az Oonokis flashback nagyon tetszett, főleg amikor az öreg Tsuchikage trollkodik meg nyomja a kő vicceket ikszdé
A Sasuke-Itachi találkozás valóban hangulatos lett, a háttérzenék szépen feldobták a dolgot Nevet

Egyedül a rajzolással volt néha bajom, főleg a rész végén. Bűn volt, amit Tsunade-val műveltek  Neeem
Naplózva

Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #9993 Dátum: 13 szep 26, 20:52:15 »

Október menő lesz! Végre, Kabuto, jelenlegi kedvenc karakterem az animéből.

Viszont, a mai rész megihletett... mindenkinél ugyan az volt a felirat? Nevet

http://kepfeltoltes.hu/130926/madara_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #9994 Dátum: 13 szep 27, 05:43:06 »

Október menő lesz! Végre, Kabuto, jelenlegi kedvenc karakterem az animéből.

Viszont, a mai rész megihletett... mindenkinél ugyan az volt a felirat? Nevet

http://kepfeltoltes.hu/130926/madara_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nem, de 100%-ban pont ezt mondta Madara, ha magyarra fordítjuk a szövegét, s az utolsó szövegben szépen leírta, hogy a Naruto világában a hölgyeményeknek, főleg akik 50 alatt vannak (lásd Sakura, Tenten, Hinata, Karin stb) igaziból miért is léteznek.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9995 Dátum: 13 szep 27, 08:33:37 »

Gyönyörű rajzolást láthattunk, ez teljességgel maradhatna (kivéve az arcok, ott nem stimmelt valami, de még mindig ez, mint a háború elejei bármi más)! Nagyon szépen használták az árnyékokat.

Az Itachi és Sasuke találkozó nagyon váratlan volt, azt hittem még jó pár részen keresztül nem fogjuk látni, hogy majd húzzák az idegrendszerünket. De ehhez képest itt van Mosolyog Nagyon tetszett, tipikus Itachis párbeszéd volt, Sasuke pedig kattant, mint mindig. Azt hiszi, attól, hogy azt mondja ő mindent tud, majd mindent tudni is fog? Gyökér.
Külön öröm, hogy ezúttal nem voltak hosszú visszaemlékezések a "Fuss az életedért....gyenge vagy..."-hoz hasonló töltelékekkel, hanem tényleg csak annyi volt, hogy az még ne lehessen kínos.
Madara mellkasán Hashirama, bár számítottam rá, ez is váratlan volt, hogy ilyen hamar felbukkan. Tsunade képességeire kíváncsi leszek Madara ellen, bár nem tudom mit tehetne, de úgy érzem: megoldja Mosolyog

Összességében tetszett a rész, pár hete mondtátok, hogy jó lesz, tényleg az volt Mosolyog

Ami különösen tetszett az a következő rész tartalma. Az Uchiha testvérek egymás mellett? És a lényeg: Itachi soha semmit sem tett feleslegesen. Nem menne neki Kabutonak egy olyan tervvel, hogy "ha megöllek, megszűnik az Edo Tensei". Nyilván tudja, hogy van egy gyenge pontja a dolognak vagy rá fog jönni... ezt le merem fogadni Mosolyog

Ja és megnéztem az openinget, hát ez tényleg rémesen spoileres volt Nevet A következő előtt majd írjátok meg, hogy meg szabad-e tekinteni Mosolyog


EDIT: Zoldkabatos: igen volt, a shippuuden elején ez volt az alap harci zene Mosolyog Imádtam, kár hogy a kb a 100. rész óta változott a repertoár, azóta azok el vannak téve a süllyesztőbe :/
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 27, 08:38:29 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9996 Dátum: 13 szep 27, 08:56:23 »

Nekem is nagyon-nagyon tetszett a rész (bár az arcokkal tényleg volt vmi), teljesen átjött a hanglata, ami sajnos más részeknél sokszor nem sikerült... de ez nagyon bejött!
ja, és nagyon jó részek jönnek Nevet 
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 27, 08:58:19 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9997 Dátum: 13 szep 27, 09:16:37 »

Összességében tetszett a rész, pár hete mondtátok, hogy jó lesz, tényleg az volt Mosolyog

Nem megmondtam, hogy tetszeni fog? Hasonlóan fogsz érezni az elkövetkezendő pár résszel kapcsolatban is Mosolyog
Madara meg végre elkezdett arcoskodni, ezért szeretjük.

