24 máj 15, 18:06:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 663 664 [665] 666 667 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554483 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9960 Dátum: 13 szep 19, 20:55:43 »

Igazából a rajzot és valamennyire a szimbólumokat.Plusz hogy köze van Orochimaruhoz.
Nem írom le rendesen mert az már spoiler,de megéri átgondolni,megnézni biztos kellemes meglepetés és élmény lesz ha kezdesz rájönni a titkára kacsint (sejteni)
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 19, 20:56:19 írta K ichigo » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9961 Dátum: 13 szep 19, 21:56:24 »

Na mi van az animésekkel ? Ez is egy tök jó és korrekt epizódra sikerült a sok töltelék ellenére is Nevet

Nagyon durván Sasuke & Taka centrikus volt a rész, de nem is baj ez, rég volt nagyobb rivaldafényben részük ikszdé
Karin egy őrült ez tény, de egyben egy zseni is Nevet Jó volt a Takás visszaemlékezések is. Hogy miért ? Mert alapból rég voltak ezek az epizódok és legalább nem Itachi: "Gyenge vagy. Miért vagy gyenge ? Mert hiányzik..." vagy egy újabb Naruto és Sasuke kapcsolatot nézhettünk 20 percen át... Szóval szerintem ezek a flashbackek bőven a helyén voltak Nevet

A rész vége is jó lett, bár én azért 1 pörgősebb háttérzenét benyomtam volna Sasuke "favágásához" Nyelvesít Bár így is lett 1 feelingje, mint ahogy Zizi100 is írta: nem kell ide ost, mert tök könnyen alázza a Zetsukat ikszdé

Jövőhéten elv. új opening/ending, gyakorlatilag meg majd kiderül ikszdé


Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9962 Dátum: 13 szep 19, 22:07:45 »

Új opening? Huha akkor meg szabad már nézni a mostanit? Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9963 Dátum: 13 szep 19, 22:12:59 »

Jó volt nekem tetszett Nevet Hát egy kicsit sok volt a vissza emlékezés de nem zavart. Sasuke hozta formáját:D Karinos résztől majdnem hátra estem a röhögéstől szegény lány kicsit boldond de nem buta Nevet Mosolyog kacsint. Végén nekem tetszett a szemes rész:D
Végre Itachi is megjelent. Kíváncsi leszek következő részre. Mosolyog
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9964 Dátum: 13 szep 19, 22:15:09 »

Jövő héten télleg lesz új opening és ending? Nevet
Arra kíváncsi leszek remélem nem lesz nagyon spoileres Nevet Gondolkozik
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9965 Dátum: 13 szep 19, 22:47:52 »

Új opening? Huha akkor meg szabad már nézni a mostanit? Mosolyog

Mivel az elmúlt 3-4 opening mindegyike 25 részig tartott, akkor a mostaninak is addig kéne. Maximum 26 epizódig volt az eddigi leghosszabb nyitány, szóval vagy jövőhéten vagy azután, de igen jön az új opening Nevet

Binda a mostanit meg nyugodtan megnézheted, már minden mozzanata szerepelt az animében Nevet
Naplózva

Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #9966 Dátum: 13 szep 19, 23:18:14 »

Remélem, most már valami normális ending lesz, mer a mostani ... -.-" Karin meg... megnyerte nálam a leggyűlöltebb animekarakter díját Nevet
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #9967 Dátum: 13 szep 20, 00:01:02 »

Orochimaru tekercse:
Suigetsu, azt mondta, megfordíthatja a háború állását. Ki is vezet tulajdonképpen? Najó, talán azt mondanám, hogy a Haderő, de nekik is vannak veszteségeik igencsak. Szóval számomra nem egyértelmű, kinek segít a tekercs.
Ha a Tobi oldalnak segítene, akkor miért nem neki akarja adni Sui, miért Sasukénak?
Mivel a 2 hét múlva esedékes rész címe: Az Edo Tensei gyenge pontja, gyanítom hogy erről lesz benne információ. Ha viszont mégse, akkor a másik tippem, hogy talán valami Konohával kapcsolatos történet, dolog.
Naplózva

....................................................................................................................
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9968 Dátum: 13 szep 20, 05:43:49 »

Utólag most már érthetik az animések, miért voltam kiakadva a jelenlegi openingre:

- Ellőtték benne edo Madarát
- Madara rinneganját
- Sasuke új szemeit
- Az öt kage harcát
- Naruto és Tobi összefejelését
- Naruto és Kurama kibékülését

Gyakorlatilag valamennyi fontosabb eljövendő esemény benne volt. Nagyon remélem, hogy a következő nem ilyen lesz.
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9969 Dátum: 13 szep 20, 05:58:28 »

Utólag most már érthetik az animések, miért voltam kiakadva a jelenlegi openingre:
- Sasuke új szemeit

Nana, mutassak valamit? Mosolyog



Ezt a szemet már az előző openinggel ezelőtt lelőtték Mosolyog De teljesen abban a hitben voltam, hogy ez csak fanfiction Mosolyog

Idézet
Suigetsu, azt mondta, megfordíthatja a háború állását. Ki is vezet tulajdonképpen? Najó, talán azt mondanám, hogy a Haderő, de nekik is vannak veszteségeik igencsak. Szóval számomra nem egyértelmű, kinek segít a tekercs.

