24 máj 15, 13:00:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 661 662 [663] 664 665 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554324 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9930 Dátum: 13 szep 12, 20:08:03 »

Sok minden nem történt,de nem volt rossz.
Az elején lévő kis Bijuu-s dalocska nagyon tetszett,majdnem azt hittem új az Opening. Nevet
Naplózva

cuccli
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #9931 Dátum: 13 szep 12, 20:28:44 »

Sziasztok!

Én még új vagyok, épp most regisztráltam, de már több éve követem a Narutot. Tényleg nagyon szeretem, de a mai rész után én már lassan szívroham-közeli állapotban vagyok, egyszerűen már a tök tele van azzal, hogy 1,5 perc sztori jellegű dolog van, ami tovább is viszi a cselekményt, aztán pedig 18,5 perc semmi. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem határtalanul idegesít... 2 percig mutatjuk a lábnyomokat, fél percig a földrengést, 1 percig a levelek mozgását... Én már teljesen ki vagyok, de az a baj, nem bírok leállni, hiába idegesít, az a 1,5 perc sztori még mindig nagyon tetszik... Nevet Ti hogy vagytok vele?
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #9932 Dátum: 13 szep 12, 20:33:49 »

330:
Jó kis átvezetőrész volt: Eljutottunk a bijuu ovitól Süsüke rondán nézéséig. Apropó ronda nézés. Az utolsó jelenet korántsem volt olyan ütős, mint a mangában:
 http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/573/18

Bevallom nőiesen, hogy én ettől az oldaltól annak idején teljesen baparáztam. Most meg csak sétál a HVCS flegmán az esőben a szokásos félmosolyával. Pedig mekkora íve lehetett volna a résznek az ovis dalocskától a Süsü horrorig. Na mindegy. Lehet, hogy nem is a lényeget látom. 
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 12, 20:35:29 írta piros mogyi » Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #9933 Dátum: 13 szep 12, 21:28:33 »

Nem volt rossz rész, és igaz, hogy tényleg nem történt szinte semmi benne, viszont higgyétek el, kellett ez a kis (hogy piros mogyi szavaival éljek) átvezető rész, ugyanis ezután eléggé pörgősre lesznek fogva az események.
A Bijuu dal meg valami nagyon cukiság volt. *.* Apropó, mogyi, mangában tényleg jobban ütött, de nem tudom, hogy hogyan tudták volna ezt máshogy megcsinálni az animében. A zenével nekem nem volt különösebb bajom. Az Uchihák kicsit máshogy gonoszak mint a "szokásos" gonoszak, így jobban illik hozzá, ez a bajjósló "jön a keménygyerek" hatású cucc, mint egy vérbeli gonosz dala, amit a sátáni kacaja alá dobnak be miközben leszúrja a főhős számára egyik legkedvesebb személyt.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9934 Dátum: 13 szep 12, 22:01:25 »

330:
Jó kis átvezetőrész volt: Eljutottunk a bijuu ovitól Süsüke rondán nézéséig. Apropó ronda nézés. Az utolsó jelenet korántsem volt olyan ütős, mint a mangában:
 http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/573/18

Bevallom nőiesen, hogy én ettől az oldaltól annak idején teljesen baparáztam. Most meg csak sétál a HVCS flegmán az esőben a szokásos félmosolyával. Pedig mekkora íve lehetett volna a résznek az ovis dalocskától a Süsü horrorig. Na mindegy. Lehet, hogy nem is a lényeget látom.  

Igen, Sasuke félmosolya itt inkább "jófiúsnak" tűnik semmint olyannak, amilyennek ez alapján a manga oldal alaján kéne lennie Mosolyog



Meg kicsit emlékeztet erre a képre kacsint

« Utoljára szerkesztve: 13 szep 12, 22:05:37 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9935 Dátum: 13 szep 12, 22:10:51 »

Na ez is egy nagyon hangulatos és jó kis epizódra sikeredett Nevet
Tisztán érezhető volt a húúzás. De meg kell érteni, előző részben 3 fejezetet is letudtak és inkább töltsék kicsit, mintsem fillerekkel megszakítsák a háborút -.-'

A Bijuu dal nekem is nagyon tetszett Nevet Kis fülbemászó és érdekes volt Mosolyog Nejiék kínlódása már kevésbé ( uncsik már a Zetsuk ), de Inoichi beszéde és a hallgatóság gondolatai adtak 1 jó feelinget a résznek Nevet

Vááá, Tobit olyan ritkán rajzolják le jól ezzel az új ruhájával és maszkjával, hogy nekem csak most tűnt fel az, hogy TISZTA VAGÁNY!!! Hihetetlen jól áll neki ez a cucc Nevet

Az elnyúúúújtott lábnyomos rész meg mangában is el volt nyúúújtva, tehát nem értelek titeket. Meg most alapból 1 fejezetet dolgozott fel, tehát 1 lap= 1 perc. És ez a lábnyomos dolog 1 teljes manga page volt...
De amúgy igen, ott sokkal keményebb volt Sasuke nézése..