Az edo gyenge pontja nem nagyon titok, maga Kabuto is elárulta már Tobinak: csak egy genjutsuval rá kell venni, hogy oldja fel. Egy Uchihának pedig mi se lehetne könnyebb, ugye...
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9998 Dátum: 13 szep 27, 09:30:14 »

Összességében tetszett a rész, pár hete mondtátok, hogy jó lesz, tényleg az volt Mosolyog

Nem megmondtam, hogy tetszeni fog? Hasonlóan fogsz érezni az elkövetkezendő pár résszel kapcsolatban is Mosolyog
Madara meg végre elkezdett arcoskodni, ezért szeretjük.

Az edo gyenge pontja nem nagyon titok, maga Kabuto is elárulta már Tobinak: csak egy genjutsuval rá kell venni, hogy oldja fel. Egy Uchihának pedig mi se lehetne könnyebb, ugye...

Naigen, de ezt ugye Itachinak elviekben nem kellene tudnia... bár az mondjuk mindenképp aggodalomra adhat okot, hogy Kabuto halál nyugalommal adta át az Edo Tensei titkát Tobinak: ezzel együtt Madarát is. Azt mondta van egy másik ütőkártyája, ami ha megvan, addig legyőzhetetlen... vajon mi lehet az? Lehet hogy pont az a tekercs lesz a kulcsa a dolognak?
Egyébként ha már Kabuto előtérbe került, lehetséges hogy Orochimaru, aki a hallhatatlanságot kutatta kb 2 éves kis kígyó korában is azért akarta Sasuke-t, hogy megszerezhesse a Rinnegant, ezáltal a Gedo Rinne Tensei no Jutsut? Az se halhatatlanság, de na, azért nem rossz. És mint tudjuk, tudott róla, hogy az EMS utána  Rinnegan jön (lehet ezért "fejlesztette ki" Yamatot is, Hashirama génjei miatt, hogy az Uchiha szemtechnika + Senjuu génnel lehessen összehozni a Rinnegant)
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 27, 09:38:00 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9999 Dátum: 13 szep 27, 10:13:19 »

Szerintem király rész volt Nevet Grafika rajzolás és árnyékolások is tetszettek. Remélem a következő rész is ilyen jó lesz.


Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10000 Dátum: 13 szep 27, 10:51:30 »

lehetséges hogy Orochimaru, aki a hallhatatlanságot kutatta kb 2 éves kis kígyó korában is azért akarta Sasuke-t, hogy megszerezhesse a Rinnegant, ezáltal a Gedo Rinne Tensei no Jutsut? Az se halhatatlanság, de na, azért nem rossz. És mint tudjuk, tudott róla, hogy az EMS utána  Rinnegan jön (lehet ezért "fejlesztette ki" Yamatot is, Hashirama génjei miatt, hogy az Uchiha szemtechnika + Senjuu génnel lehessen összehozni a Rinnegant)

Lehet, hogy utólag majd így magyarázzák bele, de eddig úgy volt, hogy még Akatsukis korában az Itachis incidense miatt izgult rá az Uchihákra. Szerintem a táblájukat is csak azután tudta elkezdeni tanulmányozni, hogy Itachi kiírtotta a klánját.
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #10001 Dátum: 13 szep 27, 17:02:01 »

Jó rész volt, rajzolás, hangulat, cselekmény, minden rendben volt. Visszaemlékezés (mármint amit már láttunk) sem volt zavaróan sok, pont elég a hangulat megteremtéséhez. Szép rendezés azt mondhatom.