Az az érdekes, hogy Suigetsu igazából nem is tudta eddig, hogy háború van és azt sem, hogy ki harcol kivel Nevet Úgyhogy valószínűleg halvány lila fogalma sincs arról, hogy ki vezet. De nyilván úgy értette, hogy ha Orochimaru vagy Kabuto is harcol, akkor az ő oldalukra fordítja az állást Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #9970 Dátum: 13 szep 20, 07:07:26 »

Én továbbmennék. Suigetsu annyit tud, hogy Tobi vs nemzetek háború van/lesz. Mivel egy ideig fogásban voltak infokat hallhattak. Ők nem voltak elzárva a külvilágtól.

Eddig egyvalamire nem gondoltatok: eddig 2 oldal volt. Mit mondott Suigetsu? Sasuke-nak lesz ajándék! Szerintem ahogy Suigetsu visszagondolt Tobira.. nem épp szövetségesként tekintett rá. Szóval véleményem szerint elképzelhető, hogy egy harmadik fél is kibontakozik a háborúban, és ez lesz Sasuke. Konoha alap ellenség Naruto-val az élen, Tobi meg miért ne lehetne ellenség?  Nevet És hogy mi van a lapon? Szerintem amit Kabuto mondott: a Sharingan után a Rinnegan következik. Talán ennek lehetséges elérésének módja van kifejtve, ill. több infó ami segíthet. Ha Sasuke is fel tud éleszteni magában egy Madara szintű erőt, akkor tényleg 3. félként léphet be a háborúba.

Viszont: akkor most Zetsu meghalt? A feketét félbevágták, a fehér megsült. Ennyi? Így elintéztek egy titokzatos, rengeteg kérdést felvető karaktert, Tobi talán leghűbb szövetségesét? Ha igen, az elég gáz...
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9971 Dátum: 13 szep 20, 07:10:08 »

Naigen csak egy valami a kérdés még: ha amit írtál igaz, akkor Suigetsu mégis honnan tudhat a Rinnegan-Sharingan kapcsolatról? Mosolyog Azt mondta: "még erre is rájött" - ez nekem kicsit azt súgja, hogy ő tudott valamiről, amiről Orochimaru addig nem.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #9972 Dátum: 13 szep 20, 07:20:13 »

Ha jól emlékszem (bár Sasuke szemeire nem sikerült, szóval úgy néz ki, 25 hétig terjed a memóriám, ez meg tavaly februárban volt Nevet ) a mangások legfőbb tippjei a tekercsre az edo tensei technikával, illetve a rinnegannal voltak kapcsolatosak.

Zetsut ne féltsétek, elvégre 100 000 készült belőle. Ezekből még mindig lehet filler Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 20, 07:46:05 írta zoldkabatos » Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #9973 Dátum: 13 szep 20, 15:03:47 »

Én kétlem, hogy lenne olyan dolog, amit Suigetsu tudott és Oro pedig nem. Inkább a döbbenetet azzal magyaráznám, hogy ez még Suigetsu-nak is nagyon új és meglepő dolog volt, és nem gondolta volna, hogy Oro ilyen messzire jut. Pl ebbe belefér a Rinnegan, mármint hogy eddig 1 legendának volt csak, erre Oro olyat ír, hogy az a Sharinganból lesz.. tényleg meglepő lehet.

Viszont miért voltak úgy kibukva, hogy "az eredeti" halott? Mert ezek szerint számít, és ha ő halott... lehet ezek a gagyik nem tudnak osztódni, vagy egyesülni a feketével, bár az szintén feloszlott 2 darabra. Szóval most Zetsu megy a levesbe? Ennyi, eltűnik és többet nem is látjuk? Jó.. klónja mindig lesz amit leölnek de érdemi karakter már nem.. kár, pedig kedveltem azt a zöldséget.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 20, 15:08:36 írta Binda » Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9974 Dátum: 13 szep 20, 15:21:29 »

Nem is a fillertöltelék hiánya a lényeg, hanem hogy tényleg Zetsu úgy tűnik el, mint Kisame: puff volt és nincs és azt se tudod, hogy ez egy újabb kamu vagy az igazi volt. Én azért remélem, hogy még látjuk, bár az egyik leggyengébb karakter, a fekete Zetsuról pl semmit sem tudunk még annyit se, mint a Fehérről sejtettünk. Persze mindenféle visszaemlékezések főszereplője lesz gondolom, de azért na... sajnálom ha tényleg meghalt (pedig én annyira nem is bírtam)
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Oldalak: 1 ... 663 664 [665] 666 667 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!