New Opening Coming Soon!
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9936 Dátum: 13 szep 12, 22:32:10 »

Apropó, egy kérdés: Sasuke szeme csak bénán van rajzolva, hogy már többször is egyszer ilyen, máskor olyan az EMS-ja (egyszer, amit először mutattak belőle meg egyszer olyan, amilyet az előzetes végén látni) vagy ennek jelentősége is lesz?
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #9937 Dátum: 13 szep 13, 10:08:31 »

Jó kis rész volt. Mosolyog Már azt hittem az elején kaptunk egy új openinget. Nekem tetszett a kis bijuu dal tényleg jó kis fülbemászó kis dal így egyszerűbb megjegyezni a neveket. Nevet Rajzolás és grafika most is nagyon jó volt. Mosolyog
Tobi még részletesebben volt megrajzolva.
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #9938 Dátum: 13 szep 13, 12:37:19 »

Ezt az időhúzó részt ember XDD Mennyit? 10 manga oldalt dolgozott fel? Nevet
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9939 Dátum: 13 szep 13, 12:39:47 »

Én inkább nézek időhúzós részeket mint fél évig fillert.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #9940 Dátum: 13 szep 13, 12:55:08 »

Maximum azért zavar ez titeket mert nincs még plusz harminc rész amit ledarálhatnátok utána.

Egyébként nekem a "lábnyomos" futós dolog pont hogy bejött, adott neki egy hangulatot pláne hogy a többiek is futottak.
S nem tartottam jófiúsnak sem Sasuke mosolyát, meg kell hagyni kevésbé őrült és gonosz mint a mangában. (nem olvastam csak láttam a  képet.)
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9941 Dátum: 13 szep 13, 14:10:11 »

Ezt az időhúzó részt ember XDD Mennyit? 10 manga oldalt dolgozott fel? Nevet

A Shippuuden animére egyáltalán nem jellemző az időhúzás (mármint fősztori között) tehát 1 ilyet bőven meg lehet bocsájtani nekik. Azért is nyújthatták el, mert ez csak 1 átvezető, és kövi rész már teljesen másról ( másvalakiről ? Nyelvesít ) fog szólni, így elég hülyén jött volna ki.

Szerintem ennek az animének igenis jó szerkesztése van. Fél év manga, fél év filler. Jó, tényleg sok az utóbbi, de ezeket ki lehet hagyni nyugodtan, nem muszáj ám nézni, míg más animénél ( One Piece... ) ÁLLANDÓAN ez van, mint a mostani narutó részben, így nyavalyogjatok...
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #9942 Dátum: 13 szep 13, 14:29:32 »

330:
Meg kell hogy mondjam,nem sokat haladott előre a történet.Nekem konkrétan nem nagyon jött be a lábnyomos rész.Na mindegy,a kövi valószínűleg már jobb lesz.
Naplózva

Aszpik
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #9943 Dátum: 13 szep 14, 18:30:19 »

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne nekem, hogy valahol fellelhető, hogy melyik rész(ek) alkotják a fő sztorit?
Vagyis az érdekelne engem, hogy melyik részeket kell (filler) kihagynom ha csak a fő szálat szerezném nézni?
Addig láttam amíg Naruto elhagyta a "tekknősbéka" szigetet.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #9944 Dátum: 13 szep 14, 19:00:47 »

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne nekem, hogy valahol fellelhető, hogy melyik rész(ek) alkotják a fő sztorit?
Vagyis az érdekelne engem, hogy melyik részeket kell (filler) kihagynom ha csak a fő szálat szerezném nézni?
Addig láttam amíg Naruto elhagyta a "tekknősbéka" szigetet.

http://naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=1004

Ez nem a teljes lista, a 223. részig van csak felsorolva
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 14, 19:01:46 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Oldalak: 1 ... 661 662 [663] 664 665 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!