Én sem vártam, hogy összefutnak, meg is lepődtem és nagyon kíváncsi voltam, hogy mi lesz ebből. De nem csalódtam. Mindkettő hozta a formáját, és külön öröm, hogy a következő részben még mindig együtt lesznek. Remélem ott sem csak egymás mellett fognak állni, hanem lesz pár érdekes infó és esemény/extra kettőjükről. Persze itt már befigyelhet, hogy látjuk a pápaszemes kígyót is akcióban, az csak külön öröm. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Itachi bealázza-e Mosolyog Illetve Kabuto Sasuke-ra akart nyomulni, most hogy ő maga megy elé tuti lesz pár érdekes jelenet.

És mivel az előzetesből tudjuk, hogy oda is érnek és találkoznak tuti jó részek jönnek Nevet Csak abban reménykedek, hogy a rész elején odaérnek és nem csak a végén...  Pirul
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #10002 Dátum: 13 okt 03, 12:57:08 »

333:
Hát ez kegyetlen amatőr munka volt. A harc koreográfiák minimálisan sem voltak kihangsúlyozva. Mintha zsigerből hanyagolni akarták volna a kulcspozíciókat. Kidolgozatlanok voltak mind a rajzolt, mind az effektelt animációk.
Tsunade leszúrásánál, vagy Madara klónjának lepecsételésénél nulla, azaz NULLA feszültség volt érezhető. Még a zeneválasztással sem erőltették meg magukat.

Opening:
Ez viszont nagyon bejövős! Kicsit fura a komor színvilág, de legalább tükrözi a hangulatot. A zene is nagyon klaffol, kicsit FMA-ra emlékeztet.
Akik majd arra fognak panaszkodni, hogy nem történik semmi sem az openingben, azoknak üzenem, hogy az elkövetkezendő epizódokban SEM fog. Pojén Úgyhogy szerintem X-edik nézésre ez egy nagyon jó kis nyitánnyá növi ki magát.

Ending:
Jajjj hát már megint milyen cuki szűz fiúcskát csináltak Sasukéből. Majdnem elgondolkoztam a nemi identitásomon.

Ui.:
A Susanook megalkotásán igazán változtathatnának már egy kicsit. Sokszor undorítóan gagyi, ahogy nejlonként villog rajtuk a photoshop. (Utalok itt pölö a kövi epizód előzetesére.)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #10003 Dátum: 13 okt 03, 13:23:18 »

Az animáció borzalmasan rossz volt, főleg a Kagék harcánál. Pl. Amikor Tsunade "megölte" Madara klónját az botrányosan rosszra sikeredett. Nem akarok többet panaszkodni, mivel már másfél éve várom ezt a részt, de tény. hogy a manga hangulatát nem adta vissza.

Az opening viszont tetszett, egyetértek Danival.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10004 Dátum: 13 okt 03, 13:47:52 »

A rész még ugyan nem láttam még, ha megvolt elmondom arról is meg az Endingről is a véleményem, de most így előszónak az Opening.

Egy szó: Remek!
Talán utoljára a 9. a lovers volt, ami ennyire tetszett. Megmutat mindent, úgy hogy közben nem mutat meg semmit. Talán 1 dolgot hiányoltam egy picit, jó lett volna ha azzal van vége h Tobi maszkjának 1 darabkája hever a földön, miután Naruto Bijuu módban nekiront a végén és úgy jön be a TV tokyou stb stáblista, de ennyi.

A rajzolás nagyon szép szerintem, a színvilág iszonyú jól el lett találva és tele van ilyen ici-pici spoileres csípkelődéssel de nem spoilerez semmit nyíltan. A zene pedig az első a 7: lovers óta ami olyan, aminek le fogom szedni a teljes verzióját ha kijön.

Nálam simán bennevan a Top 5 legjobb Shippuden openingeben.

EDIT:

A résszel teljesen meg voltam elégedve. Nem is volt gyors, nem is volt lassú, pont elég, és vége is jó helyen lett.

Az Ending. Kövezzetek meg de nekem tetszik bár egyértelmű, hogy inkább a női nézőknek akarnak imponálni vele.. Igazából semmi nincs benne, viszont endingnek jó és a zene az OP hez hasonlóan megintcsak marha szép, ez is letöltős lesz ha kijön.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 03, 14:12:21 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 665 666 [667] 668 669 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!