24 máj 15, 09:38:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 664 665 [666] 667 668 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554232 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #9975 Dátum: 13 szep 20, 15:24:56 »

Zetsu, ha minden igaz tényleg elpatkolt, viszont ne aggódjatok, később még feltűnik a mi örökzöld aloe veránk egy visszaemlékezés kíséretében.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #9976 Dátum: 13 szep 20, 15:54:15 »

Aloe vera ikszdé
Ha jól emlékszem a fehér Zetsu-t a Raikage ölte meg,a feketéről nem tudunk semmit se.Vagy akkor 2 in 1 volt amikor kinyírta a Raikage?
Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9977 Dátum: 13 szep 20, 16:02:54 »

Fehér Zetsut (legalábbis az eredetit) Sasuke ölte meg két résszel ezelőtt, amikor kibújt a barlangjából.
Fekete Zetsut kicsit korábban Chojuro vágta ketté.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 20, 16:03:40 írta zoldkabatos » Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9978 Dátum: 13 szep 20, 16:57:28 »

Fehér Zetsut (legalábbis az eredetit) Sasuke ölte meg két résszel ezelőtt, amikor kibújt a barlangjából.
Fekete Zetsut kicsit korábban Chojuro vágta ketté.

De mind a kettő olyan mellékes helyzetben halt meg hogy én még mindig alig tudom elhinni, hogy ez igaz lehet. Meg se fordult a fejemben, hogy az az eredeti Zetsu, akit Sasuke megölt... A Feketét még csak-csak bár gondoltam az is összerakja magát valahogy...
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9979 Dátum: 13 szep 20, 17:59:54 »

Csak annak a halála biztos, akit már visszahoztak egyszer edo tenseijel vagy kapott egy flashbacket Nevet Zetsunál ilyen még nem volt animében, igy hát bízzunk benne, hogy egyszer megismerjük a titkait.

« Utoljára szerkesztve: 13 szep 20, 18:09:34 írta zoldkabatos » Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #9980 Dátum: 13 szep 20, 18:39:50 »

Fehér Zetsut (legalábbis az eredetit) Sasuke ölte meg két résszel ezelőtt, amikor kibújt a barlangjából.
Fekete Zetsut kicsit korábban Chojuro vágta ketté.

Értem Gondolkozik
Engem ez a jelenet zavart meg:
http://www.youtube.com/watch?v=f257YnEcX4o
Itt azt hiszem a Raikage megfojtotta,vagy eltörte a nyakát,vagyis úgy emlékszem.-Tudom,hogy nem a megfelelőbb vidi,de nem találtam mást a youtube-n+nem volt kedvem kikeresni a részt az indán smirksweat-
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9981 Dátum: 13 szep 20, 21:14:33 »

Zetsu itt nem halt meg, emlékezz vissza, még mondta is hogy spóra jutsut használt, a Kakashi vs Sasuke harc végén ő mentette meg Sasukét Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #9982 Dátum: 13 szep 25, 21:56:28 »

Kiváncsi leszek Zetsu valoban meghalt-e, ha igen akkor nagyot csalódtam. Nem is benne, hanem a manga írójába, hiszen úgy hittem Zetsu majd szintén egy hihetetlen ellenség lesz, hiszen ő huzta ki legtovább, márcsak ő maradt tobi mellett minden más akatsukis meghalt. erre szinte semmit nem tudtunk meg a képességeiről, jo azt mondták hogy a fehér zetsu gyenge, neki más erényei vannak, amiket meg is mutattak, az oké, tök jó, de a fekete ugy halt meg, hogy semmi komolyat nem mutattak tőle.
Egyébként nem ezt akartam kérdezni, hanem valami mást de nem jut eszembe már ikszdé habár asszem épp ez volt az, hogy azt akartam kérdezni a mangásoktól, hogy spoiler nélkül, csak annyit elárulnának, hogy valamikor még megtudunk valamit zetsu képességeiről, talán a fehérét már tudjuk nagyjábol de a feketéről csak annyit, hogy fa elemet használ. és a fehér is érdekelt volna részletesen levezetve, hogy hogy csinálja a dolgait, a földben valo mozgását stb.
Naplózva


Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9983 Dátum: 13 szep 25, 22:06:59 »

Nem, Zetsu karakterének története ennyi volt, slusszpassz. Igen, gáz, nagyon!
Flashbackben lesz még róla szó, de ott sem konkrétan az ő mivolta a kulcsfontosságú dolog, hanem szokásosan csak egy "kísérő" karakter.
Sokáig reménykedtünk, hogy legalább animében kihasználják a Fekete Zetsu vs Mizukagéék szálat, de kb csak annyit adtak hozzá, hogy 20 másodpercig extrém mód rügyezgetett.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9984 Dátum: 13 szep 25, 23:07:00 »

nos igaz, hogy kísérő karakterek lesznek, de akkor is megtudunk róla egy-két dolgot: hogyan keletkezett, ki által...nem akarok spoilerezni... igaz, hogy csak flashbackben, de  kapunk még pár információt (nem sokat...) nem akarok többet mondani, lehet, hogy ezzel is túl lőttem a célon Neeem
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 25, 23:08:25 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9985 Dátum: 13 szep 26, 12:44:04 »

Nagyon jó volt a mai epizód =D

Az előbbiekkel ellentétben ez két fejezetet dolgozott fel, de jó volt ez így. Tsunade és Onoki beszéde a tűz és kő akaratáról nagyon jól sikerült, az animációval sem volt gondom. Külön plusz pont, hogy Madara előtt Hashirama arca jelent meg, amikor Tsunadéra nézett.  És végre Tsunade is beszáll a buliba, de ez úttal nem orvosi ninjaként, hanem harcosként   Nevet


Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9986 Dátum: 13 szep 26, 13:21:35 »

Itachi-Sasuke beszélgetésnél tök jó zenék mentek. Adta a hangulatot.

Amúgy mi a fene? Megtanultak jó munkát csinálni? Tök jól megvolt rajzolva ez a rész. Madara "élet-halál harcot vívtam vele" mosolya valahogy itt jobban sikerült, mint a mangában. Bár a Susano'o bordáit még nem szoktam meg nála, valahogy túl "rikító", vagy nem is tudom. Kicsit hamar lerendezték azt a Muu-Oonoki "vs" Madara dolgot, bár tény, hogy a mangában még ennyi se volt belőle. Pedig inkább néztem volna 1 filler részt erről a "meccsről", mintsem a szokványos agymenésekből, amikkel néha kiszúrják a szemünket...
Tsunade is tök szépen lett megrajzolva, szerintem a part1 óta nem sikerült ilyen jól. Lehet most minden karaktert egy-egy rajongóra bíztak rá a csapatból, biztosítva ezzel a minőséget... gyakrabban megtehetnék.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 26, 13:23:48 írta Aizen » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9987 Dátum: 13 szep 26, 13:36:29 »

Ugyanazt néztük?
Katasztrofálisak voltak a fejek. Az egész shippuuden alatt nem volt ilyen torz fejük Tsunadééknek. A körvonalak meg valahol az "Ed, Edd és Eddy" és a "Dexter laboratóriuma" között mozogtak. Nevet
Sasukének kb végig szögletes, csúcsos orra volt. Itachinak meg lógtak az ajkai.

(Nem nagyon akar jönni az az új opening.)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9988 Dátum: 13 szep 26, 14:58:53 »

Nekem nem jött át a mai rész sem, de legalább haladt előre a történet. Jöhetnek a nagy és látványos harcok:

Kabuto vs Uchihca-tesók: Itachi-fanoknak lesz okuk kielégülni (ne becsüljétek le Kabutót kacsint )
Madara vs 5 kage: Itt meg én élvezkedhetek.

Oonkinak nagyon fasza kis zenéje lett. Eddig is volt vagy új?
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #9989 Dátum: 13 szep 26, 15:56:18 »

(Nem nagyon akar jönni az az új opening.)

Az új opening októberben jön - hivatalos japán oldal.

Amúgy az opening-ek mindig októberben és áprilisban szoktak jönni, kivétel nagyon ritkán.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 664 665 [666] 667 668 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!